به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: fifa-abi-anari
پیام: ۷۶
عضویت از: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰
از: اصفهان
طرفدار:
- اینیستا
- تاج کبیر اسیا..... اس اس رفت و برگشت
- المان
- خسرو حیدری
- یواخیم لو
- ابراهیم زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
بله منم این مجله رو میخونم هرچند اعتبار این مجله به پای مجله فیلم نمیرسه و منم ارشیو هر دو مجله(دنیای تصویر و فیلم) رو دارم!! اصلا هم فکر نمیکنم داره واقعی بودنش رو تحمیل میکنه کافیه شما با یکی از هم نسل های شخصیت های فیلم بشینین این فیلم رو ببینین این قدر لحظه لحظه ی این فیلم براشون تداعی کننده ی خاطرات اون سالهاست که من دیدم یه نفرشون حتی اشک تو چشماش جمع میشه! یعنی شما میگین شخصیت های فیلم در نیومده این دیگه از اون حرف هاست! شخصیت مادر بزرگ > امیر > منیژه و خیلی های دیگه شون این قدر خوب کار شده هم تو فیلم نامه هم توی بازی ها که من احساس نمیکنم دارم یه سریال میبینم فکر میکنم یه دوربین بردن توی یه خونه ی واقعی و یه زندگی واقعی رو دارم میبینم...... شما میتونی بگی این فیلم رو دوست ندارین نظرتون هم محترمه ! اما نمیتونی عیب الکی رو فیلم بذارین. فیلم نامه ی این کار خیلی خوبه تنها ایرادش اونم تو بعضی قسمت ها اینه که بعضی مواقع کنده... به هر حال که به نظرم سریال خیلی خوبیه! و معلومه که برخلاف خیلی از سریال های تلوزیون شعور مخاطب رو دست کم نگرفتن و براش زحمت کشیدن!

با درخشش دو ستاره ی روی پیراهنت مرا به درخشش دیگر ستارگان نیازی نیست این را به اسمان شب بگو......
۶ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- اینیستا
- المان
- خسرو حیدری
- یواخیم لو
- ابراهیم زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
نگاه من به فیلم احساسی نیست چون من هم نسل اون ادما نیستم که بخواد حس نوستالوژیک رو در من به وجود بیاره! اتفاقا این سریال همیشه تو ذهن من میمونه! با تمام جزئیات دوست داشتنی اش! در مورد مجله هم مجله فیلم نزدیک ده سال قدمت بیش تری نسبت به دنیای تصویر داره و عملا جایگاه تمامی منتقدان سینمای ایرانه! شما روزهای جشنواره فجر میتونین مجله فیلم رو دست سینما گران ببینین تا متوجه بشین این مجله اعتبار بیش تری نسبت به دنیای تصویر داره! چون بحث های تخصصی تری توش در باره سینما وجود داره! البته منم مثل شما دنیای تصویر و علی معلم رو خیلی دوس دارم تو سایت کافه سینما هم که علی معلم یکی از سردبیرهاشه زیاد میرم اما مجله فیلم رو بالاتر میدونم !

با درخشش دو ستاره ی روی پیراهنت مرا به درخشش دیگر ستارگان نیازی نیست این را به اسمان شب بگو......
۶ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
منظورت این دو تا فیلمه ؟؟؟؟ The Pursuit of Happyness The Legend of Bagger Vance

آره همینا

❤ تا ابد بارسا ❤
۶ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
توی استد لالتون در مورد وجه تمایز فیلم به دنیای تصویراورده بودید که 10 سال سابقه بیشتری داره متاسفانه از مغلطه امار برای به کرسی نشوندن حرفتون استفاده کردید که پایه منطقی نداره صرف داشتن سابقه بیشتر حکم به برتریش نمیده برتریش رو از محتوا و اثرش بر روی مخاطب باید فهمید البته من قصد جسارت به مجله فیلم رو ندارم اما در یک مقایسه ساده میشه دید که دنیای تصویر در بعد از اولین روز انتشار نایاب میشه و این نشون دهنده گرایش بیشتر به دنیای تصویره.شما چه جشنواره ای رو سراغ دارید که مثل دنیای تصویر بتونه همه هنرمندارو دور هم جمع کنه و چنین جشنی در خور شان هنر هفتم فراهم کنه !حداقل توی ایران جشنی هم پای دنیای تصویر سراغ ندارم به چند دلیل که برای فهمیدنش شما رو ارجا میدم به شماره 205 یادداشت سردبیر!

