به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
پیش بازی:شاختار – بارسلونا؛ آخرین امتحان پیش از ال‌ کلاسیکو

پپ گواردیولا کار دشواری پیش رو دارد. او می‌خواهد روز سه‌شنبه تیمش را مقابل شاختار دونتسک هب نحوی به میدان بفرستد که هم تیمش خسته نشود، و هم این که شگفتی بزرگی به وجود نیاید.

بارسا در دیدار رفت پنج بر یک پیروز شده و در آستانه صعود به مرحله نیمه‌نهایی است، اما مربی آنها نمی‌خواهد بازیکنان خونسرد باشند.

اوکراینی‌ها در دقایق ابتدایی دیدار در نوکمپ مشکلات بسیاری برای بارسلونا ایجاد کردند و سرعت مهاجمان دفاع میزبان را به روشنی از هم گسیخت.

پدرو، مهاجم بارسا گفت: «با آن که از نتیجه خوبی دفاع می‌کنیم اما کار ما بی‌نهایت دشوار است.

90 دقیقه پیش رو است و هر اتفاقی می‌تواند بیفتد. آنها تیم بزرگی هستند. در جام حذفی دیدیم که مقابل رئال بتیس چه شد. (بارسا پنج بر صفر در خانه برد اما در خانه حریف سه بر یک باخت.)

ما سبک خود را تغییر نمی دهیم، به آنجا می‌رویم تا حمله کنیم و گل بزنیم.»

حفظ روند پیروزی برای بارسا لازم است، چرا که آنها شنبه باید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف رئال مادرید بروند.

گواردیولا پس از دیدار مقابل المریا که با برد سه بر یک بارسا همراه بود گفت: «این فرصتی عالی برای زدن ضربه سرنوشت‌ساز است.»

دو تیم بارسا و رئال در صدر جدول هشت امتیاز فاصله دارند.

چشم‌انداز بازی با رئال

چهار روز پس از ال‌کلاسیکوی لالیگا، دو تیم در فینال جام حذفی به مصاف هم می‌روند. اگر مردان ژوزه مورینیو لغزش بزرگی در روز چهارشنبه مقابل تاتنهام نداشته باشند، غول‌های اسپانیایی در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان هم با هم برخورد می‌کنند.

بارسا در این دیدار کارلس پویول، اریک آبیدال و بویان کرکیچ مصدوم را در اختیار ندارد و آندرس اینیستا هم محروم است.

شاختار روز شنبه اولین شکست خود در ورزشگاه جدیدش، دونداس آره‌نا را تجربه کرد و مقابل اوبولون یک بر صفر باخت.

اوضاع برای آنها بدتر هم شد، چرا که مدافع کروات و کاپیتانشان، یعنی داریو سرنا هم از ناحیه ران مصدوم شد و دو هفته غایب خواهد بود. به این ترتیب میرچیا لوچسکیو در خط دفاعی مشکل خواهد داشت.

سرنا به جمع مصدومان دیگر، یعنی الکساندر کوچنر و دمیترو چیگرینسکی، مدافع سابق بارسا می‌پیوندد. رازوان رات هم در این بازی غایب است.

لوچسکیو شاید مجبور شود از سرخی کریفستوف بی‌تجربه در مرکز دفاع استفاده کند. میکولا ایشچنکو، ویاچسلاو شوچوک و واسیل کوبین، که همگی آمادگی کامل را ندارند، در کنار کریفستوف قرار خواهند گرفت.

ترکیب احتمالی

شاختار دونتسک: 30- پیاتوف؛ 32- ایشچنکو، 38- کریفستوف، 44- راکیتسکی، 13- شوچوک؛ 3- هوبشمان، 20- کاستا، 8- جادسون، 10- ویلیان؛ 22- مخیتاریان، 9- آدریانو.

بارسلونا: 1- والدس؛ 2- آلوس، 3- پیکه، 16- بوسکتس، 21- آدریانو؛ 14- ماسچرانو، 6- چابی، 15- کیتا؛ 17- پدرو، 10- مسی، 7- ویا.

