به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست ...
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من از اون دسته آدمایی هستم که با دیدن یه سری کج فکری ها وکج رفتاری ها و افراط و تفریط ها، دچار یه جور دین زدگی یا شاید بهتر بگم مسلمون زدگی شدم،

خوب مسلما همه عاشق واقعی نیستن و کسایی هستن که ریا میکنن یا از کنار دین نون میخورن ولی شما باید با اوونا کاری نداشته باشین اصولا میگن هرکسی رو تو قبر خودش میخابونن اونا هم یه زمانی سزای عمل ناپسند خودشونو میبینن ولی روز قیامت که از شما پرسیدن نماز خوندی؟روزه گرفتی؟دینت رو کامل کردی حجاب داشتی وووو هزار سوال دیگه شما تو جوابتون نمیتونید بگید به خاطر اینکه یه سری ها اومدن و از اسم دین سو استفاده کردن و ازش نون خردن من هم از دینم کنار کشیدم
نقل قول
ولی با همه ی این حرفا میشه گفت آدم به شدت جو گیری هستم، هر سال محرم که میشه، وقتی کوچه هامون ، خیابون هامون ، محلمون ، شهرمون، دلامون بوی حسین میگیره، هر چقدرهم که بخوام بی تفاوت باشم ، بازم غم بزرگی رو دلم سنگینی میکنه...

به نظرم این به جو گیری ربطی نداره مهر و مظلومیت و غریبیت حسین اینقدر زیاده که خیلی ها رو عاشقش میکنه نزد بی دین ترین مسلمون ها هم که برید اسم حسین که میشنون ته دلشون بهش اعتقاد دارن و همیشه حسین بوده و همه دوستش دارن حتی اگه زبونی هم انکار کنن
عظمت حرکت و شهامت اقامون اینقدر بزرگه که همه دلها رو تسخیر میکنه من چندین داستان دربار کسایی شنیدم که اصلا هیچ اعتقادی به دین نداشتن ولی تو روز عاشورا با دیدن بعضی صحنه ها به دین رو اوردن و حتی خیلی از مسیحی ها بودن که با فهمیدن حسین مسلمان شدن
و داستان های بسیاری که شبانه روزی در تلوزیون و رادیو و مطبوعاتو کوچه و خیابون درباره قدرت جذب حسین میشنویم
نقل قول
دیگه میخوام به خودم بیام ، متحول شم، درست شم، مثل آدم زندگی کنم ، دوست دارم شیعه باشم و منتظر، یک منتظر واقعی .

دوست عزیز این کار سختی نیست
مهم دل ادمیست
اگه خودتون بخواهید حتما میتونید به هدفتون برسید
اربابمون اینقدر با کرمه که خریدار همه هست
شما یه قدم برو سمتش اون هزار قدم میاد سمتش
خدا شاهد من تا حالا هرچی از امام خاستم بهم نه نگفته
همشو بدست اوردم بعضی هاشو دیر و بعضی هاشو زود
امیدوارم اقام کمکت کنه

۲۵ آذر ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دین رو نباید وارد مسائل اجتماعی و سیاسی و غیره از دید سنجش کرد. اگر بخوای درست و غلط رو به آدما بسنجی دچار مشکل میشی. خطوط درست و غلط دین مشخصن، و تغییر ناپذیرن، وسط مومن ترین افراد یا تو جایی که بویی هم از خدا نیست، اگه کسی بخواد، می تونه بهشون پایبند باشه.

آیا دینی که امام حسین با خونش اون رو آبیاری کرده، انقدر سطحی و بی ارزشه که با عملکرد 4 نفر مدعی، از بین بره؟ آیا خون امام حسین با رفتار اون افراد برابره که بی اثر بشه؟ هرگز اینطور نیست...

در جنگ جمل از مولا علی پرسیدن ما چه کنیم؟ یه طرف شمایی، یه طرف همسر و یاران قدیمی پیامبر. حضرت فرمود: حق رو به آدم ها نسنجید، آدم ها رو به حق بسنجید. ادعای دینداری کردن کاری نداره، باید افراد رو به سنگ محک حق سنجید تا عیارشون مشخص بشه.

