به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پدرو: گل قشنگی زدم.

بازیکن جوان بارسا از گلزنی در ال کلاسیکو بسیار خوشحال است.

سایت گل: پدرو، مهاجم جوان بارسلونا که گل دوم تیمش را در بازی دیشب وارد دروازه رئال مادرید کرد از گلزنی در مقابل حریف بسیار خوشحال است اما او نیز مانند سایر هم تیمی هایش می داند که هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

او گفت:" من از پیروزی تیم بسیار خوشحالم. نتیجه خوبی بود و گلی که به ثمر رساندم برایم بسیار مهم بود. من موقعیت کاسیاس را دیدم و به خوبی توپ را به گوشه دروازه هدایت کردم. بی تردید این دیدار بازی مهمی بود اما هنوز بازی های زیادی باقی مانده و نباید از همین حالا خودمان را قهرمان بدانیم."

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۲ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
رائول آلبیول: حقیقت این است که بارسلونا تیم بهتری است.

مدافع کهکشانی ها اعتقاد دارد که باید از این شکست درس بگیرند.

سایت گل: رائول آلبیول، مدافع رئال مادرید، پس از دیدار دیشب تیمش مقابل بارسا تایید کرد که تیم حریف، حداقل در حال حاضر تیم بهتری است.
بارسلونا در بازی دیشب بازی بهتری به نمایش گذاشت و به لطف گل های مسی و پدرو میزبانش را شکست داد. اینک شاگردان گواردیولا با سه امتیاز اختلاف نسبت به رئال در صدر قرار دارند.
مدافع سابق والنسیا پس از بازی به خبرنگاران گفت:" در حال حاضر حقیقت این است که بارسلونا تیم بهتری است. آنها واقعا سازماندهی خوبی دارند. ما باید کمی بهتر شویم. باید به آنها تبریک گفت. بازی دشواری بود. ما باید پیشرفت کنیم و تلاش کنیم که در بازی های باقی مانده به پیروزی برسیم."
آلبیول تاکید کرد که هم تیمی هایش باید از اشتباهاتی که در بازی دیشب داشتند، درس بگیرند.
" ما یک فرصت خوب را برای اینکه 3 امتیاز پیش بیفتیم، از دست دادیم. هنوز هفت بازی دیگر باقی مانده و باید منتظربمانیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد. ما در خانه نتوانستیم به پیروزی برسیم در روزی که اشتیاق زیادی برای برد داشتیم اما توان پیروزی نداشتیم. ما باید از این شکست درس بگیریم و بدانیم که باید پیشرفت کنیم."

۲۲ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تحلیل ال کلاسیکو در گفتگو با پیت بیوتر: وقتی رونالدو مغلوب پیکه شد.

این از ویژگی های خوب فوتبال است که هیچ تیمی برای همیشه بهترین باقی نمی ماند. این مسئله دلایل مختلفی دارد از جمله افت بازیکنان، تغییر آنها، مصدومیت ها و این نکته را نباید فراموش کرد که همیشه بازیکنان ذخیره نمی توانند به اندازه بازیکنان اصلی خوب و موثر بازی کنند.

