به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

Re: بارسلونا VS. والنسیا
نام کاربری: Amin_The_Great
پیام: ۸۷۳
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۵
از: Catalunya Is Not Spain
گروه:
- کاربران عضو
ریکارد آخر بازی با چلسی 2 فصل پیشم اومد تو زمین.
سر بازی فصل پیش با ساراگوسا که اتوئو داشت میومد بیرون بازم تو زمینم اومد.
ولی پویول عالی بود.
والدسم بنده خدا انقدر ترسیده بود که هر توپی بهش میدادن میزد زیرش.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: barca_hristo
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از: مورینیو تا سرحد مرگ متنفرم!!
گروه:
- کاربران عضو
سام داشت با داور بحث می کرد. پارسال بعد از اخراج رونی تو بازی جام حذفی مقابل زاراگوزا، فرانک اومد تو زمین و دکو رو برد اون ور. بازی رو ما ندیدیم اما من عکساشو دیدم. ژاوی هم خیلی برام جالب بود. اصلا ندیده بودم اعتراض کنه. اما این بازی از اولش به داور معترض بود. فکر کنم نسبت به این داور پیش زمینه ای داشتن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مهر ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
سام داشت با داور بحث می کرد. پارسال بعد از اخراج رونی تو بازی جام حذفی مقابل زاراگوزا، فرانک اومد تو زمین و دکو رو برد اون ور. بازی رو ما ندیدیم اما من عکساشو دیدم. ژاوی هم خیلی برام جالب بود. اصلا ندیده بودم اعتراض کنه. اما این بازی از اولش به داور معترض بود. فکر کنم نسبت به این داور پیش زمینه ای داشتن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: maryam_barca
پیام: ۸۸
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
والا من اینارو ندیدم دیگه ولی یادمه اون بار تا دم نقطه ی کرنر اون ور زمین رفت . آخه پاتریک دسه بزنش خیلی خوب بود !

عجب شوتی زد با بیرون پا xavi حیف شد گل نشد . البته سر اون الکلاسیکو که 4-2 باختیم هم xavi بدجوری قاتی کرده بود . ولی کلا من ندیدم بازیکن بد اخلاقی باشه . از شخصیتش خوشم می یاد . ولی واقعا دکو بد بود . نا امیدم کرد .

Baba BO...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مهر ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
من که تا آخر نیمه اول، سر هر صحنه ای که دکو مثلا پاس می داد، با تعجب می گفتم تو خودتی؟؟

این عکس هم مال بعد از بازیه. همه ریختن سر داور!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: Amin_The_Great
پیام: ۸۷۳
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۵
از: Catalunya Is Not Spain
گروه:
- کاربران عضو
دکو فقط یه شوت با توی پاش زد که کانیزارس فرستادش کرنر.
دیگه کار مفیدی نکرد.
آذر جان لینکتون باز نمیشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: heartagram
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۵
از: Tehran
گروه:
- كاربران بلاک شده
داور آشغال لعنتی.
دکو هم تو اعصاب خورد کردن با داور مسابقه گذاشته بود.خوب شد معنی و ثمرات قرارداد سفید رو هم فهمیدیم چیه!!!.حیف اینیستا که باید ذخیره این دکو باشه.
اتوو هم گند زد با این بازیش. سامی با این نحوه بازی حتی از دروگبا هم کم میاره چه برسه به اینکه بخواد برای توپ طلای اروپا کاندید بشه.
بلتی بدبخت هم که دستش نمک نداره.
مسی رو هم که دونده ترین و مثمر ثمر ترین بازیکن تیم بود کشیدن بیرون.شاهکار کادر فنی!!!.

در آخر هم از همه بجه ها که فردای منو به گند کشیدن تشکر میکنم. مخصوصا" از آقای قرار داد سفید متواضع.

A prey she was for the cruelty of love
۳ مهر ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
آقا نیما، هر بازیکنی روز خوب و روز بد داره. همین رونی تو فینال پاریس کم بد بود؟ می شه بازیش نداد به جاش ازکوئرو رو گذاشت تو؟؟ دکو یکی از ارکان بارساس. اینکه یه بازی بد بوده هیچی از ارزشهاش کم نمی کنه. در ضمن، فقط دکو بد نبود، به جز کاپیتان و کمی لوکا، همه بد بودن! از اتوئو تا ویکتورا! مسی خیلی دوید اما غیر از اون یه پاس خوب به آندرس، چه کار مفید دیگه ای کرد؟ اینقدر تک روی بی مورد کرد که حداقل 5-6 تا توپ خوب رو خراب کرد! زامبروتا هم اونقدر خوب بود که نبود بلتی احساس نشه. توپهایی رو برگردوند که بلتی هیچ وقت نمی تونست برگردونه! روی گل مقصر بود اما اون تنها صحنه ای بود که اشتباه کرد! در مورد اتوئو هم، وقی اصلا خوب تغذیه نمی شه، وقتی دفاع اصلا اجازه نمی ده یه توپ درست بهش برسه، چه توقعی داری؟ سوپرمن بشه و پرواز کنه؟؟؟ تو صحنه گل هم، نهایت بخشش رو داشت. مطمئنم مسی اگر بود، می خواست خودش گل کنه اما اتوئو با بزرگواری، توپو به آندرس داد.

امین جان، من عکسو از اینجا باز کردم. مشکلی نداشت. open link in new window بزنین.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: heartagram
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۵
از: Tehran
گروه:
- كاربران بلاک شده
[quote]
Hristo نوشته:
من که تا آخر نیمه اول، سر هر صحنه ای که دکو مثلا پاس می داد، با تعجب می گفتم تو خودتی؟؟

خانم آذر با تمام احترامی که برای خودتون و اطلاعاتتون قائلم.شک نکن که اگه شما هم تک تک بازی های دکو رو تو این 3 سال میدیدین بجای اینکه امشب با دیدن هر صحنه ای که دکو مثلا"پاس میداد با تعجب میگفتید تو خودتی. میفرمودید بازم توی مضخرفی!!!!.اون پولی که میگیری ایشالا.......
در هر صورت دکو تو این 3 سال با همه خوش شانسیاش جواب داده.ولی از این به بعد رو سخت بشه بهش اطمینان کرد. مگه اینکه ستاره شانس قورت داده باشه.امیدوارم اینطور باشه.

A prey she was for the cruelty of love
۳ مهر ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
آقا نیما، من هم با نهایت احترامی که برای درک شما از فوتبال قائلم، فکر می کنم حتما دکو یه چیزی داره که تا بازی با چلسی لمپارد دیده نمی شه. تو بازی با ویارئال اثری از ریکلمه نیست. که رایکارد تا حالا حاضر نشده بذاردش رو نیمکت. که بهترین هافبک لیگ قهرمانان میشه. و مهمتر از همه اینها، مدیری مثل لاپورتا به هیچ قیمت حاضر نیست از دستش بده. (لطفا نگین همه اینها از شانسش چون خیلی حرف خنده داری می شه!!) پولی که بهش می دن هم نوش جونش چون حقشه!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مهر ۱۳۸۵
< ۱ ... ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ... ۱۶ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۹,۳۵۲ بازدید
۲۳ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۹۵ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۶۲ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۱,۵۳۳ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۲۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۴۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۲ کاربر آنلاین است. (۱۱۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!