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۲ فروردین ۱۳۹۰
پاسخ به: آمار و ارقام لالیگا
نام کاربری: atreenniknam
پیام: ۲۶۹
عضویت از: ۱۹ اسفند ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی-ژاوی-اینیستا-پویول...
- مارادونا-کرایف
- اسپانیا-آرژانتین
- گواردیولا-سر الکس فرگوسن-دل بوسکه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آدریان سنش تقریبا بالاست نمی دونم با چه هدفی خریدتش؟؟؟

ولی به نظر من میشه یه دفاع چپ رونده ی
خوب ازش ساخت

There comes a time you look back and regret when it's gone ...
۲۲ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
سوبی سارتا:اگر فوتبالیست باشی،می دانی که فکرنکردن به بازی رئال آسان است

مدیر فنی باشگاه بارسلونا در صحبتهای اخیرش گفت که افراد حق دارند که به آنچه که دوست دارند فکر کنند

آندونی سوبی سارتا، مدیر فنی باشگاه بارسلونا در فرودگاه ال پرات و در حالی که تیم کاتالان در حال اعزام به اوکراین بود، درمورد اوضاع کنونی تیمش صحبت کرد

بارسا سه شنبه شب در اوکراین در دیدار برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل شاختار دونستک قرار می گیرد. سوبی سارتا در صحبتهایی در مورد این بازی گفت:« دراین بازی، با وفاداری به سبک بازی مان به میدان خواهیم رفت. هنوز سرنوشت رقابتهای این مرحله حذفی مشخص نشده است و به همین خاطر مقابل شاختار بازی خواهیم کرد.»

این در حالی است که بارسا در دیدار رفت با نتیجه 1-5 به برتری رسیده بود و سوبی سارتا معتقد است که کاتالونیایی ها نباید دیدارشان در جام حذفی مقابل بتیس را فراموش کنند. بارسا پس از گلزنی 0-5 در خانه، در دیدار برگشت با نتیجه 1-3 مغلوب بتیس شد.سوبی سارتا دراین رابطه ادامه داد:« کسی که در بازی مقابل بتیس حاضر بوده، الان می داند که من در مورد چه صحبت می کنم. »

در آستانه دیدار حساس ال کلاسیکو، مدیر فنی بارسا گفت که تیمش اول باید نگران بازی مقابل حریف اوکراینی باشد:« اگر فوتبالیست باشی می دانی که کار سختی نیست که به بازی رئال مادرید فکر نکنی. من روز به روز نگران تیم هستم.تجربه به تو نشان می دهد که نباید برای آینده برنامه ریزی کنی.من در ابتدای فصل پیش بینی می کردم که تیم ما در این برهه از سال در این جایگاه قرار می گیرد.»

سوبی سارتا با اشاره به خوشحالی هواداران تیمش و رویاپردازی های آنها گفت:« همه حق دارند که به هرچه می خواهند،فکر کنند. رویاپردازی آزاد است ولی کسب جام سه گانه کاری است که ما یک بار در تاریخ باشگاه آن را انجام داده ایم و این گویای آن است که کار خیلی پیچیده ای است.»

۲۳ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
ماسچرانو در فکر ترک بارسا نیست

ستاره آرژانتینی در کاتالونیا می ماند و برنامه ای برای پیوستن به سری آ ندارد

طبق صحبتهای اوراسیو ساندونادی، مدیر برنامه های خاویر ماسچرانو، این ستاره آرژانتینی قصد ترک کردن بارسلونا و پیوستن به تیمی ایتالیایی در پایان رقابتهای این فصل را ندارد
مدیربرنامه های ماچسرانو با رد شایعاتی مبنی بر پیوستن ماسچرانوبه تیمی ایتالیایی اعلام کرد که او در حال حاضر برای بهترین تیم دنیا توپ می زند.
او به رادیو مانا مانا گفت:« بیائید درمورد رفتن ماسچرانو به ایتالیا صحبت نکنیم.جوک نگوئید.ماسچرانو برای بارسلونا یا بهتر بگویم بهترین تیم دنیا بازی می کند. او در مورد آینده اش نگران نیست؛حتی اگریووه یا میلان برای جذب او ابراز تمایل کنند.»
زاندونادی، ادامه داد:« آیا سران رم دستمزد بهتری در مقایسه با بارسا به او می دهند؟ ماسچرانو تابستان امسال به هیچ تیم دیگری نخواهد رفت.»
این ستاره26 ساله تابستان گذشته از لیورپول به بارسا پیوست ولی نتوانست در ترکیب اصلی تیم برای خودش جایی دست و پا کند وتنها در 14 دیدار این فصل لالیگا در ترکیب اصلی تیم قرار گرفته.

