به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تصویر کاملا متفاوتی از کوروش ارائه داده که بعضی جاهاش واقعا آدم رو به فکر فرو می بره. کسی متن منشور رو داره؟ می خوام ببینم واقعا از بت پرستی حمایت کرده؟!

كاري با درستي و غلطي اين متن ندارما
ولي من يه مستندي به نام اربابان جعل ديدم يه قسمتاي فيلم با سند هاي تاريخي يه حرفايي ميزنه خيلي منو به فكر فرو برده
ولي ترجيح ميدم زياد بهش بها ندم
براي ديدنش به اينجا مراجعه كنيد

پ.ن
درمورد منشور و لوح گلي و متنش يه سري توضيحاتي توي اين مستند هست.

۸ آبان ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
به نظر من باید در این زمینه تحقیق کرد. اگر واقعا اینطور باشه، باید شروع کرد به اصلاح این باور غلط آسیب زا!

من خودم همیشه برام سوال بوده که چطور صلح و عدالت خواهی می تونه با کشورگشایی جمع بشه!

این متن خیلی نکات قابل تاملی داره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
متن كامب كتيبه كوروش

اين متن همين اولش دروغه كي ميگه بابل رو محاصره كرد؟؟؟

چقدر راحت داره كوروش رو با آمريكا مقايسه ميكنه

همه ي كتابهاي تاريخي معتبر جهاني نوشته بابل بدون خونريزي فتح شده

كاملا معلومه به دست يك مخالف كوروش نوشته شده چون هيچ منبعي براي نوشته هاش نياورده كه يكي از گفته هاشو ثابت كنه

...
۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
واقعا بحث هاتون الکیه!

من نمی دونم، اینکه ما 60 شب بخاطر امام حسین عزاداری می کنیم چه ربطی به کوروش داره؟

هیچ ارگانی مردم رو مجبور نکرده عاشورا و تاسوعا بیان تو خیابون ها!

همون ارگان هم هیچوقت جلوی مردم رو نمیگیره که بخاطر کروش بزرگداشت و نکوهش بگیرن!

اینا ریشه در اعتقاد مردم داره، که شکر خدا مردم ما میلشون به اهل بیت بیشتره، همونطور که آقا سعید گفت چون سعادت ما در ارتباط با اهل بیته.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوستان بدون پیش داوری این مطلب رو بخونید: مشاهده لینک تصویر کاملا متفاوتی از کوروش ارائه داده که بعضی جاهاش واقعا آدم رو به فکر فرو می بره. کسی متن منشور رو داره؟ می خوام ببینم واقعا از بت پرستی حمایت کرده؟!

بخشی از مطالبی که نوشته درسته، بخشیش رو هم زیادی آبدار کرده دیگه...

ولی به نظر من به "تاریخ" چندان نمیشه اعتماد کرد! صدها سند و مدرک تاریخی و موثق وجود داره که میگه کوروش یه پادشاه عادل بوده، خیلی کتب تاریخی دیگه هم هست که با تحلیل ها و دلایلشون یه نظریه ی کاملا مخالف با اون میدن.
نه فقط در مورد تاریخ ایران، در مورد تاریخ اسلام هم همینه. کم نیستن افرادی که با خوندن کتب تاریخی اسلام کلا تصمیم به دین ستیزی و ... گرفتن. میگی دلیلت چیه؟ میگه توی تاریخ اسلام خشونت و کشت و کشتار زیاد بوده و غیر انسانیه و ... !! در صورتی که چندان درست نیست خیلی از این مطالب تاریخی. اونهایی هم که درسته به این شکلی که در تاریخ اومده درست نیست.
به نظر من امروزه باید همه ی نظریات مختلف رو مطالعه کرد و بعد به اونچه که از نظر عقل و قلب درسته ایمان آورد. پیامبر هم میگه افرادی که نسل های آینده ایمان میارن ارزش ایمانشون خیلی خیلی بالاتره، چرا که فقط از روی خوندن نوشته ها ایمان میارن!!

