به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: برنامه 90
نام کاربری: hamid_maxpayne
پیام: ۱,۱۴۹
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: مادستان
طرفدار:
- پویول
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین-هلند
- عابدزاده-باقری-دایی-کریمی
- کرایف-گواردیولا-رایکارد
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ای آقا، بحث سیاسی نکنید. اگر قرار بود بحث سیاسی کنیم که به طرفه العینی همتون رو ضربه فنی می کردم

چشم قربان.
آقا سعید دوست دارم یه چند ساعتی باهاتون بحث کنم.

الَلّهُمَّ اکْشِفْ هذِهِ الْغُمَّةَ عَنْ هِذهِ الْاُمَّةِ بِحُضُورِهِ وَعجِّلْ لَنا ظُهُورَه
۲ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
به نظر من این تاپیک جز بحث سیاسی نمی تونه بحثهای دیگه رو در خودش جا بده.
چون مستقیما مربوط به ربط سیاست با ورزش میشه.

CATALUNYA is not Spain
۲ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: farzadweisi
پیام: ۴,۷۷۹
عضویت از: ۲۵ آذر ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- مسی-ژاوی-اینیستا
- ریوالدو-مسی
- استقلال
- آرژانتین
- مجتبی جباری و علی کریمی
- گواردیولا
- هیچ کدام
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به نظر من این تاپیک جز بحث سیاسی نمی تونه بحثهای دیگه رو در خودش جا بده. چون مستقیما مربوط به ربط سیاست با ورزش میشه.

مرسی علی رضا حرفه ماهم همینه!!!
از اولین پیغامی که اینجا زده شد دعوایه همه با هم شروع شد...به خدا این تایپیک رفاقتو از بین می بره...خواهشا حذفش کنید...

Gracias Dios Que No Soy Madridista
۳ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: AMiRh03EiN72N
پیام: ۸,۰۳۲
عضویت از: ۲۹ فروردین ۱۳۸۶
از: مازندران - چالوس
طرفدار:
- لئو مسی
- هندریک یوهانز کرایوف
- استقلال تهران
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- گاس هیدینگ . پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
کلا ماهیت برنامه 90 به جون هم انداختنه