ولی من میگم، چه اهمیتی داره. تمام دنیا کافر باشن، یا تمام دنیا مومن، فرقی تو اصل دین ایجاد می کنه؟ البته که نه، پس نباید دین برای آدم انقدر سطحی باشه که دیگران بتونن روش تاثیر بذارن.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
گفته اند:
در عاشورا وقتی زخم در جان خورشید نشست
و زمین ، پیکر مبارک حسین را بر خویش قطعه قطعه دید ،
به لرزه درآمد
و آسمان تیره و تار شد
و غبار خشم خداوند از جای جنبید .
در آنجا سجاد سلام الله علیه دست بر زمین کوفت
و زمین را به آرامش خواند ،
سر به آسمان برداشت
و آسمان را دعوت به سکوت کرد ...

آسمان و زمین هر دو ،
تنها در اجابت فرمان امام خویش آرام گرفتند ،
دندان بر جگر نهادند ،
خون به لب آوردند ،
ولی دم نزدند .
مویه کردند ولی فغان نکردند .
در خویش شکستند و گریستند ،
اما ضجه نزدند .

واکنون یا ابا عبدالله !
چگونه در خویش مچاله نشویم
و قطره قطره نباریم ...

«این الطالب بدم المقتول بکربلا.....»
سید مهدی شجاعی از مجموعه خدا کند تو بیایی

۲۶ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
...وسط مومن ترین افراد یا تو جایی که بویی هم از خدا نیست، اگه کسی بخواد، می تونه بهشون پایبند باشه.

آخه چجوری؟؟؟!
حتما شنیدین که میگن:
...به نظر می رسد در روزگار غیبت دچار یک تناقض هستیم. بنا بر نقل در روایات، حفظ دین در زمان غیبت چون نگاه داشتن آتش بر کف دست است و از سوی دیگر در همین زمان حقیقت چون آفتاب پیداست. شاید توضیح این تناقض همین باشد که رهنمود عقل فطری، کتاب و سنت معصومان در دسترس است اما ما یا از زیر بار مسئولیت و تکلیف با بهانه شانه خالی می کنیم یا از آن سو اوهام و جو زمانه و تفاسیر من عندی را بجای حجت های عقلی و نقلی می نهیم و به ناکجا می رویم...
نقل قول
گريه امام صادق (ع ) بر غيبت امام زمان (عج ): ... و همچنين دقت كردم در گرفتارى مؤ منان آن زمان و شك و ترديدها كه به خاطر طول غيبت او كه در دلهايشان پيدا مى شود و در نتيجه بيشتر آن ها از دين خارج مى شوند و ريسمان اسلام را از گردن برمى دارند.... اينها باعث گريه من شده است .

شاید جملات زیبای دوستامون بهتر بتونه منظورمو برسونه:
نقل قول
...میدانم که پس از گذشت دوازده قرن از شروع غیبت،هنوز پیروز این میدان ابلیس ولشکریان انس و جن اویند که در کشاکش غیبت و ظهور ،شب ظلمانی غیبت را تا هماکنون امتداد داده اند
...بیا که دنیای بی تو همچو روباهی مکار در حال حیله است و ما چون ابلهانی در توهم روشنفکری خود غرقیم و بی خبر از غیب و غیبت در گذریم... بیا که لاشه ام در میان این کرکسان بی هویت در حال تاراج است ومن ، با تمدنی هزاران ساله در آوار هجومشان در حال مدفون شدنم... بیا که آتش فتنه به جانم افتاده و هیبتم زیر خروارِ سوال های بی جواب مانده بیا که در نبودت شیطان طناب بی خبری به گردنم انداخته. بیا که...

یه زمانی فکر میکردم خیلی قرص و محکمم و حق و باطل رو به راحتی میتونم از هم تشخیص بدم، اما چند تا اتفاق کوچیک باعث شد بفهمم خیلی خیلی پرتم...
حرفاتونو قبول دارم که همه چیز به خود آدم برمیگرده، و خودمم میدونم مشکل از خودمه، فقط نمیدونم چیکار باید بکنم! از همون بچگی وقتی بچه ها توی مدرسه با هم دعواشون میشد، به شدت ناراحت میشدم و بهم بر میخورد، در عالم کودکی همیشه فکر میکردم وقتی اینجا همه مسلمونن، وقتی همه شیعه هستند وقتی همه عاشق امام حسینن،...پس چرا باید با هم دعوا کنن؟!فکر میکردم همه جا باید مدینه ی فاضله باشه ،نباید هیچ مشکلی وجود داشته باشه و باید همه ی مسلمونا با هم خوب و مهربون باشن ...
حالا که مثلا بزرگ شدم، فهمیدم که هیچ چی سر جاش نیست و اون جوری نیست که آدم از یه مسلمون یا یه شیعه انتظار داره، مگر اینکه خلافش ثابت بشه!!! شاید در ظاهر پذیرفته باشم، ولی در درون خودم هنوز سؤال دوران کودکیم بی پاسخ مونده!!!
و من دارم به همون ناکجا آباد میرم

اگه فکر میکنن این بحثا به این تاپیک مربوط نمیشه، لطفا راهنماییم کنین کجا برم؟!!!

