به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: من و بارسا
نام کاربری: RaminiTo
پیام: ۲۶۲
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۸۸
از: Middle of Nowhere
طرفدار:
- Dani Garcia
- King Eric
- Luis Van Gaal
گروه:
- کاربران عضو
من باشم ميرم اون بالا و بهش ميگم بابا بيخيال ! اون موقع كه شيش تا خوردين خودكشي نكردي! حالا واسه چي؟ بعدهم اگه ديدم فايده اي نداره با اره برقي خودم تهديدش ميكنم كه اگه خودكشي كني اره ت ميكنم!

۱۱ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: mahsan77
پیام: ۵۹۲
عضویت از: ۱۴ مهر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی-مسی-پویول
- رونالدینیو
- اسپانیا
- پپ گواردیولا-سر الکس فرگوسن
گروه:
- کاربران عضو
من میدوم میرم تو جایگاه اولش یه کم براش کٌری (املاش رو مطمئن نیستم!)میخونم و میگم شما که 6 تا خوردین حالا این 4 تا چیزی نیست که دیگه!
بعد به هر قیمتی که شده منصرفش میکنم!
اونوقت تمام رسانه ها ازم فیلم میگیرن و باهام مصاحبه میکنن!منم میگم:بالاخره یه بارسایی باید این کار رو بکنه حتی اگه طرف مقابل یه رئالی باشه!
بعد هم طبق معمول رئالی های عزیز ضایع میشن و بارسا بازهم با اقتدار(چه از لحاظ ورزشی چه از لحظ اخلاقی)در صدر میمونه!
VIVA BARCA!!

Valar Morghulis
۱۱ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: RaminiTo
پیام: ۲۶۲
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۸۸
از: Middle of Nowhere
طرفدار:
- Dani Garcia
- King Eric
- Luis Van Gaal
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
رامين جان يكم بهش حس بده!!!

چشم.

من به سمت او ميروم در حالي كه قلبم به من ميگويد : ولللش.
ولي من همچنان به سمت او حركت ميكنم. وقتي كه نزديكتر ميشوم ميبينم كه بله ! او كسي نيست جز فلورينتينو پرز كه در لباس مبدل به نيوكمپ اومده تا توسط هوادارا ترور نشه. اونوقت ميرم جلوش و بليز شماره ي هفت خودمو نشونش ميدم و ميگم ميدوني اينو كي تنش ميكرد؟! فيگوي كبير! ولي تو اونو از ما جدا كردي!!! بعد هم ميشينم كلي نصيحتش ميكنم كه اينقد دنبال بازيكناي مردم نباش و خودتم برو يه لاماسيا شعبه ي 2 بزن شايد بعد 200-300 سال يكي مثه مسي از توش اومد بيرون(عمرا !!) ولي هر جوري شده راضيش ميكنم كه اين اشتباهو نكنه(البته به نظرم كار خوبي داشته ميكرده ) بعد هم كه ديدم رفت دنبال كارش ميرم فيلميو كه با موبايلم يواشكي ازش گرفتم ميزارم تو يوتوب

۱۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Barçaholic
پیام: ۷۱۰
عضویت از: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: Back street of Camp Nou
طرفدار:
- کارلس پویول سافورسادا
- یوهان، آرماندو، رونی و سَمی، هریستو
- آرژانتین
- جوزپ، فرانکی ، تیتو
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
به خاطر اینکه چند تا موقعیت خراب کردم خودمو تنبیه کردم که چرا شانس گل زدن تو ال کلاسیک رو از دست دادم
داشتم شنا میرفتم که یه هو میبینم یه مادریدی از طبقه های بالا ورزشگاه رو میله وایساده میخواد بپره پایین! در حالی که داشتم به سمت اون میدویدم با خودم میگم خوب حداقل برو از سنتیاگو (ورزشگاه خودشون) بپر پایین چمن کمپ نو رو نجس میکنی اخه
وقتی بهش رسیدم اول یه لبخند بهش میزنم میگم اخه وقتی میخواستی تیمتو انتخاب کنی یه خورده دقت میکردی!!!
ما اجازه میدیم مادریدی ها هم طرفدار تیممون باشن... خوشون نتونسن انتخاب کنن که تو چه کشوری به دنیا بیان اگه کاتالونیا رو دوس دارن ما راشون میدیم !!!
بعدشم اگه دیدم مثله بقیه طرفدار های رئال زبون نفهم بود و هر چی منطقی باهاش حرف میزنی بازم حرف خودشو میزنه به زور جمعش میکنم میبرمش بیرون میگم اشکال نداره حالا دفعه دیگه یه ذره شل میگیریم مالکیت توپتون یه خوره بره بالا خجالت نکشین!! به این اتفاقات ختم بشه!!:4;
ولی در هر صورت سعی میکنم قانعش کنم که از دینش برگرده طرفدار بارسلونا شه!!

