به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

Re: چلسی vs. بارسا
نام کاربری: barca_hristo
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از: مورینیو تا سرحد مرگ متنفرم!!
گروه:
- کاربران عضو
به جرات می تونم بگم این باخت برای من، خیلی دردناکتر از اون باخت 4-2 سال 2005 بود. اون موقع حداقل گفتیم خوب بودیم، گفتیم در حقمون نامردی شد، گفتیم حقمون این بود که ببریم. اما امشب چی؟ چه دفاعی می شه کرد؟ دلمون رو به چی خوش کنیم؟ امشب من یکی از بدترین بازیهایی که یادم می آد رو از بارسا دیدم. همه بد بودن(به جز رافا، کاپیتان و کمی مسی) اما مشکل اصلی از وسط زمین بود. اونها چهارتا هافبک داشتن که همه شون خوب کار کردن. توپ و خوب می گرفتن، مهاجمها رو خوب تغذیه میکردن. عوضش ما از سه تا هافبکمون دو تا رسما گند زدن اون یکی هم حتی اگه بهترین روزش بود، نمی تونست تنهایی کاری کنه. تنها علامت سئوال بزرگی که الان برای من پیش اومده، اینه که چرا به جای اد یا دکو، جیو تعویض شد! کسی می تونه کمکی کنه؟؟

اما مشکل عمده من اینه که نمی فهمم اینها چشونه! ما نیمه اول خوب بودیم. نیمه دوم چمون شد؟؟ چرا یه هو وا دادن؟ چه اتفاقی افتاد؟ یه گل خوردیم. خوب که چه؟ مگه بار اولمون بود؟؟ چرا مثل کسایی بازی می کردن که اومدن ببازن؟ چرا؟؟

ما بهترین تیم دنیا هستیم، با بهترین بازیکنهای دنیا. واقعا دردناکه وقتی اینقدر بد بازی می کنیم!

ولی تا ابد: زنده باد بارسا!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: Amin_The_Great
پیام: ۸۷۳
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۵
از: Catalunya Is Not Spain
گروه:
- کاربران عضو
درسته.
این بازی نمیتونیم بگیم ما خوب بودیم. نمیتونیم بگیم حقمون رو خوردن.....
چلسی به نظر من از چلسی پارسال واقعا ضعیف تر بود.
من شدیدا اعتقاد دارم چلسی پارسال خیلی دردسرساز تر بود.خیلی سریع تر بازی میکرد. کلا قوی تر بودن.
اون ایلاریو هم که مشخص بود روش فشار باشه دربازه بان نیست همونجوری که تو ضربه هاش مشخص شد.
چرا های زیادی باسم پیش اومده
نمیدونم چرا ساوی رو بازی نداد؟
چرا ما 30 دقیقه بدون مهاجم نوک بازی کردیم.
چرا وقتی چلسی بیشتر بازی رو بدون گوش بازی میکنه( تا قبل از اومدن روبن) ما از جناحین استفاده نکردیم؟
چرا بعد گل اون بازی بی برنامه و هرکی هرکی به اجرا دراومد.
اوج ناتوانی خط هافبک بارسا رو میتونیم تو سانتر های بی هدف دفاع تو 1 سوم زمین چلسی دیدن.
همونطور که پارسال خط هافبک چلسی از کار افتاده بود همین مسئله امسال باسه بازسا شده بود.
اگه ما 2 یا 3 موقعیت داشتیم چلسی بعد گل موقعیت های خطرناک تر و بیشتری داشت.

در مورد وا دادنم کسی اینجا این کار رو نکرده.حداقل در مورد خودم.
ناراحتم ولی وا ندادم.
ولی انتقاد از عملکرد کسی نشونه وا دادن نیست.
یادم پارسال سعید خود شما بودین که بعد صعود بارسا به فینال اتوئو رو به باد انتقاد گرفتین باسه اینکه افت کرده بود.
پس اسم اونم وا دادنه؟

در مورد ریکاردم به نظرم همه اشتباه میکنن.ریکاردم مستثنا نیست.
کسی موفق تر که اشتباه هاشو درست کنه و کمتر تکرارشون کنه.
همونطور که همه قبول داریم ریکارد مثلا بازی فینال چمپینز پارسال اشتباه کرد نه اینیستا و نه ژاوی رو باهاشون شروع نکرد.ولی خودش تو همون بازی جبران میکنه.
حتما اونم درست بوده؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: Amin_The_Great
پیام: ۸۷۳
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۵
از: Catalunya Is Not Spain
گروه:
- کاربران عضو
اینم مصاحبه مورینیو با سکای سپورت.
گوش بدین ببینین چه مزخرفایی میگه.
مخصوصا اونجایی که در مورد 11 در برابر 11 حرف میزنه .