سایت گل: پیتر بیوتر، دستیار افشین قطبی که سابقه تفسیر مسابقات فوتبال در تلویزیون هلند را دارد، در گفتگوبا سایت گل به تحلیل بازی شب گذشته ال کلاسیکو پرداخت. نظرات این مربی برجسته هلندی را در این باره بخوانید:
* تیم های مختلفی در دنیا بودند که هرکدام یک دوره رویارویی داشتند، رئال در دهه 60، آژاکس در دهه 70، لیورپول در دهه 80 و میلان در دهه 90. اما در فوتبال اثبات شده که قدرت دائمی نیست .در حال حاضر بارسلونا بهترین تیم دنیاست و دو سال است که بهترین بازی ها را انجام می دهند اما این از ویژگی های خوب فوتبال است که هیچ تیمی برای همیشه بهترین باقی نمی ماند. این مسئله دلایل مختلفی دارد از جمله افت بازیکنان، تغییر آنها، مصدومیت ها و این نکته را نباید فراموش کرد که همیشه بازیکنان ذخیره نمی توانند به اندازه بازیکنان اصلی خوب و موثر بازی کنند.
* او در پاسخ به این سوال که تاکتیک های اتخاذ شده از سوی تیم های حریف چقدر می تواند در متوقف کردن بارسا موثر باشد، گفت:" تاکتیک ها به تنهایی کافی نیست. برای متوقف کردن چنین تیمی به ترکیبی از تاکتیک، بازیکنان بزرگ و یک مربی با دانش نیاز است. تنها تیمی که موفق به متوقف کردن بارسلونا شده ، چلسی با هدایت گاس هیدینک بوده است. همه تاکتیک ها برای پیروزی طراحی شده اند اما برای شکست دادن تیمی مانند بارسلونا به ابزارهای بیشتری نیاز دارید."
* در حال حاضر فوتبال دنیا در حال تحول است و تیمهایی مانند منچستر سیتی درحال پیشرفت هستند وتیمی مانند چلسی در صورتی که نتواند به جای ستاره های فعلی، بازیکنانی در همان سطح را جانشین کند، با مشکل مواجه خواهد شد. در عبن حال بارسا با شرایطی که دارد می تواند همچنان قدرت اول فوتبال اروپا حتی در فصل آینده باشد. البته بهترین بودن در فوتبال مدرن واقعا کار راحتی نیست. در بازی دیشب پیکه، پویول و مسی خیلی خوب بازی کردند و ژاوی مثل همیشه عالی بود. کریس نیز خوب بازی کرد اما مدافعان بارسا عملکرد بهتری داشتند و اجازه کار به او ندادند. پیکه در همان کورس اول با رونالدو آمادگی اش را به مهم نشان داد و از عوامل اصلی موفقیت بارسا در بازی دیشب بود.
* دفاع تیمی بارسا در این دیدار بسیار فشرده و منسجم بازی کرد و مهاجمان و هافبک ها عقب تر از همیشه استقرار پیدا کردند. آنها بهترین شیوه را برای بازی مقابل رئال اتخاذ کردند و به این ترتیب توانستند به دو گل برسند. این شیوه بازی مورد علاقه من است. آنها با این سبک فوق العاده بازی فضای زیادی در زمین رئال ایجاد کردند و به گل رسیدند.
* البته هیچ چیز تمام نشده است. بارسلونا در لیگ قهرمانان حضور دارد و رئال می تواند با پیروزی در هفته دیدار باقی مانده به قهرمانی برسد. آنها در دیدار شب گذشته نیز نشان دادند که چه توانایی هایی دارند و چه تیم بزرگی هستند. از نظر من آنها هنوز شانس قهرمانی دارند.

۲۲ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هفته 31 لالیگا - شکست اتلتیکو مادرید و والنسیا

با برگزاری 5 دیدار، رقابتهای هفته سی و یکم لالیگا به پایان رسید.

سایت گل: هفته سی و یکم رقابتهای لالیگا با برگزاری 5 دیدار دیگر پیگیری شد که در این دیدارها اتلتیکو مادرید، اوساسونا، اسپانیول و مایورکا مقابل میهمانانشان به برتری دست یافتند و یک دیدار نیز با تساوی به پایان رسید.

بدین ترتیب و با اتمام رقابتهای این هفته، بارسلونا با برد شیرینی که شنبه شب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو کسب کرد ، با 80 امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار دارد. رئال با 77 امتیاز دوم است و والنسیا که در این هفته امتیازی کسب نکرد همچنان با 56 امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده. تیمهای سویا (51)، مایورکا (51) و اتلتیک بیلبائو (48) نیز در سایر رده های جدول برای کسب مجوز حضور در رقابتهای اروپایی هستند. تیمهای ویارئال (46)، ختافه (44) و دپور (43) نیز در رده های هفتم تا نهم اندک امیدی به بهبود جایگاهشان در جدول رقابتهای لالیگا در حالی که 7 هفته دیگر تا پایان بازیها باقی است، دارند.

