به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ برتر ایران
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
تيموريان با استقلال قرارداد داخلي امضا كرد

آندرانيک تيموريان شب گذشته با استقلال قرارداد داخلي امضا کرد.

آندرانيک تيموريان شب گذشته در لابي هتل المپيک پس از صحبت هاي نهايي با مسئولان استقلال قرارداد يک ساله داخلي خود را امضا کرد.اين بازيکن بعد از بازگشت تيم ملي از اردوي اتريش قرارداد خود را ثبت مي کند.
تيموريان فصل پيش در تراکتورسازي بازي مي کرد.

۱۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Sami_Messi
پیام: ۳,۶۱۲
عضویت از: ۲ شهریور ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- زین الدین زیدان کبیر_کرایوف_رونالدو
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- الکس فرگوسن و پپ گواردیولا
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
اعتبارمان از پرسپولیس است/ مایلی کهن: پرسپولیس در نقل و انتقالات، عاقلانه رفتار کرده

محمد مایلی کهن معتقد است پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات عاقلانه رفتار کرده و باید با درایت و برای برطرف کردن نقاط ضعف فصل گذشته اقدام به یارگیری کند و نه بر اساس تب این روزهای گذرا.

مربی و بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان و تیم پرسپولیس که با حکم حبیب کاشانی به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس منصوب شده است، امروز در حاشیه بازدی از کمپ اختصاصی باشگاه پرسپولیس، پاسخگوی سوالات سایت رسمی باشگاه پرسپولیس بود.

مایلی کهن درباره حضورش در مجموعه فنی تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان مدیر فنی، گفت:" همیشه با پرسپولیس بوده ام چه به عنوان بازیکن و چه وقتی دور بودم. همیشه دلم با پرسپولیس بود. اینطور نبوده که من از پرسپولیس دور باشم. همیشه گفته ام ما بدهکار پرسپولیس هستیم و تمام اعتبار و هر چیزی که داریم از پرسپولیس است. همیشه پرسپولیس برای ما هزینه کرده و این نبوده که ما پرسپولیس را حفظ کرده ایم. این پرسپولیس بوده که ما را حفظ کرده است. الان هم آقای کاشانی دستور فرمودند که بیایم و من هم آمدم که اگر بتوانم خدمتی به پرسپولیس انجام دهم."

مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس درباره امکانات مجموعه درفشی فر که به عنوان کمپ اختصاصی پرسپولیس، بازسازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است، تصریح کرد:":"ابتدا راجع به شهید درفشی فر می گویم که شخصیتی بود که چندین سال در سازمان تربیت بدنی با من همکار بود. من خانه ام همین حوالی است و آن چیزی که الان می بینم نسبت به هشت سال پیش، شرایط کاملا تغییر کرده است و جا دارد تشکر کنم از کسانی که در بهبود وضعیت این مجموعه تلاش کرده اند و آن را به شکل کنونی سامان داده اند."

وی درباره عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات فوتبال، خاطر نشان کرد:" اینطور نیست که شما بخواهید تیم را با تراکم بازیکن مواجه کنید. چون همین مسئله باعث مشکل می شود. تا آنجایی که می دانم در خط دفاع سپهر حیدری خارج شده و جایگزین او محمد نصرتی آمده که به مدت هشت سال بازیکن تیم ملی بوده و هست و شیث رضایی که به تمرینات تیم بازگشته است. پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات عاقلانه رفتار کرد. آقای علی کریمی که یکی از نوابغ فوتبال ماست و میثاق معمار زاده که کار پیوستنش به اتمام رسیده است."

مايلي كهن ادامه داد:" پرسپوليس در فصل گذشته در ليگ برتر چهارم شد و در جام حذفي نيز قهرمان، اگر اجمالي به جدول نگاه كنيم اين تيم 50 گل زده و 36 گل خورده دارد و به مقام چهارم در ليگ برتر رسيده است. پرسپوليس با 36 گل خورده در كنار فولاد در مقام هفتم است و اين موضوع همه چيز را مشخص مي‌كند. ما كه در طول فصل با متر عملكرد يك تيم را بررسي نمي‌كنيم، بايد مشكلات پرسپوليس را پيدا كرده و آنها را برطرف كنيم."