مشاهده لینک

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: Lionel_Argentina
پیام: ۴۸۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
نمیدونم چرا اصلا منسجم نبود بازیمون،خیلی میتونستیم بهتر باشیم اما چرا نبودیم؟ چرا وقتی فرانکی میخواد به مورینیو دست بده مورینیو با اون غرور نفرت انگیزش میاد جلو؟چرا نباید چلسی امسال که از چلسی پارسال خیلی ضعیف تر بود نتیجه رو راحت بگیره؟ اونم با دروازه بان سومشون
این همه چرا و این همه گلایه اما نباید ناامید بود ، به هر حال باخت برای تجربه لازمه ،ایشالا که تو نوکمپ تلافی میکنیم! ایشالا که تو ال کلاسیکو دهن همه ی مادریدیایی که ضعف تیم خودشون پشت کریاشون پنهان میکنن بسته شه و به همه ثابت شه که بارسا همیشه بارساس،برای همیشه:

زنده باد بارسا!

برنده ی همیشگی، به عشق تو من زنده ام...
به افتخار عشق تو همیشه بازنده منم...
۲۷ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: amir_007b
پیام: ۱,۸۶۵
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
از: رئال مادرید و چلسی متنفرم!
گروه:
- كاربران بلاک شده
امین جان من فکر کنم منظور آذر خانوم از وا دادن بازیکنا بوده نه هوادارا درسته باختیم بارسا هم افتضاح بود منو یاد تیم زمان ونگال انداختن یه جورایی ولی خوب وا ندادیم هیچکدوم!!! بارسا اگه تا اخر فصل هم همه بازیهاشو ببازه بازم بارسا میمونه من یکی که شخصا ترجیح میدادم اگه قرار بوده تو یکی از این بازیها ببازیم او بازی با چلسی باشه تا رئال ولی از حالا میگم به مادرید نمیبازیم ! قول میدم.

EVERY NIGHT IN MY DREAMS I SEE YOU I FEEL YOU
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: mhm_fcb
پیام: ۵۵۵
عضویت از: ۲۶ مهر ۱۳۸۵
از: مشهد
گروه:
- کاربران عضو
درسته باختیم
درسته گند زدیم
درسته فقط دو سه تا بازیکن خوب بودن
ولی تو نیو کمپ میبریم
مطمئن باشید
------------------------------------------
بارسا! اگه ببازی هم دوستت داریم

۲۷ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: shahab_madrista
پیام: ۱۴۸
عضویت از: ۲۶ شهریور ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
آقا من واقعا متاسفم ! همتون می دونید چقدر دوست داشتم بارسا پیروز باشه ولی الحق که حق چلسی بود ! واقعا اگه شوچنکو ، اسین و روبن یه ذره دقت یه خرج می دادن الان ....

بارسا بازم مثل 2 سال پیش بازی کرد . خیلی راحت دفاع رو رها می کرد و رو ضد حمله ها واقعا شانس آورد ! هافبکهای چلسی به نهایت دوندگی داشتن و این راز پیروزیشون بود . فکر کنم بین رونالدینهو و دکو مسابقه بد بازی کردن بود ! حالا معلوم می شه چقدر ساموئل اتوئو مهمه برا بارسا !!

گودجانسن بازیکن با هوشیه ولی ایکاش ساویولا جلوش بازی می کرد . سیلوینیو هم باید جای جیو بازی می کرد . تورام و پویول دفاع آخر و جلوشونم رافا مارکز . حداقل اینجوری گل نمی خوردن ! زامبروتا چه مبتدیانه سایه ی توپ زد . دروگبا هم که هر کاری دلش خواست کرد . به نظر من بارسا از لحاظ بدنی واقعا کم آورده بود !بلهروز تنها چیزی که نداره تکنیکه ولی دیدن که قدرت بدنیش چقدر به کمکش اومد و رونالدینهو رو به زانو در آورده بود گر چه رونالدینهو هم اصلا آماده نبود وگنه الان وضعیت این نبود . مسی عالی بود ولی بیچاره تنها بود . مارکز هم که نشون داد خارق العادس . نمی دونم با این پاس رو به عقب مسخره ای که دادن به والدس چه انتظاری داشتید که توپو به پای دروگبا نکوبه !! دیدن که یه جا با دو واکنش پیاپی دروازه رو نجات داد .

