به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: zahra2
پیام: ۴۵۵
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۹
از: فومن _گیلان
طرفدار:
- xavi
- رونالدینیهو
- استقلال
- اسپانیا
- فرانک رایکازد
گروه:
- کاربران عضو
از دیروز تا حالا 5 نفر بهم پیام دادن ، که دیگه با شماها کلکل نکنم.
افکار ما با شما از زمین تا آسمون فاصله داره ، لطفا دیگه ادامه ندین .

ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم !
۲۰ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
افکار ما با شما از زمین تا آسمون فاصله داره ، لطفا دیگه ادامه ندین

درسته افکار شما غربی ها با ما وطن پرستا 2000 درجه فرق داره
یادت نره اینجا تاپیک ایرانی هاست نه اجانب
اونای هم که بهت پیام دادن رو میشناسم دلیلی این حرفاشونم میدونم
ولی یادت باشه هر جا به شهیدان ما توهین کردی خیلی ها جوابتو میدن
اسم خودتونو میزارید ازادی خاه و روشنفکر و هر چی دوست دارید در لفافه میگید و میدونید اینا فقط برای نابودی این مملکته و نه برای دلسوزی به لطف خدا کشور پیشرفت میکنه تا چشم امریکایی ها و غربی ها دربیاد

۲۰ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
افکار ما با شما از زمین تا آسمون فاصله داره

فکر کنم متعادلتون منم.
یکی اینوری یکی اونوری.
من هیچ وقت نمیخوام شهید بشم.
میدونین چرا؟
چون واقعا در خودم نمیبینم همچین جراتی رو.
در خودم نمیبینم که برم بجنگم.
شایدم ببینم ولی الان نه وقتی جنگ شد اون موقع.
زهرا خانوم شما پسر نیستین ولی خوب ی لحظه خودتو بزار جای داداشت(اگه داری اگه نداریم که به اصل محرف فکر کن)
فکر کن که شما داری تو خیابون راه میری.داداشت هم همینجوری اتفاقی داره از روبروت میاد و تو هم نمیبینیش ولی اون تو رو میبینه.
یهویی یکی خدایی نکرده خدایی نکرده زبونم لال به شما یه تیکه بندازه(ببخشید که بی پرده صحبت میکنم)فکر میکنی داداشت چیکار میکنه؟
هرچقدرم که زورش کمتر باشه و ناتوان تر باشه میاد واسه کسی که به شما حرف زده.چون رو ناموسش غیرت داره.
یه خاطره هم بگم که همین اتفاقی که بالا گفتم واسه من افتاد در حالی که خواهرم 5 سال از خودم برگتره و الان هم ازدواج کرده.
و کسی هم که بهش حرف زد یکی بودقلچماغ دو برابر من و چاقو کش.
منم فقط 15 سالم بود ولی رگ غیرتم بدجوری اومد بالا و رفتم واسش حتی 3 تا هم چاقو خوردم که هنوزم رو دستام مونده ولی من بیشتر زدمش.
این غیرتیه که هیچ جای دنیا نداره و فقط ایران داره.
جنگ هم تو فکر بکن مثلا عراقیا یه بعثی بیاد تو خونه ی یه ایرانی و .....بقیشم حدس بزنینن.
این چیزا رو عمرا با علم نمیشه کاریش کرد.
بخدا این چزا خیلی بالاتر از علمه.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بخدا این چزا خیلی بالاتر از علمه.

