به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
كار غیراخلاقی كار شماست كه با وجود اینكه میدونید بازیكنای جوون ما نمیتونن طبق قوانین قرارداد رسمی امضا كنن میاین بهشون پیشنهاد میدین، هم قانونیه هم غیراخلاقی!

هرچی باشه زرت و زرت واسه تور کردن یه بازیکن مصاحبه نمیکنیم عکسش هم از توی باشگاهی که امکاناتش رو در اختیارمون گذاشته نمیدزدیم ( خودشون توی توییتر دقیقا گفته بودن ما عکس سسک رو دزدیدیم ) و البته پیرهن هم بزور تنش نمیکنیم

۱۲ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فکر کنم برای هوا شدن باید چند سال دیگه هم صبر کنید ! گرچه من خیلی از سیاست های بارسا برای جذب بارسا میترسم ! به هرکاری شده دست میزنن تا بازیکن رو بخرن ! بقول حامد عزیز قانونی هست اما غیر اخلاقیه

کار غیر اخلاقی کار ونگر هست که همیشه داره یک نقشه جدید میریزه برای به چنگ اوردن بازیکن های جوان لاماسیا

یک بار گفته بودم ، که این کار هم بی احترامی به ارسناله هم به هوادارانتون

هر سال داره از این ور اونور دنبال یک بازیکن جوان میگرده که مجانی یا با کمترین قیمت خریداریش کنه!

۱۲ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ali_alex
پیام: ۱,۶۹۰
عضویت از: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹
از: abadan
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پس هنوز معلوم نیست سسک چی شد؟من فقط منتظرم بگن سسک اومد بارسا که برم رو هوا فکر کنم برای هوا شدن باید چند سال دیگه هم صبر کنید !

این همه ش کار اون پیرمرد لعنتی که
نمیزاره سک به خونش برگرده اگه سسک تو
این چند ساله نبود آرسنا لیگ قهرمانان هم صعود نمیکرد.

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
نقل قول
هرچی باشه زرت و زرت واسه تور کردن یه بازیکن مصاحبه نمیکنیم عکسش هم از توی باشگاهی که امکاناتش رو در اختیارمون گذاشته نمیدزدیم ( خودشون توی توییتر دقیقا گفته بودن ما عکس سسک رو دزدیدیم ) و البته پیرهن هم بزور تنش نمیکنیم
واقعا ونگر شورشو ر آورده.من وسم جالبه که طرفدارای آرسنال در مورد این مرد که هر سال سر طرفداراشو شیره میماله چیه؟(به خصوص امسال)
این قضایا هم خوب دیگه پویول و پیکن دیگه!

۱۲ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
واقعا ونگر شورشو ر آورده.من وسم جالبه که طرفدارای آرسنال در مورد این مرد که هر سال سر طرفداراشو شیره میماله چیه؟(به خصوص امسال)

خدا رو شکر زمان زود میگذره و خیلی چیزا فراموش میشن ! همه یادشون رفته وقتی ونگر دابل میکرد یا بدون شکست قهرمان لیگ میشد بارسلونا داشت واسه گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان میجنگید ! هرچی رو بخواید انکار کنید اینو که نمیتونید انکار کنید !
خدا وکیلی ما هم اگه پول داشتیم اونم 65 میلیون واسه یه بازیکن !!!!!تا الان به اندازه قدمت باشگاه جام میگرفتیم ! کسی که میگه مهد کودک یادش باشه تیمش از مهد کودکیا باخته ! حالا مگه بارسا اکابر داره که ما مهد کودک داریم؟
راستی حامد جون این فردایی که الموندو و اسپورت میگن چه روزیه ما تقویم نداریم

۱۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
night shadow نوشته:

نقل قول

واسه یه نفر که کلا 2-3 سال طرفدار فوتبال شده باشه معنیش همینه ! خدا رو شکر زمان زود میگذره و خیلی چیزا فراموش میشن ! همه یادشون رفته وقتی ونگر دابل میکرد یا بدون شکست قهرمان لیگ میشد بارسلونا داشت واسه گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان میجنگید ! هرچی رو بخواید انکار کنید اینو که نمیتونید انکار کنید !
خدا وکیلی ما هم اگه پول داشتیم اونم 65 میلیون واسه یه بازیکن !!!!!تا الان به اندازه قدمت باشگاه جام میگرفتیم ! کسی که میگه مهد کودک یادش باشه تیمش از مهد کودکیا باخته ! حالا مگه بارسا اکابر داره که ما مهد کودک داریم؟

داداش 4-1 با سوپرهتریک لئو هرگز نشه فراموش
اون فردا هم سه شنبه است به امیدخدا

Anti khook
۱۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
نقل قول
واسه یه نفر که کلا 2-3 سال طرفدار فوتبال شده باشه معنیش همینه ! خدا رو شکر زمان زود میگذره و خیلی چیزا فراموش میشن ! همه یادشون رفته وقتی ونگر دابل میکرد یا بدون شکست قهرمان لیگ میشد بارسلونا داشت واسه گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان میجنگید ! هرچی رو بخواید انکار کنید اینو که نمیتونید انکار کنید !

