به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Tekie.Taka.Barca
پیام: ۵۵۸
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
فرگوسن: نویر، ستاره بازی دیشب؛ البته او به بایرن می رود!

رانگنیک نیز از درخشش نوئر تمجید کرد

وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران

سر آلکس فرگوسن عملکرد مانوئل نویر را در دیدار دیشب ستود و گفت:" از وقتی در منچستر حضور دارم به یاد ندارم دروازبانی مانند نویر در مقابل ما حضور یافته باشد که این تعداد موقعیت را از ما بگیرد." او در ادامه می گوید:" پس از آنکه نویر در اواخر نیمه اول تک به تک با گیگز را مهار کرد تمام تیم دچار سرخوردگی شد و من نیز مانند بازیکنانمان از گلزنی به شالکه تا هنگامی که نوئر درون دروازه هست ناامید شدم."

فرگوسن در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز هم تلاش برای جذب نویر خواهند کرد گفت:" نویر بدون شک بهترین جایگزین برای فان درسار است ولی او به بایرن خواهد پیوست و ما دیگر تلاشی برای به خدمت گرفتن او نمیکنیم"

رانگنیک نیز از درخشش نوئر تمجید کرد و گفت:" ما بسیار بد شروع کردیم فضاهای زیادی را در اختیار مهاجمان حریف قرار دادیم بازیکنانمان ایستاده و هنرنمایی آنها را تماشا می کردند اگر نوئر درون دروازه نبود ما در همان نیمه اول 3 گل دریافت میکردیم او ثابت کرد که بهترین دروازبان جهان است."

رانگنیک ادامه می دهد:" هنوز کار ما در لیگ قهرمانان تمام نشده است در فوتبال هر چیزی ممکن است و مال به بازی برگشت امیدواریم فقط شانس بیشتری منچستر برای حضور در فینال برخوردار است."

سایت گل

۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نظرات چابی درباره بازیکنان رئال:رونالدو تک روترین بازیکنی است که در عمرم دیده ام

اوزیل هميشه توپ طلب مي كند . حركات زيبايي انجام مي دهد و بايد در طول سالهاي آتي او را تحت نظر داشته باشيم چرا كه بازيكن بزرگي مي شود

چابی هرناندز در آستانه الكلاسيكوي دور رفت نيمه نهايي چمپيونزليگ نظرش را در مورد برخي از بازيكنان رئال مادريد ابراز داشت .
به گزلرش مرجع خبری رئال در مورد ايكر و راموس ، دو هم تيمي اش در تيم ملي نيز گفت كه در موردشان صحبت نمي كند چرا كه احترام زيادي برايشان قائل است .
مارسلو :" بازيكني است كه به طور ذاتي خيلي تكنيكي است و حركاتش در جناحش خيلي خطرناك است . "
ژابي :"روابط بسيار خوبي با او دارم . بازيكني است كه خوب با توپ كار مي كند و پاسهاي قطري فوق العاده اي مي دهد . "
اوزيل :" مثل ژاوی هميشه توپ طلب مي كند . حركات زيبايي انجام مي دهد و بايد در طول سالهاي آتي او را تحت نظر داشته باشيم چرا كه بازيكن بزرگي مي شود . "
دي ماريا :" از او سورپرايز شدم چرا كه شناخت زيادي از او نداشتم . يك بازيكن ويرانگر و پر تحرك است و حركات خطرناكي دارد ."
كريستيانو :" تك روي كننده ترين بازيكني است كه در زندگيم ديده ام ، اما منظورم انتقاد نيست . او خودش يك تنه مي تواند بازي را تعيين كند . نمي توان او را با مسي مقايسه كرد چرا كه متفاوت هستند . "

سایت گل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
سوارس: بارسلونا رئال را می‌برد

اسطوره سابق بارسا و اینتر گفته که لیونل مسی به تیمش کمک خواهد کرد که رئال را ببرند.

لوییس سوارس، مهاجم سابق بارسلونا گفته این تیم در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید پیروز می‌شود و لیونل مسی هم سرنوشت‌ساز خواهد بود.

با وجود آن که دو دیدار دو تیم در لالیگا و جام حذفی بسیار تنگاتنگ بود، این ستاره سابق اینتر می‌گوید در برنابئو اتفاق دیگری می‌افتد: «به نظرم با وجود همه اتفاقات، بارسلونا هنوز بخت اول صعود است چون بازی‌های رفت و برگشت مانند دیدارهای منفرد نیستند. اگر به کوپا دل‌ری بنگرید، آنها در 90 دقیقه نباختند بلکه در وقت اضافی باختند. به همین دلیل به نظرم بارسا برتری دارد.