کیا جان فکر کنم خوب درک نکردی ایشون طرفداری کسایی رو میکنه که میان تو خیابون استادا و مغزهای ما رو ترور میکنن بعد فکر میکنی دلش به حال علم این مملکت میسوزه؟نه گفتم علم عرق ملی و کوروش و اینچیزا بهانه دست ایناست تا بتونن ذهن جوانان مارو خراب کنن و بتونن جونای مارو دلسرد از کشور و دینشون کنن
وقتی میگه عقیده ما فرق داره یعنی هیچ ارزشی برای اون شهید قائل نیست یعنی خاک این وطن و ناموسش که منو تو حرفشو میزنیم رو ارزشی براش قائل نیست تنها چیزی که ارزش داره تخم نفاق پاچیدن بین مردمه

۲۰ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
این حرفای اقا کیاوش نشون دهنده ی اینکه شهید شدن جرات می خواد بری جلوی توپ تانک واستی شما با خودت فکرشو هم بکنی می ترسی می ری میدون تیر می گی چقدر حال داد ولی تو جنگ دو تا تیر که از کنار گوشت رد بشه باورت می شه که اینجا با کسی شوخی ندارن ولی اومدن مملکتمون رو گرفتن با دست خالی پس گرفتیم حالا افرادی مثل زهرا خانوم می یاد با لهن یارو شهید در راه خدا رو خطاب می کنه

۲۰ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
کمیل جون این فکرو نکن.
یه ایرانی هرچقدرم بد باشه.
خائن نیس.
این خواصو نیگا نکن.
اونا پولهای هنگفت میگیرن که خائن و وطن فروشن
ولی کمیل باور کن هیچ ایرانی ای وطن فروش نیس.
مطمئن باش زهرا خانوم هم ایرانیه.
طرفدار ایرانم هست.
مطمئن باش.
حالا با طرز فکری متفاوت.
نقل قول
وقتی میگه عقیده ما فرق داره یعنی هیچ ارزشی برای اون شهید قائل نیست یعنی خاک این وطن و ناموسش که منو تو حرفشو میزنیم رو ارزشی براش قائل نیست تنها چیزی که ارزش داره تخم نفاق پاچیدن بین مردمه

خوب ببین این عقیدشه.
باید بهش احترام گذاشت.
موکراسی یعنی همین دیگه
مگه غیر از اینه؟
من اعتقاد خاص خودمو دارم
تو اعتقاد خاص خودتو داری
و اون تعدادی هم که پارسال اعتراض میکردن و تو عاشورا سوت و کف میکشیدن هم عقیده ی خودشونو دارن

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ دی ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
ما سه روز رفتیم تلو اردوگاه، اونم اواخر فروردین که سرما فروکش کرده بود. تو اون سه شب چنان روزگاری ازمون سیاه شد، که تازه فهمیدم ما هیچی از سختی های دوران جنگ نمی دونیم. الانشم نمی دونیم، فقط شنیدیم. گفتنش ساده س، سرمای شب لواسونش رو نمیشه تحمل کرد، حالا فکر کنید چطور ماهها تو محاصره، تو سختی، تو سرمای کوههای کردستان زندگی کردن. اونطور که یکی از رزمنده ها تعریف می کرد که هوا انقدر سرد بود نمی تونستیم وضو بگیریم، چون آب رو می ریختی تا بیاد پایین یخ زده بود! حالا فکر کنید تو این شرایط، هز لحظه ترس حمله دشمن رو هم داشته باشی!

اما تو همون روزا، بودن امثال بنی صدر و رجوی و حرومزاده هایی مثل خودشون، که اطلاعات به دشمن می دادن که بهتر و راحت تر بتونه این جوون های از همه چی گذشته رو سلاخی کنه. همین اسم های آشنایی که امروز بار دیگه سربلند کردن و از هم مسلک های جدیدشون تو این مملکت دفاع می کنن!

زیاد سخت نگیرید. نام شهید برای بعضی دهن های ناپاک، حتی گفتنش هم روا نیست. خیلی ها باید دهنشون رو غسل بدن، بعد نام شهید و ارزش ها رو به زبون بیارن. اینها هم بقایای همون رجوی ها و بنی صدرها و ملی گراها و حزب خلق ها و ... هستن که ایران و ایرانی و آریایی و ... تا زمانی ورد زبونشونه که اهدافشون تامین بشه. و اگر نشه، اولین بشکه های نفت رو برای آتیش زدن ایران می ریزن!

