به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
به نظر من مسی ویا و بویان .
البته این ترکیب خط حمله تو بازیهای مختلف متفاوت خواهد بود . و فکر کنم از همه بازیکن ها استفاده بشه.
در مورد پول هم دیگه ونگر فرهنگ خوبی جا انداخت دستش درد نکنه.

CATALUNYA is not Spain
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
فرهنگ چیه بابا! اونا پول بخوان! کیه که بده؟!!!

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
در این مدتی که هوادار بارسا بودم خیلی کم پیش اومده که بازی رو نیمه کاره ببینم و تلویزیون را خاموش کنم-از بازیهایی که داشتم دیوونه میشدم و میخواستم تلویزیون رو از پنجره پرت کنم پایین میتونم به بازی بارسا –رئالی که 3 بر 3 مساوی شد اشاره کنم-مرده شور این الگوئر ... رو ببرند که هر چی مسی میکاشت مرتیکه به باد فنا میداد-به خدا هنوز که هنوزه اگه دستم به الگوئر برسه ...-شایدم ما ناشکریم اخه نمیدونم این پینتو رو کی تو پاچه ی ما کرد..
یا اون بازی بارسا رئال سال 2008 که رئالی ها 4 بر 1 بردند.
و ... .
اصل صحبتم یه چیز دیگست-بازی برگشت بارسا –اینتر رو هم من فقط یه نیمشو دیدم-یه دوست غیر بارسایی چند وقت پیش منو مسخره میکرد که بارسایی ها جنبه ی باخت رو ندارند-مگه نه در پایان بازی با اینتر زمینو ابیاری نمیکردند و جلوی شادی اینتری ها رو نمیگرفتند.(همون صحنه ای که من به خاطر نیمه رها کردن بازی ندیدم).
اون لحظه موندم جوابشو چی بدم-خیلی وقته که فکر میکنم-کاری ندارم منظور مسسئولین از این حرکت چی بوده ولی به عنوان کسی که با جادوی ساق های رونالدینهو ی بزرگ عاشق بارسا شده باید بگم ابیاری زمین به این علت بود :
بازی اینتر مقابل بارسا چنان نفرت انگیز و تهوع اور بود که چمن ورزشگاه مقدس نیوکمپ تا به حال به خود ندیده بود-اگه اب تمام اقیانوس ها رو هم تو نیوکمپ خالی میکردند باز هم چمن زیبای نیوکمپ افسرده و پژمرده بود-
باید بریم دست فرگوسن و هیدینگ و خاویر اگیره رو ماچ کنیم-خدا پدر این مرتیکه دزد رو بیامرزه که اگه بازیکنان مستعد تیم های دیگه رو به یغما میبره لااقل مثل .. دفاع نمیکنه-همین چند روز پیش هم یه قانونی تو انگلیس وضع کردند که حسابی لجش در اومده بود(ونگر رو میگم).
نمیدونم چه مدت زمان میبره که چمن نیوکمپ چنین فاجعه ی اسفناکی رو به دست فراموشی بسپاره-شاید باید دوباره از رونالدینهو ی بزرگ و افسانه ای و فرانک رایکارد دوست داشتنی دعوت کنیم تا یه فوتبال زیبا و سراسر تهاجمی رو در نیوکپ انجام بدند شاید بخش از درد نیوکمپ التیام پیدا کنه.
این بازی چنان نفرت انگیز بود که من دوست داشتم بارسا هرگز تا این مرحله پیش نمیرفت.
میبخشید که سرتون رو درد اوردم-فقط میخواستم خودمو خالی کنم.
در استانه بازی با میلان عزیز تیم اول شهر میلان باید بگم جدا از هر نتیجه ای که بدست بیاد تیم شما همیشه به عنوان یه تیم دوست و محبوب نزد ما هواداران بارسا میمونه.
امیدوارم رونالدینهو به روزهای اوجش برگرده که فقط اگه رونالدینهو رونالدینهو باشه قول میدم براحتی اسکودتو که هیچ یکی از شانس ها قهرمانی لیگ قهرمانان باشید.
و اما پیشنهاد من : از پلاتینی عزیز درخواست میکنم که یه جام قهرمانی درست کنند و به تیم هایی که موریانه(مورینیو) سرمربی اونها میشه اهدا کنند-تا اون مرتیکه مجبور نباشه برای بدست اوردن جام فوتبالی رو ارئه بده که باعث تهوع گاس هیدینک بشه چه برسه به ما.

