به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پیشنهادات و انتقادات
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
ای بابا چرا کسی جواب منو نمیده. حداقل بگید بررسی میشه یا مورد قبول نبوده یا...،
ناامید شدم.این همه با ذوق نوشتم ولی هیچ جوابی ندیدم. مرسی.

۱۵ خرداد ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
andres iniesta نوشته:

1-من سه سالی هست که تو سایت هستم(البته نزدیک 6 ماهه عضوام) و تو این مدت شکل و قالب سایت تغییری نکرده و تکراری شده، معمولا بعضی از سایتها بعد از هر مدتی شکل و قالب سایت رو تغییر میدن ، مثلا حتی سایت رسمی بارسا طرح امسالش نسبت به پارسال تغییر کرد.

از سال 1999 که من طرفدار بارسا شدم، سایت رسمی ابتدا یه قالب روشن سفید داشت. سال 2000 اون رو تغییر داد و یه قالب با زمینه زرشکی ایجاد کرد. (که قالب Barca Old سایت از روی اون ساخته شده.) اواسط دهه اخیر هم قالب رو تغییر داد و به شکل فعلی در آورد. البته سال پیش یه تغییر جزئی در ساختار منوهاش ایجاد کرد اما تغییر قالب نبود. ما هم تقریبا هر بار که سایت رسمی قالبش رو کلا تغییر داده این کار رو کردیم و ان شاء الله در آینده هم همین طور خواهد بود.

نقل قول
andres iniesta نوشته:

2-بعداز باز کردن هر خبر امکان ارسال نظر برای اعضا وجود داشته باشه نه اینکه دوباره روی ارسال نظر کلیک کنیم و کلی صبر کنیم تا صفحه جدیدی باز بشه!

البته این موضوع هم خوبه هم بد. شاید باعث بشه کسی که واقعا نظر خاصی نداره، زحمت کلیک کردن رو به خودش نده و خودش سدی در برابر اسپمینگ باشه. به هر حال این موضوع در دسترسیه و اگر زمانی اثبات بشه که مفیده انجام خواهد شد.

نقل قول
andres iniesta نوشته:

3-مشخص کردن ساعت ارسال نظرات تو بخش اخبار علاوه بر تاریخ آن.

فکر نمی کنم اهمیت خاصی داشته باشه.

نقل قول
andres iniesta نوشته:

4-امکان رآی دادن (+و-) به نظرات بخش اخبار.
برای مشخص شدن هم عقیده بودن یا مخالف بودن نظر بقیه اعضا با نظر هر فرد.(بعضی از نظرات واقعا جالبند و وقتی اونا رو میخونم لذت میبرم.)

این بخش رو من خودم می پسندم و حتی برای نسخه های بعدی هسته سایت اون رو در نظر داریم. اما از نظر فنی زمان زیادی می بره.

نقل قول
andres iniesta نوشته:

5- مشخص کردن بحث برانگیزترین ها، من خودم میخوام بدونم که قهرمانی بارسا تو لالیگا بیشترین نظرو داشته یا قهرمانی تو اروپا یا باخت به رئال و آرسنال یا برد 5-0 یا 2-0 برابر رئال یا...

این ایده مناسبیه. در فرصت مناسب بررسی می کنم که چه اقدامی میشه انجام داد.

نقل قول
andres iniesta نوشته:

6-استفاده از نظرسنجی های کوتاه مدت (1 هفته ای)، با گزینه های داده شده در زمان مربوطه؟
مثلا:بهترین بازیکن هر بازی ؟ بهترین گل فصل؟ بهترین خرید فصل؟ ضعیف ترین بازیکن فصل؟ شیرینترین نتیجه فصل ؟ تلخترین نتیجه فصل؟بازیکن محبوب هوادارا؟بهترین بازیکن فصل؟بهترین بازیکن تیم ب در تیم اصلی ؟ یا ..؟

این هم ایده خوبیه اما به یه مسئول مستقیم نیاز داره. اگر کسی مسئولیتش رو بپذیره، می تونیم راه اندازیش کنیم.

نقل قول
andres iniesta نوشته:

7-استفاده از اخبار دیگر سایتها بجز سایت رسمی.(البته این اواخر از موندو و اسپورت استفاده شد.)

