به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پل ارتباطی با ناظرین بخش!
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو

راستی! کمیل! این خاطرات عجیب فکر کنم باید ادغام میشد! مگه نه؟!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۸ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Negro
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۲,۵۴۹
عضویت از: ۱۷ فروردین ۱۳۹۰
از: زاهدان
طرفدار:
- حاج اقا جرارد پیکه
- پیکه اسطوره نیست؟
- پیروزی
- اسپانیا
- جرارد پیکه ایرانی نیست ؟
- پیکه وقتی مربی شه
- جرارد پیکه مربی نیست؟
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مگه با شما بود اقا مسعود...
در ضمن تاپیک تازه ای بسازین بزارین اینجا...کمی تنوع بشه...

این کمیلی که من میبینم اب از دستش نمیچکه
چه برسه تاپیک

البته الان همین جوری هم خیلی تاپیک داریم
من میگم به جای اینکه برای هر عید و هر روز مبارک یه تاپیک بزنین
یه تاپیک کلی بذارین و اسمش رو هر دفعه تغییر بدین

۸ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
khadije نوشته:

داداشی اگه میشه برای مبعث پیامبر تاپیک بساز مرسی.

براي اين منظور بايد به تاپيك هاي عرفاني مذهبي زير نظر رفيق گلم اقا حسام مراجعه كنيد!
ولي فكر كنم ما چنين تاپيكي با حسام راه اندازي كرديم!
تاپيك عترت رو براي شما ايجاد كرديم كه بتونيد راحت نظراتتون رو درباره خاندان عصمت و طهارت ارائه كنيد!
نقل قول

راستی! کمیل! این خاطرات عجیب فکر کنم باید ادغام میشد! مگه نه؟!

چشماتو باز كني ميبيني دو روزه ادغام شده با خاطرات ابي اناري دلان
نقل قول
یه تاپیک کلی بذارین و اسمش رو هر دفعه تغییر بدین

اينم يه پيشنهاد خوبيه بالاخره اين مهدي هم از مخش استفاده كرد
بايد روش فكر كنم و با چند نفر مشورت كنم ببينم چه جوري برنامه شو راستو ريست كننم!

نقل قول
آفرین!
بالاخره تو هم یه پیشنهاد درست و حسابی دادی

بالاخره تو هم اسپم ندي خوبه

۸ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
كميل جان قبلا تا جاييكه يادمه من خودم يه پيشنهاد دادم و قرار شد تو تاپيك صندلي داغ هر كسي براي هر بار فقط 10 تا سوال كنه و تا زماني كه جواب سوالاي قبلي رو نگرفته حق ارسال نداره. با اين كار تونستيم تاپيك رو جمع و جور كنيم ولي الان خيلي وقته كه كسي به اين قانون عمل نميكنه. اگه كمي سخت گيري كني بهتر ميشه.

۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کاتالونیا نوشته:

كميل جان قبلا تا جاييكه يادمه من خودم يه پيشنهاد دادم و قرار شد تو تاپيك صندلي داغ هر كسي براي هر بار فقط 10 تا سوال كنه و تا زماني كه جواب سوالاي قبلي رو نگرفته حق ارسال نداره. با اين كار تونستيم تاپيك رو جمع و جور كنيم ولي الان خيلي وقته كه كسي به اين قانون عمل نميكنه. اگه كمي سخت گيري كني بهتر ميشه.

با سلام
خوب اولا اينو بگم كه الناز پريشب پيام داد كه تا جمعه بعد از ظهر مشكلي داره و نميتونه پاسخ بده!و گفت سوالات باشه و بپرسن و من ميام و جواب ميدم!

راجب به قانون 10 تا سوال به نظرم يكم كم بود!چون كسي كه رو صندلي ميشينه اشتياق داره ازش همه سوالات پرسيده بشه! و من اين تعداد رو به 20 تغيير دادم!و اكثر كاربرا رعايت ميكنن و خيلي كم ميبينم كسي بيشتر سوال بپرسه!