۲۶ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: zahra2
پیام: ۴۵۵
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۹
از: فومن _گیلان
طرفدار:
- xavi
- رونالدینیهو
- استقلال
- اسپانیا
- فرانک رایکازد
گروه:
- کاربران عضو
بیایید بجای گریستن برای حسین کمی فکر کنیم وبیاندیشیم که حسین برای چه حماسه افرید در افسوسم از مردمانی که خود زیر شلاق های ظلم و ستم به سر می برند و بر حسینی می گریند که ازادانه زیست اری حسین ازاده بود وبا شهادتش ازاده تر شد امام حسین (ع):اگر دین نداری لا اقل ازاده باش

ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم !
۲۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: henry-xavi
پیام: ۵۱۷
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی-مسی-اینیستا
- تیری آنری
- پرسپولیس
- فرانسه
- کریم باقری-علی دایی
- پپ گواردیولا-آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا علی بن الحسین(ع)

خطبه امام سجاد(ع) در کوفه
خطبه امام علی بن الحسین(ع):

امام سجاد به مرد اشاره کرد که خاموش شوند.

مردم ساکت شدند و آن حضرت ایستاد و حمد و ثنای الهی را بجا آورد و رسول خدا(ص) را نام برد و بر او درود فرستاد و فرمود:

ای مردم!هر که مرا می شناسد، می داند که من کیستم و هر کس مرا نمی شناسد خود را به او معرفی می نمایم:من علی بن الحسین بن علی بن ابی طالبم.

من فرزند آن کسی هستم که حرمت او را شکستند و نعمت حیات او را گرفتند و اموال او را به غارت و یغما بردند و اهل بیتش را اسیر کردند.

من پسر آن کسی هستم که او را کنار شط فرات بی آنکه از او خونی طلب داشته باشند،به قتل رساندند.

من فرزند کسی هستم که با زجر و زحمت کشته شد و همین افتخار برای ما کافی است.

ای مردم!شما را به خدا سوگند،آیا می دانید که شما برای پدر من نامه ها نوشتید و چون به سوی شما آمد،با او خدعه و مکر نمودید و آنگاه او را کشتید؟مردم!هلاکت بر شما باد با این ذخیره ای که در عالم آخرت برای خود فرستادید و چه فکر و اندیشه زشت و نا پسندی دارید!شما با کدام چشم به چهره رسول خدا(ص) می نگرید،هنگامی که به شما بگوید:فرزندان مرا کشتید و هتک حرمت من نمودید و شما از امت من نیستید.

راوی می گوید در این موقع از هر طرف صدای گریه بلند شد و بعضی به بعضی دیگر می گفتند:هلاک شدید در حالی که ندانستید.

حضرت سجاد(ع) فرمود:مشمول رحمت خدا باد کسی که نصیحت مرا بپذیرد و وصیت مرا در راه رسول خدا و اهل بیتش حفظ کند.چون پیروی و اقتدای به ما اقتداء به رسول خداست.مردم یکصدا گفتند:ای پسر پیغمبر!ما همه گوش به فرمان تو ومطیع تو و نگاه دارنده عهد و پیمان تو هستیم و هرگز از تو روی باز نمی گردانیم و به هر چه امر کنی اطاعت می کنیم و می جنگیم با هرکه با تو بجنگد،و مسالمت می کنیم با هر که با تو مسالمت کند.تا از یزید خونخواهی کنیم و از کسانی که به تو ظلم کردند و ستم نمودند بیزاری جوییم.