پویولم رو گل مقصر بود ولی چندتا توپ خوبم گرفت .

اگه بارسا بخواد جلو رئالم اینجوری بازی کنه می بازه ولی خب معلومه الان زخمی هستن و جلوی ما با تمام وجود بازی می کنن .

Ole Ole de REAL GALEXI ....
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: amir_007b
پیام: ۱,۸۶۵
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
از: رئال مادرید و چلسی متنفرم!
گروه:
- كاربران بلاک شده
اصولا والدس اگه از این کارا نکنه من فکر میکنم خودش نیست حتما باید تو یه مقطع از بازی فوق العاده باشه و یه جا دیگه یه اشتباه مضحک کنه واقعا من تا به حال دروازبانی ندیدم که انقدر فراز و نشیب داشته باشه ولی الحق دیشب عالی بود وگرنه بیشتر میخوردیم دلیل بازی نکردن تورام رو هم نمیفهمم پویول هم عالی بود هر چند با زانوی مصدوم بازی میکرد ولی عالی بود الحق که بهترین مدافع دنیاست و درش شکی وجود نداره بلهروز هم رونی رو فلج کرده بود من واقعا ندیدم یه توپم ازش رد کنه رونی ساوی هم نمیتونه اتوو باشه ولی از گودجانسن مفیدتر بود دیشب!

EVERY NIGHT IN MY DREAMS I SEE YOU I FEEL YOU
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: shahab_madrista
پیام: ۱۴۸
عضویت از: ۲۶ شهریور ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
پویول مارکز و تورام 3 تایی از بهترین مدافع های دنیان . باید به تورام بیشتر بازی بده . فردوسی پور گفت شاکی شده جدیدا !

آقا ولی این صحنه ی خوشحالی دروگبا انصافا جالب بود . آدم یه جورایی می شد !! نهایت خوشحالیه یه آدم بود ! فکر نکنم تا آخر عمرش دیگه تا این حد احساس شعف کنه ! البته به قول عادل حقم داره !!

Ole Ole de REAL GALEXI ....
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۸۵
نام کاربری: sara_leo_messi
پیام: ۳۹
عضویت از: ۲۲ مهر ۱۳۸۵
از: barcelona
گروه:
- کاربران عضو
باختن به هر تیمی سخته چه برسه که اگه اون تیم تیمی مثل چلسی باشه که همه ما خاطره ی بدی ازش داریم اما به نظر من عامل باخت بارسا رایکارد بود قبول دارم که واقعا مربی خوبی ولی دیشب اشتباه کرد اخه وقتی مسی داره بهترین بازی رو میکنه چه احتیاجی به اوردن ژولی بود از وقتی ژولی اومد مسی کم کار شد باید ساویولا رو میورد تو از نظر من بازی دادن به الگور هم اشتباه بود وقتی تیمی داره میبازه 2_0 باختن هیچ فرقی با 1_0 باختن نداره درسته که شاید روز اخر واسه همین یک گل ... ولی بارسا همچین تیمی نیست که نتونه وردر یا چلسی رو تو نیو کمپ شکست بده به نظر من یکی واقعا بیرون نبردن دکو مسخره بود دیشب بد ترین بازی بود که من از دکو دیدم تقریبا100 درصد توپایی که بهش رسید رو تقدیم بازیکن های حریف کرد یعنی یار دوازدهم چلسی رایکارد واقعا دیشب بد کار کرد.
به هر حال مطمئنم که بارسا چلسی رو توی نیوکمپ شکست میده من که امیدوارم شما هم امید داشته باشید و دعا کنید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۸۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۸
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۰,۱۶۰ بازدید
۴ ساعت قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۵,۳۳۸ بازدید
۱ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۳,۳۵۶ بازدید
۹ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۰۲۶ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۹ بازدید
۱۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۰۱ بازدید
۱۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۸۶۷ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۲۹۴ بازدید
۱۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۴۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۷۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۴۱۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۳ کاربر آنلاین است. (۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!