۶ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- اینیستا
- المان
- خسرو حیدری
- یواخیم لو
- ابراهیم زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
متاسفم که این جوری فکر کردین من نخواستم واسه ی به کرسی نشوندن حرفم قدمت مجله رو بگم! اصلا من نخواستم که حرفم رو به کرسی بنشونم ! واسمم مهم نیست که شما فیلم رو پائین تر میدونین یا نه من نظر خودم رو گفتم!! منظور من داشتن سابقه ی بیش تره و به تبع اون داشتن تجربه ی بالاتر در عرصه رسانه است! که این خودش یه امتیازه! در مورد جشن دنیای تصویرم بگم شما که انتظار ندارین علی معلم از جشن خودش بد بگه ! همه ادم های سینمایی این مملکت جشن خانه سینما و جشنواره فجر رو معتبر میدونن که دلیلش هم کاملا مشخصه جشن دنیای تصویر یه جشن صرفا سینمای نیست و بخش تلوزیون و این جور چیز ها رو هم داره! که ارزشش رو البته پائین نمیاره اما بحث تخصصی سینما توش کم تر دیده میشه! اینم من نمیگم منتقد ها و صاحب نظران سینمایی میگن! شما روی چه حسابی میگین بین مردم گرایش بیش تری نسبت به فیلم داره! با مدرک صحبت کنین لطفا! شما مگه امار فروش و تیراژ این مجله ها رو دارین!؟؟

Edited by Gandalf the White

به شما هم تذکر میدم، تا وقتی جنبه تمسخر طرف مقابل از حرف هاتون حذف نشه تمام پست هایی که احساس کنم شخصیت طرف مقابل رو زیر سوال میبره ویرایش میکنم.

۶ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
اولا من امار تیتراژ هیچکدوم از مجله ها رو ندارم من تجربه شخصیم در مورد نایاب شدن دنیای تصویر رو گفتم. ثانیا مشک خودش در حال بوییدنه احتیاج به گفتن علی معلم یا سایرین نیست حالا اشکال نداره هم مشک ببوید هم عطار بگوید چیز هایی که معلم گفته شعار نیست عملا داریم میبینیم .ثانیا اقبال همه اهل سینما به دنیای تصویر بیشتره چون به قول خودتون طیفی گسترده تر از سایر جشنها از اهل تلوزیون و مخاطبینش رو به سمت خودش میکشونه تازه اینم در نظر بگیرید که این جشن خصوصیه و به عکس اون جشنواره هایی که گفتین هیچ حمایتی از طرف دولت نداره و همیشه روی پای خودش بوده. ثالثا در مورد تجربه باز مغلطه کردید داشتن تجربه بالاتر ضمانی بر فحوای قویتر و اثر گذاری بیشتر نیست. امیدوارم حداقل این رو از من بپذیرید که دنیای تصویر جشن بزرگتریه!به قول شاعر :دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه هر دو سوزانند اما این کجا و ان کجا

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۶ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- اینیستا
- المان
- خسرو حیدری
- یواخیم لو
- ابراهیم زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
میشه بفرمائین کجای جشن خانه سینما از طرف دولت حمایت میشه؟ یا مثلا مجله فیلم کجاش دولتیه؟ اگه سندی دارین از این حمایت های دولت لطفا بگین .منم خیلی وقت ها دیدم که مجله فیلم نایاب شده اما چون مدرکی ندارم به خودم اجازه نمیدم بگم گرایش عمومی نسبت به مجله فیلم بیش تره! وقتی شما امار فروش و یا تیراژ مجله رو داشتین میتونین ادعا کنین که گرایش به کدوم مجله بیش تره! اینکه گفتین اقبال اهالی سینما به جشن دنیای تصویره رو برام ثابتش کنین! رو چه استدلالی این حرف رو میزنین؟؟؟

۶ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
شا شما خیلی از سینما حالیتون میشه، یا من هیچی از سینما حالیم نمیشه.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۶ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Narcissa19
پیام: ۶۲
عضویت از: ۲۸ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- Xavi
- Guardiola
- Spain
- Frank Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
حالا جدا از اینکه کدومشون قدمت بیشتری داره و بیشتر می فروشه و از این حرفا، مهم اینه که در حال حاضر کیفیت همشهری 24 از هردوشون بالاتره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
اولا سلام ثانیا جشن خانه سینما کلا دولتیه دیگه اینو که نمی خواین انکار کنین!ثا لثا شما متن من رو به دقت نخوندین میشه بگین من کجای متنم گفتم مجله فیلم دولتیه!؟من هر دوی جشنواره ها رو گفتم یعنی هم خانه سینما هم فجر! رابعا سعی میکنم امار تیراژ مجله ها رو پیدا کنم!خامسا اینکه من چطور میتونم اینو ثابت کنم که اقبال از جشن دنیای تصویر بیشتره باید بگم هر سه تا جشن رو از نزدیک لمس کردم فجر و خانه سینما رو که نمیتونم ثابت کنم اما توی شماره 200 دنیای تصویر میتونید اسم منو توی لیست برنده ها ی دوازدهمین جشن دنیای تصویر پیدا کنید!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۷ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۹,۴۸۳ بازدید
۱۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۱,۸۸۵ بازدید
۱۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۴۳۴ بازدید
۲۲ ساعت قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۲۱ بازدید
۲۳ ساعت قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۸ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۳۳۴ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۸۲۲ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۷۲ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۷۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۴۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۲۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۵ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!