به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
روبرتو باجو در رختکن بارسا

مربی باشگاه کاتالان در صحبتهایی اعلام کرده که همیشه آماده استقبال از ستاره سابق آتزوری در رختکن تیم اسپانیایی می باشد.

سایت گل: پپ گواردیولا، مربی بارسلونا به روبرتو باجو، ستاره سابق تیم ملی ایتالیا اجازه داد تا در پایان دیدار دیشب ورزشگاه نوکمپ که میان دوتیم آرسنال و بارسلونا برگزار شد، به صحبت کردن با شاگردانش بپردازد.

تیم کاتالان در جریان این دیدار، موفق شد تا با نتیجه 1-4 از سد آرسنال عبور کند و هر 4 گل تیم کاتالان را لیونل مسی وارد دروازه مانوئل آلمونیا کرد.

گواردیولا در صحبتهیای به گل دات کام ایتالیا گفت:« بسیار خوشحالم که روبرتو باجو برای تماشای بازی ما به اینجا آمده است.او یکی از دوستان صمیمی من است و در رختکن تیم بابازیکنان تیم ما صحبت کرد. او به خوبی می داند که بارسلونا خانه او نیز هست.»

باجو برای مدتی در تیم برشیا، درکنار پپ گواردیولاتوپ می زد و در سالهای اخیر، انتقادات متعددی را از فوتبال مدرن ارائه می کند.او همچنین یکی از تحسین کنندگان فوتبال لیونل مسی است و در حقیقت بیش از هر دلیل دیگری برای تماشای بازی مسی به بارسلونا سفر کرده بود.

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مصاحبه مسی: تکرار این نتیجه در برنابئو سخت است. به 1-0 رضایت دهید.

ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در گفتگویی اعلام کرده که تکرار نتیجه 1-4 در دیدار شنبه شب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، بسیارسخت است و از هواداران خواسته که به پیروزی تیمشان رضایت دهند.

سایت گل: لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا دیشب در جریان دیدار تیمش مقابل آرسنال، ستاره تیمش بود و هر 4 بارسا را به ثمر رساند و در پایان این دیدار، گفتگوی کوتاهی را با روزنامه آ.اس انجام داد که متن آن را با هم مطالعه می کنید:

* بعد ازاین فستیوال گل، چه احساسی داشتی؟

- بسیار خوشحالم. همیشه همه با من بسیار خوب رفتار می کنند و تنها می توانم پس از چنین دیدار تماشایی و جذابی که 90 دقیقه سرشار از احساست بودیم، راضی و خوشحال باشم .ما می بایست بازی خودمان را انجام می دادیم و این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دادیم. هرچند که در ابتدا با دریافت یک گل همه چیز برعلیه ما آغاز شد

* در مورد بازی خارق العاده ای که ارائه دادی چه نظری داری؟

- مهمترین نکته این است که به پیروزی رسیدیم و از این مرحله به دور بعدی راه یافتیم و من هم به همین شیوه ادامه می دهم. باید به همین ترتیب ادامه داد و در همین مسیر حرکت کرد. شنبه شب دیدار بسیار مهمی را پیش رو داریم و باید همین سبک بازی را ادامه دهیم.

* آیا در فکر تکرار همین نتیجه در دیدار شنبه شب و مقابل رئال مادرید هستید؟

- تکرار چنین نتیجه ای واقعا سخت است. در روز شنبه تنها چیزی که اهمیت دارد، کسب پیروزی است، حتی اگر با نتیجه 0-1 باشد. بازی شنبه بازی بسیار مهمی برای ماست که می تواند سرنوشت خیلی چیزها را مشخص کند.

* توپ مسابقه را برای خودت برداشتی. این اولین باری است که چنین کاری را در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا انجام می دهی.نه؟

- بله. پیش از این توپهایی را از رقابتهای لالیگا به منزل برده بودم ولی توپی از چمپیونز لیگ را به یادگار نداشتم. شادی غیر قابل وصفی است . ما در آستانه تکرار قهرمانی مان در رقابتهای اروپایی هستیم و این شادی بسیار زیباست.

۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیکه: مسی ما را لوس کرده است.

مدافع جوان باشگاه کاتالان در صحبتهایی زبان به تمجید از ستاره آرژانتینی تیمش گشوده است.

سایت گل: جرارد پیکه مدافع جوان باشگاه کاتالان در صحبتهایی اعلام کرده که مهارتها و توانایی های لیونل مسی، آبی اناری پوشان را بدعادت و لوس کرده.

پیکه در صحبتهایی که در روزنامه آ.اس منتشر شده گفت:« ما بارها و بارها محو عملکرد مسی شده ایم. او ما را لوس کرده است. مسی بازیکن شماره یک ماست و الگوی خوبی برای همگان است و بارها این را ثابت کرده است. من مطمئنم که یکی از دو تیم رئال یا بارسا در یکی از دیدارهای باقی مانده از رقابتهای لالیگا ناکام می ماند.»