۲۳ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
فیگو: گواردیولا مثل برادر من است

اسطوره پرتغالی در صحبتهایی اعلام کرد که رابطه نزدیکی با مربی بارسلونا دارد

لوئیس فیگو، ستاره سابق تیمهای رئال مادرید و بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که رابطه صمیمانه ای با گواردیولا دارد و پپ برایش مثل یک برادر می ماند

فیگو و گواردیولا در بارسا با هم هم بازی بودند و عملکرد خوبی را درکنار هم به نمایش می گذاشتند. با وجودی که فیگو در تابستان 2000 ه رئال مادرید منتقل شد ولی رابطه صمیمانه اش با گواردیولا را حفظ کرد.

فیگو به روزنامه اسپانیایی مارکا گفت: « پپ مثل برادر من است. زمانی که من در سال 1995 از اسپورتینگ لیسبون به بارسلونا آمدم او به من کمکهای زیادی کرد و پدرخوانده یکی از دخترهای من است.»

فیگو با اشاره به دوران حضورش در بارسا در بین سالهای 1995 تا 2000 گفت:« من 5 فصل فوق العاده را در بارسلونا پشت سرگذاشتم و با این تیم در تمام رقابتها،به جز لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسیدم و هیچ خاطره بدی ندارم. البته پیوستنم به رئال مادرید ، آغاز یک دوره جدید بود. من برای آنکه ، پرستیژ، جام قهرمانی و پول بیشتری کسب کنم به این تیم رفتم و به هدفم رسیدم.»

فیگو در سال 2005 رئال را به مقصد اینتر ترک کرد و در فصل 9-2008 زیر نظر مورینیو آخرین فصل فوتبالی اش را تجربه کرد.

او در بخش پایانی صحبتهایش درمورد مربی پرتغالی رئال گفت:« آنچه مورینیو در کنفرانسهای خبری از خودش ارائه می دهد، با شخصیت واقعی او فاصله زیادی دارد.»

فیگو درحال حاضر به عنوان مدیر روابط بین الملل باشگاه اینتر مشغول به کار است.

۲۳ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
کیتا: بارسا انگیزه زیادی برای شکست دادن شاختار دارد

ستاره مالیایی بارسا از تمایل شاگردان گواردیولا برای کسب پیروزی در اوکراین می گوید

سیدو کیتا، بازیکن خط میانی بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش به شاختار آزادی نمی دهد تا در دیدار برگشت مرحله یک چهارم پایانی، بازی را در دست بگیرد. بارسا در دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه نوکمپ با نتیجه 1-5 به پیروزی رسیده بود

در آستانه دیدار سه شنبه شب ورزشگاه دونباس آرنا، سیدو کیتا به خبرنگاران گفت:« ما نیازی به انگیزه نداریم، چون 15 دقیقه ابتدایی بازی رفت را تماشا کرده ایم و می دانیم که سه شنبه شب هم کار سختی را پیش رو داریم.ما باید قوی تر باشیم و بدانیم که می توانیم به نیمه نهایی برسیم و این به ما انگیزه کافی برای پیروزی می دهد.»
این ستاره 31 ساله که در دیدار رفت دو تیم موفق به گلزنی شده بود، به هم تیمی هایش هشدار داد که مبادا این بازی را ساده بگیرند:« ما مقابل تیمی بازی می کنیم که در طول دو سال اخیر تنها یک بار در خانه اش شکست خورده. پس شاختار حریف سختی است. بازی کردن مقابل شاختار کار خیلی سختی است. بازی امشب بازی خیلی مهمی است و ما برای این بازی آماده ایم.»