امروز مطبوعات نوشته اند که حضور مایلی کهن در پرسپولیس به معنای آلترناتیوی برای استیلی است تا در صورت نتایج ضعیف جایگزین وی شود...

وی درباره شایعاتی که از سوی برخی رسانه ها درخصوص علت حضور وی در کادر فنی پرسپولیس که از آن با عنوان آلترناتیو حمید استیلی یاد می کنند، تاکید کرد:" اگر می خواستم مربی پرسپولیس بشوم یکی از گزینه ها بودم و می توانستم از آن مسیر اقدام کنم. من به بحث روزنامه ها کاری ندارم. خوشبختانه هم استیلی مرا می شناسد و هم من او را و آنهایی هم که مرا می شناسند، می دانند که هیچ وقت و هیچ جا برای اینکه زیر پای کسی را خالی کنم، کار نکرده ام. استیلی یکی از نجیب ترین افراد فوتبالی است که بازیکن من نیز بوده، چه زمانی که مربی پرسپولیس بودم و چه زمانی که سرمربی تیم ملی شدم. ایشان یکی از بهترین بازیکنان من بوده و من نمی توانم درباره توهمات افرادی که برای خودشان چنین افکاری دارند، نظر بدهم."

پیشکسوت و کاپیتان اسبق پرسپولیس همچنین درباره جلسه کانون پیشکسوتان پرسپولیس و علت عدم حضورش در این جلسه، گفت:" آقای سعید ترابی یکی از پیشکسوتان ورزش به من زنگ زد که قابل احترام است و گفتند که از سوی علی پروین به این مراسم دعوت می شوید که متاسفانه نتوانستم در آن جلسه شرکت شرکت کنم."

مایلی کهن ادامه داد:" بهرحال اعتقاد دارم حبیب کاشانی بعد از انقلاب یکی از موفق ترین مدیران ورزشی است که توانسته در باشگاه پرسپولیس کارهای بزرگی انجام دهد."

سایت فرهنگی ورزشی پرسپولیس

عشق به مسی یعنی عشق به بارسا

عشق به بارسا یعنی عشق به فوتبال

زنده باد بارسا زنده باد مسی
۱۷ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
سید جلال حسینی به وعده خود عمل کرد

سید جلال حسینی به وعده خود عمل کرد و به حضورش درتیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد.

به گزارش پایگاه خبری سپاهان ، مدافع ملی پوش سپاهان که به هواداران این باشگاه وعده داده بود در صورتی که زردپوشان همچنان در فصل جدید و به ویژه در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بتوانند حضور پرقدرتی داشته باشند همچنان در تیم قهرمان ایران می ماند به وعده خود جامه عمل پوشاند.
در توافق نهایی سید جلال حسینی با مدیران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان وی برای یک فصل دیگر در این تیم ماند تا به همراه سایر سپاهانی ها تلاش خود را در آسیا که تا بدین جا منجر به صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شده را با قهرمانی تکمیل نماید.
گفتنی است توافق نهایی با سید جلال حسینی طبق قوانین و بخشنامه های سازمان لیگ و با حضور وکیل تام الاختیار وی و آژانس رسمی فیفا صورت گرفته و اسناد مربوطه تائید و ثبت شده است .

سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان

۱۷ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
قضاوت داوران ژاپني در ديدار برگشت السد - فولاد مبارکه سپاهان

كنفدراسيون فوتبال آسيا با ارسال نامه اي به فدراسيون فوتبال، اسامي داوران ديدار برگشت السد قطر و فولاد مبارکه سپاهان ايران را در ليگ قهرمانان آسيا 2011 اعلام كرد.