به نظر من کوروش هم مثل بقیه ی پادشاهان دیگه ی عالم "دیکتاتور" بوده! صفات بد هم داشته. کارهای بد هم زیاد داشته! البته با توجه به دیدگاه امروزی خیلی از اون کارها بد بوده. با توجه به شرایط زمان باید سنجید. کوروش در زمان خودش نسبت به جهل حاکم در اون زمان نسبت به بقیه ی مردم بیشتر میفهمیده. برای 2500 سال پیش یه پادشاه فوق العاده بوده، ولی این که امروزه شده نماد و سنبل ایرانی بودن و دموکراسی و حقوق بشر و این مزخرفات بدون شک یه وسیله اس برای پیش بردن اهداف سیاسی!

آمریکا در مورد سیاست بلند مدتش فقط و فقط یه هدف رو داره : حکومت بر تمام جهان!! غربی ها دیدن امروزه مردم ایران ازشون نفرت پیدا کردن، با تکیه بر ارزش های غربی دیگه نمیتونن بیان ایران رو هم وابسته به خودشون کنن، اومدن یه نماد و شخصیت ایرانی به اسم کوروش رو بزرگ میکنن تا با توجه به این نماد و شخصیت ایرانی اهداف خودشون رو پیش ببرن. در صورتی که کوروش هم یه دیکتاتور بوده و به کار بدن کلمه ی " نماد حقوق بشر و دموکراسی" برای کوروش مضحکه.

۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اسلام خونریزی نداشته!

همه منابع معتبر عددی که برای کشته ها در فتوحات اسلام اعلام کردند یه عددی بین 100 تا 200 نفره!

یعنی همواره قبل از اینکه ارتش اسلام برسه، فرهنگ اسلام رسید.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اورين داريوش
منم با نظرت كاملا موافقم
ميدوني اسنادي كه امروزه توي نت بهش اعتماد ميشه خيلي هاش دستكاري شده و گاها مغرضانه هستش
مثلا امروز داشتم روي روايات كار ميكردم درمورد مرتد يه چيز جالبي بود كه به نقل از حضرت علي كه گفته هركسي از اسلام خارج بشه من گردنش رو ميزنم
بعد رفتم رئايت اصلي رو از من لا يحفره الفقيه جلد 3 ص 152 روايت 3552 خارج كردم
متوجه شدم اون تعبير و ترجمه اي كه اون نوشته بود ناقصه و بحشي از متن كه به شرايط گردن زدن مربوط بوده رو نزده كه كلمه زنديق رو توي روايت حذف كرده بود و يه برداشت شخصي از حرف امام علي رو نوشته بود بعد نسبت داده بود به اسلام
واقعا جاي فكر داره كه ما هرچيزي رو كه ميشنويم نبايد تكرارش كنيم مگر اينكه اينقدر دربارش بدونيم كه به ايمان قلبي برسيم درموردش
اين يه نمونه بود
همين مستند اربابان جعل خيلي مطالب رو باز ميكنه و خيلي چيزا رو با سند هاي تاريخي عليه موضوع ميگه
كه جاي فكر داره نبايد همين جوري ازش رد شد

۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: ghasem**
پیام: ۸۸۳
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی و پیکه
- ربرتو باجو(هرچند تو بارسا نبود اما...)
- پرسپولیس
- اسپانیا و ایتالیا
- بازیکون دوس داشتنی نداریم
- گواردیولا و رایکارد
- احمد رضا عابد زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
اگه این کوروش چینی یا مصری بود تا الان هزار تا مقبره و تندیسو کوفتو زهر مار براش ساخته بودن همش ازش تقدیر میکردن اونوقت ما تقدیر که نمیکونیم داریم با ابروش هم بازی میکونیم ؟ من خودم این مقاله رو خوندم که توش نوشته بود کوروش پدر بزرگشو کشته اما ننوشته بود چرا نوشته بود ذواقرنین کوروش نبوده البته فکر میکونم نویسنده این مقاله خودشو از علامه مجلسی و طباطبایی و مکارم شیرازی بالاتر بودنه چون همه این بزرگان اعتقاد دارن کوروش همون ذوالقرنین بوده من نمیدونم ماها چرا داریم هوویت خودمونو خدشه دار میکونیم

i rather to be hated for what i am to be loved for what i am not .
Kurt Donald Cobain
من ترجیح میدم بخاطر آنچه هستم منفور باشم تا بخاطر انچه نیستم محبوب
کرت دانالد کوبین
۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوستان ازتون خواهش كردم اين بحثو جمع كنيد ارسال مرتبط حذف ميشن