خدا رو شکر که این خس و خاشاک، جز علفهای هرزی تو بیابون های بایر این انقلاب نیستن، و تلاش های کثیفشون برای زدن ریشه ایرانی که به لطف انقلاب دوباره زنده شد، مثل طول 31 سال گذشته راه به جایی نخواهد برد!

یه سر بزنید به تجمعات قبل انتخابات و طیف آدمهای حاضر رو صرفا از روی چهره هاشون نگاه کنید. یه سر بزنید به وقایع بعد انتخابات و حامیان اجتماع شیاطین رو بررسی کنید. خیلی واضحه اینها دنبال چی هستن. خیلی واضحه اوج آمال خیلی از اینها، آفتاب گرفتن تو سواحل آمریکاست، نه اینکه دغدغه پیشرفت و بزرگی این کشور رو داشته باشن!

ولی خدا رو شکر که لطف ائمه و توجه خاص حضرت صاحب الامر (عجل الله) متوجه این کشور هست، تا مشتی علف هرز نتونن به درخت تنومند باورهای هزار ساله این مردم که براش جونشون رو میدن، آسیبی برسونن!

پ.ن: منظور من فرد خاصی نیست، طیف خاصیه که هرکس خودش رو جزو اون می دونه، قطعا به درستی به خودش خواهد گرفت!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خوب ببین این عقیدشه.
باید بهش احترام گذاشت.
موکراسی یعنی همین دیگه
مگه غیر از اینه؟

اینکه بیاد عقاید منو توهین کنه دموکراسیه؟
اینا میدونن ماها چقدر برای شهدامون ارزش قائل هستیم چرا میان این حرفا رو میزنن

نقل قول
و اون تعدادی هم که پارسال اعتراض میکردن و تو عاشورا سوت و کف میکشیدن هم عقیده ی خودشونو دارن

اونا هم مثل همین توهین به اعتقادات مردم
ولی امام حسین کمرشونو خرد کرد تا بفهمن عاشورا شوخی نیست
با این حرفا و توهین و بی ارزش جلوه دادن سعی میکنن تا اون چهره رو نزد مردم بشکتنن و مردم بی ایمان بشن تا در اینده دیگه خبری از این غیرتی که منو تو دربارش حرف میزنیم نباشه
دموکراسی یعنی توهین به اعتقادات دینی و مذهبی و ملی؟
اگه اینه من دموکراسی رو رد میکنم

۲۰ دی ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
cesc.fabregas نوشته:

موکراسی یعنی همین دیگه
مگه غیر از اینه؟
من اعتقاد خاص خودمو دارم
تو اعتقاد خاص خودتو داری

اونها که شب قدر، فرق مولا علی رو شکافتن هم عقیده خودشون رو داشتن. قصد داشتن - نعوذ بالله - ریشه فساد رو خشک کنن تا دعاهای نمازهای نیمه شبشون مستجاب بشه و بابت این جهاد فی سبیل الله به بهشت برن!

اونها که مولا حسین رو سر بریدن هم آیه قرآن می خوندن، و هوس بهشت داشتن. اونها هم عقیده داشتن که یک خارجی و یک طغیان گر رو - نعوذ بالله - سرکوب کردن!

چقدر از همین ظاهرا ایرانی ها، توی جنگ به دشمن کمک کردن و ایرانی ها رو سر بریدن! مگه منافقین و امثالهم ایرانی نبودن؟ کی میگه ایران خائن نمیشه؟ این کشور بزرگترین خیانت ها رو از کسایی دیده که خودشون رو وطن پرست می دونستن!

طبق نظر تو باید به خوارج و اصحاب عمر سعد و ... هم احترام گذاشت! کی گفته دموکراسی یعنی این؟ یعنی به گروه های فراماسونری و وهابیت و بهایی و شیطان پرست و ... هم باید احترام گذاشت؟ باید به کسی که می خواد ریشه این کشور رو بزنه، فرصت جولان داد و اسمش رو گذاشت دموکراسی و آزادی؟

این تعریف، اون چیزیه که امثال آمریکا دنبالشن تا توی کشورهای جهان سوم پیاده کنن. همون طور که امروز می بینید تو سودان، به اسم دموکراسی انتخابات برگزار می کنن که قسمت جنوبی حاوی منابع نفتیش رو جدا و چپاول کنن!

