به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
پارسا نوشته:

این دارم به این دوست ارسنالیمون میگم:شاید ارسنال قصد فروش فابرگاس رو نداشته باشه ولی خودش دوست داره برگرده واین خودش سال پیش گفته بود ومطمئن باش تا 25 سالگیش برمی گرده بارسا شاید هم خیلی زودتر

اولا که خواهشا این حرفا رو نزنین
اگه به حرف خودش باشه همیشه 50-50 حرف زده
یه بار گفته دوس دارم برم بارسا
یه بار گفته آرسنالو خیلی دوس دارم
نباید اینجوری بگی
علاقه ی سسک به بارسا هیچ وقت غیر قابل انکار نیست
ولی الان بازیکن آرسناله و احساس تعهد داره نسبت به اون تیم
فک کنم همتون نسبت به علاقه ی من به سسک آگاه باشین.
ولی من واقعا دارم سسک رو به چشم یه بازیکن عادی نگاه میکنم.
مثلا روسی
راستی از من گفتن سانچز رو بارسایی بدونین

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شکیبا نوشته:

ولی این سانچز به درد بارسا نمی خوره
الان ما یه مهاجم قدبلند تکنیکی می خوایم که بتونه تو هوا پاسخ گو باشه
و سرزن هم باشه
و این سانچز قدش فقط 1.68
الان بازیکنی می خوایم که حداقل 1.87 رو داشته باشه و تو حملات شرکت کنه
و نه روسی این ویژگی رو داره نه سانچز!
درسته که درصد کمی از بازیکنای بلند تکنیکی هستن ولی پیدا کردن هم چنین بازیکنی غیرممکن هم نیست
زلاتان رو خیلی مفت دادیم اگه بود الان خیلی وضیت بهتر می شد

اگه اجازه بدین من با شما مخالفم کلآ بازی بارسا روی زمین وبا بازیکنان ریز نقش ودیدین که بارسا کلآ تمایل به سانتر و گل زنی با سر ندارد و احتیاجی هم به این کار ندارد.

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MOHAMAD REZA نوشته:

نقل قول
شکیبا نوشته:

و سرزن هم باشه
و این سانچز قدش فقط 1.68
درسته که درصد کمی از بازیکنای بلند تکنیکی هستن ولی پیدا کردن هم چنین بازیکنی غیرممکن هم نیست
زلاتان رو خیلی مفت دادیم اگه بود الان خیلی وضیت بهتر می شد

اگه اجازه بدین من با شما مخالفم کلآ بازی بارسا روی زمین وبا بازیکنان ریز نقش ودیدین که بارسا کلآ تمایل به سانتر و گل زنی با سر ندارد و احتیاجی هم به این کار ندارد.

نظر شما برای من محترمه
ولی به نظر شما تو یه تیمی مثل بارسا یه بازیکن بلند نباید باشه؟
الان یکی از ضعف های بارسا اینه که نمی شه روی یه بازیکن به عنوان سرزن حساب کرد و ضربه های هوایی جواب نمیده (چرا چرا بوسکتس هست مثل بازی برگشت با آرسنال)
و به نظر من این یه ضعفه
و بعضی وقتا همین مشکل رو تو دفاع داریم
وقتی بازیکنای حریف بلند می اندازن کسی نمی تونه مهارشون کنه
وقتی جلوی پاسکاری های و ضربه های زمینی رو می گیرن یه جورایی تیم مشکل پیدا می کنه
به نظر من اگه یه دونه بازیکن بلند هم داشته باشیم همه ی این مشکلات حل می شه
الان تا یه شرایط این جوری پیش میاد همه از پیکه انتظار دارن (رو بوسکتس اصلا نمیشه تو این شرایط حساب کرد)
این جوری فشار از رو پیکه هم برداشته میشه

۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دوستان الموندو دپورتیوو یک نظرسنجی گزاشته و گفته:

سسک را ترجیه میدهید یا تیاگو؟

که 83 درصد گفتن تیاگو

17 درصد گفتن سسک

الان همه با بودن تیاگو موافق هستند و حاظر نیستند تیاگو رو به خاطره سسک بدیم بره

منبع

۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ali_alex
پیام: ۱,۶۹۰
عضویت از: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹
از: abadan
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوستان الموندو دپورتیوو یک نظرسنجی گزاشته و گفته: سسک را ترجیه میدهید یا تیاگو؟
ما دوتاشون کنار هم دوست داریم چون تیاگو چیزی از فابرگاس کم نداره.