به گزارش پایگاه خبری سپاهان و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، اسامي ناظران و داوران اين ديدار كه در تاريخ 6 مهر 90 در دوحه قطر برگزار مي شود به شرح زير است :

ناظر بازي :ناصر الريامي از عمان

ناظر داوري : عبدالرحمان عبدالخالق از بحرين

داور :يوييچي نيشيمورا از ژاپن

كمك داور اول : تورو ساگارا از ژاپن

كمك داور دوم : توشيوكي ناگي از ژاپن

داور چهارم : ريوجي ساتو از ژاپن

سایت رسمی فرهنگی ورزشی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

۱۷ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
سیدصالحی: هواداران حلالم کنید

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سیدمهدی سیدصالحی با جدایی از استقلال با هواداران تیمش حرف داشت. با آن‌هایی که روزی با گل‌های او به هوا پریدند و خاطرات حضورش در استقلال را به فراموشی نمی‌سپارند. وی که همواره در طول حضورش در استقلال برای هواداران احترام و ارزش خاصی قائل بود با جدایی از این تیم طی نامه‌ای از دوستداران آبی خداحافظی کرد. متن این نامه به شرح زیر است:

با سلام خدمت تمام هواداران بزرگ و دوست‌داشتنی استقلال. من، سیدمهدی سیدصالحی در تمام مدتی که در استقلال حضور داشتم با تمام وجود این تیم را دوست داشتم اما شرایطی پیش آمد که دیگر صلاح ندیدم در استقلال بمانم. جدا شدن از استقلال برایم سخت بود. جدا شدن از تیمی که با آن یک عمر زندگی کردم و تمام آرزوهایم را با حضور در آن تعبیر شده می‌دیدم. اما قسمت و تقدیر این بود که از استقلال جدا شوم.

از هواداران استقلال می‌خواهم کم و کاستی‌هایم را در این تیم ببخشند و بدانند همیشه با تمام وجود برای تیم‌شان بازی کردم. امیدوارم باز هم امیدوارم هواداران استقلال حلالم کنند و مطمئن باشند سید آبی‌پوش بود و آبی‌دوست خواهد ماند.

اگر سپاهان را به عنوان تیم جدیدم انتخاب کردم به این دلیل بود که فوتبالم را با این تیم شروع کردم. 6 سال در این تیم حضور داشتم و به خاطر همین تصمیم گرفتم بعد از جدایی از استقلال پیراهن سپاهان را بر تن کنم.

واژه جدایی خیلی برایم سخت است. جدا شدن از تیمی که همیشه دوستش داشتم کار آسانی نیست اما ان‌شاءا... که دوباره به تیم برمی‌گردم.

از دکتر فتح‌اله‌زاده و پرویز مظلومی که فوتبالم را در سال گذشته مدیون آن‌ها هستم باز تشکر می‌کنم آنها فصل گذشته که من مصدوم بودم به پای من ایستادند تا به تولدی دوباره برسم، خدا را شاکرم که با بازگشتم توانستم گل‌های مهمی برای استقلال بزنم بدترین خاطره‌ام از حضور در استقلال به مصدومیتم برمی‌گردد و شیرین‌ترین خاطراتم وقتی است که برای استقلال بازی می‌کردم. این لطف خدا را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم. کاش می‌شد از استقلال جدا نشوم اما تقدیر این بود تا من امروز با حسی تلخ از تیم محبوبم جدا شوم. ان‌اشاءا... که روزی دوباره در استقلال حضور پیدا ‌‌کنم.

سایت فرهنگی ورزشی باشگاه استقلال تهران

۱۷ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
فرزاد آشوبی به تراکتورسازی پیوست

فرزاد آشوبی برای یکسال با تراکتورسازان به توافق رسید.فرزاد آشوبی به عنوان هافبک در تراکتورسازی توپ خواهد زد.