نباید گول این حرف های به ظاهر قشنگ دروغ رو خورد. جایی که پای ارزشها وسطه، مسامحه هیچ جایز نیست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
دموکراسی یعنی توهین به اعتقادات دینی و مذهبی و ملی؟
اگه اینه من دموکراسی رو رد میکنم

نه من کی گفتم توهین؟
یعنی این که هرکسی بتونه عقیدشو بگه.
حالا راست و دروغش با خودش.و گناهش با خودش.
دیروز بی بی سی فارسی تو برنامه ی نوبت شما یه بحث گذاشته بود که حرام بودن یا نبودن موسیقی.
نفر اول (که اتفاقا اسمشم باربد بود)گفت که من موسیقی رو حرام نمیدونم ولی اگه یه جایی باشم که بدونم طرف مقابلم حرام میدونه من بهش احترام میزارم و یا گوش نمیدم یا با هدست گوش میدم.
طبیعتا یارو که ببینه این به عقیدش احترام گذاشته احترام متقابل میزاره.و بهش نمیگه آهنگ گوش نده.این دموکراسیه.
ولی این که توهین باشه نه.
من یه حرف زدم شما یه ورشو نیگا کردین.
من میگم به عقاید همدیگه احترام بزاریم.
چه درست چه غلط.اون موقعس که بخاطر سیاست دوستی ها برچیده نمیشن.هممون پشت همدیگه رو داریم.
زمانی نه چندان دور بود که تو همین نظام خیلیا بودن که با اسم دموکراسی خیلی کارا کردن.
البته دموکراسی تو خیلی چیزا از الان بیشتر بود.تو یه دقیقه صحبتش هم 30 بار میگفت دموکراسی ولی چون میدید ملت ایران دموکراسی رو آزادی بیان میدونن میزاشت هر کسی هر حرفی بخواد بزنه.ولی دموکراسی یعنی این که احترام به حرف.
مثلا میزاشت این حرفو بزن ن بعد یه حرف خیلی سنگین تر میزد.تا مردم اونو فراموش کنن.
میخوام بگم تعریف ما از دموکراسی غلطه
نقل قول
کی میگه ایران خائن نمیشه؟ این کشور بزرگترین خیانت ها رو از کسایی دیده که خودشون رو وطن پرست می دونستن!

من گفتم اون خواص رو در نظر نگیر.
چون اونها پول گرفتن
شما یه حرف هایی رو از حرف من برداشت میکنی که فقط خودت میخوای نقدش کنی.
نقل قول
طبق نظر تو باید به خوارج و اصحاب عمر سعد و ... هم احترام گذاشت! کی گفته دموکراسی یعنی این؟ یعنی به گروه های فراماسونری و وهابیت و بهایی و شیطان پرست و ... هم باید احترام گذاشت؟ باید به کسی که می خواد ریشه این کشور رو بزنه، فرصت جولان داد و اسمش رو گذاشت دموکراسی و آزادی

شما اون چیزی که واسه کمیل نوشتم رو بخون.
من میگم احترام گذاشتن به حرف های دیگران یعنی دموکراسی.
یعنی دو گروه حرف بزنن مردم هم از همه عاقلترن و میدونن حق با کیه.
دموکراسی یعنی احترام گذاشتن به حرف این و اون

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ دی ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۸۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۲۳,۷۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۳۳,۷۳۳ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۷,۱۹۳ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۹۴ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۶۸ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۹,۷۴۵ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۱۷۲ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۳,۶۷۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۷,۵۴۱ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۶۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۲۴ کاربر آنلاین است. (۲۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۲۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!