اون موقع اگه دیدم کارم خوب بود و از دینش برگشت میرم سراغ تبلیغ بارسلونا تو شهر های مختلف و سعی می کنم انسان های بیشتری رو از مادریدی به کاتالونیایی تبدیل کنم!!

We all gathered together
To celebrate for the same cause
We gonna fight, we gonna march, through the swamp
We gonna mosh through the marsh
Until they omit this fucking Qatar from our jerseys. c'm on
۱۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: El.Zurdito
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
-
-
-
- _
-
- _
گروه:
- کاربران عضو
چه بهتر ... یه رئالی کمتر
اولش فکر میکنم چطوره منم برم اون بالا و خومو پرت کنم ... چون می تونستم حسابی خودمو نشون بدم ... اما بعدش می گم مگه دیوونم همچین کاری کنم...بعد یه نگاه عاقل اندر سفیه بهش میاندازمو یاد این میافتم که رئالی جماعت از زمان آفرینش عقل درست و حسابی نداشتن و امیدی بهشون نیست ... کاری باهاش ندارم و به کارای خودم فکر می کنم و سعی می کنم خودمو آروم کنمو به خودم امید بدم که دفعه ی بعدی هم هست ... بعد بلند میشم میرم سمت رختکن ... تو راه دلم کمی به حال اون هوادار می سوزه و راهمو کج میکنمو میرم در رختکن رئالی ها رو میزنم و بهشون میگم یه هوادارتون داره اون بیرون خودکشی می کنه و بعدش میرم پیش بارسایی ها و بهشون میگم بیان بیرون یه کم قیافه رئالی ها رو ببینیم و بخندیم

۱۶ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
واقعا اگه رئال انقدر براش ارزش داره که با یه باخت 4-0 میخواد خود کشی کنه همون بهتر که بمیره.
آخه رئال اصلا ارزش خود کشی داره؟؟؟
ولی اگه انگیزش از خود کشی یه چیز دیگه باشه سعی میکنم ارشادش کنم ولی زیاد تلاش نمیکنم چون بالاخره رئالیه دیگه.

۱۸ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
منم میرم پیشش میگم نکن جانم.نکن.یه ماچش میکنم پیراهنمو بهش میدم میگم حالا بیا چینج.بعد که چینج کردیم اونم به طبع با لباس بارسا خودکشی نمیکنه.چون که میگن مگه یارو دیوونست؟ تیمش 4 تا زده.البته بعدش لباسو همون جا میندازم زمین.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو

میرم بهش میگم اقا جون تو خودکشی هم کنی هیچ تغییری تو این وضعیت پیش نمیاد حالا 4 تاس دیگه 10 تا نیس که
و در ضمن میگم بابا جان میدونم فوتباله تیمته دوس داری عاشقشی
اشکال نداره که، یه تیمی ضعیفه مثل تیم شما یه تیمی هم قویه مثل بارسا مهم اینکه تیمی که ضعیفه مثل رئال باید باشه که تیم ما ارزشش بره بالاتر البته نباشه هم هیچ فرقی نمیکنه بارسا کلا با ارزشه
حالا اگه بعد از اینهمه حرف زدن من بازم می خواست خودکشی کنه میگم که خوب حق داشت و دیگه ولش میکنم تا راحت شه

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۲۰ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Son-of-Catalonia
پیام: ۵۶
عضویت از: ۲۰ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Xavi
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، وحید طالب لو
- پپ گواردیولا
- حمید بابا زاده
گروه:
- کاربران عضو
از اونجایی که من گلرم شیرجه میزنم بگیرمش ولی اگه نتونستم بگیرمشو بش نرسیدم دفعش میکنم تو کرنر.
بعدشم احتمالا مربیمون میزنه تو سرم بم میگه خاک بر سرت با این دفع ناقصت.(چون همیشه مربیمون همینو بم میگه.)

۲۰ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Son-of-Catalonia
پیام: ۵۶
عضویت از: ۲۰ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Xavi
- استقلال
- اسپانیا
- فرهاد مجیدی، وحید طالب لو
- پپ گواردیولا
- حمید بابا زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یعنی والدس مصدوم میشه که تو میری داخل؟

نه بابا وقتی تیم 4-0 افتاده جلو یه فرصتی هم به دربازه بان دوم میدن دیگه.
هم من محک میخورم هم والدس جون مصدوم نمیشه.
آخه از این رئالی های وحشی هیچی بعید نیست.
وقتی 4-0 میفتن عقب رو به وحشی گری هم میارن.

۲۱ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۶,۷۱۶ بازدید
۱۱ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۷۹۳ بازدید
۱۶ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۶,۰۱۲ بازدید
۱۷ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۰,۹۷۰ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۳۸ بازدید
۲۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۸۲۰ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۲۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۱۴۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۷,۶۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۵۰۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۵۷ کاربر آنلاین است. (۸۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!