خیلی جالبه که پست من که فقط درباره کوروش نبود بلکه انتقاد از نحوه رفتار و برخورد با عقاید مخالف بود و هیچ توهین و تندروی هم نداشت سریعا حذف شد اما همه دارن مطالب مرتبط میذارن . اینجاست که فاصله ادعاها با عمل بدجوری به چشم میاد اگه پست من ادامه دادن به بحث بود و باید حذف میشد پس بقیه هم نباید پست میذاشتن و ادامه میدادن (اینه اون مساوات و اخلاقی که ازش حرف میزنید؟؟؟؟؟؟) ......

نقل قول
اگه این کوروش چینی یا مصری بود تا الان هزار تا مقبره و تندیسو کوفتو زهر مار براش ساخته بودن همش ازش تقدیر میکردن اونوقت ما تقدیر که نمیکونیم داریم با ابروش هم بازی میکونیم ؟ من خودم این مقاله رو خوندم که توش نوشته بود کوروش پدر بزرگشو کشته اما ننوشته بود چرا نوشته بود ذواقرنین کوروش نبوده البته فکر میکونم نویسنده این مقاله خودشو از علامه مجلسی و طباطبایی و مکارم شیرازی بالاتر بودنه چون همه این بزرگان اعتقاد دارن کوروش همون ذوالقرنین بوده من نمیدونم ماها چرا داریم هوویت خودمونو خدشه دار میکونیم

واقعا من نمیدونم چرا ما یا از این طرف بوم میافتیم یا از اون طرف. نه به اینکه بعضی انقدر تندروی میکنند که نعوذبالله کوروش رو با ائمه مقایسه میکنن و نه به اینکه یه سری هم مثل نویسنده این مطلب کوروش رو در حد یک پادشاه خونخوار و جنگ طلب و دیکتاتور لامذهب پایین میارن و حتی سخن برخی علمای شیعه رو نادیده میگیرن کاملا معلومه این نویسنده مغرضانه کار کرده

۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
castiello نوشته:

مدرک؟
کجا گفتن همچین چیزی؟
اصولا آدمی عالم، به اندازه این آقایون میاد سر چیزی که هیچ مدرکی روش نیست همچین حرفی بزنه؟

هر کتابی هم که بخونید، نوشته «به اعتقاد برخی صاحبنظران».

لطفا از هر جایی مایه نذارید برای توجیه ادعا.
یه مقایسه اگر بکنید بین قصص قرآن و شواهد تاریخی کارهایی که کورش انجام داده، تناقضاتی بین توانایی های کورش و کارهای ذوالقرنین هست. به طور مثال محدوده ای که برای مملکت ذوالقرنین ذکر شده خیلی خیلی بیش از اونه که کورش می تونسته داشته باشه و اداره ش کنه.

من با مطالعه ی شخصی، به این نتیجه رسیدم که ذوالقرنین حداقل 500 سال از کوروش قدیمی تره.
چون در زمان کوروش دیسیپلین و نظمی بین ممالک همسو و غیر همسو با ایران، و کشورهای دیگه برقرار بوده، که در مورد ذوالقنین اشاره ای به این مورد نشده، که خود ذوالقرنین این نظام رو برپا کرده.
از این گذشته فکر میکنم موقعیت جغرافیایی ذوالقرنین هم با ایران تضاد داره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۶۱۰ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۰۴ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۰۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۳۸۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۶۴ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۷۳ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۲ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!