در دیدارهای یکشنبه شب نتایج زیر به دست آمد:

* اتلتیک بیلبائو 4- آلمریا1

گلها: مارتینس (13و 49)، گابیلوندو (32) و یورنته (51) برای بیلبائو و پیاتی (71) برای آلمریا

*دپورتیوو لاکرونیا 1- راسینگ سانتاندر 1

گلها: ریکی (1) برای دپور و مورال (85) برای راسینگ

* اوساسونا 2- ساراگوسا0

گلها: آراندا (2) و وادوکس (90) برای اوساسونا

* اسپانیول 3- اتلتیکو مادرید 0

گلها: روئیس (47)، اوسوالدو (67) و آلونسو (90)

* مایورکا 3- والنسیا 2

گلها: کاسترو (6)، وبو (21) و فرناندس (63، گل به خودی) برای مایورکا، آلبا (46) و ارناندس (86) برای والنسیا

۲۳ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مارادونا: از بازی مسی و بارسا لذت بردم.

سرمربی تیم ملی آرژانتین درپایان دیدار ال کلاسیکو در صحبتهایی اعلام کرد که از شیوه بازی بارسلونا، نحوه تجهیز این تیم و حرکات گیج کننده مسی واقعا خوشش می آید.

سایت گل: مارادونا شنبه شب (به وقت اروپای مرکزی) در یکی از سالنهای سینمای شهر بونئوس آیرس حاضر بود و همراه حدود 200 نفر از میهمانان دعوت شده به این سالن، بازی ال کلاسیکو را برروی پرده سینمایی تماشا نمود.

در پایان این دیدار که با برتری 0-2 تیم کاتالان به پایان رسید، سرمربی آلبی سلسته در صحبتهایی اعلام کرده که تقریبا لیست بازیکنان تیم ملی آرژانتین برای اعزام به رقابتهای جام جهانی را آماده و تکمیل کرده و تنها می بایست نام یک مهاجم دیگر را به این لیست اضافه کند.

مارادونا در صحبتهایش با آنالیز شرایط ال کلاسیکو و ستاره های آرژانتینی حاضر در میدان به تعویض گابی میلیتو به خاطر مصدومیت اشاره کرد و گفت:« زمانی که بازیهایی را تماشا می کنم و می بینم که بازیکنان تیم ملی آرژانتین در آنها ضرباتی را دریافت می کنند، واقعا آزرده می شوم. با هر ضربه خطایی، سرم را می گیرم.»

او همچنین در مورد گاگو گفت:« فرناندو اندکی از فوتبال اوجش دور شده است.»

و در پایان در مورد لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا گفت:« تماشای بازی این تیم بارسلونا، به خاطر شیوه ای که تجهیز شده و حضور مسی در ترکیب این تیم، که انسجام تیم حریف را برهم می زند واقعا لذت بخش است.»

۲۳ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: مسی یک سرو گردن بالاتر از کریس

پیروزی بارسلونا در ال کلاسیکو، همچنان بازتابهای گسترده ای در رسانه های بین المللی دارد. خیلی ها معتقدند که مسی شاید ریزنقش تر از رونالدو باشد ولی در زمین مسابقه یک سر و گردن از او بالاتر است.

سایت گل: مقایسه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو مدتهاست که سوژه یک دنیاست و از زمانی که کریس به لیگ اسپانیا پیوسته این مقایسه داغتر شده است.

