به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: Totoro
پیام: ۴۷
عضویت از: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- Iniesta
- Patrick Stephan Kluivert
- سپاهان
- آلمان و اسپانيا
- نكونام
- فرگوسن
- قلعه نويي
گروه:
- کاربران عضو
حتی مقایسه اخراجی ها 3 و جدایی نادر از سیمین هم خنده داره.
البته طبیعیه آدماییه که درد و ناراحتی های مردم رو درک نمی کنن و شکمشون سیر و خیالشون راحته چیز زیادی از فیلم فرهادی نفهمن. برای این افراد تماشای فیلم مضحک ده نمکی رو توصیه می کنم.

[img width=250]http://www.nolanfans.com/forums/download/file.php?id=734[/img]
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
توهین کردن به چیزی که مورد پسند میلیون ها نفره، هیچ چیز جز فقر شعور و فرهنگ آدم رو نشون نمیده! شما اگر از اخراجی ها خوشت نمیاد، دلیلی نداره بهش و به مخاطباش توهین کنی. ممکنه یکی هم اون فیلم از نظرش مضحک باشه ولی کسی حق نداره به سلایق دیگری توهین کنه و اونا رو مضحک بدونه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
البته طبیعیه آدماییه که درد و ناراحتی های مردم رو درک نمی کنن و شکمشون سیر و خیالشون راحته چیز زیادی از فیلم فرهادی نفهمن. برای این افراد تماشای فیلم مضحک ده نمکی رو توصیه می کنم.

من نمیدونم جدایی نادر اصلا موضوعش چیه و در موردش هم نظر نمیدم ولی تا جایی که من میدونم آدمای که شکمشون سیره چیزی از اخراجی ها نباید بفهمن.
اول از همه به خودم میگم بع به بقیه کدوممون تا حالا رفتیم عیادت یه جانباز؟؟؟
کدوممون تا حالا رفتیم سر مزار شهدا چند تا قبر رو قربتا الی لله بشوریم؟؟؟
یکی از حرفای اخراجی ها 3 همینه دیگه.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- سپاهان
- آلمان و اسپانيا
- نكونام
- فرگوسن
- قلعه نويي
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Hey! Say! JUMP نوشته:

توهین کردن به چیزی که مورد پسند میلیون ها نفره، هیچ چیز جز فقر شعور و فرهنگ آدم رو نشون نمیده! شما اگر از اخراجی ها خوشت نمیاد، دلیلی نداره بهش و به مخاطباش توهین کنی. ممکنه یکی هم اون فیلم از نظرش مضحک باشه ولی کسی حق نداره به سلایق دیگری توهین کنه و اونا رو مضحک بدونه!

اصلاً بحث اين‌كه من خوشم نمياد نيست. سري فيلم‌هاي اخراجي‌ها از لحاظ سينمايي و فارغ از مسائل مضموني يك فاجعه است. لزوم اينكه اين فيلم فروش بالايي كرده تو اين قحط ‌الفيلم سينماي ايران به اين معنا نيست كه از هر انتقادي مصون باشه. اگر اينطور بود فيلم‌هايي مثل شاخه‌گلي براي عروس و دلداده هم بايد مورد تمجيد قرار مي‌گرفتند. يكي از بدترين فيلم‌هاي سال 2009 Transformers: The Revenge of the Fallen بود كه بيش از 800 ميليون دلار در سرتاسر دنيا فروش كرد. اما اين قضيه مانع از اين نشد كه فيلم تمشك طلايي بدترين فيلم سال رو به دست نياره.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Totoro نوشته:

نقل قول
Hey! Say! JUMP نوشته:

اصلاً بحث اين‌كه من خوشم نمياد نيست. سري فيلم‌هاي اخراجي‌ها از لحاظ سينمايي و فارغ از مسائل مضموني يك فاجعه است.

این نظر شماس و بیشتر از یه نظر شخصی، هیچ ارزش دیگه ای نداره! من به عینه دیدم کسایی که با اخراجی ها مشکل دارن، یا با ده نمکی مشکل دارن، یا با حقایقی که بیان می کنه!

در هر حال شما می تونی نظر شخصیت رو داشته باشی، ولی حق نداری اظهار نظری بکنی که به دیگران توهین بشه! از نظر من و خیلی های دیگه، اخراجی ها از بهترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران بوده، اونم تو سینمایی که غالب فیلمهاش با دلقک بازی و جاذبه های جنسی چند تا بازیگر خاص فروش می کنن!

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- سپاهان
- آلمان و اسپانيا
- نكونام
- فرگوسن
- قلعه نويي
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Hey! Say! JUMP نوشته:

در هر حال شما می تونی نظر شخصیت رو داشته باشی، ولی حق نداری اظهار نظری بکنی که به دیگران توهین بشه! از نظر من و خیلی های دیگه، اخراجی ها از بهترین فیلمهای تاریخ سینمای ایران بوده، اونم تو سینمایی که غالب فیلمهاش با دلقک بازی و جاذبه های جنسی چند تا بازیگر خاص فروش می کنن!