سایت گل

۲۳ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
رونالدوی برزیلی: فروش کاکا، اشتباه بزرگی است

چه کسی بهتر از رونالدوی بزرگ برای آنکه در مورد دوست و هموطنش «کاکا» صحبت کند.

کاکا ستاره برزیلی رئال که به خاطر انجام عمل جراحی بر روی زانویش برای مدتی طولانی از میادین ورزشی به دور بود، چند هفته ای است که به میادین ورزشی بازگشته و با دو گلی که در دیدار مقابل اتلتیک بیلبائو از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، بازگشتش به روزهای اوج را جشن گرفت.

از سوی دیگر رونالدوی برزیلی که پس از 5 سال درخشش در رختکن رئال، اسطوره کهکشانی هاست، در گفت و گویی اختصاصی با روزنامه مارکا، به دفاع از هموطنش برخاسته است:« دقیقا همین اتفاقی که برای کاکا رخ داد، برای من هم رخ داده بود. زمانی که چنین مصدومیتی داری، بازگشت دوباره کار خیلی سختی است. هیچ چیز سخت تر از مصدوم بودن و عدم آگاهی در مورد دلیل یا مدت مصدومیتت نیست. سران باشگاه باید در کنار او باشند. از کاکا کاملا حمایت کنند و خود او هم باید روحیه فوق العاده ای داشته باشد تا بتواند از این شرایط خارج شود..»

با این وجود رونالدو معتقد است که هیچ اتفاق عجیبی درمورد مصدومیت کاکا رخ نداده:« شایعات یا حرفهایی که مطرح می شود برای من مهم نیست. من با کاکا صحبت می کردم.او دردی دارد که پزشکان دقیقا دلیل دردش را نمی دانستند. باید درمورد او صبور بود.»

ستاره سابق کورینتیانس دوست ندارد که حتی جمله ای در مورد فروش کاکا در بازار تابستانی بشنود:« فکر می کنم به فروش رساندن کاکا، اشتباه خیلی بزرگی است.ریکاردو هنوز کارهایی که می تواند برای رئال انجام دهد را به نمایش نگذاشته.»

فینال جام حذفی

رونالدو،ستاره برزیلی دنیای فوتبال نخواهد توانست تا هیچ یک از دیدارهای ال کلاسیکو را از نزدیک تماشا کند:« در روز برگزاری فینال جام حذفی درسائوپائولو خواهم بودو با آرامش و البته عشق و علاقه بازی را دنبال می کنم. فکر می کنم که رئال می تواند بارسا را شکست بدهد. در چنین دیداری، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. حتی با وجودی که یک مادریدی هستم، نمی توانم از گفتن اینکه بارسا تیمی خارق العاده است و شاید بهتر از هر زمان دیگری باشد، طفره بروم. گرفتن توپ از بازیکنان بارسا غیر ممکن است و تک تک بازیکنان این تیم دقیقا می دانند که چه کار باید بکنند.»

با وجودی که رونالدو برای هر دوی این تیم ها (بارسلونا و رئال) بازی کرده است، در انتخاب تیم محبوبش کوچکترین شکی ندارد:« خیلی روشن و واضح می گویم که بیشترطرفدار رئال هستم تا بارسا.من فقط یک سال در بارسا بودم و پس از آنکه رابطه ام با مدیران باشگاه شکراب شد ، با خاطره خیلی بدی بارسا را ترک کردم.بعد از آن 5 سال در رئال بودم و بدون هیچ شکی می گویم که رئال تیم محبوب من است.»

