به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ برتر ایران
نام کاربری: messibarca
پیام: ۱,۸۶۷
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از: شیراز
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
پورحيدري: نمي‌خواهم جواب روشن را بدهم / دخالت فتح‌الله‌زاده در مسائل فني دروغ است/ من هم با قلعه‌نويي شوخي مي‌كنم

مظلومي هم مثل قلعه‌نويي كار بلد است ولي به هر حال در فوتبال هميشه برد و باخت وجود دارد

سايت گل ـ مي‌گويند علي فتح‌الله‌زاده سرپرست موقت استقلال در بين دو نيمه ديدار با تراكتورسازي به رختكن تيم آمده و از مسائل فني ايراد گرفته است. گفته مي‌شود كه پرويز مظلومي هم از اين موضوع به شدت ناراحت بوده و حتي در نيمه دوم ترجيح داد كه از جايش بلند نشود و در اكثر دقايق روي نيمكت بنشيند.

منصور پورحيدري سرپرست استقلال اما اين موضوع را تكذيب مي‌كند. او در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در اين مورد مي‌گويد:« فتح‌الله‌زاده به رختكن آمد ولي اينكه مي‌گويند او در مسائل فني دخالت كرد دروغ است. من سال‌ها با او كار كرده‌ام و فتح‌الله‌زاده از اين اخلاق‌ها ندارد. او هميشه در مورد مسائلي كه در حيطه اختيارات خودش هست صحبت مي‌كند و در اين بازي هم به رختكن آمد تا به بازيكنان روحيه بدهد.»

پورحيدري در مورد ناراحتي مظلومي و نشستن او روي نيمكت ادامه مي‌دهد:« مظلومي قبل از بازي ناراحت بود چرا كه تيمش را دو هفته در اختيار نداشت و حتي مهدي رحمتي و جاسم كرار از زير سرم به اين بازي آمدند. بازيكنان تلاش خود را كردند ولي آن شادابي لازم را نداشتند.»

حسن روشن عوض كميته فني استقلال در مصاحبه‌اي از مظلومي به شدت انتقاد كرده است. پورحيدري در اين مورد مي‌گويد:«‌من نمي‌ خواهم جواب روشن را بدهم ولي همانطور كه گفتم مظلومي تيمش را دو هفته در اختيار نداشت و اين موضوع تأثيرگذار بود.» سرپرست آبي‌ها در ادامه حرف‌هايش خاطرنشان مي‌كند:« بازيكنان استقلال از ابتداي هفته تمرينات خود را آغاز كرده‌اند و مطمئنا يك هفته در كنار هم كار خواهند كرد تا آماده بازي با پرسپوليس شوند. ما سه امتياز اين مسابقه را مي‌خواهيم و براي رسيدن به اين هدف تلاش خواهيم كرد.»

شوخي علي فتح‌الله‌زاده و امير قلعه‌نويي بعد از پايان اين بازي، از نكات حاشيه‌اي ديدار استقلال و تراكتور بود. پورحيدري در اين مورد مي‌گويد:« من هم با امير قلعه‌نويي شوخي مي‌كنم و طبيعي است كه اگر به تبريز برويم در آنجا هم دنبال پيروزي باشيم چون هدفمان قهرماني است. من بارها از قلعه‌نويي تعريف كرده‌ام و قبل از بازي هم گفتم كه تراكتور يك نيمكت قوي دارد. مظلومي هم مثل قلعه‌نويي كار بلد است ولي به هر حال در فوتبال هميشه برد و باخت وجود دارد.»

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
وليد علي از امروز در تمرينات استقلال

سايت گل ـ وليد علي هافبك كويتي استقلال از امروز (يكشنبه) در تمرينات اين تيم حاضر خواهد شد.

به گزارش سايت گل اين بازيكن بعد از حضور در بازي‌هاي كويت در مرحله رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني به ايران نيامد كه اين موضوع باعث عصبانيت پرويز مظلومي شد. وليد علي كه در بازي با تراكتور غايب بود به گفته منصور پورحيدري از امروز به تمرينات استقلال اضافه خواهد شد.