فرمود:هیهات!هیهات!ای غدار های حیله باز که جز خدعه و مکر خصلتی در شما نیست!آیا می خواهید آنچه را که با پدران من نمودید با من نیز روا دارید؟به خدا قسم چنین امری ممکن نیست،زیرا هنوز جراحاتی را که از اهل بیت پدرم بر دل من وارد آمده است بهبود نیافته و مصیبت جدم رسول خدا(ص) و پدرم و برادرانم فراموش نشده و تلخی آن از کام من برنخاسته است و سینه و گلویم را تنگ فشرده است و غصه های آن در سینه ی من جریان دارد.من از شما می خواهم نه من را یاری کنید و نه با ما بجنگید.پس از آن این اشعار را انشاء فرمود:

اگر حسین(ع) کشته شد عجبی نیست،پدرش علی بن ابی طالب که از حسین(ع) بهتر و بزرگوارتر بود،نیز کشته شد.پس شما ای اهل کوفه!از مصیبت هایی که به حسین(ع) رسید،خوشحال نباشید.مصیبت او از همه مصائب بزرگتر بود.آن حسینی که در کنار رود فرات کشته شد.جانم فدای او باد!یقینا کیفر کشندگان او آتش جهنم می باشد.

زین العابدین(ع) پس از خواندن اشعار بالا،این شعر ار نیز قرائت کرد:

ما از شما راضی شدیم.سر به سر،که نه با ما باشید و نه علیه ما.نه روزی به نفع ما و روز دیگر بر ضد و ضرر ما.(یعنی نه ما را یاری کنید و نه ما را به قتل برسانید)

التماس دعا

یاعلی

۲۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: My.Love.Messi
پیام: ۱,۸۰۹
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از: اهواز
طرفدار:
- لئو ، لئو ، لئو ، بازهم لئو
- دیئگو آرماندو مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- فرهاد مجیدی و دوستان!
- گواردیولا-آرسن ونگر-کاپلو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
دکتر علی شریعتی:
حسین بیشتر از آب،تشنه لبیک بود اما افسوس بجای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند و بزرگترین درد او را بی آبی معرفی کردند.

۲۷ آذر ۱۳۸۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یعنی پدر شریعتی رو در آوردید بس که این دو تا جمله ش رو نقل کردید همه جا

برای خیلی ها، محرم تموم شد، حسین (علیه السلام) دکانش رو بست و رفتا تا سال دیگه. برای خیلی ها، بالای منبر عربده زدن و ماشین و موبایل گرفتن تموم شد، برای خیلی ها، زیر علم خودنمایی کردن تموم شد... اما محرم تموم نشد... هر روز عاشورا و همه جا کربلاس...

برای ما، محرم تازه شروع شد. عزاداری هاتون قبول درگاه حق، حالا تست کنید آیا پذیرفته شدید یا نه. ببینید عملتون حسینی شد، گفتارتون حسینی شد؟ آیا کظم غیض بیشتری دارید؟ آیا روی شهوت و غضب خودتون مسلط تر شدید؟ آیا تو نماز محکم تر شدید؟ آیا تو ترک محرمات استوارتر شدید؟ آیا تو رفتار با دیگران عطوفت علوی رو دارید؟ ...

جواب همه این سوال ها، جواب این سواله که آیا عزاداری ما رو آقا پذیرفت یا نه.

بله هر روز عاشوراست و همه جا کربلا. هر روز مجال، مجال انتخاب بین امام حسین و یزیده، همه انسان ها در این امتحان گرفتار میشن. یه روز قرآن سر نیزه میره، تا در سایه کلام الله ریشه دین زده بشه، یه روز دستار پیامبر (صلی الله علیه و آله) به مچ دست یه سری شیاد بسته میشه تا در پس جامه علویت، بساط دین از جامعه بربسته بشه. پس باید هشیار بود، و دونست که کمترین غفلت، ما رو در روز قیامت در صف اصحاب یزید محشور خواهد کرد!

خدا به آبروی امام حسین، همه ما رو جزو هدایت یافتگان قرار بده.

۲۷ آذر ۱۳۸۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دانلود مجموعه کامل از مداحی و نماهنگ عاشورا و حضرت سیدالشهدا

۲۸ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست
این چه شمعیست که جانها همه پروانه اوست

هر کجا می نگرم رنگ رخش جلوه گر است
هر کجا می گذرم جلوه مستانه اوست

هر کسی میل سوی کرببلایش دارد
من چه دانم که چه سریست به در خانه اوست...

اربعین حسینی رو به همه عاشقان حسینی تسلیت میگم

۴ بهمن ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۸,۵۷۵ بازدید
۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۴۹۵ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۸,۳۲۶ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۸,۷۸۳ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۱۰ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۶ بازدید
۲۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۱۴ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۹۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۸۸۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۳۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۱۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۴۲ کاربر آنلاین است. (۱۱۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!