اسطوره فوتبال برزیل بعد از آن به ارزیابی شرایط کریستیانو رونالدو در رئال پرداخت:« برای آنکه در مادرید باشی، باید طرفداران زیادی داشته باشی. رونالدو بزرگترین ستاره تیم است و این کاملا طبیعی است که در زمین تیمهای حریف، از او به خوبی استقبال نشود. این اصلااتفاق تازه ای نیست و همیشه چنین اتفاقاتی رخ داده. در زمین مسابقه همه چیز معتبر است. عصبی هستی، بر بازی تمرکز کرده ای و احساساتی می شوی و طبیعی است که گاهی وقتها واکنش های عجیبی نشان دهی. باید هرچه اتفاق می افتاد را فراموش کنی. »

رونالدوی برزیلی درمورد رابطه اش با سران رئال هم صحبت کرد:« دوست دارم با پرس همکاری کنم ولی مطمئن باشید که من مربی تیم، مدیر فنی و یا رئیس باشگاه نمی شوم. درمورد مورینیو هم باید بگویم که تعریف های زیادی از او شنیده ام.بازیکنان تیم به من گفته اند که او فوق العاده است و خیلی خوب است و تیم را آنقدر خوب برای مسابقات آماده می کند که هیچ کس دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. دوستانی که در اینتر داشتم هم همین ها را به من می گفتند.»

۲۳ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
استقبال خوب از اولین ال کلاسیکوی 2011؛بلیطها تمام شد

آماده باش در «نوکمپ» و «برنابئو»

به احتمال بسیار زیاد، امسال سالی تاریخی برای دوستداران فوتبال اسپانیا و هواداران رئال و بارسا خواهد بود؛ چون این دو تیم در کمتر از یک ماه 4 بار مقابل هم قرار خواهند گرفت.

اولین رویارویی این دو تیم در دور برگشت رقابتهای این فصل لالیگا خواهد بود و از هم اکنون بلیطهای این دیدار ال کلاسیکو که شنبه آینده (27 فروردین)در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود به پایان رسیده است.

این درحالی است که پیش ازاین شنیده می شد که این دیدار،به خاطر اختلاف زیاد دوتیم درصدر جدول، آن حساسیت و جذابیت همیشگی را ندارد ولی گویا این پیش بینی هادرست نبوده، هواداران رئال بی صبرانه منتظر تماشای بازی ال کلاسیکو هستند و به سرعت بلیطهای این بازی را خریداری کرده اند و گویا استقابل شایانی از اولین ال کلاسیکوی سال 2011 به عمل آمده است

ارزان ترین بلیط این دیداربه قیمت 70 یورو وگران ترین آن با 245 یورو فروخته شده.

جلسه اضطراری در نوکمپ برای 4 ال کلاسیکو

سندرو روسل و پپ گواردیولا روز جمعه، جلسه ای دو ساعته را در «شهرک ورزشی خوان گامپر» داشتند تا به بررسی شرایط بارسا در آستانه چهار دیدار ال کلاسیکوی پیش رو بپردازند.هدف اصلی روسل از برگزاری این جلسه، برطرف کردن استرس و نگرانی های مربی جوان تیمش است

در این جلسه که بعد از تمرینات روز جمعه باشگاه بارسلونا برگزار شد، سندرو روسل، ماریا بارتومئو،نایب رئیس بارسا ، آنتونی روسیچ، مدیر داخلی باشگاه، آندونی سوبی سارتا، مدیر فنی بارسا ، پپ گواردیولا، تیتو ویلانووا و مانل استیارته، دستیارانش حاضر بودند.

رئیس باشگاه بارسا معتقد است که «ال کلاسیکو»یک بازی معمولی است ولی درعین حال اعلام کرد که «یک نتیجه 0-5 برای فینال جام حذفی برای عدم ترک عادت لازم است.»

درادامه درمورد صحبتهای پپ خطاب به شبکه «رای» ایتالیا که گفته بود که روزهای خداحافظی اش با بارسا نزدیک است بحث و گفت و گو شد و بحث بعدی سران بارسا در مورد کمپین تبلیغاتی «5تایی ها» بود که توسط بازیکنان بارسا راه اندازی شده است

تمام این مسائل مورد بررسی قرار گرفت و در پایان جلسه گواردیولا به این نکته اشاره کرد که گفت و گوی بازیکنانش با مطبوعات در آستانه ال کلاسیکو را ممنوع کرده تا بدین ترتیب از هرگونه سوءتعبیری جلوگیری کرده باشد.