استراتژی ما در این سایت ارسال اخبار موثق و قطعیه. به همین جهت نمی تونیم مثلا مثل سایت گل، شایعات رو هم پوشش بدیم و سعی می کنیم از رویه سایت رسمی پیروی کنیم. اما در صورتی که نیروی انسانی (مترجم) کافی داشته باشیم، حتما علاقه داریم از سایتهای رسمی مرتبط با باشگاه هم خبر در سایت قرار بدیم، اما با وجود کمبود نیروی انسانی جاری، اولویت با سایت رسمیه.

نقل قول
andres iniesta نوشته:

8-گذاشتن تمام عکسهای سایت رسمی مربوط به هر خبر تو سایت.( چون بعضی خبرها هستن که تمام عکسهاشون جالب و قشگن و اگه همش رو بذارین بهتره.

این هم پیشنهاد خوبیه و به مدیر اخبار انتقال میدم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
مرسی آقا سعید، دیگه از جوابتون به نظرم ناامید شده بودم که با جوابتون به تک تک مواردی که گفته بودم بیش از پیش نشون دادین که برای همه اعضا و نظراتشون احترام قائلید و بخصوص اینکه با بیشترش موافق بودید ذوق زده شدم!

مرسی انشااله موفق باشید.

۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: W.T.F.F.E
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۹
از: سمنان
طرفدار:
- مسی پویول ژاوی
- ریوالدو
- هیچکدوم
- اسپانیا
- هیچ کس
- پپ- فرگوسن
- در یه حدن همشون
گروه:
- کاربران عضو
یه پیشنهاد برا تاپیک نهج البلاغه دارم
----------------------------
من یه برنامه ختم نهج البلاغه دارم که خیلی خوبه خودم نگهش داشتم بعد از امتحانام بخونمش
یه روال برنامه ریزیه که ختم نهج البلاغه تو 120 روز امکان داره
هرشب تعدادی از صفحات مشخص شده رو میخونن که خطبه های متفاوتو شامل میشه
من خودم شخصا به تاپیکایی که ارسال نظر توش امکان نداشته باشه زیاد سر نمیزنم چون اینجوری ناظر تاپیک میاد و یه متن با حجم بالا میزاره که خوندنش رو صفحه ی کامپیوتر زیاد دلنشین نیست درضمن میتونه خسته کننده باشه
لطفا فعالش کنین و مطالبش به روز باشه و امکان این باشه که بچه ها بیانو اظهار نظر کنن و سوالاتشونو راجع به خطبه ها بپرسن
اگه تصمیم بر این شد که این تاپیکو فعالش کنین بگین تا اون برنامه ریزیو بهتون بدم
مطمئنم خیلیا استقبال میکنن چون من خودم خیلی دوست داشتم یک بار نهج البلاغه رو بخونم و همیشه حجم زیادش مانع این کار شده اما با این روال برنامه ریزی که خسته کننده هم نیست و چون مدت زمان120 روزه داره اینطوری ادم مجبور میشه هر شب بخونش

all world is your foot...when u has a nice god...

THANKS GOODNESS FOR EVERY THINGS THAT NOT PRESENT FOR ME
۲۱ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
راستش سایت ما خیلی حجیم و سنگینه!برای کسایی که ای دی اس ال دارن چیزی احساس نمیشه ولی کسایی که از دایل آپ استفاده میکنن رنج میبرن!!
چطوره یه قالب خیلی کم حجم برای دایل آپیها بسازیم؟!
و همچنین چطوره یه قالب مخصوص موبایلها بسازیم؟!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۹ خرداد ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
فائزه نوشته:

من یه برنامه ختم نهج البلاغه دارم که خیلی خوبه خودم نگهش داشتم بعد از امتحانام بخونمش
من خودم شخصا به تاپیکایی که ارسال نظر توش امکان نداشته باشه زیاد سر نمیزنم چون اینجوری ناظر تاپیک میاد و یه متن با حجم بالا میزاره که خوندنش رو صفحه ی کامپیوتر زیاد دلنشین نیست درضمن میتونه خسته کننده باشه
لطفا فعالش کنین و مطالبش به روز باشه و امکان این باشه که بچه ها بیانو اظهار نظر کنن و سوالاتشونو راجع به خطبه ها بپرسن
مطمئنم خیلیا استقبال میکنن چون من خودم خیلی دوست داشتم یک بار نهج البلاغه رو بخونم و همیشه حجم زیادش مانع این کار شده اما با این روال برنامه ریزی که خسته کننده هم نیست و چون مدت زمان120 روزه داره اینطوری ادم مجبور میشه هر شب بخونش

سری به انجمن عرفانی و مذهبی بزن. تاپیک های بسیار خوبی در این زمینه ها داریم که ناظرین خیلی زحمت کشیدن و مطالب بسیار ارزشمندی رو در اون قرار دادن. (فکر می کنم تاپیکی برای نهج البلاغه هم داریم.)