این دو ستاره که دارندگان توپ طلا نیز هستند، کانون توجه دیدار حساس ال کلاسیکو نیز بودند و پس از پایان یافتن این دیدار حساس که با برتری 0-2 به سود تیم کاتالان پایان یافت، همه مسی را برتر و سرتر از کریس پرتغالی می دانستند.

رسانه های اسپانیایی نیز در مطالب خود به بررسی عملکرد این دو ستاره پرداخته اند.به عنوان مثال تیتر روزنامه کاتالونیایی اسپورت این بود:« لیونل، در مصاف ستارگان کریس را به سخره گرفت» در گزارش این روزنامه به 4 گلی که مسی هفته گذشته وارد دروازه آرسنال نمود و پس از آن هم به ثمر رساندن اولین گل بارسا درون دروازه رئال اشاره کرده است.

برخلاف کریس رونالدو که در جریان دیدار ال کلاسیکو، نتوانست موقعیت چندانی برای تیمش خلق کند، مسی چندین ضربه را روانه دروازه کاسیاس کرد و نمایش قابل قبولی را به اجرا گذاشت واین در حالی بود که توقع به مراتب بیشتری از کریس می رفت.

هواداران عصبانی باشگاه مادریدی، در دقایق پایانی این دیدار، به نشانه اعتراض به عملکرد ستاره پرتغالی شان برای او سوت می زدند و این گویای آن است که آنها معتقدند که کریسی که با دریافت 94 میلیون یورو به رختکن برنابئو پیوسته، هنوز نتوانسته ارزش واقعی اش را نشان داده و آنها را متقاعد سازد.

تیتر شماره یک روزنامه مارکا نیز به این نکته اشاره می کرد :"مسی، به مراتب برتر از سی آر 9"

پیروزی بارسا مقابل رئال، در حالی که تنها 7 دیدار دیگر تا پایان رقابتهای لالیگا باقی است، تیم کاتالان را به صدر جدول رقابتها بازگرداند.

روبرتو پالومار، ستون نویس روزنامه مارکا در گزارشی نوشت:« تمام هواداران مادرید اکنون یک حس مشترک دارند و همگی اعتراف می کنند که لیونل مسی بهترین بازیکن دنیاست و شاید برای مدتها این روند ادامه داشته باشد.» او در ادامه مطلبش به این نکته اشاره کرده که رئال ممکن است رقابتهای این فصل را نیزبدون کسب عنوانی به پایان برد.

مسی 22 ساله در حال حاضر با به ثمر رساندن 27 گل درصدر جدول گلزنان لیگ اسپانیاست و رونالدو 18 گل را دراین رقابتها به ثمر رسانده است.

روزنامه اسپورت کاتالونیا در مطلب دیگری با اشاره به برتری مسی نسبته به کریس نوشت:« مسی شنبه شب و در ورزشگاه برنابئو نشان داد که دومین بازیکن برتر دنیا، به اندازه چندین سال نوری با او فاصله دارد.در حالی که لیونل تلاش می کرد تا آمار گلزنی اش را افزایش دهد، کریس مرد بازنده میدان بود. او حرکات بی ثمری انجام می داد و خشمش را با چهره ای عصبانی و حرکاتی زیاده از حد بروز می داد.رونالدو می بایست خودش این واقعیت را بپذیرد که بازگشت به عنوان برترین بازیکن دنیا برای او تمام شده است.»

روزنامه آ.اس هم در گزارشی به این نکته اشاره کرده که دوندگی های کریس در دیدار شنبه شب بی ثمر بوده و تنها این ستاره 25 ساله را خسته کرده است. در مطلبی که به قلم جی جی سانتوس نوشته شده، می خوانیم:« کریس دوندگی های بی ثمری داشت؛گویی که به دنبال یک سایه می دوید. باگذشت زمان او فضا پیدا کرد و زمانی که دیگر واقعا خسته شده بود، توپ را در اختیار داشت و بدین ترتیب در جریان دیدارال کلاسیکو تنها نظاره گر این بود که نابغه ای مثل مسی تمام برنامه های تدافعی مربی شیلیایی اش را بر هم می زند و آنچه برای کریس سخت تر از شکست در ال کلاسیکو بود، این بود که هواداران مادریدی برای اولین بار علیه او سوت زدند.»