این مدافع 23 ساله در ادامه صحبتهایش با مقایسه تعدادی از بازیکنان کلیدی حاضر در دیدار ال کلاسیکو گفت:« ویکتور والدس در دروازه تیم به ما اطمینان زیادی می دهد.او در بسیاری ازدیدارها دروازه اش را بسته نگاه می دارد ودروازه بان بزرگی است.آمار و ارقام ایکر کاسیاس نیز گویای همه چیز است. چابی، یکی از کلیدی ترین بازیکنان بارسلوناست و ژابی آلونسو نیز جزو مهره های مهم رئال مادرید است، چرا که او ثبات زیادی را به تیم مادریدی هدیه کرده.»

۲۰ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ویدئوگرافی: مسی، یک نابغه از زمان کودکی

روزنامه آ.اس در آستانه دیدار حساس ال کلاسیکو، ویدئوی کوتاهی را از زندگی مسی برروی وب سایتش قرار داده است.

سایت گل- در صورتی که به وب سایت روزنامه آ.اس مراجعه کنید، می توانید ویدئوی کوتاهی را که از پرونده ورزشی مسی ساخته شده است را تماشا نمائید.

در این ویدئو می توانید عملکرد مسی از دوران کودکی و نوجوانی در زمین فوتبال را مشاهده نمائید.درابتدا گواردیولا در صحبتهایی اعلام می کند که مسی برای جذب محبت هم تیمی ها، هواداران و خانواده اش به میدان می رود.

فوتبال بازی کردن و کمک کردن به هم تیمی هایش، این روشی است که مسی در تمام زندگی فوتبالی اش پیش رو دارد.کسانی که مسی را می شناسند به خوبی می دانند که او همیشه این گونه بوده و هرگز نیز تغییر نخواهد کرد.

ده سال پیش بود که مسی به بارسلونا رسید و در روساریو برای اولین بار توپ را لمس کرد.

پس از آن بخشی از صحبتهای پدر مسی و مربیان سابق او پخش می شود که به تعریف و تمجید از ستاره آرژانتینی می پردازند.« مسی همیشه با توپ بوده.. او نمی خواهد هیچ چیزی را از دست بدهد.او می خواهد همه چیز را فتح کند.مسی قدرت مدیریتی زیادی داشت.»

پدر و مادر او نیز در صحبتهایی می گویند: «زمانی که در استادیوم فریادهای مسی ، مسی را می شنویم غرق در رویا می شویم»

در صورتی که تمایل دارید این ویدئو را تماشا کرده و روند پیشرفت مسی از دوران کودکی تاکنون را در ویدئویی حدودا 2 دقیقه ای تماشا کنید، به لینک زیر مراجعه نمائید:
ویدئوگرافی مسی

۲۰ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ژابی آلونسو: بارسا بهترین تیم 20 سال اخیر است.

هافبک رئالی ها لب به تحسین رقیب همیشگی تیمش گشود.

سایت گل: ژابی آلونسو، هافبک تیم رئال مادرید گفت که بارسلونا بهترین تیم 20 سال اخیردنیاست. او همچنین تاکید کرد که تیمش برای پشت یر گذاشتن بارسلونا و قهرمانی در رقابت های این فصل باید در بازی این هفته به پیروزی برسد.

" بارسلونا بهترین تیم 20 سال اخیر است. هم از نظر نمایش تیمی و هم از نظر سبک بازی." با این وجود آلونسو اعتقاد دارد که تیمش توانایی شکست دادن تیم فعلی بارسلونا را دارد. "

بارسلونا تیم بسیاربزرگی است اما ما نیز در شرایط بسیار خوبی به سر می بریم. اعتقاد دارم که ما از ابزار لازم برای مقابله با آنها برخورداریم. اگر من مدافع بارسا بودم، نگرانی زیادی در مورد مقابله با ایگواین و رونالدو داشتم."

۲۰ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونا و رئال به دنبال جانی اوانز

دو غول اسپانیایی به دنبال مدافع شیاطین سرخ هستند.

سایت گل: براساس گزارش نشریه "پیپل"، جانی اوانز، مدافع جوان منچستر یونایتد، مورد توجه بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفته است.

این دو باشگاه اسپانیایی مذاکرات اوانز با منچستر یونایتد برای تمدید قرارداد را به طور دقیق تحت نظر دارند، به ویژه اینکه قرارداد این بازیکن ملی پوش ایرلند جنوبی با شیاطین سرخ در پایان سال 2011 به پایان می رسد.