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: Xavi_1990
پیام: ۶۳
عضویت از: ۱۶ بهمن ۱۳۸۹
طرفدار:
- Xavi - Andrés Iniesta - Messi
- Johan Cruyff
- استقلال
- اسپانیا
- گاس هیدینک - گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پرسپولیسیها با صداقت باشند

نظر به اهتمام و کوشش شایسته و بایسته ای که در فوتبال ایران و به تبع آن در اسکلت سازنده این فوتبال یعنی بدنه های استقلال و پرسپولیس باید باشد،باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال گلایه شدیدی از رقیب و رفیق سنتی خود دارد که در روزنامه ارگان این باشگاه اقدام به چاپ اخبار کذب کرده است.

نشر شایعه اعتصاب بازیکنان استقلال چند روز پیش از دربی در روزنامه پرسپولیس آنهم در حالیکه برخلاف این باشگاه تمرینات باشگاه استقلال تا روز سه شنبه باز است و خیلی زود حقیقت دیده خواهد شد مایه تاسف است.

این همه در حالی رخ داد ه که در روزها و هفته های گذشته که باشگاه رقیب دچار بحران مقطعی بود،تار و پود باشگاه استقلال از مدیریت تا لایه های پایینی جملگی نگران شرایط رقیب بودند و مدام به همه فوتبال ایران نوید خروج آن باشگاه از آن شرایط را می دادند و از بزرگی رقیب می گفتند تا در فرهنگ و در جوانمردی فیرپلی را حتی بیرون از زمین هم رعایت کرده باشند.

بابت این نشر اکاذیب در آن روزنامه ابراز تاسف می کنیم و از باشگاه پرسپولیس توقع د اریم در عرصه رسانه و بیرون از زمین چمن رعایت انصاف و صداقت را داشته باشند و پیش از دیدار رودر رو نظرها را نسبت به خود برنگردانند.

برد و باخت در فوتبال همیشه هست اما آنچه که به یادگار می ماند رعایت انصاف و صداقت است و جوانمردی.

و این نشر اکاذیب نه صداقت دارد و نه جوانمردی.لازم به ذکر است که روزنامه پرسپولیس در شماره امروز خود به اعتصاب بازیکنان استقلال و مواردی دیگر استناد کرده که از این بابت متاسفیم.

منبع

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
رحيمي: خبرهاي خوشي براي سپاهان در راه است

رحیمی ماجرای مربی شدن بصیرت را فعلا منتفی می داند

سايت گل ـ اگر سايت‌هاي ورزشي امروز را مرور كرده باشيد خواهيد ديد كه همه آنها در يك خبر مشتركند و اين خبر چيزي جز تكذيب استعفاي عليرضا رحيمي مديرعامل اين تيم نيست. عليرضا رحيمي امروز صبح بعد از يك روز غيبت در مصاحبه با سايت‌هاي مختلف طبيعتا استعفاي خود را تكذيب كرد كه اين موضوع نشان مي‌دهد او بر سر خواسته‌هاي خود از مديران باشگاه امتيازات لازم را گرفته است.

وقتي با او تماس مي‌گيريم تا درباره استعفايش حرف بزنيم، او در حال ورود به جلسه‌اي مهم است و مي‌گويد:« ديروز در جلسه مهمي در باشگاه بودم و موبايل خاموش بود و همين موضوع باعث شده كه شايعات قدرت بگيرد اما هيچ استعفايي در كار نيست و من از امروز بعدازظهر دوباره در دفتر كار خودم حاضر هستم.»

رحيمي در حال حاضر در تهران به سر مي‌برد تا در جلسه‌اي در وزارت صنايع شركت كند؛ جلسه‌اي كه به گفته وي نتايج بسيار خوبي خواهد داشت و نتيجه آن دريافت بودجه‌اي مناسب براي سپاهان خواهد بود او مي‌گويد:« خبرهاي خوبي در راه است و هواداران سپاهان نگران نباشند ما قصد داريم بودجه باشگاه را اضافه كنيم و انشاالله كه شرايط بهتر خواهد شد.»