حالا چرا عصبانی میشی؟ من هیچ وقت نگفتم آرسنال مهد کودکه!بازی هم که بردید ما رو که یادتونه که چی شد؟بازی برگشت چی؟چجوری باختید!
خدا رو شکر زمان زود میگذره و خیلی چیزا فراموش میشن !اون حرفتم که میگی دو سه ساله طرفدار فوتبال شدی رو نشنیده می گیرم
فینال 2006 هم که یادتونه.چاتریک مسی هم که یادتونه!بازم بگم!در ضمن بعضی وقتا میگن که فلسفه فوتبال آرسنال با بارسا یکیه!من با این مخالفم!
درسته که انصافا فوتبال بازی می کنن و مثل بعضی تیما دفاعی نیستن!ولی اینکه میگن آکادمیشون فعاله و مثل بارسا هست رو قبول ندارم.
نمی خواستم این کلمه رو بگم و از دوستان هم عذر خواهی می کنم ولی ونگر کسیه که داره از آکادمی بارسا دزدی می کنه!و به قول حامد جان از لحاظ اخلاقی درست نیست!
اون 65 میلیون هم که منظورتون زلاتانه باید بهتون بگم مگه کل پولش داده شد!نه فقط چند میلیون چون فقط یه فصل بود.ولی قبول دارم که خرید اشتباهی بود.
جالبه که شما این حرفو به تیم مادریدی نمی زنی که با اون همه خرج اون سال 6 تا خود و امسال 5 تا.بارسا توی ده سال اخیر که مثال می زنیم فقط دو بار مشکل صعود داشته یه بار 2007-2008 که با برد مقتدرانه تیم ویسلا صعود کرد و قهرمان اون فصل شدو یه بار 2003-2002 ولی در بقیه فصل ها عالی کار کرده.

۱۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: persianfan
پیام: ۳۱۰
عضویت از: ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
از: Esfahan
طرفدار:
- cesc fabregas
- Spain
- Ali Karimi
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
حالا دعوا نکنید.به امید خدا سسک هم برمیگرده به خونش.اگه ونگر بذاره.من نمیدونم چرا اینا نمیفهمن که سسک از بارسا خوشش میاد دوست داره بره اونجا.به زور میخوان یه بازیکنو نگه دارن.

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی
ولی با ذلت و خواری پی شبنم نمیگردم
۱۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خدا وکیلی ما هم اگه پول داشتیم اونم 65 میلیون واسه یه بازیکن !!!!!تا الان به اندازه قدمت باشگاه جام میگرفتیم ! کسی که میگه مهد کودک یادش باشه تیمش از مهد کودکیا باخته

از نوع ارسالات کاملا میشه فهمید که چند سال که هیچی ، چند ماهه فوتبال رو دنبال میکنی! وگرنه نمی امدی بگی بارسا از تیم شما باخته

الان دلیلت بر ضعف نداشتن تیمت همینه که 1 بار توی تاریختون موفق شدید بارسا رو ببرید؟!

در ضمن شما که استاد سرک کشیدن توی اکادمی باشگاه ها هستید، پولی که از این بازیکن های جوانتون به دست می ارید رو خرج چی میکنید پس! که حالا پول نداشتن رو بهانه میکنی!

نقل قول

یک بار توضیح دادم برات که صحت اخبار این روزنامه ها احتیاجی به اثبات نداره چون مشخصه که حقیقت رو بیان میکنن

من سالهاست دارم از این سایت ها خبر های بارسلونا رو میخوانم و مطمئن باش اشتباهی توی کارشون نیست

پ.ن:لطفا یکم هم مودبانه تر ارسال بزن ، من بخش نامربوطش رو ویرایش کردم

۱۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: arjan
پیام: ۱۲
عضویت از: ۸ تیر ۱۳۹۰
از: بهبهان
طرفدار:
- مسی
- مارادونا
گروه:
- کاربران عضو
منزل فابرگاس به فروش رفت

به وبلاگ منم سر بزنید خوشحال میشم
نظر یادتون نره

مشاهده لینک
۱۳ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۴,۸۴۱ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۰۴ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۴۱ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۱,۶۱۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۷۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۶۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۹۵۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۰ کاربر آنلاین است. (۱۳۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!