اما هر دو دیدار بسیار دشوار خواهند بود و امیدوارم که فوتبال ببینیم، نه جنگ.»

انتظار می‌رود ژوزه مورینیو از یک سری تاکتیک برای مقابله با سیستم پاس‌کاری بارسلونا استفاده کند و سوارس می‌گوید: «بارسا این سبک از فوتبال پیوسته را بازی می‌کند اما آنها با فوتبال جدی رئال شگفت‌زده شدند. در هر حال آنها همان سبک همیشگی مالکیت سریع توپ را خواهند داشت. مادرید هم تلاش می‌کند فضاها را ببندد.»

همه به کریس رونالدو و لیو مسی می‌نگرند و سوارس می‌گوید: «هر دو تیم عالی هستند و بازیکنانی در سطح جهانی و فوق‌العاده مانند مسی و رونالدو دارند.

از مسی انتظار بیشتری داریم و به نظرم او اشتباهی در این دیدارها نخواهد داشت. او راه حل‌ها را خواهد یافت.»

سایت گل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
رائول آلبیول: کارت قرمز احمقانه ای بود

رائول آلبیول، مدافع رئال مادرید، نیز مانند همه رئالی ها از اینکه وولفگانگ اشتارک در دیدار شب گذشته مقابل بارسلونا په په را از زمین اخراج کرد، بسیار ناراحت است.

پس از اخراج این مدافع پرتغالی بود که مسی دو بار دروازه رئال را باز کرد و پیروزی ارزشمندی را برای آبی و اناری ها رقم زد.

آلبیول در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" سرنوشت بازی را داور رقم زد. این مهمترین تصمیم بازی بود و او اشتباه کرد. کارت قرمز احمقانه ای بود.

ما ناراحتیم زیرا او سرنوشت دیداری که تا دقیقه 60 بدون گل و پایا پای بود را رقم زد. او با آن تصمیم بازی را تمام کرد.

چنین اتفاقی در یک دیدار نیمه نهایی بسیار تعیین کننده است مخصوصا اینکه په په بازیکن بسیار مهمی برای ما بود. تصمیم بزرگی بود و باعث شد ما نتیجه بدی بگیریم."

سایت گل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورینیو: این رسوایی برنابئو بود / زندگی در چنین دنیایی حالم را خراب می‌کند / بله، حذف شدیم

مربی رئال مادرید علیه تصمیم‌های ولفگانگ اشتارک صحبت کرده است.

ژوزه مورینیو از عملکرد ولفگانگ اشتارک، داور دیدار رئال مادرید با بارسلونا به شدت ناراضی بود.

مورینیو پس از اولین شکست خانگی رئال در لیگ قهرمانان این فصل گفت: «من هیچ حرفی به داور نزدم، و تنها خندیدم و او را هو کردم. اگر حرفی که در ذهن دارم را بزنم همین حالا دوران مربی‌گری‌ام به پایان می‌رسد.»

او که در این دیدار پس از اخراج په‌په از روی نیمکت رئال اخراج شد گفت: «تنها یک سوال دارم: چرا؟ چرا اوربو (داور دیدار چلسی و بارسلونا در نیمه‌نهایی 2007)، چرا بوساکا (داور بارسلونا و آرسنال در لیگ قهرمانان امسال)، چرا اشتارک؟ هر نیمه‌نهایی همین ماجرا را دارد. ما داریم درباره تیمی فوق‌العاده رویایی صحبت می‌کنیم. چرا چلسی آن سال به فینال نرسید؟ چرا اینتر تنها با معجزه نجات یافت؟

وقتی بازی صفر – صفر بود می‌خواستیم کاکا را به جای لاس بیاوریم (پیش از اخراج). نمی‌دانم که این قدرت خوسه آنخل ویار (رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا) در یوفا است، یا یونیسف می خواهد تبلیغ کند؟ من که نمی‌دانم.

لیونل مسی عالی بازی کرد، اما بازی مقابل ده نفر آسان تر است.

گواردیولا مربی رویایی است، اما لیگ قهرمانان را به روشی فتح کرده که مایه شرم‌ساری من است، با آن رسوایی استمفورد بریج. امسال اگر او قهرمان شود می‌شود رسوایی برنابئو.

قبول دارم که ما حذف شدیم. رسیدن به فینال شده ماموریت غیرممکن. گاهی این که در چنین دنیایی زندگی می‌کنم حالم را خراب می‌کند، اما به هر حال دنیای ما همین است.»

لیونل مسی گلی زد که شبیه به گل انفرادی دیه‌گو مارادونا در جام جهانی 1986 بود.

مورینیو گفت: «به بارسلونا تبریک می‌گویم، و به دست آوردن قدرت آنها کار آسانی نیست.»