در مورد اون جایزه هم باید بگم-هیچ مقام و جایزه ی دنیوی شایسته سرورم پویول نیست-پویول رو نمیشه توصیف کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: hamidamini
پیام: ۲۶۷
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- پویول
- مگه لیگ داخلی ارزش دیدن داره؟
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
در مورد کاسرس من خیلی دوستش دارم. ولی همون طوری که دوستان گفتن بازیکنی که مورد علاقه پپ نباشه جایی تو تیم نداره.

ایبرا هم بازیکن مورد علاقه منه و مطمئنم همونطور که دوستان گفتن اگه نوک حمله نباشه مفیدتره
ولی به نظر میرسه پپ علاقه زیادی بهش نداره ولی امیدوارم بمونه

ونگر مربی منفوریه. وجود ونگر کافیه که از آرسنال متنفر باشم. اونا فابرگاس را از بارسا دزدیدن و الان حاضر نیستن بازیکنا پس بدن

۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: به خرید ماسچرانو علاقه داریم

سایت گل – پپ گواردیولا، مربی بارسلونا می‌گوید دوست دارد پیش از انتقال خاویر ماسچرانو با او صحبت کند.

ملی‌پوش آرژانتینی مورد علاقه بارسلونا است. ماسچرانو در شکست سه بر صفر لیورپول مقابل منچسترسیتی بازی نکرد و روی هاجسون، مربی لیورپول گفت که شایعات نقل و انتقالات حواس این بازیکن 26 ساله را پرت کرده است.

غول‌های کاتالان پیشنهادی حدود 16 میلیون پوند برای این هافبک دفاعی ارائه کرده‌اند، اما لیورپول مبلغ بیشتری می‌خواهد.

گواردیولا نمی‌داند چقدر به خرید ماسچرانو نزدیک است، اما می‌گوید اگر او به اسپانیا بیاید با او صحبت خواهد کرد: «وقتی این جا بیاید با او حرف می‌زنم – البته اگر بیاید. اگر هافبکی دفاعی بخریم نیازهای تیم برطرف می‌شود. با خرید یک هافبک دفاعی راضی خواهم بود.»

ماسچرانو با این که گفته قصد جدایی از لیورپول را دارد، روز سه‌شنبه با دیگر اعضای تیم تمرین کرد.

خبرهایی مبنی بر رفتن او به اینتر و پیوستن به رافائل بنیتس، مربی سابقش هم به گوش می‌رسد.

لیورپول 20 میلیون پوند برای خرید ماسچرانو داد و قیمتی مشابه برای فروش او طلب کرده است.

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
[size=xx-large]Barcelona Could Offer Alexander Hleb & Martin Caceres In Part Exchange To Liverpool For Javier Mascherano - Report[/size]

Barcelona are thought to be in line to return with an improved offer to sign Liverpool midfielder Javier Mascherano by tempting the Merseysiders with a part exchange deal involving Alexander Hleb and Martin Caceres.

The Reds recently rejected the Catalan club's offer of around €23 million plus Hleb in exchange for the services of the Argentina skipper, since Liverpool want a €30m cash deal for their defensive midfielder, as exclusively revealed by Goal.com.

However, The Guardian reports that Barca could look to test the Reds' resolve by adding another player into the mix, with defender Caceres being offered in addition to the aforementioned bid that was recently turned down.

Sources on Merseyside have admitted that the club views Mascherano as having played his last game in a red shirt, and understand that the midfielder's value is only likely to fall if they should hold onto him during the current transfer window.

It has been understood that Mascherano has already come to an agreement over personal terms with Barcelona.