ولي اين قانون كه تا سوالاتش پاسخ نگيره حق سوال پرسيدن دوباره به نظرم خيلي سخت گيرانست!
چون در اين صورت شايد يه عده كاربر مثل الناز باشن كه فقط تو بازه زماني خاصي ميتونن به نت دسترسي داشته باشند اون وقت صندليشون كمترين سوالات رو خواهد داشت!
ولي معمولا افرادي كه سوال ميپرسن تا جواب نگيرن دوباره نميپرسن!مگر اينكه طرف مثل الناز دو روز سر نزنه و سوالات بمونه!
كه خيلي كم پيش مياد اينم!

۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
البته سامی خان احتمالا یادش رفته !
محدودیتی که برای تعداد سئوالات گذاشته بودیم 15 تا بود . و یه قانون دیگه که گذاشته بودیم این بود که هر نفر در روز فقط یک ارسال میتونه داشته باشه که سقف تعداد سئوالاتش توی اون ارسال 15 تا بود !

یه نکته دیگه که باید بهش توجه کرد اینه که ما توی چه موقعیتی اون تصمیم رو گرفتیم ! موقعی بود که بیشتر بچه ها توی ارسال هاشون طومار سئوال طراحی میکردند و عملا تاپیک غیر قابل کنترل شده بود !
از همه مهم تر ، کیفیت سئوال ها پایین اومده بود و اون کسی که قرار بود به سئوالا جواب بده با بی حوصلگی جواب سئوال ها رو میداد !

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
<span class='quoter'>كميل نوشته:</span>

نقل قول
<span class='quoter'>کاتالونیا نوشته:</span>

با سلام
خوب اولا اينو بگم كه الناز پريشب پيام داد كه تا جمعه بعد از ظهر مشكلي داره و نميتونه پاسخ بده!و گفت سوالات باشه و بپرسن و من ميام و جواب ميدم!

راجب به قانون 10 تا سوال به نظرم يكم كم بود!چون كسي كه رو صندلي ميشينه اشتياق داره ازش همه سوالات پرسيده بشه! و من اين تعداد رو به 20 تغيير دادم!و اكثر كاربرا رعايت ميكنن و خيلي كم ميبينم كسي بيشتر سوال بپرسه!

ولي اين قانون كه تا سوالاتش پاسخ نگيره حق سوال پرسيدن دوباره به نظرم خيلي سخت گيرانست!
چون در اين صورت شايد يه عده كاربر مثل الناز باشن كه فقط تو بازه زماني خاصي ميتونن به نت دسترسي داشته باشند اون وقت صندليشون كمترين سوالات رو خواهد داشت!
ولي معمولا افرادي كه سوال ميپرسن تا جواب نگيرن دوباره نميپرسن!مگر اينكه طرف مثل الناز دو روز سر نزنه و سوالات بمونه!
كه خيلي كم پيش مياد اينم!

سجاد اصلاح كرد و گفت 15 تا سوال بود. من دقيقا يادم نبود. ولي يادمه كه در مورد تعداد سوال ها خيلي با هم تو ياهو صحبت كرديم و تصميم رو همون 15 تا شد.
اما در مورد قانوني كه سوال هارو تا جواب نداده حق سوال كردن ندارند به نظرم بهترين كار ممكن بود كه انجام داديم. سخت گيرانه بود ولي خيلي بهتر از اين بود كه طرف بره كلي سوال از سايت هاي ديگه پيدا كنه و بياد همه رو يه باره اينجا بزاره. در واقع هيچ فرقي با محدوديت سوال نداره. اگه اين قانون نبود طرف سوالاشو ميومد تو دو يا چند ارسال مي پرسيد. اون موقع قانوني كه وضع كرده بودي بي فايده ميشه. درسته؟
كسي هم كه انتخاب ميشه براي نشستن رو صندلي بايد وقت آزاد داشته باشه كه حداقل روزي دو بار بتونه به سايت سر بزنه تا به سوالا جواب بده. اگه نتونست به نظرم انتخاب نشه بهتره.
نقل قول
و یه قانون دیگه که گذاشته بودیم این بود که هر نفر در روز فقط یک ارسال میتونه داشته باشه که سقف تعداد سئوالاتش توی اون ارسال 15 تا بود !