گفته می شود که این بازیکن جوان به دنبال این است که دستمزد هفتگی اش را به 80000 پوند برساند. پیپل گزارش داد که باشگاه منچستری برای این بازیکن 22 ساله حقوق هفتگی 50000 پوند را در نظر گرفته است، به همین دلیل مذاکرات بین او و باشگاه به تیجه مطلوب نرسیده است و همین مسئله باشگاه های اسپانیایی را بیش از پیش تغیب کرده است.

اوانز در حال حاضر پس از ریو فردیناند و نمانیا ویدیچ، گزینه سوم قرار گرفتن در قلب خط دفاعی منچستر یونایتد است اما از آنجا که حضور طولانی مدت این دو بازیکن در الدترافورد چندان تضمین شده نیست، الکس فرگوسن علاقه ای به از دست دادن اوانز ندارد.

۲۰ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گزارش ویژه : ال کلاسیکو به نقل آمار و ارقام

دیدار شنبه شب ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نه تنها رویارویی دو تیم برتر اسپانیایی و یا حتی اروپایی خواهد بود ، بلکه رویارویی دو ترکیب از ستاره های بین المللی دنیای فوتبال نیز خواهد بود. با کمک رنکینگ کاسترول برای شما تعریف می کنیم که مصاف ستارگان به چه ترتیب رقم خواهد خورد.

سایت گل: نیازی به تعریف و توصیف نیست که دیدار حساس شنبه شب، یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین دیدارهای تاریخ ال کلاسیکو است. قهرمانان متعدد و فراوانی بی صبرانه در انتظار ورود به چمن سانتیاگو برنابئو هستند و همچنین می بایست به اعداد و رتبه های بازیکنانی که گام برروی چمن ورزشگاه برنابئو می گذارند نیز اشاره کرد.

کافی است به این نکته توجه کنیم که شنبه شب می توانیم شاهد مصاف دارندگان توپ طلا و عنوان برترین بازیکن سال فیفا در دو سال اخیر (لیونل مسی و کریستیانو رونالدو) یا رویارویی دو تیمی که سالانه بودجه ای حدود 830 میلیون یورو دارند، باشیم . دو تیمی که روی هم رفته، حدود 50 عنوان قهرمانی در رقابتهای لالیگا را کسب کرده اند و به طور قاطعانه می توان گفت که یکی از این دو، جام قهرمانی فصل 10-2009 را نیز بالای سر خواهد بود.

تفاوت رئال و بارسلونا باتیم سوم جدول (والنسیا ) 21 امتیاز است و هرگز در برهه زمانی مشابهی در رقابتهای لالیگا، چنین اختلاف فاحشی میان تیمهای رده اول و دوم و تیم سوم وجود نداشته است و این اتفاقی بی سابقه است که خبر از میزان آمادگی فراوان دو تیم رئال و بارسا می دهد.

صحبت ما به اینجا ختم نمی شود و می بایست از تک به تک بازیکنان نام ببریم، چرا که هر یک از دو تیم رئال و بارسا، به منزله پارکینگ بزرگی از ستاره های بین المللی می باشند. به عنوان مثال، می توان به آمار رنکینگ کاسترول اشاره کرد که 4 بازیکن از ده بازیکن برتر این لیست، بازیکنان شاغل در این دو تیم هستند، مسی، رتبه شماره یک این رنکینگ، تیری آنری بازیکن شماره 5 رنکینگ کاسترول و جرارد پیکه، ستاره شماره 7 این لیست از یک سو و کریس رونالدو، بازیکن رده دومی رنکینگ کاسترول شنبه شب در ورزشگاه برنابئو به میدان خواهند رفت.

نکته جالبتر ، پس از نگریستن کلی به لیست رنکینگ کاسترول به دست می آید. چرا که 9 بازیکن از دو تیم رئال مادرید و بارسلونا، در جمع 30 بازیکن برتر رنکینگ کاسترول قرار دارند و در لیست صد بازیکن برتر، نام 18 بازیکن از دو تیم به چشم می خورد.

نکته ای که در اینجا به وضوح دیده می شود، برتری محض بارسا نسبت به رئال دررنکینگ کاسترول است. نه تنها به خاطرحضور مسی که در صدر این رنکینگ قرار دارد و در ترکیب تیم کاتالان توپ می زند، بلکه تعداد آبی اناری پوشان در جمع صد بازیکن برتر این رنکنیگ، دو برابر تعداد کهکشانی هاست؛ بدین ترتیب که بارسا 12 نماینده در جمع 100 بازیکن برتر رنکینگ کاسترول دارد و این در حالی است که نام 6 بازیکن رئال درلیست 100 نفره دیده می شود.