اصل قضيه دقيقاً همينجاست. من مشكلي با خيلي از مضامين سري اخراجي‌ها ندارم. در واقع حتي اگر هم كه داشتم ولي فيلم، به خوبي و با زبان سينما اين مضامين رو بيان مي‌كرد هرگز از تحسين كردنش دريغ نمي‌كردم. ده‌نمكي رو هم زياد نمي‌شناسم به جز اين مورد كه يه سري رفتاراي مورينيو وار داره و مدام احساس مي‌كنه يه عده در حال توطئه براي خوردن حقشن. ولي مسئله سر اينكه چه حرفي مي‌زنه نيست. مسئله اينه كه با يه مقادير زيادي شعار و تعداد زيادي شوخي بي‌مزه اين حرف داره گفته مي‌شه. اگر از منظر غير سينمايي بهش نگاه كنيم براي يه عده خوشاينده و براي يه عده ديگه نه. ولي از منظر سينمايي به جز چند نكته كه به ندرت خوب از آب دراومده مثل كاراكتري كه نواب صفوي در فيلم 2 بازي مي‌كرد، چيز ديگري پيدا نمي‌شه كرد.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بازم تکرار می کنم که هرکس می تونه نظر شخصیش رو داشته باشه. ممکنه یه نفر فیلمی رو بهترین فیلم تاریخ سینمای جهان بدونه، اما کس دیگه ای اون فیلم رو حتی لایق یکبار دیدن هم ندونه! این مسائل سلیقه ایه و هیچ متر استانداردی براش وجود نداره، و هیچ کس هم نمی تونه ادعا کنه که نظر و دیدگاهش درسته و نظرات مخالفش غلطه. پس باید نظرات شخصی رو با حفظ حرمت دیگران و سلایقشون بیان کرد، چرا که این شرط اول حضور در یک جامعه س!

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- سپاهان
- آلمان و اسپانيا
- نكونام
- فرگوسن
- قلعه نويي
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Hey! Say! JUMP نوشته:

بازم تکرار می کنم که هرکس می تونه نظر شخصیش رو داشته باشه. ممکنه یه نفر فیلمی رو بهترین فیلم تاریخ سینمای جهان بدونه، اما کس دیگه ای اون فیلم رو حتی لایق یکبار دیدن هم ندونه! این مسائل سلیقه ایه و هیچ متر استانداردی براش وجود نداره، و هیچ کس هم نمی تونه ادعا کنه که نظر و دیدگاهش درسته و نظرات مخالفش غلطه. پس باید نظرات شخصی رو با حفظ حرمت دیگران و سلایقشون بیان کرد، چرا که این شرط اول حضور در یک جامعه س!

البته بحث سليقه در سينما وجود داره ولي اين طور هم نيست كه هيچ متر و معياري وجود نداشته باشه. يك فيلمي مثل دلداده سرشار از انواع شوخي هاي فوق‌العاده لوس و بي‌مزه است. چون يك فرد كمدي رو درست نمي‌شناسه و نمي‌دونه زمان‌بندي براي اجراي يك شوخي خوب چيه و از شوخي‌هاي اين فيلم لذت مي‌بره به اين معنا نيست كه ما بايد به نظر اون فرد احترام بگذاريم و از اون فيلم انتقاد نكنيم. بخشي از سينما كه به هنر مربوط مي‌شه مي‌تونه سليقه‌اي باشه. اما بخش مهمي هم هست كه نياز به معلومات داره كه ديگه اينا سليقه‌اي نيستند.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تحت هر شرایطی باید به نظر هرکس احترام گذاشت، جز زمانی که اون نظر مخالف کلام خدا یا شریعت باشه. در مسائل این چنینی که سلیقه ای هست، یه فرد بی سواد و بی معلوماتم نظر و سلیقه ش محترمه و هیچ کس حق نداره به اون توهین کنه. انتقاد کردن با توهین کردن خیلی با هم فاصله دارن!

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
دوست عزیز من فکر کنم شما هنوز معنی انتقاد رو به درستی درک نکردین!!
انتقاد باید با دلیل و کارساز و بدون هیچ توهینی باشه!!
اخراجیها هم فراتر از یه فیلمه!!
ولی از لحاظ سینمایی هم این طور که شما میگید مزخرف هم نیست!!!
شما مطمئنید کل فیلم رو نگاه کردید؟؟
میشه یه مثال از بدیش بزنید؟؟؟

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۷۰,۶۵۶ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۸۳۳ بازدید
۱۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۷,۳۰۲ بازدید
۱۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۷۶۶ بازدید
۲۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۵۵ بازدید
۲۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۶۹ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۱۵۱ بازدید
۲۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۵۷ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۲۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۲۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۴ کاربر آنلاین است. (۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!