گفتني است كه همراه رحيمي در اين جلسه كسي جز حسيني رئيس هيئت مديره باشگاه نبود. او روز گذشته در مصاحبه با گل استعفاي رحيمي را تكذيب كرد

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
پيروز قرباني: قلعه‌نويي كهكشان، سياره و ستاره را تحت تأثير خودش قرار داد/ بعضي‌ها كاري مي‌كنند كه امثال سياوش و صادقي فحش بخورند/ شرايط سايپا عوض خواهد شد

قلعه‌نويي اصلا اهل ضدفوتبال نيست و حتي حاضر است تيمش زيبا بازي كند و اگر هم باخت ناراحت نمي‌شود. قلعه‌نويي با روح بزرگ خود كهكشان، سياره و ستاره را تحت تأثير قرار داد

سايت گل ـ سايپا بعد از گذشت 6هفته هنوز نتايج خوبي در ليگ برتر نگرفته ولي پيروز قرباني مدافع با تجربه اين تيم معتقد است كه شرايط سايپا عوض خواهد شد. پيروز در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل مي‌گويد:«‌خوب نتيجه نگرفتن تيم ما دلايلي دارد كه مطمئنا كادرفني آنها را مورد بررسي قرار خواهد داد. ما بايد به خودمان تلنگر بزنيم ولي مطمئن هستم كه شرايط سايپا عوض خواهد شد. ما تيم خوبي داريم و در هفته‌هاي آينده نتيجه خواهيم گرفت.»

قرباني كه سابقه حضور در دربي و گلزني در اين ديدار حساس را دارد در مورد بازي پرسپوليس و استقلال مي‌گويد:« من نظر خاصي ندارم. در ضمن به هيچ كدام از اين دو تيم وابسته نيستم. فقط اميدوارم هر نتيجه‌اي كه در اين بازي و بازي‌هاي ديگر به وجود مي‌آيد به نفع سايپا باشد.»

با قرباني در مورد ديدار استقلال و تراكتورسازي تبريز حرف مي‌زنيم ولي او اصلا دوست ندارد در مورد تيم سابقش حرفي بزند. قرباني با خودش كلنجار مي‌رود و خيلي از حرف‌ها را مي‌زند كه نمي‌خواهد نوشته شود. او در قسمتي از حرف‌هايش مي‌گويد:« شب قبل از بازي با يكي از بازيكنان تراكتور حرف مي‌زدم و او چيزي به من گفت كه بعد از پايان اين ديدار متوجه شدم تراكتور با برنامه و طبق اصول استقلال را شكست داده است. من نمي‌خواهم كسي را با كسي مقايسه كنم ولي بايد بگويم كه قلعه‌نويي كارش را بلد است.»

تماشاگران استقلال تراكتورسازي را متهم به ضدفوتبال كردند ولي قرباني مي‌گويد:«‌ قلعه‌نويي اصلا اهل ضدفوتبال نيست و حتي حاضر است تيمش زيبا بازي كند و اگر هم باخت ناراحت نمي‌شود. قلعه‌نويي با روح بزرگ خود كهكشان، سياره و ستاره را تحت تأثير قرار داد. اين مسائل براي من اگر بخواهم يك روز مربيگري كنم بسيار مهم است.»

قرباني در پايان حرف‌هايش در مورد ناراحتي اميرحسين صادقي و سياوش اكبرپور از فحاشي تماشاگران استقلال به آنها مي‌گويد:« اين كارها اصلا خوشايند نيست. به نظر من نوع جداشدن بازيكنان قديمي استقلال از اين تيم و نوع برخوردهايي كه با آنها مي شود درست نيست. اين بازيكنان براي استقلال زحمت كشيده‌اند ولي بعضي‌ها كاري مي‌كنند كه امثال اكبرپور و صادقي فحش بخورند. به هر حال خيلي چيزها در عين اينكه پنهان است نمايان است.»

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
صادقي: پيراهن تراكتور به من مي‌آيد/ اين فحش‌ها جواب زحمات ما بود ولي با جان و دل آنها را مي‌خريم/ يادم نمي‌آيد دست در موهاي مجيدي كرده باشم

فكر نمي‌كنم تيمي در ورزشگاه آزادي استقلال را شكست بدهد. من دوست دارم تيم سابقم دربي را ببرد ولي راستش را بخواهيد نتيجه اصلا قابل پيش بيني نيست

سايت گل ـ اميرحسين صادقي مدافع تراكتورسازي 90دقيقه با مهاجم استقلال از جمله فرهاد مجيدي جنگيد. او بازي نسبتا خوبي را به نمايش گذاشت و برايش مهم بود كه مقابل تيم سابقش به پيروزي برسد. اميرحسين در مورد اين بازي و حاشيه‌هايش به سوالات خبرنگار سايت گل پاسخ مي‌دهد.