۴ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: justlionelmessi
پیام: ۱۴
عضویت از: ۲۷ مهر ۱۳۸۹
از: tehran
طرفدار:
- lionel messi
- پیروزی
- ارژانتین. برزیل. اسپانیا
- خداداد عزیزی. عابد زاده. کریم باقری
- گواردیلو
- پروین. دایی. قطبی
گروه:
- کاربران عضو
سلام دوستان
بحث جالبیه, نمیخواستم مطلب بذارم ولی چیزایی اینجا خواندم که هم تعجب کردم هم عصبانی شدم و هم خندیدم. اول از همه اینکه اصلا فکر نمیکردم برنامه 90 و الل خصوص شخص فردوسی پور را کسی بیطرف بخواند, این بندخدا یه برنامه فوتبال را نمیتونه بیطرف گزارش کنه چه برسه به چنین بحث هایی!!!!
دوما تمام نظرسنجی های برنامه هدفمنده, نگید نه که مطمئن میشم جزو اون دسته از ادمایی هستید که خودشونو زدن به خواب زمستانی و مثل کبک رفتن زیر برف و فکر میکنن چون خودشون کسی را نمیبینند کسی هم اونا را نمیبینه.
ای بابا این ادم مرد اخلاق فوتبال ایران را دعوت کرده اونوقت اون نظر سنجی مزخرفو راه انداخته و ذل زده تو چشای باقری و میگه مردم راضی نبودن اینطوری از تیم جدا شدی, بخدا اگه من جای باقری بودم همون موقع کفشمو میزدم تو سرش ومیگفتم غلت کردی که مردم میگن. بعدشم مردک ورداشته تمام مصاحبه های دایی را سر وتشو زده گذاشته جلوی باقری میگه این نظر داییه حالا جواب بده.
آخ که چه قدر دلم خونه از دست این 90 و مجریش. اقا جان من این برنامه را درست نمیبینم, نه اینکه برام مهم نباشه یا اهمیت ندم , نمیتونم ببینم چون اگه ببینم زخم معده میگیرم. هر وقت نود را مبینم این قدر حرص میخورم که تمام اعضای خانوادم بهم میگن الان سکته میکنی. اون وقت شماها میاین میگین عادل, عادله؟ اخه کجای اون به عدالت میخوره؟
بابا دوستان ترجان هر کسی که میپرستید اینقدر ساده نباشید !!! بله اقای فردوسی پور محرومیت ها را نشان میده درست منم این کاراشو قبول دارم ولی این که دلیل نمیشه که اونوعادلو راستگو و دلسوز بخوانیم!!!
بخدا اگه این حرف های وحشتناک ساده بیننانه را نمیخواندم مطلب نمیذاشتم.حقیقتش فکر میکردم همه دیگه اینو میدونن که 90 برنامه ی سلیقه ای شخص اقای فردوسی پوره که تازگیا سلیقش میکشه از شهرستانا ومناطق دیگه هم عکس و فیلم بگیره و به نظراتشون گوش کنه که البته اونم از سیاستشه نه از روی دلسوزی ومحبت, دیده دیگه حاشیه خالی جواب نمیده چاشنیشو اضافه کرده.
برنامه 90 فقط برای جنجالهایی که به پا کرد معروف شد اصلا 90 یعنی فتنه وجنجال که به نظر من هیچ فایده ای برای بهبود وضع فوتبال نداره. این طبیعیه که وقتی یه برنامه با تهمتاش جنجال به پا میکنه مردم دوست دارن ببین طرف مقابل چی میگه که این باعث جذب مخاطب میشه که به نظر من این یه جور دزدیه.
در ضمن به اونایی که میگن اگه تهمت میزد برنامش تعطیل میشد باید عرض کنم که تعطیلش نمیکنن تا یه سری ساده اندیش ببینش و برای خودشون خوش باشن. اگه واقعا دلسوز فوتباله مثل برنامه های دیگه کارشناس بیاره و در باره علل ضعف و قدرت تیم ها و چگونگی پیشرفت تیما بحث کنن نه اینکه فقط به حاشیه بپردازه و تمام هم و غمش این باشه که کل فوتبال ایران تو حاشیه غرق شه تا اقا برنامشو اجرا کنه و از قبلش سود ببره.

اندکی صبر باید کرد, سحر نزدیک است
۵ دی ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من به شخصه فقط 90 رو نگاه می کنم چون اولا همین طوری فوتبال ایران رو دنبال نمی کنم، و می خوام ببینم چه خبر بوده تو هفته اخیر. ثانیا هیچ برنامه خوب دیگه ای نداریم! مثلا برنامه کوثری رو آدم می بینه با اون اجرای خواب آورش برای اونا که کم خوابی دارن خوبه. در واقع ما یه جوری گیر کردیم و انتخاب دیگه ای نداریم!

البته قطعا من جزو اون مردمی که فردوسی پور نظرات شخصیشو بهشون نسبت میده نیستم! ای کاش لااقل انقدر انتقاد پذیر بود که نظرات مخالف رو هم توی سایتش نشون بده، و اگه واقعا دیدگاه حرفه ای و عادلانه داشت، به انتقادها گوش می کرد که برنامه ش بهتر شه، نه اینکه از به به و چه چه 4 نفر که تو کوچه و خیابون می بیننش انقدر خوشحال شه که فکر کنه واقعا نماینده کل مردم ایرانه!