مارکا:کمپین «مانیتا»تحریک آمیز بود

بعد از انتشار عکس تعدادی از بازیکنان بارسا که باشرکت در کمپینی تبلیغاتی، دست هایشان را به نشانه 5 گل دیدار رفت دو تیم رو به دوربین گرفته اند، روزنامه مارکا نظرسنجی ای در این رابطه را در وب سایت رسمی اش قرار داده است.

در تصویر منتشره، پویول، ژاوی،والدس ،بوسکتس و ویا با برتن داشتن لباس پزشکی، کف دستهایشان را روبه دوربین گرفته و روی کف دستهایشان کلمه «متحد» حک شده و این کمپین به نام کمپین مانیتا ( کف دست) یا به اصطلاح 5 تایی ها مشهور شده است. این عکس روی اتوبوسها و راهروهای متروی اسپانیا قرار گرفته و یادآور برد 0-5 بارسا در دیدار رفت ال کلاسیکو است.

58% از شرکت کنندگان درنظرسنجی مارکا معتقدند که این تصویر، تحریک کننده است.

گواردیولا: هیچ وقت نباید باخنده به برنابئو رفت

پپ گواردیولا، با محافظه کاری خاصی تیمش را آماده اولین مصاف «ال کلاسیکو» می کند:« هیچ وقت نمی توان با شوخی و خنده به برنابئو رفت. باید کاملا مراقب آنچه می گوئیم باشیم. ما با 20 هزار نفر طرفدار یک تیم روبرو می شویم و 20 هزار هوادار تیم دیگر هم هستند.»

گویا گواردیولا از تصویر منتشره برای کمپین «مانیتا» چندان راضی نیست:«باید دراین مورد از اعضای مارکتینگ سوال کرد و نه از بازیکنان بارسا. من این بازیکنان (پویول،ژاوی، پیکه، بوسکتس و ویا) را خوب می شناسم و آنها همیشه احترام زیادی برای حریفان و به ویژه رئال قائلند. بازیکنان باید همیشه به تیمهای حریف احترام بگذارند. امیدوارم که این احترام تا پایان فصل حفظ شود.»

گواردیولا در مورد آینده اش در بارسا گفت:« اگر از حضور در اینجا راضی نبودم، قراردادم را تمدید نمی کردم. به جز فرگوسن و ونگر، هر مربی دیگری در دنیا، دوره ای 4 ساله را با تیمهایشان سپری کرده اند.»

فیگو:سالی تاریخی با 4 ال کلاسیکو در یک سال!

لوئیس فیگو، بازیکن سابق تیمهای رئال مادرید و بارسلونا، رویارویی پی در پی این دو تیم در حدود یک ماه و در هفته های آتی را اتفاق جالبی می داند. فیگو معتقد است که جزئیات برنده این دیدارها را مشخص خواهد کرد:« نتایج دیدارهای ال کلاسیکو همیشه غیرقابل پیش بینی است و نتیجه این بازیها ربطی به شرایط هر یک از این دو تیم و عملکرد آنها در جریان بازی ندارد.خیلی وقتها ، سرنوشت بازی را مسائل خیلی جزئی رقم می زنند.»

فیگو درمورد 4مصاف این دو تیم در کمتر از یک ماه هم صحبت کرد:« این به تاریخ خواهد پیوست که در طول یک سال ، 4 بازی ال کلاسیکو پشت سر هم برگزار شد که هر یک از این بازیها، بازی متفاوتی خواهند بود .»

اسطوره فوتبال پرتغال با ارزیابی شرایط کنونی رقابتهای لالیگا ،شرایط بارسارا بهتر می داند:« بارسلونایک امتیاز مهم دارد. چون زمانی که تیمی عقب می افتد، کارش خیلی سخت تر می شود. ولی با این وجود تا زمانی که رئالی ها از نظر محاسبات ریاضی شانسی برای قهرمان شدن داشته باشند، از تلاش دست نخواهند کشید. بازیکنان بارسا مدتی طولانی است که درکنار هم بازی می کنند وسطح فوق العاده ای دارند. آنها کیفیت تکنیکی فوق العاده ای دارند و می دانند که چطور باید با سیستمی تعریف شده بازی کنند و این درکیفیت بازی این تیم کاملا مشهود است. در مورد رئال هم باید بگویم که مورینیو نمی تواند معجزه کند. چون معجزه وجود خارجی ندارد.»