از شكست دادن تيم سابقت چه احساسي داري؟

بردن استقلال مقابل 70هزار تماشاگر و رسيدن به صدر جدول خوشحال‌كننده است. خيلي خوشحالم كه توانستيم تيم خوب، منسجم و پرستاره استقلال را در آزادي شكست بدهيم.

چرا این همه باند قرمز به خودت وصل کردی؟مگر تو استقلالی نیستی؟

مهم این است که من الان بازیکن تراکتورم . كاري به رنگ‌ها ندارم ولي پيراهن تراكتور پيراهن خوبي است كه به من مي‌آيد.

تماشاگران استقلال معتقد بودند كه شما ضدفوتبال بازي كرديد. نظر خودت چيست؟

من احساس مي‌كنم كه مدتي است تماشاگران فوتبال ايران فقط دنبال حاشيه هستند و اصلا اهميتي به فوتبال نمي‌دهند. آنها اصلا بازيكنان را تشويق نمي‌كنند و الان اضطراب و استرس در استاديوم‌ها حاكم است. هيچ كس به خاطر ندارد كه امير قلعه‌نويي به دنبال ضدفوتبال باشد. اين حرف‌ها معني ندارد در ضمن وقتي ما از حريف جلو هستيم حق داريم كه نتيجه را حفظ كنيم البته نه با كارهاي غيراخلاقي. بازيكنان تراكتور حتي زمين مي‌خوردند، من داد و بيداد مي‌كردم كه زود بلند شوند.

مثل اينكه تماشاگران استقلال به تو هم فحش داده‌اند؟

در پايان بازي يك عده كه تعدادشان زياد هم نبود فحش دادند. به هر حال اين فحش‌ها جواب زحمات چند ساله ما براي استقلال بود كه البته آنها را با جان و دل مي‌‌خريم. من نيمه پر ليوان را مي‌بينم و شايد آن عده از تماشاگرنماها ناراحت بودند و ما را مقصر شكست تيمشان مي‌دانستند.

در يكي از عكس‌هاي بازي به نظر مي‌رسد كه دست‌ات را به موهاي مجيدي فروكردي؟!

من يادم نمي‌آيد كه دست در موهاي مجيدي كرده باشم. من در طول بازي با او درگير بودم ولي اين مسائل در فوتبال طبيعي است.

راستي نظرت در مورد دربي چيست؟

من ديگر فكر نمي‌كنم تيمي در ورزشگاه آزادي استقلال را شكست بدهد. من دوست دارم تيم سابقم دربي را ببرد ولي راستش را بخواهيد نتيجه اصلا قابل پيش بيني نيست.

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
غیاثی از مهدی تاج حکم سخنگویی دارد ! / داور دربی چهارشنبه معلوم می شود

حداکثر تا روز چهارشنبه بیست و سوم شهریورماه نظر نهایی خود را در رابطه با داور شهرآورد از طریق سایت فدراسیون به اطلاع خواهیم رساند

سخنگوی کمیته داوران در خصوص انتخاب داور شهر آورد تهران صحبت کرد.

سید رضا غیاثی-عضو کمیته داوران که در غیاب حسین عسکری ،مسئولیت فنی و سخنگویی کمیته داوران از سوی مهدی تاج –نایب رئیس اول فدراسیون و رئیس کمیته داوران بر عهده دارد، درخصوص تعیین داور شهر آورد تهران به سایت فدراسیون فوتبال گفت:رسانه های گروهی در این رابطه نظرات مختلفی را ابراز داشته و افراد مشخصی را به عنوان داور این بازی اعلام کرده اند که ضمن احترام به نظراتشان باید بگویم هنوز هیچ فرد خاصی از سوی کمیته داوران برای قضاوت شهرآورد تهران تعیین نشده است.

وی افزود:مطالعات و بررسی های دپارتمان داوری و کمیته داوران همچنان ادامه دارد و همه داوران بین المللی چه آنهایی که در تهران حضور دارند ویا داورانی که در خارج از کشور برای قضاوت در مسابقات اعزام شده اند و در وقت مقرر می توانند خود را به تهران برسانند، مد نظر ما هستند و برای قضاوت این بازی شانس دارند.

غیاثی در پایان گفت:حداکثر تا روز چهارشنبه بیست و سوم شهریورماه نظر نهایی خود را در رابطه با داور شهرآورد از طریق سایت فدراسیون به اطلاع خواهیم رساند.