به علاوه نام 9 بازیکن بارسلونا در جمع 50 بازیکن برتر این رنکینگ دیده می شود که علاوه بر مسی عبارتند از : ایبراهیموویچ (رتبه یازدهم)، آلوس (15)، پویول (18)، چابی (26)، کیه تا (36) و اینیستا (49) و این در حالس است که رئال تنها 2 بازیکن را در جمع پنجاه بازین برتر می بیند: کریس رونالدو (2) و ایگواین (14) و پس از آن می بایست به رده شصت و ششم رفت تا به نام کاکا رسید. کاسیاس در رده نود و یکم، آربلوا در رده نود و سوم و گرانرو در رده صدم لیست قرار گرفته است.

اگر به نام 200 بازیکن برتر رنکینگ کاسترول توجه کنیم، نام 13 بازیکن بارسلونا و 12 بازیکن رئال به چشم ما می خورد.بدین ترتیب می تواند گفت که نیمی از رختکن هر تیم، جزو ستاره های بین المللی فوتبال دنیا هستند.

۲۰ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
برنامه هفته سی و یکم لالیگا

ال کلاسیکو تنها بازی این هفته لالیگاست که همه در مورد آن صحبت می کنند.

سایت گل: بازی های این هفته لالیگا، کاملا تحت تاثیر بازی حساس رئال مادرید و بارسلونا قراردارد. دو تیم با 77 امتیاز رده های اول و دوم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده اند و تیم پیروز این بازی می تواند گام بلندی به سوی عنوان قهرمانی بردارد.

در دیگر بازی حساس این هفته، مایورکا و والنسیا، تیم های سوم . چهارم جدول رده بندی در مقابل هم قرار می گیرند.

اعداد داخل پرانتز رتبه تیم ها در جدول رده بندی است:

مالاگا(16)- سویا(5)
تنریفه(18)- وایادولید(19)
ویا رئال(7)- اسپورتینگ خیخون(12)
خه رس(20)- ختافه(9)
رئال مادرید(1)- بارسلونا(2)
دپورتیوو لاکرونیا(8)- راسینگ سانتاندر(17)
اتلتیک بیلبائو(6)- آلمریا(11)
اوساسونا(13)- رئال ساراگوسا(15)
اسپانیول(14)- اتلتیکو مادرید(10)
مایورکا(4)- والنسیا(3)

۲۰ فروردین ۱۳۸۹
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
آلوس: رونی بهتر از کریس رونالدو

ستاره برزیلی معتقد است که یونایتد پس از جدایی رونالدو،به مراتب بهتر نیز شده است

سایت گل- دانی آلوس، مدافع برزیلی باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرده که از نظر او وین رونی ،ستاره باشگاه یونایتد به مراتب برتر از کریس رونالدو، ستاره باشگاه مادریدی است.

او معتقد است که بدون شک لیونل مسی در حال حاضر برترین بازیکن دنیاست ولی رونی نیز استعداد و مهارت خارق العاده ای دارد.

آلوس در گفتگو با گاردین گفت:« من واقعا مقابل رونی ضعف دارم. او فوق العاده و خارق العاده است.شیوه کار کردن او عالی است و به نظر من رونی بازیکنی کامل می باشد.»

آلوس ادامه داد:« رونی بهتر از رونالدو است ولی رونالدو سال گذشته مرد شماره یک منچستربود و به رونی اجازه مانور چندانی نمی داد. رونی در آن زمان بیشتر در جناح چپ و عقب تر بازی می کرد. در بازی منچسترمقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا و زمانی که کریس پنالتی را از دست داد، رونی در جناح چپ و عقب تر بود.»

آلوس در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که یونایتد در غیاب رونالدو به مراتب بهتر است. این ستاره برزیلی ادامه داد:«گاهی وقتها برای تیم بسیار سخت است که بازیکنان صاحب نام زیادی داشته باشد. در چنین مقابلی این بازیکنان را دور از یکدیگر به کار می گیرند، شاید به همین دلیل است که در حال حاضر یونایتد، نمایش گروهی بهتری را در مقایسه با فصل قبل به نمایش می گذارد. آنها به خوبی، یا بهتر بگوئیم، بهتر از قبل هستند.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۸۹
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پیگرینی: ترس از بارسا؟ از هیچ چیز نمی ترسم

مربی شیلیایی باشگاه رئال مادرید در کنفرانس خبری روز جمعه و در آستانه دیدار حساس ال کلاسیکو،در مورد این دیدار صحبت کرده است. پیگرینی نمی خواهد کریس و مسی را با هم مقایسه کند،هر چندمعتقد است که هر دوی این بازیکنان در روزهای اوجشان هستند و روزهای خوبی در انتظار هر دوی آنهاست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۹,۱۷۳ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۵۱ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۰,۶۸۱ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۰۳۴ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۰ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۸۲۷ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۲۴ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۴۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۹۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۳۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۰ کاربر آنلاین است. (۱۶۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!