به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اما حقیقت مطلب اینه که الان به شدت جای یه گل زن کنار لئو خالیه! امیدوارم الکسیس این جا رو پر کنه و یا حتی ویا و پدرو!

پدرو دقیقا کنار مسی یک گل زن خوب محسوب میشه ؛ گل های حساس و تعداد گل هاش و بازی های موثرش توی فصل کافی نیست که الان پدرو رو هم جزو گل زن برتر تیم نمیدونی؟!

نقل قول
مربی بزرگیه!! از خیلی لحاظها خوبه ولی خوب نقطه ضعف هایی هم داره و ایراداتی برش وارد هست!

اولا نمیشه که کسی اشتباه نداشته باشه ؛ همه ممکنه اشتباه کنن . ولی این هم خیلی بده که تمامی خدمات و کار های بزرگ پپ رو نبینیم و فقط چشممون دنبال 3 تا اشتباه ازش باشه !

من خودم هم از پپ انتقاد کردم سر موضوع بازی های هوایی که هیچ وقت اون رو توی دستور کار تیم قرار نمیده حتی رو کرنر ها و ضربه های ایستگاهی ، روی شوت و ضربه ایستگاهی هم پپ به نظرم برنامه نداره این موضوع رو قبلا هم سرش بحث کردیم ؛ اما انتقاد باید درست و به جا باشه نه اینکه فقط یک مسئله رو بچسبیم که اتفاقا پپ داره توی هر فصل به بهترین شکل اون رو عملی میکنه.

۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: mohaddeseh.xavi
پیام: ۱۸۷
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- مسی و ژاوي
- کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- سرمربی بارسا،هرکس که میخواد باشه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من خودم هم از پپ انتقاد کردم سر موضوع بازی های هوایی که هیچ وقت اون رو توی دستور کار تیم قرار نمیده حتی رو کرنر ها و ضربه های ایستگاهی ، روی شوت و ضربه ایستگاهی هم پپ به نظرم برنامه نداره این موضوع رو قبلا هم سرش بحث کردیم ؛ اما انتقاد باید درست و به جا باشه نه اینکه فقط یک مسئله رو بچسبیم که اتفاقا پپ داره توی هر فصل به بهترین شکل اون رو عملی میکنه

البته در نظر داشته باشين كه پپ تنها نيست! بارسا تنها تيميه كه سرمربي اون يك گروه مشاوره داره كه شامل دوازده نفر از كارشناسان بنام فوتبال اسپانيا هستش!! ولي نظر آخر و تصميم گيري نهايي با گوارديولاست! هيچ كسي تنها نميتونه به تنهايي اين همه موفقيت كسب كنه!
البته خود ما خيلي از انتقاداتي كه از پپ ميكنيم بر اساس تعصب و غيرتيه كه نسبت به بارسا داريم وگرنه مگه ميشه پپ دستور كاري براي كرنرها يا ضربات ايستگاهي نداشته باشه؟؟؟ اتفاقا بر عكس نظر شما من نظر ديگه اي دارم! اگه دقت كرده باشيد اكثرا ژاوي مسي براي كرنر ميرن و با كرنر كوتاه سعي ميكنن در دفاع حريف نفوذ كنن كه اكثريتا نتيجه نداره!! تو ضربات ايستگاهي هم كه معلوم و مشخصه! سه تا متخصص ضربه آزاد داريم كه اوليش ژاويه كه راست پا و مهندس زدن ضربه آزاد از ناحيه چپه! براي منطقه راست زمين هم مسي هست كه چپ پائه!
ديگه مشكلي به اون صورت نداريم!!!