دیدار برگشت در 3 می برگزار می‌شود.

سایت گل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
رونالدو: بارسلونا همیشه از نفوذش استفاده می‌کند

رونالدو از تصمیمات داور ناراحت بود.

رئال مادرید نمایش دفاعی قدرتمندی مقابل بارسلونا در دیدار چهارشنبه داشت، اما در نهایت پس از اخراج په‌په دو گل خورد.

کریستیانو رونالدو، مهاجم رئال مادرید درباره دیدار می‌گوید: «بارسلونا همیشه همین است. این چهارمین فصل پیاپی است که چنین اتفاقی می‌افتد. مورینیو حق دارد، تنها کافی است به آنچه در دیدار با آرسنال، چلسی و اینتر روی داد بنگرید.

آنها تیمی رویایی هستند، اما نفوذ بسیاری هم دارند، چه در میدان و چه در خارج از میدان.»

رونالدو تایید کرد که رئال مادرید عالی نبود: «درست است که عالی بازی نکردیم. اما 11 به 11، بازی بدون گل بود و همه چیز ممکن بود. می‌توانستیم گلی بزنیم. حالا کار برای ما بسیار دشوار شده است.»

او درباره نمایش دفاعی تیمش گفت: «از این که تیم دفاعی بازی کند خوشحال نیستم، اما باید با خواسته‌های مربی سازگار شوم.»

مادرید حالا باید شکست خانگی دو بر صفر را در نوکمپ جبران کند.

سایت گل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
گواردیولا: درباره سخنان مورینیو حرفی ندارم

او همچنین از کیتا و مسی ستایش کرده است.

پپ گواردیولا، مربی بارسلونا حاضر نشد وارد جنگ لفظی با ژوزه مورینیو شود.

مورینیو پس از دیدار درباره داوران و بارسلونا سخنان زیادی به زبان آورد، اما گواردیولا در پاسخ به او گفت: «هیچ حرفی برای گفتن ندارم.»

از سوی دیگر پپ تصمیم گرفت تا از درخواست از سران یوفا برای درنظر گرفتن محرومیتی برای مربی پرتغالی رئال نیز اجتناب کند.

او در عوض ترجیح داد از تیم خود ستایش کند که مقابل طرفداران حریف سرسخت توانستند رئال ده‌نفره را ببرند: «در شرایطی به این‌جا آمدیم که 12 بازیکن از آکادمی جوانان خود را در تیم داشتیم و این چیزی است که به آن افتخار می‌کنیم.

ما اشتباهات دیدار جام حذفی را تصحیح کردیم.بازی خوبی انجام دادیم، تیم بسیار پرتکاپو بود و در دوئل‌های فراوانی برنده شدیم. تیم ما بازی تهاجمی خوبی را انجام دادسیدو کیتا بسیار به ما کمک کرد.حالا 90 دقیقه تا فینال لیگ قهرمانان فاصله داریم و تلاش می‌کنیم به این دیدار برسیم.»

لیونل مسی هر دو گل تیمش را به ثمر رساند و همین باعث شد تا گواردیولا به تمجید از او بپردازد:« باید به این نکته اشاره کرد که ما خیلی خوش شانسیم که مسی را داریم. او با 23 سال سن مبدل به سومین گلزن برتر تاریخ باشگاه بارسلونا شده است؛ باشگاهی صد ساله. این فوق العاده است. این زیبایی فوتبال ما و بازی ماست.»

با وجود برد 0-2 مربی بارسا تیمش را در فینال نمی داند :« تیمی که 9 جام اروپایی دارد، هیچ وقت خودش را بازنده بازی نمی بیند. من از دوران بچگی ، به عنوان بازیکن و به عنوان مربی، چنین مسائلی را بارها دیده ام و رئال هیچ وقت خودش را تیم بازنده ندانسته . مطمئنم که آنها می توانند چطور باید برشرایط غلبه کرده و مطمئنم که رسانه های بارسلونا می دانند که چطور باید واقعیت های این باشگاه را منعکس کنند و بازتاب دهند و اخبار را همان طور که هست مطرح کنند.»

گورایدولا به این نکته اشاره کرد که از عواقب دیدار فینال جام حذفی درس گرفته:« ما از کارهای اشتباهی که در فینال جام حذفی انجام داده بودیم درس گرفتیم. با انجام بازیهای پی در پی مقابل رئال آنها را بهتر می شناسیم.مادرید با 7 مهاجمی که دراختیار دارد، شرایط خوبی دارد.»

سایت گل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
ژاوی: این برد پیروزی فوتبال بود

ستاره خط میانی بارسا گفت که تیمش برتر از حریف بود و با شایستگی به پیروزی رسید.