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
خبر خوب برای پرسپولیسی ها : اولادی برای دربی استارت زد

اولادی در تست ها و تمرینات صبح سربلند بیرون آمد و یقینا در تست های بعدازظهر هم موفق خواهد بود. اولادی امروز بدون درد و هیچ مشکلی تمرینات ویژه ای را پشت سر گذاشت

سایت گل - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که با مصدومیت شدیدی مواجه شده بود، صبح امروز در مجموعه ورزشی درفشی فر برای دربی 71 استارت زد.

مهرداد اولادی مهاجم ارزنده تیم فوتبال پرسپولیس پس از سپری کردن دوران مصدومیتش، صبح امروز (یکشنبه) تمرینات ویژه ای را زیر نظر کادر پزشکی تیم انجام داد.

چشمه سری پزشک تیم پرسپولیس در خصوص وضعیت اولادی گفت: مهرداد، دویدن و کار با توپ مخصوص و تست های مختلف را انجام و نشان داد که روند خوبی را طی می کند.

وی افزود: قصد داریم در تمرین بعدازظهر نیز تست های نهایی را از این بازیکن بگیریم تا مطمئن شویم او آمادگی حضور در تمرینات اختصاصی را دارد. ضمن اینکه در تست ها و تمرینات صبح سربلند بیرون آمد و یقینا در تست های بعدازظهر هم موفق خواهد بود. اولادی امروز بدون درد و هیچ مشکلی تمرینات ویژه ای را پشت سر گذاشت.

پزشک پرسپولیس همچنین در مورد نوروزی افزود: هادی در حال حاضر دوران بدنسازی و تمرینات تاکتیکی را سپری می کند.

وی در خصوص علیرضا محمد تصریح کرد: درد پای محمد خیلی کم شده و دویدن را آغاز کرده و همچنین تمرینات بدنسازی را در دستور کار دارد و اگر در تست بعدازظهر که در خصوص ضربه با توپ مخصوص است، موفق عمل کند، به تمرینات اختصاصی خواهد پرداخت.

چشمه سری در مورد نورمحمدی نیز افزود: برای انگشت شکسته علیرضا، آتل سبک تری را در نظر گرفته ایم که او بدون مشکل می تواند در تمرینات شرکت کند.

پزشک سرخپوشان درباره حمیدرضا علی عسگری و محمد منصوری گفت: علی عسگری به دلیل سرماخوردگی جزیی تحت درمان است و منصوری زیر نظر کادر پزشکی مراحل درمانی اش را طی می کند.

تمرین سرخپوشان از ساعت 10 صبح امروز (یکشنبه) پشت درهای بسته برگزار شد و تمرین بعدازظهر از ساعت 18 در مجموعه ورزشی درفشی فر پیگیری خواهد شد.

گزارش تمرين امروز صبح سرخپوشان

سايت گل – تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس هم امروز صبح طبق روال روزهاي گذشته برگزار شد تا بازيكنان اين تيم خود را آماده بازي با استقلال بكنند.

به گزارش سايت گل، در ابتداي تمرين صبح امروز قرمزپوشان، حميد استيلي سرمربي پرسپوليس از تمامي خبرنگاران و هواداراني كه با درهاي بسته مواجه شدند، بابت اين مسئله از آنها عذرخواهي كرد.

علي كريمي ستاره تيم فوتبال پرسپوليس كه همه هواداران اين تيم اميد به ساق‌هاي جادويي اين بازيكن دارند، طبق روال گذشته‌اش، زودتر از ساير بازيكنان به تمرين آمد. البته شماره 8 سرخ‌ها اين‌بار همراه دو فرزندش هاوش و هيرسا به تمرين آمد.

از نكات ويژه تمرين امروز پرسپوليس، حضور فعال مهرداد اولادي بود كه پا به پاي ديگر بازيكنان 70 دقيقه به تمرين پرداخت. از قرار معلوم مهرداد اولادي مهاجم سرخپوشان مي‌تواند در دربي حضور پيدا كند و اين يعني آسوده‌خاطري حميد استيلي از نوك حمله تيمش است.

عليرضا محمد ديگر مصدوم پرسپوليس هم در تمرينات امروز حضور داشت و طبق گفته پزشكان قرار است از وي تستي بگيرند كه ببينند اين بازيكن مي‌تواند به بازي با استقلال برسد يا خير.