خدا همه جا هست حتي در زمين چمن فوتبال!!!
۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
نقل قول
فائزه نوشته:

شما بازی رو دارین با بازی مقایسه میکنین که ربطی بهم ندارنچرا؟چون تیم از اول فصل تا حالا خیلی پیشرفت کرده بهتون قول میدم تو سن سیرو راحت میلانو میبریم وقتی دارین مقایسه میکنین اینو بدونین امسال داریم بایه سیستم دیگه بازی میکنیم با تو هر بازی ترکیب جدیدی رو به بازی گرفتیم این انتقادا رو پپ آخر فصل جواب خواهد داد تا به شما ثابت بشه چه هوادارای کم صبری هستین این انتقادا الان بی مورد نیست اما کش در کردن اون باعث میشه کام هوادارای دیگه تلخ بشه شما بعد هر بازی بدون در نظر گرفتن نتیجه و نوع بازی شروع به انقاد میکنین در حالی که روند صعودی تیم رو نمیبینین
نمیخوام اتهام بزنم اما فصل پیش از این حرفا نمیزدین ؟!!!
بویان در خدمت تیم بود اما به دلیل کم بازی کردن اگر موقعیتی گیرش میومد اون رو بی محابا به دروازه میفرستاد کاری ندارم من هم از رفتن بویان ناراحت شدم اما این دلیل نمیشه پپ رو زیر سوال ببرم بویان الان بهترین موقعیت رو برا اثبات خودش به پپ داره چرا باید ناراحت باشم از رفتنش؟
ویا یه گل زنه اما این رو هم بدونین بهترین گل زن لیگ جزیره فصل پیش تنها 21 گل زده بود اما مسی31گل و رونالدو40گل
آمار ویا هم به عنوان یه وینگر عالی بود
فصل تازه شروع شده فکر میکنم باید صبورتر باشین و بدونین که
جوجه رو آخر پاییز میشمارن!

تیم از اول فصل پیشرفت کرده چون پپ دیگه ترکیبش مثل بازی با سوسیه داد نبود، تیم پیشرفت کرده چون پپ دیگه بوسکتس رو تو عمق دفاع نذاشت و ...... دلیل پیشرفت اینه که پپ اشتباهاتش رو درست کرد اما بازم می بینیم که ترکیب هاش گاهی وقتا کار دستمون میده!
این برای دومین باره که میگم!
اشتباهات پپ میان افتخاراتش گم شده!
بعد بازی با میلان همه از پپ انتقاد داشتن، ولی اگه اون ضربه سر تیاگو سیلوا گل نمیشد هیچکس هیچی یادش نبود!!
یا همین بازی با مایورکا، اگه بازی مساوی میشد همه از پپ انتقاد میکردن ولی چون 5-0 بردیم کسی چیزی یادش نیست!!
همین که میگید: " این انتقادا بی مورد نیست ولی کش دادنش باعث میشه کام هوادارای دیگه تلخ شه " یعنی شما حاضر نیستید قبول کنید پپ هم اشتباه میکنه! این که ویا فصل پیش 21 گل زده درست! آمار خوبی هست!
ولی دیگه این رو هم باید قبول کرد که ویا افت زیادی داشته!

نقل قول
cesc fabregas نوشته:

نقل قول
الان اگه اشتباه نکنم 11 هفته از لالیگا میگذره. مسی 13 گل زده که یه آمار عالی هست. ویا 2 گل زده و پدرو گل نزده! این یعنی یه آمار بسیار ضعیف! نمیخوام پدرو رو زیر سوال ببرم ولی شاید اگه بویان تو تیم جایگاهی داشت آمار بهتری رو از خودش به جای میذاشت!

کاملا اشتباه میکنی
ویا 4 یا 5 تا گل زده.
پدرو هم یک یا دو گل زده

ویا 2 تو لالیگا زد و 3 گل در لیگ قهرمانان فکر کنم! البته من به گلاش در لالیگا اشاره داشتم که 2 تا بوده.

نقل قول
پدرو دقیقا کنار مسی یک گل زن خوب محسوب میشه ؛ گل های حساس و تعداد گل هاش و بازی های موثرش توی فصل کافی نیست که الان پدرو رو هم جزو گل زن برتر تیم نمیدونی؟!

پدرو گل زیادی زده درسته، گلاش حساس بوده اینم درسته و ما همه قبولش داریم. من نمیخوام بحث بویان و پدرو رو وسط بکشم چون پدرو هم بازیکن خوبیه، منظور من این بود که شرایط گلزنی خط حمله تیم به جز مسی خوب نیست!

۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
بنظر من اگه سانچز برگرده ویا نیمکت نشین میشه

امسال واقعا افت کرده بازی با پورتو بود فکر کنم (سوپر کاپ) ویا تو اون بازی حدود 7 بار تو افساید بود کاربه جایی رسیده بود گزارش گر هم مسخرش میکرد سانچز به جای ویا تعویض شد حدود دقیقه 75 بود فکرکنم سمت چپ بارسا جون گرفت هم سرعتش ازویا بهتر از قدرت بدنیش

حیف سانچز مصدوم شد وگرنه خیلی به دردمون میخورد

۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

بنظر من اگه سانچز برگرده ویا نیمکت نشین میشه
هم سرعتش ازویا بهتر هم قدرت بدنیش

منم کاملا باهات موافقم البته ویا بازی کنه فوق العاده ای ست ،ولی کمی تمرکزشو از دست داده سانچز هم خیلی به درد تیم میخوره شک نکنید
نقل قول

یعنی شما حاضر نیستید قبول کنید پپ هم اشتباه میکنه

قطعا پپ هم اشتباه میکنه ،در این شکی نیست
ولی تشخیص اینکه چی درسته یا چی غلط ،کار مانیست
اینکه فابرگاس ،ژاوی ،پویول و.... از کیتا ، آدریانو و....بهترن که هر آدم غیر فوتبالی هم میفهمه،پپ که جای خود دارد
ولی ما در حال بازی با پلی استیشن نیستیم که بهترین ها رو بزاریم تو بازی
قطعا مربی بهترین فرد برای تشخیص این موضوع هست
حتی اگر بارسا مساوی هم میکرد باز باید به این تصمیم پپ احترام میزاشتیم(مادرباره ی یک مربی آماتور صحبت نمیکنیم که،پپ از بهترین هاست ومسائل فنی فرا تر از ترکیب تیم هست)

نقل قول

به نظر من پدرو بویان تو یه سطح بودن ،ولی از اونجایی که کناره های بارسا نیاز به بازیکن تکنیکی داره که توانایی دریبل یکی دو نفر رو داشته باشه وبرای این کار بویان بهتر از پدرو بود
ولی تو تیم پپ اکثر کارها ی تکنیکی به مسی سپرده شده ،نیاز بود که بازیکنای کناری بتونن باسرعت خودشون خوب نفوز کنن برای همین پدرو فیکس شد وبویان رو فرستاد بره

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
خیلی واضحه پپ به دنبال تنوع هست که سانچز رو خرید
البته پدرو هم خوبه ولی رو فرم نیست

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
کسی نام این بازیکن شماره۳۹ رو که به مایورکا گل زد رو میدونه؟

FORCA BARCA
۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mohaddeseh نوشته:

نقل قول
من خودم هم از پپ انتقاد کردم سر موضوع بازی های هوایی که هیچ وقت اون رو توی دستور کار تیم قرار نمیده حتی رو کرنر ها و ضربه های ایستگاهی ، روی شوت و ضربه ایستگاهی هم پپ به نظرم برنامه نداره این موضوع رو قبلا هم سرش بحث کردیم ؛ اما انتقاد باید درست و به جا باشه نه اینکه فقط یک مسئله رو بچسبیم که اتفاقا پپ داره توی هر فصل به بهترین شکل اون رو عملی میکنه

البته در نظر داشته باشين كه پپ تنها نيست! بارسا تنها تيميه كه سرمربي اون يك گروه مشاوره داره كه شامل دوازده نفر از كارشناسان بنام فوتبال اسپانيا هستش!! ولي نظر آخر و تصميم گيري نهايي با گوارديولاست! هيچ كسي تنها نميتونه به تنهايي اين همه موفقيت كسب كنه!
البته خود ما خيلي از انتقاداتي كه از پپ ميكنيم بر اساس تعصب و غيرتيه كه نسبت به بارسا داريم وگرنه مگه ميشه پپ دستور كاري براي كرنرها يا ضربات ايستگاهي نداشته باشه؟؟؟ اتفاقا بر عكس نظر شما من نظر ديگه اي دارم! اگه دقت كرده باشيد اكثرا ژاوي مسي براي كرنر ميرن و با كرنر كوتاه سعي ميكنن در دفاع حريف نفوذ كنن كه اكثريتا نتيجه نداره!! تو ضربات ايستگاهي هم كه معلوم و مشخصه! سه تا متخصص ضربه آزاد داريم كه اوليش ژاويه كه راست پا و مهندس زدن ضربه آزاد از ناحيه چپه! براي منطقه راست زمين هم مسي هست كه چپ پائه!
ديگه مشكلي به اون صورت نداريم!!!