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
دوستان من حس مي كنم كه بعد از بازي با سويا بين هواداران بارسا تيم به يك تيم رويايي مبدل شده كه مدعي 6 جام به تنهاييه درباره ي بازي با سويا بگم كه اشتباهشون اين بود كه از اول باز بازي كردن و به خاطر خوردن گل اول كه گل به خودي بود روحيشون به هم خورد و تصميم گرفتن كه گل بزنن كه گل دوم هم روي پاس فوق العاده ژاوي كار رو براي سويا تمام شده كرد پس اگر سويا بسته بازي مي كرد و گل اول رو نمي خورد شايد 4-0 بازي تمام نشده بود پس نبايد با خيال راحت ادامه داد .
به نظر من امسال اگر رئال در اوج باشه مي تونه حداكثر 6 بار با اون بازي كنه 2 بار آن ال كلاسيكو كه چون رفت و برگشتي در كار نيست كار راحتي داريم 4 تا بازي يكي در جام حذفي و يكي در ليگ قهرمانان داريم كه سختي كار در اين 4 بازي خلاصه مي شود و هر گونه ضعف يا اشتباه دفاعي با سيستم عجيب غريب آقاي موريانه ( مورينيوي سابق!) مواجه خواهد بود مي بينيد كه الان هم در مصاحبه هاش حرف از بازيكنان دروازه بان مي زنه يا ميگه رونالدو هم بايد دفاع ياد بگيره مي زنه اين ها نشان از دفاعي سخت رئال خواهد بود در عوض ما توجهي به دفاع زياد نداريم يعني انقدر حمله مي كنيم تا دقاع نكنيم من اسم اينو ميزارم حمله ي كاذب اما اگر تيمي توان هجومي خوب داشته باشه فقط با 5 مدافع كه متاسفانه سرعت مناسبي هم ندارند مواجه مي شويم در بازي با سويا به نظرم سيستم دفاعي خوبي داشتيم بهتره دفاع هايمان را در هر بازي تعويض كنيم كه به پويول و ميليتو فشاري وارد نشود . ما دروازه بان دوم خوبي نداريم و متاسفانه وضعيت جوري است كه كسي حاضر نيست نيمكت نشين والدز بشه چون خودش دروازه بان سوم تيم مليه !
اميدوارم وارد روز هاي سخت نشويم

۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: saeidxavi
پیام: ۱۳۳
عضویت از: ۲۶ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- capitan puyol_xavi
- Rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ه نظر من امسال اگر رئال در اوج باشه مي تونه حداكثر 6 بار با اون بازي كنه 2 بار آن ال كلاسيكو كه چون رفت و برگشتي در كار نيست كار راحتي داريم 4 تا بازي يكي در جام حذفي و يكي در ليگ قهرمانان داريم كه سختي كار در اين 4 بازي خلاصه مي شود و هر گونه ضعف يا اشتباه دفاعي با سيستم عجيب غريب آقاي موريانه ( مورينيوي سابق!) مواجه خواهد

اصلا موافق نیستم رئال تو جام حذفی به یه تیم دسته سومی میبازه و حذف میشه
تو لیگ قهرمانان هم اصلا جزو 8 تا نخواهد بود
تو لیگ هم حریف بارسا نمیشه پارسال هم نزدیک 15 امتیاز شانسی گرفت که اخرش هم با 3 امتیاز اختلاف دوم شد
بابا این قدر مورینیو رو بزرگ نکنید دیگه از کاپلو که گنده تر نیست اون نتونست تو لیگ قهرمانان تا 1.8 بالا بیاد
این رو بدون تعصب میگم شک نکنید برای هر کدوم از این چیزایی که گفتم دلیل منطقی دارم

۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
اینو حتما بخونین
نمیدونم میخوام یه چیزی بگم شاید خیلی از شما موضع بگیرین.ولی باید بگم ته دلم مونده یه جاییم بحثش شد.ولی اینو بگم من واقعا عاشق سینه چاک بارسام و هر حرفی میزنم از رو منطق میزنم پس خواهشا نگین رئالیم و این حرفا که سخت ناراحت میشم
بچه ها من مارادونا رو یادم نیست ولی همتون میدونین که موقعی اومد بارسا فقط یه سال تو بارسا موند درسته؟
بعدش چی ؟ بعد اینکه رفت شد بهترین بازیکن قرن.(یک بازیکن غیر کاتالان)
حالا میام جلو تر:رونالدو رونالدو سال 98 فکرکنم بعد یه سال از بارسا رفت بعدش رکورد گرون ترین بازیکن رو شکست بعدشم که به رئال اومد و شد اعجوبه ی مهاجم نوک(یه بازیکن غیر کاتالان که رفت و اعجوبه شد)
میرسیم به ریوالدو:ریوالدو بازیکنی بود که فوق العاده بود تو بارسا عالی بودبا وجود پیشنهاد های کلان به پیراهن بارسا وفادار موند ولی آخرش چی؟ آخرش هیچی ریوالدو رفت و معلوم نشد چی شد به میلان رفت.نیمکت نشین شد و الآنم که تو بنیاد کار ازبکستانه
همون دوره فیگو بود:
فیگو از بارسا رفت به رئال بازیکن اروپا شد جزء بهترین ها بود و در آخر هم به اینتر رفت و تو یه تیم بزرگ خداحافظی کرد/
میایم جلوتر میرسیم به کلایورت:کلایورت سوپر استار بود اون فقط گل میزد بعد پیشنهاد های کلان اون هم به پیراهن بارسا وفادار موند ولی آخرش چی؟ کلایورت خونه نشین شد و بعد 2-3 سال تو یه تیم دسته 2 هلندی شروع به بازی کرد.
میایم جلو تر رونالدینیو:رونالدینیو افسانه بود فوق افسانه بود پیشنهاد هایی 140 میلیون یورویی بهش میرسید ولی اون وفادار موند وفادار موند و بعد از یه فصل بد بازی کردن دیگه بهش مجال بازی کردن ندادن و انداختنش بیرون الآنم شنیدم قرارداد از 140 میلیون یورو به 8 میلیون یورو رسیده.
.............................................
حالا یه طرف دیگه رو نگاه میکنیم:
والدز:والدز از 21 سالگی تا حالا فیکسه چرا؟ چون کاتالانه چون که مردم نمیخوان یه کاتالان روی نیمکت بشینه قبول دارین اینو؟ این که بعد 9 سال اون سوتی هاشو کمتر کرده و الآنم یه موقع هایی میاد اون سوتی ها/؟
......................
قبول دارین که مردم کاتالان افراد غیر کاتالان رو تا وقتی دوست دارن که مثل سرباز به اون ها خدمت کنه دوست دارم نظرتون رو بدونم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: hamidamini
پیام: ۲۶۷
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- پویول
- مگه لیگ داخلی ارزش دیدن داره؟
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
آقا کیاوش من به بارسلونا تو این دیدگاه حق میدم
بارسا بهترین بازیکنای جوان را پرورش میده
اگه به این بازیکنا تو تیم اصلیش فرصت نده بقیه جوونا انگیزه ای ندارن ولی وقتی یه بازیکن تیم بارسا اتلتیک میبینه که نصف بیشتر تیم اصلی بارسا (والدز، پویول، پیکه، بوسکتس، ژاوی، اینیستا، مسی، پدرو، بویان، جفرن) مثل خودشون بودن و الان به اینجا رسیدن با انگیزه بیشتری تمرین میکنن

والدز هم در فصل قبل بهترین دروازبان اسپانیا بود گرچه در گذشته بارسا ضربات زیادی تو دروازش خورده ولی الان یه دروازبان مطمئن داره که تا سالها میتونه بهش تکیه کنه

شاید تنها مشکل تیم بارسا اتلتیک عدم پرورش دروازبان خوب باشه
ولی شما نمیتونه بهشون به دلیل بها دادن زیاد به بازیکنای خودشون ایرادی بگیری

۳ شهریور ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۹۰ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۶۳۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۹۰۲ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۲۵ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۳۵۶ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۴۷۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۵ کاربر آنلاین است. (۱۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!