شاید نود تو یه بخش هایی مثل نشون دادن معضلات عمرانی شهرستان ها یا مشکلات اخلاقی لیگهای پایین و ... خوب باشه، ولی تو خیلی از زمینه ها، درست مثل 80% روزنامه های ورزشی، فقط ایجاد حاشیه می کنه که فقط برای این فوتبال مضره. درست مثل این خبرنگارای خود فروخته روزنامه ها که هرکی از یکی خط گرفته و به نفعش می نویسه و هیچ کس به فکر فوتبال نیست...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
فردوسی پور و نود هوادارهای خودشونو دارن
همون چند میلیون نفری که تا نصف شب بیدار میمونن و تو نظر سنجی هاش شرکت میکنن....این برنامه مال اوناست
هر کی دوست داره میتونه برنامه رو ببینه و حالشو ببره!
هر کی هم احساس میکنه که برنامه حالشو میگیره و ناراحتش میکنه میتونه بزنه یه کانال دیگه.....تو این یه مورد که دیگه اجباری نیست!
هیچ برنامه ای وجود نداره که بتونه همه رو راضی کنه ولی هرکی میتونه برنامه ای بهتر از این بسازه کسی جلوشو نگرفته
من فقط از یه برنامش خوشم نیومد اونم همون قسمتی که دادکان رو آورده بود و 3 ساعت از خودش تعریف کرد!

۵ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
mirsoltani نوشته:

سلام دوستان
بحث جالبیه, نمیخواستم مطلب بذارم ولی چیزایی اینجا خواندم که هم تعجب کردم هم عصبانی شدم و هم خندیدم. اول از همه اینکه اصلا فکر نمیکردم برنامه 90 و الل خصوص شخص فردوسی پور را کسی بیطرف بخواند, این بندخدا یه برنامه فوتبال را نمیتونه بیطرف گزارش کنه چه برسه به چنین بحث هایی!!!!
دوما تمام نظرسنجی های برنامه هدفمنده, نگید نه که مطمئن میشم جزو اون دسته از ادمایی هستید که خودشونو زدن به خواب زمستانی و مثل کبک رفتن زیر برف و فکر میکنن چون خودشون کسی را نمیبینند کسی هم اونا را نمیبینه.
ای بابا این ادم مرد اخلاق فوتبال ایران را دعوت کرده اونوقت اون نظر سنجی مزخرفو راه انداخته و ذل زده تو چشای باقری و میگه مردم راضی نبودن اینطوری از تیم جدا شدی, بخدا اگه من جای باقری بودم همون موقع کفشمو میزدم تو سرش ومیگفتم غلت کردی که مردم میگن. بعدشم مردک ورداشته تمام مصاحبه های دایی را سر وتشو زده گذاشته جلوی باقری میگه این نظر داییه حالا جواب بده.
آخ که چه قدر دلم خونه از دست این 90 و مجریش. اقا جان من این برنامه را درست نمیبینم, نه اینکه برام مهم نباشه یا اهمیت ندم , نمیتونم ببینم چون اگه ببینم زخم معده میگیرم. هر وقت نود را مبینم این قدر حرص میخورم که تمام اعضای خانوادم بهم میگن الان سکته میکنی. اون وقت شماها میاین میگین عادل, عادله؟ اخه کجای اون به عدالت میخوره؟
بابا دوستان ترجان هر کسی که میپرستید اینقدر ساده نباشید !!! بله اقای فردوسی پور محرومیت ها را نشان میده درست منم این کاراشو قبول دارم ولی این که دلیل نمیشه که اونوعادلو راستگو و دلسوز بخوانیم!!!
بخدا اگه این حرف های وحشتناک ساده بیننانه را نمیخواندم مطلب نمیذاشتم.حقیقتش فکر میکردم همه دیگه اینو میدونن که 90 برنامه ی سلیقه ای شخص اقای فردوسی پوره که تازگیا سلیقش میکشه از شهرستانا ومناطق دیگه هم عکس و فیلم بگیره و به نظراتشون گوش کنه که البته اونم از سیاستشه نه از روی دلسوزی ومحبت, دیده دیگه حاشیه خالی جواب نمیده چاشنیشو اضافه کرده.
برنامه 90 فقط برای جنجالهایی که به پا کرد معروف شد اصلا 90 یعنی فتنه وجنجال که به نظر من هیچ فایده ای برای بهبود وضع فوتبال نداره. این طبیعیه که وقتی یه برنامه با تهمتاش جنجال به پا میکنه مردم دوست دارن ببین طرف مقابل چی میگه که این باعث جذب مخاطب میشه که به نظر من این یه جور دزدیه.
در ضمن به اونایی که میگن اگه تهمت میزد برنامش تعطیل میشد باید عرض کنم که تعطیلش نمیکنن تا یه سری ساده اندیش ببینش و برای خودشون خوش باشن. اگه واقعا دلسوز فوتباله مثل برنامه های دیگه کارشناس بیاره و در باره علل ضعف و قدرت تیم ها و چگونگی پیشرفت تیما بحث کنن نه اینکه فقط به حاشیه بپردازه و تمام هم و غمش این باشه که کل فوتبال ایران تو حاشیه غرق شه تا اقا برنامشو اجرا کنه و از قبلش سود ببره.