نقل قول
وقتی بود که بیشتر بچه ها توی ارسال هاشون طومار سئوال طراحی میکردند و عملا تاپیک غیر قابل کنترل شده بود ! از همه مهم تر ، کیفیت سئوال ها پایین اومده بود و اون کسی که قرار بود به سئوالا جواب بده با بی حوصلگی جواب سئوال ها رو میداد !

۱۰ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
خوب قانون محدوديت سوال كه هنوزم هست
فقط 5 تا بهش اضافه كردم!
چون هميشه ميديدم بچه ها مجبور ميشن به اسم سوال يك 4 تا سوال بپرسين!
پس تعداد رو بردم بالا و ديگه مجبور نيستم هر روز سوالات رو چك كنم كه كسي بيشتر نپرسه و اين مشكل تا حدود زيادي حل شده!

نقل قول
سخت گيرانه بود ولي خيلي بهتر از اين بود كه طرف بره كلي سوال از سايت هاي ديگه پيدا كنه و بياد همه رو يه باره اينجا بزاره. در واقع هيچ فرقي با محدوديت سوال نداره.

خوب ببينيد منم تغريبا يادمه شما درچه شرايطي اين قوانين رو تدوين كرديد!
من يادمه از طرف بين 100 تا 300 تا سوال در يه ارسال پرسيده ميشد
ولي الان همه خودشون سوالاشون رو مطرح ميكنن!
صندلي داغ مسعود رو ببينيد!واقعا جالب بود چون هر روز سوال ها رو چك ميكردم كسي از جايي كپي نكرده بود همه سوالات خودشون بود!

نقل قول

كسي هم كه انتخاب ميشه براي نشستن رو صندلي بايد وقت آزاد داشته باشه كه حداقل روزي دو بار بتونه به سايت سر بزنه تا به سوالا جواب بده. اگه نتونست به نظرم انتخاب نشه بهتره.

خوب مشكل براي همه امكان داره پيش بياد درسته؟؟؟
تو اين چند وقت فقط الناز اينجوري شد و يهو گفت مشكل داره و گفت فقط دو روز اخر صندليمو نميتونم به موقع بيام!
من نميتونم صندلي داغ رو انحصاري بين افراد فعال بكنم چون در اين صورت جذابيتش پايين مياد چون تعداد افراد فعال كم هستند و مجبور ميشن هر چند وقت دوباره و سه باره بشينن و سوالات ازشون پرسيده نميشه چون يكبار روي صندلي نشستن!

۱۰ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: sqwflol4
پیام: ۲,۱۹۴
عضویت از: ۱۸ دی ۱۳۸۹
از: my country-my city-my stree-in our house
طرفدار:
- Dear xavi-Pique-Pedro-valdez-pouyl-all of them
- ronaldiniho
- FCBarcelona
- Espain
- Xavi !
- pep guardiola
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
یه پیشنهادی دارم
یه تاپیک درست کنید که اعضا تو اون به انگلیسی بحث کنن
فکر کنم اینجوری جالب تر باشه از حجم اسپم ها هم کمتر بشه

پپ
۱۲ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: khadije.messi
پیام: ۴,۲۲۴
عضویت از: ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از: -
طرفدار:
- leo messi
- -
- -
- ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺎ- ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ
- -
- ﭘﭗ ﮔﻮﺍﺭﺩﻳﻮلا- تیتو ویلانووا
- -
گروه:
- کاربران عضو
داداش کمیل میگم اسم تاپیک روزای مدرسه رو به روزای مدرسه و دانشگاه تغییر بده فکر میکنم اینطوری بهتر باشه مرسی.

۱۳ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۵,۷۴۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۳۸ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۶۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۲,۸۹۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۸۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۷۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۳۱۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۷۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۶۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۶ کاربر آنلاین است. (۱۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!