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:

دوستان الموندو دپورتیوو یک نظرسنجی گزاشته و گفته:

سسک را ترجیه میدهید یا تیاگو؟

که 83 درصد گفتن تیاگو

17 درصد گفتن سسک

الان همه با بودن تیاگو موافق هستند و حاظر نیستند تیاگو رو به خاطره سسک بدیم بره

منبع

منم زیاد دوست ندارم فابرگاس بیاد بارسا هم واسه خودش هم واسه تیم
خوشحالم بیشتریا هم عقیده ی خودمن

۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: LIONEL_ESHGHI
پیام: ۴۹۶
عضویت از: ۱۰ آذر ۱۳۸۹
از: الـبــرز - کـــرج
طرفدار:
- لـــیـونـل مــســـی
- یـوهـان کـرویـف - مــارادونـا
- پـرسـپـولـیـس
- آرژانــتــیــن
- عـلــیـــ.... کــریـمـیـــ....
- جوزپ گواردیولا - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

San.Andres:
حالا اگه اگه سسک هم نیاد ناراحت نمیشم

hamedmessi:
پدر تیاگو گفته تیاگو توی بارسلونا میمونه و از بارسا نمیره و گفته که هنوز قرارداد داره.........

اخبار ساعت 21:30 اعلام کردش که بارسلونا حاضره تا تیاگو آلکانتارا رو بعنوان بخشی از مبلغ 50 میلیون یورویی فابرگاس به آرسنال بده. اگه این کار صورت بگیره تا ابد گواردیولا رو نمیخشمو به علم مربّی گریش شک میکنم. فابرگاس به هیچ وجه ؛ به هیچ عنوان مستحق این مبادله نیست. اونقدر ها هم که فکر میکنید هافبک خوبی نیست. توی آرسنال هافبکهاش کیا هستند؟؟؟؟؟ 2تا شاسگول اون وسط هستند که موجب شده تا فابرگاس بیشتر به چشم بیاد. تیاگو آلکانتارا از دید کارشناسان خیلی بهتر از زمان مشابه ژاوی و اینیستاست. بخدا حیفه این جوونه.

نقل قول
و سرزن هم باشه
و این سانچز قدش فقط 1.68
زلاتان رو خیلی مفت دادیم اگه بود الان خیلی وضیت بهتر می شد. الان یکی از ضعف های بارسا اینه که نمی شه روی یه بازیکن به عنوان سرزن حساب کرد و ضربه های هوایی جواب نمیده

من کلاً با نظرت مخالفم. بخاطر اینکه فوتبال بارسلونا روی زمینه و نیازی به یه مهاجمه قد بلند نداریم. شاخ همهء مهاجمین قدر بلند ایبراهیموویچه که در بارسلونا مهاجمی معمولی بیشتر نبود. اگه در میلان میدرخشه بخاطر فوتبال کند و ساکن میلانه و اینکه بازیکنان تکنیکی و سرعتی در لیگ ایتالیا خیلی خیلی کمه. در فوتبال مدرن؛ سرعت و تکنیک حرف اوّلو میزنه. ریسک بازیهای هوایی خیلی زیاده و به سختی میشه که به گل رسید. خودت اشراف داری که منظورم چیه. دفاع دیگه از منچسترو رئال شاخ تر میخوای که جلوی مهاجمین بارسلونا بازی کنند؟ با سرعت و تکنیک هرچیزی رو براحتی میشه تخریب کرد...............

من با بازیکن قد بلند در دفاع موافقم که دلایلش برهمه آشکاره امّا با مهاجم قد بلند به شدّت مخالفم................

در مورد جوزپه روسی نظر من اینه که بدرد بارسلونا نمیخوره چون قدرت بدنی نداره و تکنیکش بالا نیست و زیاد سرعتی هم نیست.با بازیهایی که ازش دیدم فقط اینو میدونم که به سبک بازیه بارسلونا نمیخوره و جواب نمیده و اینم میدونم که ما یه بازیکنه نیمکت نشینو داریم میخریم.

امّا در مورد الکسیس سانچز سخت در اشتباهی. فوق العاده بازیکنه خوبیه؛ فوق العاده سرعتی ، فوق العاده تکنیکی و از قدرت بدنیه خوبی هم برخورداره. به نظر من در بین خریدهای بارسلونا الکسیس سانچز از همشون بهتره. اگه نیمار رو بجای الکسیس سانچز میخریدیم که عالیتر هم میشد!

در حال حاضر اعصابم از این خورده که نکنه یه وقت تیاگو آلکانتارا ؛ بهترین هافبک 10 سال آینده فوتبال؛ از بارسلونا بره..........