شما خیلی احساسی حرف میزنید و فکر می کنید همه چیو فقط خودتون میدونید.

نقل قول
فردوسی پور و نود هوادارهای خودشونو دارن همون چند میلیون نفری که تا نصف شب بیدار میمونن و تو نظر سنجی هاش شرکت میکنن....این برنامه مال اوناست هر کی دوست داره میتونه برنامه رو ببینه و حالشو ببره! هر کی هم احساس میکنه که برنامه حالشو میگیره و ناراحتش میکنه میتونه بزنه یه کانال دیگه.....تو این یه مورد که دیگه اجباری نیست! هیچ برنامه ای وجود نداره که بتونه همه رو راضی کنه ولی هرکی میتونه برنامه ای بهتر از این بسازه کسی جلوشو نگرفته من فقط از یه برنامش خوشم نیومد اونم همون قسمتی که دادکان رو آورده بود و 3 ساعت از خودش تعریف کرد!

دقیقا همین طوره.

۵ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: Sami_Messi
پیام: ۳,۶۱۲
عضویت از: ۲ شهریور ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- زین الدین زیدان کبیر_کرایوف_رونالدو
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- الکس فرگوسن و پپ گواردیولا
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
تنها کسی که تو این فوتبال ایران راستگو و عادله همون عادله ببخشیدا یه کسایی مثل ماها هیچوقت نمیتونیم از 90 انتقاد کنیم چون این برنامه 10 ساله که داره پخش میشه و مجریشم عادله

عشق به مسی یعنی عشق به بارسا

عشق به بارسا یعنی عشق به فوتبال

زنده باد بارسا زنده باد مسی
۵ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: lindo
پیام: ۱,۰۱۸
عضویت از: ۲۳ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- مهندس ژاوی- داوید ویا- کینگ لئو- کاپیتان- پدرو- دن اندرس
- رونالدینیو ـ یوهان کبیر
- تاج كبير آسيا
- اسپانیا - ایتالیا
- کاپیتان فرهاد مجیدی - خسرو حیدری - جباري-رحمتی
- پپ گواردیولا- تيتو- يوهان كرايوف
گروه:
- کاربران عضو
عاشق شجاعت و عادل بودنشم. از هیچ کس نمیترسه. چه قدرم باحال نماینده رو ضایه کرد.
زنده باد عادل...

and sometimes I despair at who I've become...
(anathema, regret)
۵ دی ۱۳۸۹
< ۱ ... ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ... ۷۷ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۹,۷۴۷ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۲,۱۶۴ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۴۸۲ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۲۲ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۹ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۳۴۷ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۸۳۷ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۷۷ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۷۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۴۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۴ کاربر آنلاین است. (۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!