پالومار نیز در روزنامه مارکا نوشت:« کریس به شدت دوید، تمام انرزشی اش را مصرف کرد ولی او تنها و خسته ماند. او از هر جناحی سعی می کرد ولی به ندرت این فرصت را می یافت تا والدس را مورد امتحان قرار دهد.»

۲۳ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
استوایچکوف: در ال کلاسیکو عده ای مثل خر لگد می زدند.

اسطوره بلغارستانی معتقد است که پول باعث می شود که بازیکنان فوتبال خوبی را ارائه ندهند. صدها میلیونی که رئال مادرید خرج کرد برای آنکه این تیم بتواند حتی به یک گل برسد، کافی نبود.

سایت گل: هریستو استوایچکوف ، اسطوره بلغاری دنیای فوتبال در گفتگو با روزنامه بلغاری ترود، در صحبتهایی با آنالیز شرایط دیدار حساس ال کلاسیکو پرداخته است. او در بخشی از صحبتهایش به شیوه بازی مسی اشاره کرده و اعلام کرده که تنها راه متوقف کردن مسی استفاده از مسلسل است.

او در این رابطه گفت:« زمانی به من می گفتند که تنها راه متوقف کردن من استفاده از یک تفنگ است ولی اکنون من معتقدم که برای متوقف کردن مسی به یک مسلسل نیاز است.»

استوایچکوف ، بازیکن سابق باشگاه بارسلونا در صحبتهایی با آنالیز دیدار ال کلاسیکو ، بار دیگر با لحن تندی به انتقاد از عملکرد بازیکنان تیم مادریدی پرداخته و در صحبتهایی گفته :« در حالی که تعدادی از بازیکنان مثل خر مشغول لگد زدن بودند، عده ای دیگر خود را وقف فوتبال می نمودند.»

او ادامه داد:« پول، بازی فوتبال را خوب نمی کند. صدها میلیون یورویی که رئالی ها خرج کردند،حتی نتوانست برای آنها یک گل در ال کلاسیکو به همراه داشته باشد.»

۲۳ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
کریس، گوتی و پیگرینی؛ لغو شام پیروزی

تعدادی از بازیکنان و مربی باشگاه مادریدی تصمیم داشتند تا در پایان دیدار ال کلاسیکو که به گمان آنها به نفع تیم مادریدی پایان می یافت، نزدیکانشان را به رستوران دعوت کنند و به همین منظور میزهایی را نیز رزرو کرده بودند که در نهایت رزروهایشان را لغو کردند.

سایت گل: کهکشانی ها بی صبرانه در انتظار پیروزی در دیدار ال کلاسیکو و برداشتن گامی محکم در رقابتهای لالیگا بودند. در طول تمام هفته قبل، در رختکن باشگاه مادریدی صحبت از شکست دادن بارسلونا بود.

حتی تعدادی از بازیکنان رئال مادرید، میزهایی را در رستورانهای متعدد شهر مادرید رزرو کرده بودند تا در پایان دیدار ال کلاسیکو که به زعم آنها با برتری تیم مادریدی پایان می یافت، این موفقیت را با اعضای خانواده و دوستانشان جشن بگیرند.

از میان این افراد می توان به کریستیانو رونالدو، گوتی و پیگرینی اشاره کرد. بدون شک شکست رئال در این دیدار باعث شد که این سه نفر رزوری که چند ساعت قبل از بازی انجام داده بودند را لغو کنند و پس از این شکست ترجیح دهند تا به منازلشان بروند.