۲۳ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: می توانیم در برنابئو رویای قهرمانی رئال را نقش برآب کنیم

مربی بارسا از شاگردانش خواست تا در دیدار شنبه شب این تیم مقابل رئال به پیروزی برسند و رویاهای مادریدی ها برای قهرمانی را نقش برآب کنند

پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا معتقد است که تیمش به شایستگی توانست با نتیجه 1-3 از سد آلمریا عبور کند.

این پیروزی باعث شد تا بارسا به اختلاف 8 امتیازی اش با رئال رده دومی ادامه دهد ولی گواردیولا حتی با این فاصله موجود،احساس آرامش نمی کند.

گواردیولا در پایان این مسابقه گفت:« نباید هیچ اشتباهی بکنیم. ما نبایداین طور فکر کنیم که اگر دربرنابئو شکست بخوریم هم هیچ اتفاقی نمی افتد.این تنها فرصت ماست تا گام تعیین کننده ای در راه رسیدن به جام قهرمانی برداریم. اگر ببازیم، فاصله به 5 امتیاز کاهش پیدا می کند و این در حالی است که 6 بازی تا پایان فصل باقی است. ما باید همانطور که در این 2 سال مقابل رئال بازی می کردیم، مقابل شاگردان مورینیو قرار بگیریم.»

مربی جوان بارسا ادامه داد:« رئال تیمی است که دقیقامی داند چطور باید به جریان بازی برگردد. آنها تیم بزرگی دارند و شیوه های متفاوتی برای در دست گرفتن بازی دارند. ما باید به شدت تلاش کنیم و بازیکنان باید برای پیروزی به میدان بروند. ما اصلا نمی توانیم در این بازی شکست بخوریم.این اصلا در سبک کاری ما نمی گنجد.»

مربی بارسا در ادامه درمورد سبک بازی آلمریا گفت:« آنها ساختار تدافعی بسیار خوبی داشتند و به همین خاطر ما خیلی تلاش کردیم. در نیمه دوم پیشرفت کردیم ولی چنین بازیهایی همیشه خطرناکند و مسائلی در جریان بازی بود که برای ما به خوبی پیش نرفت.»

۲۳ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
کاکا: از رئال مادرید نمی‌روم

مصدومیت باعث شده گفته شود این هافبک برزیلی در راه خروج از رئال است.

کاکا، هافبک رئال مادرید خبر ترک اسپانیا در تابستان را رد کرده است.

این بازیکن 28 ساله از این که شایعات حاکی از رفتن او است ناراحت است. گفته می‌شد مصدومیت‌های او از ناحیه مچ پا، ران و زانو باعث شده او مجبور به رفتن شود.

کاکا می‌گوید: «مصدومیت‌های بلندمدت من را تظاهر می‌نامند و می‌گویند به این دلیل است که قصد رفتن دارم.

من از حضور در این‌جا بسیار خوشحالم و می‌خواهم بهبود یابم و به بهترین فرم خود برگردم و قهرمانی‌های زیادی با رئال کسب کنم.»

کاکا می‌گوید امیدوار است هواداران درباره او صبور باشند.

او که سابقه این را دارد که بازیکن سال فیفا شود مورد توجه میلان و اینتر و چلسی قرار دارد.

۲۳ فروردین ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۶ پاسخ
۱۱,۷۹۲,۶۵۱ بازدید
۱۲ ساعت قبل
armanshah
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۳۸,۲۰۳ بازدید
۱۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۱۹۶ بازدید
۲۱ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۷,۹۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۷۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۰۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۱۰۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۲۱۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۹۵۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۱ کاربر آنلاین است. (۱۳۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!