زنـدگـي گل سرخ است پر از عطر پر از خار پر از برگ لطيـف ؛ يـادمـان بـاشد که اگر گل چيديم ، عطر و خـارو گل و برگ ، همه همسایه دیوار به دیوار هم اند...
۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: grand_messi
پیام: ۹
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۹
از: esfahan
طرفدار:
- Messi
- Craiuf
- perspolis
- Spain
- A.Karimi
- Goardiolla
گروه:
- کاربران عضو
خداییش سانچز عالیه...سیستم بازیه بارسا اصلا هوایی نیست که بازیکن قد بلند بخواد...بزرگترین دلیلشم مقایسه بین تاثیریه زلاتان تو فصل پیش و ویا تو این فصل داشت...درسته ویا 2 گل فقط بیشتر از زلاتان زد ولی از نظر تاکتیکی کاملا روی بازی تاثیر داشت...ولی بازم به نظرم روسی و پاستوره بهترین گزینه های نقل و انتقالاتن...حالا اگه سانچزم بیاد که چه بهتر...ولی اگه سسک قرار باشه جای تیاگورو بگیره همون بهتر که اصلا نیاد...تیاگو فوق العادست واقعا...ضمن اینکه سسک ذاتا یه بازیکنه کم تحرک و تنبله.

۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
FOTROS نوشته:

نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول
night shadow نوشته:

نقل قول
بهتر بودن همیشه به اسم بزرگ یک بازیکن نیست ، همین تیاگو که الان خیلی کم داره توی بارسلونا بهش بازی میرسه از نظر تکنیکی کاملا بالاتر از سسک هست، سسک بازیکنی هست که با پاس های مداوم و البته گلی زنی هاش(اون هم توی ارسنال) تونسته خودش رو به عنوان یک هافبک بزرگ مطرح کنه ولی تو همین الان برو بازی تیاگو رو ببین که با همین سن و باهمین تعداد بازی که بهش میرسه چقدر موثر و چقدر عالی بازی میکنه از نظر تکنیکی کاملا سر تر از فابرگاسه ولی حالا چون فابرگاس اسم در کرده همه فکر میکنن الان دیگه رو دست نداره!!!!!!!!!!!! در صورتی تیاگو با سن کمتر و بازی کمتر خیلی خیلی بهتر از فابرگاس هست

اگه اولش یه به نظر من میگفتی بهتر میشد !
به نظر من اولا اینا همش شایعست ! چیزی که مشخصه اینه که آرسنال بازیکنش رو نمیخواد بفروشه ! یه مسئله واضح و روشنه که بارها هم اعلام شده .
در مورد برتری این بازیکنا به یکدیگه هم نمیشه این حرفو زد . میشه بگیم مسی هم اسم در کرده ؟ مسی داشته تو خونه خودشو باد میزده که بهترین بازیکن جهان شده ؟ به نظرم عملکرد هر دوتاشون مشخصه و جای بحثی نداره . ضمنا در حال حاضر طبق اعلام اپتا هافبکیه که بیشترین موقعیت هارو (به صورت میانگین) واسه مهاجما فراهم کرده ... پس این هافبک وظیفشو داره به بهترین نحو انجام میده و مسلما جزء بهترین هاست ....
در کل حرف من اینه نظر شما هم کاملا محترمه اما خب فکر کنم اگه سسک چنین چیزی بود که شما میگی حتما بارسلونا قید خریدش رو میزد ....

اولا من گفتم "همیشه بازیکن بزرگ بودن به اسم نیست" منظورم این بود که نمیشه این رو اصلی ترین ملاک برای انتخاب بهترین هافبک یا مثلا بهترین بازیکن قرار داد

ولی شما خوب مسائل رو با هم قاطی میکنی ! بحث مسی که کلا جداست امار و ارقام خودش گویای همه چیز هست که مسی بهترین بازیکن جهانه و نمیشه با کسی مقایسش کرد

من گفتم تیاگو بهتر از سسک هست چون با توجه به نوع بازیش و سنش و تعداد بازی هایی که بهش میرسه درخشش ویژه ای داره و از نظر تکنیکی هم از سسک کاملا برتره من با توجه به مقایسه بازیشون نظرم رو گفتم

در مورد قسمت اخر حرفت هم باید بگم کسی نگفت سسک بازیکن بدیه که حالا بارسا بخواد قید خریدش رو بزنه ، من گفتم از تیاگو بهتر نیست و همین الان تیاگو خیلی بهتر از سسک بازی میکنه ولی چون هنوز توی ترکیب اصلی نیست همون بحث اسم در نکردن میاد وسط! و حالا بعضی ها فکر میکنن سسک خیلی با تیاگو فاصله داره! درصورتی که همین تیاگو فردا بیاد ترکیب اصلی و بازی درخشانش بیشتر از همیشه نمایان بشه و چهار تا بازی ملی هم انجام بده همه به این موضوع پی میبرند که چقدر از سسک سر تره