نکته جالب توجه اینجا بود که میزی که کریس رونالدو در رستوران تسیستو رزرو کرده بود، پس از آن توسط گروهی از هواداران تیم مادریدی که از لاکرونیا برای تماشای بازی تیمشان به شهر مادرید سفر کرده بودند، اشغال شد. ستاره پرتغالی هنوز از ضربه روانی ناشی از شکست تیمش مقابل بارسلونا رها نشده و تنها برای انجام تمرینات تیمش از خانه خارج می شود و به نظر می رسد که تمام فکر و ذکرش را برروی مصاف مقابل آلمریا متمرکز کرده است.

۲۳ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
غيبت زلاتان در مقابل دپور و اسپانيول

مهاجم سوئدي امروز نيز در تمرينات تيمش حضور نداشت.

سايت گل: بازيكنان تيم بارسلونا پس از پيروزي شيرين 2-0 مقابل رئال مادريد، امروز اولين جلسه تمريني شان را برگزار كردند.

شاگردان پپ گوارديولا بايد اين هفته خود را براي انجام دو بازي حساس مقابل دپور و اسپانيول آماده كنند. اما بعيد است كه زلاتان ابراهيموويچ بتواند در اين دو ديدار براي تيمش به ميدان برود. او پيش از آغاز بازي مقابل اتلتيكو بيلبائو در حالي كه مشغول گرم كردن بود، دچار مصدوميت شد و از آن زمان دوران نقاهت را سپري مي كند. اريك آبيدال نيز هنوز از بند مصدوميت رهايي پيدا نكرده و نتوانست در تمرينات امروز تيمش حضور پيدا كند. ديگر بازيكني كه امروز در تمرينات حضور نداشت، خرارد پيكه بود. او در ديدار مقابل رئال دچار آسيب ديدگي شد اما اميدوار است كه با بهبودي سريع، بتواند تيمش را در ديدارهاي پيش رو همراهي كند. امروز چهار بازيكن از تيم جوانان در كنار بازيكنان تيم اصلي تمرين كردند: ادو اوريول، ايلي، لوكه و گاي آسولين.

۲۳ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیگرینی و جلسه ای برای بررسی دلایل شکست مقابل بارسا

مربی شیلیایی باشگاه مادریدی دلایل شکست شنبه شب تیمش مقابل بارسلونا را با شاگردانش بررسی کرد و تعدادی از بازیکنان تیم پایه ای را نیز به تمرینات تیم مادریدی فرا خوانده است.

سایت گل: طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، جلسه تمرینی روز دوشنبه باشگاه مادریدی طولانی تر از همیشه برگزار شد،چرا که مانوئل پیگرینی مربی شیلیایی رئال مادرید در رختکن تیمش با شاگردانش جلسه ای را تشکیل داد و به آنالیز دیدار شنبه شب ال کلاسیکو پرداخت.

شکست شنبه شب رئال مقابل بارسلونا در دیدار ال کلاسیکو، به منزله اولین شکست خانگی کهکشانی ها در رقابتهای این فصل لالیگا بود و مادریدی ها پس از 15 پیروزی خانگی در رقابتهای لالیگا، تن به شکست دادند

رائول، کاکا و رافائل فان در فارت در جلسه تمرینی امروز تیم مادریدی غایب بودند و هر یک از آنها به تنهایی تمرینات خود را دنبال کرد. په په و درنته نیز تمرینات سبکی را پیش از انجام بدنسازی برگزار کردند.

پیگرینی همچنین برای تکمیل تیمش در جریان تمرینات امروز، تعدادی از بازیکنان تیم جوانان رئال را به تمرینات تیمش دعوت کرد.: ولایوس، فلیپه، جوانان، اوپاره ، سارابیا، لوئیس ارناندس، روبن راموس و واسکس، بازیکنان تیم کاستیا بودند که همراه با سایر شاگردان پیگرینی به تمرین پرداختند.

۲۴ فروردین ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۱۸۱ بازدید
۱۳ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۳۶ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۳۸ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۸,۴۲۸ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۰۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۱۹۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۰۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!