اونهایی شما گفتید گروه مدیریت تیم هستند که با مسائل فنی داخل زمین کار ندارند ؛ مسئله چید مان ترکیب و استفاده از تاکتیک های مختلف توی زمین بازی فقط به دستور پپ شکل میگیره ، البته مشورت کردن بحث جدا داره که گواردیولا این کارو میکنه و از بعقیه اعضای کادر مربی گری تیم مشورت میگیره.

ولی انتقادی که من ازش کردم فقط به خاطره برنامه نداشتن روی ضربه های کرنر (که به گل زنی با سر منجر میشه) و ضربه های ازاد هست.

نقل قول
همین بازی با مایورکا، اگه بازی مساوی میشد همه از پپ انتقاد میکردن ولی چون 5-0 بردیم کسی چیزی یادش نیست!!

علی جان شما داری مسئله ای رو مطرح میکنی که اتفاق نیفتاده یعنی چی اگر این بازی دو گل اول رو نمیزدیم ممکن بود پر گل نشه یا مثلا مساوی کنیم !!!
خب برنامه حمله توی نیمه اول رو کی چیده که باعث شده تیم توی 15 دقیقه 3 تا گل بزنه ؟ خب این هم کار گواردیولا هست دیگه . این رو نمیشه ملاک انتقاد رو اتفاق نیفتاده قرار بدیم که!!!
نقل قول
کسی نام این بازیکن شماره۳۹ رو که به مایورکا گل زد رو میدونه؟

ایساک کوئنکا هست

۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
بهتره این بحث تموم شه
پپ مربی بزرگی هست و هیچ کس منکر اون نیست، پپ هم انسانه و ممکنه اشتباه کنه.
ما از یه مسائلی آگاه نیستیم که پپ آگاهه.
ولی انتقاد من به پپ نسبت به ترکیب هاش در بعضی مواقعه. گاهی می بینیم که پپ اونم در بازی های نسبتا حساس بازیکن های اصلی رو رو نیمکت میشونه.
به هر حال بهتره بحث تموم شه

۹ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: mohaddeseh.xavi
پیام: ۱۸۷
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی و ژاوي
- کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- سرمربی بارسا،هرکس که میخواد باشه
گروه:
- کاربران عضو
ما بحثي نداريم علي آقا، دعوا كه نيست! داريم تبادل نظر ميكنيم بلكه شايد اشكال كارو پيدا كنيم! وضعيت امسال تيم از فصلهاي پيش بحراني تره. رئاليها اين فصل دست رو دست نميذارن كه ما قهرمان شيم، بدتر از همه اينكه تيم تازه تري از گرد راه رسيده به اسم لوانته. والنسيا هم اختلافش با ما چهر امتياز بيشتر نيست!
پنج تا بازي هم بيشتر تا ال كلاسيكو نمونده و تا قبلش پپ بايد نقاط ضعف رو بر طرف كنه و يه فكري به حال يك لشگر مصدوم تيم هم بكنه!
منم اصلا خوش ندارم تكليف قهرماني بمونه براي آخر فصل!! طاقت زخم زبون ها و نيشخند هاي اون مورينيو رو هم ندارم و اگه امسال خدايي نكرده رئال قهرمان بشه، خودم شخصا ميرم اون خراب شده برنابئو رو، رو سر صاحابش و سرمربي و بازيكناش خراب ميكنم!!!

خدا همه جا هست حتي در زمين چمن فوتبال!!!
۹ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۸,۳۶۹ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۳۵ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۰,۲۱۱ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۸۹۶ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۶ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۴ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۷۵۹ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۹۸ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۴۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۲۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۲ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!