سایت فرهنگی ورزشی باشگاه تراکتورسازی تبریز

۱۷ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
تمرين بعدازظهر پرسپوليس تعطيل شد

حميد استيلي، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در تمرين صبح روز پنج‌شنبه از بازيکنان براي مطلع شدن از آخرين وضعيت بدني آنها تست گرفت.
بر همين اساس و پس از اينکه مشخص شد وضعيت کامل بازيکنان در شرايط مطلوبي قرار دارد، تمرين بعدازظهر پنج‌شنبه قرمز پوشان را تعطيل اعلام کرد.
اين تيم روز جمعه نيز استراحت خواهد کرد و بازيکنان پرسپوليس شنبه صبح با حضور در مجموعه ورزشي انقلاب تست بدني خواهند داد.
استيلي از کليه بازيکنان بابت زحماتشان پس از تمرين صبح پنج‌شنبه تقدير و تشکر کرد.

سایت ورزش 3

۱۷ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
پس از پرسپوليس؛کانون پيشکسوتان باشگاه استقلال هم تشکيل مي‌شود

کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس هر چند توسط این باشگاه تشکیل نشد و برخی بازیکنان مطرح گذشته سرخپوش دور هم جمع شدند و اعلام کردند کانون تشکیل داده‌اند، اما امیدواری برای بسیاری از فراموش شدگان این باشگاه بزرگ را مردمی را فراهم کرده که بالاخره پس از سال‌ها کسی به فکر آنها خواهد بود.

در این میان برخی مسئولان ورزش به علی فتح الله زاده و امیدوار رضایی پیشنهاد داده‌اند که باشگاه استقلال هم کانون پیشکسوتان خود را تشکیل دهند تا از این طریق به مشکلات و مسائل بازیکنان گذشته این باشگاه نیز رسیدگی شود. باشگاه استقلال هنوز در این مورد اعلام موضع نکرده است.

سایت ورزش 3

۱۷ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نظري جويباري:با هنكه در حال مذاكره هستيم

علي نظري جويباري درباره روند مذاکره با نماينده ميشائيل هنکه براي حضور در استقلال به عنوان دستيار پرويز مظلومي اظهار کرد: فعلا در حال مذاکره با او هستيم و علي فتح الله زاده نيز خودش پيگير اين موضوع است.

وي در ارزيابي از روند مذاکرات بيان کرد: با روابطي که علي فتح‌الله زاده دارد باعث شده که فاصله‌ها به هم نزديک‌تر بشود.

جويباري در مورد وضعيت دفاع استقلال پس از انصراف سيد جلال حسيني از حضور در اين تيم و پيوستن به سپاهان عنوان کرد: دو سه نفر را مد نظر داريم که در حال مذاکره با آنها براي حضور در اين پست هستيم.

سایت ورزش 3

۱۷ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
طالب لو به جاي سايپا با شاهين بوشهر تمام کرد!

وحید طالب‌لو، دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال که تا آستانه امضای قرارداد با باشگاه سایپای البرز پیش رفت ناگهان با باشگاه شاهین بوشهر به توافق رسید و حتی با این باشگاه قراردادی داخلی امضا کرد.

طالب‌لو عصر چهارشنبه با مسئولان باشگاه سایپای البرز مذاکره کرده و حتی تا مرحله امضای قرارداد با آنها پیش رفت اما به دلیل برخی اختلاف نظرها از پیوستن به این تیم منصرف شد.

این دروازه بان که سابقه هشت فصل بازی در تیم استقلال را دارد، پس از انصراف از عقد قرارداد با باشگاه سایپا با مسئولان باشگاه شاهین بوشهر به توافق رسید و پنجشنبه شب قراردادی داخلی با این تیم به امضا رساند.

قرار است طالب‌لو روز شنبه به بوشهر سفر کند و در مراحل آماده سازی این تیم بوشهر حضور یابد.

سایت ورزش 3

۱۷ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۱,۸۱۰ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۹۸ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۲,۹۶۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۴۵۷ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۹ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۳۰ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۲۸ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۱۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۲۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۷۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۷ کاربر آنلاین است. (۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!