به شدت مخالفم حامدجان! تياگو حداقل يك فصل بايد فيكس بازي كنه تا به اون روحيه اي كه سسك داره دست پيدا كنه. بعدش ميشه راجع به مقايسشون بحث كرد! در عين حال اگه قرار باشه سسك بياد و تياگو بره مخالفم

من از نظر فنی گفتم ، تیاگو همین الان که توی ترکیب اصلی نیست وقتی میاد توی زمین کاملا عالی بازی میکنه و کاملا در خدمت تیمه واقعا انگار 10 ساله داره توی تیم اول بازی میکنه ، ولی سسک با توجه به سنش و با توجه با بازی هایی که میکنه هنوز از نظر فنی به تیاگو نرسیده این رو با اطمینان میگم

ببینید سسک بازیکنی هست داره توی یک تیم بزرگ بازی میکنه و توی ترکیب اصلی یک تیم قرار گرفته و خودش رو به عنوان یک بازیکن بزرگ مطرح کرده ، ولی از طرف دیگه تیاگو هم از نظر فیزیکی، هم از نظر تکنیکی و ... از سسک سر تره فقط توی تیم پایه ای داره بازی میکنه و فرصت نشده به صورت کامل خودش رو نشان بده ، پس دلیل نمیشه بگیم سسک از همه نظر برتره نسبت به تیاگو

نقل قول
اخبار ساعت 21:30 اعلام کردش که بارسلونا حاضره تا تیاگو آلکانتارا رو بعنوان بخشی از مبلغ 50 میلیون یورویی فابرگاس به آرسنال بده. اگه این کار صورت بگیره تا ابد گواردیولا رو نمیخشمو به علم مربّی گریش شک میکنم. فابرگاس به هیچ وجه ؛ به هیچ عنوان مستحق این مبادله نیست.

تو حرف توتال بارسا رو قبول داری یا حرف اخبار ورزشی رو؟! کلا اخبار ورزشی همیشه چرت میگه!

تیاگو موندنیه عزیزم

۱۶ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من نظرم را در مورد اين سه خريدي كه بارسا مدنظرشه بگم.
اول سانچز ، ابتدا نظر من در مورد اين بازيكن مثبت نبود ولي بازيهاش در جام جهاني دوباره نگاه كردم نظرم عوض شد يه جورايي به درد بارسا ميخوره ولي ما جفرن را داريم كه اگر به او بازي بديم قطعا مهاجم خوبي خواهد شد به هرحال به بارسا نزديك شده و احتمال آمدنش بسياره.
دوم روسي، خريد روسي كاملا مخالفم چون به قول دوستان ما ميتونيم به جاي روسي يه بازيكن تهاجمي قد بلند بگيريم كه براي بارسا مهاجم قدبلند لازمه و روسي بنا به دلايلي در حد بارسا نيست.
سوم فابرگاس، خيلي دوست دارم فابرگاس به بارسا بياد چون سبك بازي اش به بارسا ميخورد شايد اولش نتونه با تيم هماهنگ بشه اما هماهنگ شدنش طولي نخواهد كشيد دوستان بازي فينال جام جهاني كه فابرگاس به جاي آلونسو به ميدان اومد اسپانيا تيكي تاكاتر شد و پاس گل هم خود فابرگاس داد ولي اگر واقعا با آمدن فابرگاس تياگو فروخته خواهد شد كه شديدا مخالفم كه فابرگاس بياد اين تياگو حرفهاي زيادي در آينده خواهدداشت كه اگر آن را فروختيم ديگه از حسرت و پشيموني نميدونم چه بگم. من كه اميدوارم فابرگاس بياد و گوارديولا به تياگو هم بازي بده تا در كنار اين ستاره ها به بازيكن بزرگي تبديل بشه مثل اينيستا با وجود اين همه ستاره در بارسا پيشنهاد خوكها را رد كرد و در بارسا ماندني شد و حالا فوق ستاره اي براي تيم شده. دست گوارديولا هم بر روي نيمكت باز خواهدبود و بچه ها كمتر خسته خواهندشد
به نظر من كه فابرگاس امسال هم نخواهد آمد چون فروشي نيست
فقط نميدونم كه چرا حرفي از دفاع براي خريد زده نميشه كه خريد دفاع براي فصل آينده خيلي مهمه.
يه گله هم از اين روزنامه هاي طرفدار بارسا مثل اسپورت و الموندو دارم كه تا دلتون بخواه براي بارسا شايعه درست ميكنن.
اميدوارم هر اتفاقي كه در بازار نقل و انتقالات بيافتد به سود بارساي محبوب باشد.

دوستان خواهشا به اخبار ورزشي توجه نكنيد

۱۶ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۹۴۴ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۸۶ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۹۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۶,۹۸۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۹۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۰۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۹ کاربر آنلاین است. (۱۱۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!