ژاوی، ستاره خط میانی بارسلونا، علی رغم اینکه تمایل چندانی نداشت که در مورد اخراج په په در دیدار شب گذشته آبی و اناری ها مقابل رئال صحبت کند اما در نهایت تایید کرد که تصمیم داور درست بوده است.

او در گفتگو با مارکا گفت:" من تنها می خواهم در مورد فوتبال صحبت کنم. همیشه در مورد تصمیماتی که داور می گیرد، صحبت می شود. بعضی مواقع این تصمیمات به نفع شماست و بعضی مواقع علیه شما. کاملا مشخص بود که اخراج په په، تصمیم درستی بود."

او سپس گفت که بارسلونا برتر از حریف بود و با شایستگی به پیروزی رسید.

" ما نتیجه ای گرفتیم که شایسته اش بودیم . ما باز هم برتر بودیم. ما تیمی هستیم که می خواهیم فوتبالی تهاجمی ارائه دهیم و در زمین خوش بگذرانیم. آنها تنها امیدوارند که حریف اشتباه کند.

شیوه آنها در فینال کوپا دل ری جواب داد اما این بار نه.

من نمی خواهم در مورینیو صحبت کنم. من تنها در مورد بارسا صحبت می کنم. ما نمایش خوبی داشتیم. این برد یک پیروزی برای فوتبال بود."

دیدار برگشت دو تیم رئال و بارسا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، سه شنبه آینده در نوکمپ برگزار می شود.

سایت گل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
ایکر کاسیاس: باید دهان مان را ببندیم و ساکت باشیم

او معتقد است تیمش تا زمانی که 10 نفره نشده بود، بازی برابری ارائه داد

ایکر کاسیاس، دروازه بان رئال مادرید، پس از شکست 2-0 تیمش مقابل بارسلونا در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، از اظهار نظر در مورد تصمیم داور و اخراج په په خودداری کرد.

در دیدار شب گذشته آبی و اناری ها با دو گل مسی مقابل رقیب دیرینه شان به پیروزی رسیدند و یک قدم به فینال ومبلی نزدیک تر شدند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" سما تنها می توانیم زبان مان را گاز بگیریم و ساکت باشیم. این بسیار بسیار دشوار است اما ما سعی می کنیم در بازی برگشت جبران کنیم."

او معتقد است تیمش تا زمانی که 10 نفره نشده بود، بازی برابری ارائه داد. کاسیاس افزود:" در ابتدا ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم اما وقتی 10 نفره می شوید، آن هم بازیکنی که وظیفه ای مهم برعهده دارد، کاملا واضح است که همه چیز تغییر می کند."

بارسلونا هفته آینده در نوکمپ میزبان رئال خواهد بود تا حضورش در فینال ومبلی را تثبیت کند.

سایت گل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
خورخه بالدانو: اخراج په په بیشتر از درخشش مسی تاثیرگذار بود
بالدانو همچنین در مورد دیدار برگشت دو تیم در نوکمپ صحبت کرد و احتمال بازگشت رئالی ها را رد نکرد

خورخه بالدانو، مدیر ورزشی رئال مادرید، معتقد است تصمیم داور برای اخراج په په، به قیمت شکست تیمش تمام شد.

در این دیدار بارسا موفق شد با دو گل مسی به پیروزی برسد و یک قدم به فینال ومبلی نزدیک تر شود.

بالدانو در گفتگو با خبرنگاران گفت:" تصمیم داور بسیار سختنگیرانه و تاثیر گذار بود. به ظر می رسید درگیری سختی بود اما په په خیلی هم حرکت خشنی انجام نداد. په په تنها از نظر زمان سنجی اشتباه کرد. من واقعا ازاینکه داور به او کارت قرمز نشان داد، متعجب شدم. آن لحظه بازی را تغییر داد. تصمیم داور برای اخراج په په تنها چیزی بود که بیش از نقش مسی، در سرنوشت بازی تاثیر گذار بود."
بالدانو سپس در مورد دیدار برگشت دو تیم در نوکمپ صحبت کرد و احتمال بازگشت رئالی ها را رد نکرد.

" یک بازگشت برای رئال مطمئنا غیرممکن نیست. ما در آن دیدار باز هم با 11 نفر بازی خواهیم کرد. ما روحیه ای تهاجمی از خود به نمایش می گذاریم و تسلیم نمی شویم. ما با تمام قدرت و به طوری که مشخصه این باشگاه است، بازی خواهیم کرد."

سایت گل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۵۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۴۰,۰۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۵۰,۸۹۱ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۹,۰۴۲ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۲۰ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۵ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۱,۰۲۶ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۵۰۱ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۹۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۸۳۹ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۳۷ کاربر آنلاین است. (۱۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!