نقل قول
مسعود نوشته:

راستش سایت ما خیلی حجیم و سنگینه!برای کسایی که ای دی اس ال دارن چیزی احساس نمیشه ولی کسایی که از دایل آپ استفاده میکنن رنج میبرن!!
چطوره یه قالب خیلی کم حجم برای دایل آپیها بسازیم؟!
و همچنین چطوره یه قالب مخصوص موبایلها بسازیم؟!

اتفاقا قالب سایت بسیار سبکه و وقتی سرعت اینترنت کند میشه، سایت ما بهتر از هر سایت دیگه ای بالا میاد. کندی لود شدن صفحه مال عکسهای جانبیه. مثلا در صفحه اصلی 10 خبر هست و هر کدوم یه عکس دارن. یا موارد دیگه. کل قالب حجمش به 200 کیلو بایت هم نمی رسه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: sqwflol4
پیام: ۲,۱۹۴
عضویت از: ۱۸ دی ۱۳۸۹
از: my country-my city-my stree-in our house
طرفدار:
- Dear xavi-Pique-Pedro-valdez-pouyl-all of them
- ronaldiniho
- FCBarcelona
- Espain
- Xavi !
- pep guardiola
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
یه سوال دارم
چرا جدول جام قهرمانان رو حذف نمی کنید؟؟؟؟؟
این فصل که کلا تموم شد و بارسا هم قهرمان شد

پپ
۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فائزه نوشته:

با سلام و عرض خسته نباشيد!
تاپيك نهج البلاغه در اينجا وجود داره و دوست عزيزم اقا حسام خيلي زحمت براي به روز نگه داشتنش انجام ميدن!كه قابل تقديره!
اين تاپيك به نظر ناظر قفل شده دليلش هم اينه كه از بحث خروج نكنيم
ببينيد وقتي شما بحث بكنيد توي تاپيكي باعث ميشه همين جوري ارسال بزاريد و ارسال هاي حاوي مطالب نهج البلاغه گم بشه و كسايي كه ميان براي خاندن خطبه ها دچار سردرگمي ميشن!
ولي شما هر بحث درست و حسابي بخواهيد انجام بديد براش تاپيكي فراهم شده توي تالار ها!
تاپيك بحث در ارتباط با مسائل ديني براي اين ايجاد شده تا شما هرگونه بحث در مورد دين و مسائل مربوط به ان داريد اونجا مطرح كنيد!
هر چي...!
پس بايد اول شما نحوه فعاليت با سايت رو خوب برسي كنيد بعد پيشنهاد يا انتقادي انجام بديد!

براي جلوگيري از بحث هاي متفرقه و خروج از وضعيت عادي مجبوريم اين تاپيك هاي حساس رو قفل كنيم!
در ضمن ارسال ها اكثر كوتاه كوتاه قرار داده شدند و فقط چند خطبه بلند هستش!
و اين كه اگر كسي ميخواد كسب اطلاعات كنه از بلند و زياد بودن اون فرار نميكنه
و اين بهتره كه ما اطلاعاتمون رو بيشتر و بيشتر كنيم!

نقل قول

درسته يكجا خوندن يه كتابي واقعا سخته به همين منظور اقا حسام هر روز زحمت ميكشن و يك خطابه قرار ميدن و به روز ميكنند تاپيك ها رو يعني هر روزي كه شما سر بزنيد ميتونيد مطلب و خطاب جديد بيابيد! و روزانه يك خطابه بخونيد اينجوري اصلا خسته نميشيد و بهتر ميتونيد از مطالب استفاده كنيد!

فهرست خطابه ها رو هم ميتونيد از اينجا بيابيد

باز هم سوالي باشه در خدمتم!

۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
میگم سایت یک ساعت انلاین کم نداره زیر تاریخ؟

۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
آی قربونت ابولفضل!!
منم چند وقت پیش میخواستم این پیشنهادو بدم ولی یادم رفت!!!
یه ساعت خوشگل آنالوگ که توش آرم بارسلونا باشه و باکلیک بر روش سایت ما باز بشه و همچنین کد قرار دادن در وبلاگشو هم بذارین!!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۹ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما می‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۷۶۹ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۷۱ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۹۲ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۶,۱۱۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۹۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۹۸۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۸۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!