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
شاید هاشمیان در دربی فیکس باشد !

از قرار معلوم حميد استيلي در تمرينات اخير تيمش روي ضربات ايستگاهي تاكيد ويژه‌اي دارد و مي‌خواهد در بازي با استقلال از اين تاكتيك و سرزني بازيكنان بلندقدش نهايت استفاده را ببرد

سايت گل – وحيد هاشميان مهاجم سابق تيم‌هاي بوخوم و هانوفر آلمان كه به تازگي از بند مصدوميت رهايي پيدا كرده، اين هفته شانس زيادي براي بازي در دربي پايتخت را خواهد داشت.

به گزارش سايت گل، مهاجم پرسپوليس كه از ناحيه دست دچار مصدوميت شده بود، دوران نقاهت خود را پشت سر گذاشته آماده بازي براي سرخپوشان است البته اين در حالي است كه هاشميان در بازي قبلي پرسپوليس مقابل ذوب‌آهن هم در ليست 18 نفره تيمش قرار داشت.

از قرار معلوم حميد استيلي در تمرينات اخير تيمش روي ضربات ايستگاهي تاكيد ويژه‌اي دارد و مي‌خواهد در بازي با استقلال از اين تاكتيك و سرزني بازيكنان بلندقدش نهايت استفاده را ببرد. در همين حال هاشميان كه يك مهاجم نوك و سرزن به حساب مي‌آيد، شانس زيادي براي بازي در دربي را دارد، حتي به عنوان بازيكن جايگزين.

۲۰ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- Players of FCBarcelona
- Spain
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
مهدی رحمتی : اگر من مصدوم شوم چه کسی پاسخگوست ؟

سوال من اين است كه اگر اين مسابقات روز جمعه برگزار نمي‌شد، چه اتفاقي مي‌افتاد؟ علي كريمي در همين بازي پرسپوليس و ذوب آهن در دقايق آخر روي پاي خودش هم به سختي مي‌ايستاد

سايت گل ـ شبكه تلويزيوني جام جم كه براي ايرانيان خارج از كشور پخش مي‌شود برنامه‌اي را به مناسبت ليگ برتر هر هفته نمايش مي‌دهد كه اجراي آن برعهده پيمان يوسفي است. اين برنامه كه نود در نود نام دارد، ديشب از اين شبكه پخش شد. در قسمتي از آن مهدي رحمتي دروازه‌بان تيم استقلال در مصاحبه با گزارشگر اين برنامه بعد از شكست مقابل تراكتورسازي تبريز به انتقاد از برنامه‌ريزي فدراسيون پرداخت. رحمتي گفت:« چرا بازيكنان ملي‌پوش تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس بايد اين همه كم استراحت كنند. ما بلافاصله بعد از بازي با قطر به باشگاه‌هايمان پيوستيم. سوال من اين است كه اگر اين مسابقات روز جمعه برگزار نمي‌شد، چه اتفاقي مي‌افتاد؟ علي كريمي در همين بازي پرسپوليس و ذوب آهن در دقايق آخر روي پاي خودش هم به سختي مي‌ايستاد.»

دروازه‌بان تيم استقلال كه سه بار توسط ياران تراكتورسازي دروازه‌اش را گشوده ديد براي توجيه اين شكست سازمان ليگ را مقصر معرفي كرد:« چرا ملي‌پوشان با اين همه هزينه بايد تحت فشار برنامه‌ريزي سازمان ليگ باشند. آنها مي‌خواهند ليگ را زودتر برگزار كنند اما من مي‌خواهم بدانم اگر تحت اين فشردگي مهدي رحمتي مصدوم شود چه كسي پاسخگوست؟!»

رحمتي در فصل پيش زماني كه همراه تيم سپاهان در ورزشگاه آزادي 4بار دروازه‌اش توسط آبي‌پوشان گشود شد نوع نورپردازي ورزشگاه آزادي را به عنوان عامل شكست سپاهان معرفي كرد!

۲۰ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۹,۴۴۰ بازدید
۱۱ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۸۶۶ بازدید
۱۶ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۷,۶۷۲ بازدید
۱۷ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۱,۳۸۳ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۴۲ بازدید
۲۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۹۳۶ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۲۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۱۹۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۷,۹۶۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۵۵۲ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۵۷ کاربر آنلاین است. (۱۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!