به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

Re: El Classico
نام کاربری: farshad9
پیام: ۱۵
عضویت از: ۱۳ مهر ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو

۲۰ آبان ۱۳۸۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
میگم فرانک هم تو کار سلاح هسته ایه ها

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ آبان ۱۳۸۴
نام کاربری: maysambarca
پیام: ۲۸۵
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۸۴
از: ایالت کاتالونیا
گروه:
- كاربران بلاک شده
- کاربران عضو
آذر خانم به ال کلاسیکو، ال دربی هم میگن!
(دوست داشتین بزارین تو صفحه اول!)
مصاحبه ریکارد درباره بازی با ختافه و ال کلاسیکو(خوبه !؟)

رايکارد: در مورد ال‌دربى‌ خوشبين‌ هستم !‌

فرانک‌ رايکارد مربى‌ باسابقه‌ و کاربلد بارسلونا پس‌ از پيروزى‌ مردانش‌ در شب‌ دوم‌ از هفته‌ يازدهم‌ رقابتهاى‌ فوتبال‌ باشگاههاى‌ اسپانيا (لاليگا) پاى‌ مصاحبه‌اى‌ خواندنى‌ با رياريواسپورت‌ کاتالونيا نشست. حرفهاى‌ اين‌ مربى‌ بزرگ‌ در حالى‌ که‌ کمتر از 10 روز تا ال‌کلاسيکودربى‌ اسپانيا فاصله‌ داريم، خواندنى‌ است.
----از شکست‌ سنگينى‌ که‌ بر ختافه‌ وارد کرديد، بگوييد.
من‌ با برند شوستر روزهاى‌ خاطره‌انگيزى‌ را سپرى‌ کرده‌ام. او در زمان‌ بازيگرى‌ خود از من‌ شکست‌ خورده‌ بود و حالا در سمت‌ مربيگرى‌ نيز نتوانست‌ جبران‌ کند. من‌ واقعاً‌ از مردان‌ خود متشکرم‌ و بايد بگويم‌ که‌ به‌ جز چند نقطه‌ ضعف‌ کوچک، واقعاً‌ از همه‌ آنها راضى‌ هستم. شکست‌ ختافه‌ در نزديکى‌ مادريد، مقدمه‌اى‌ بود براى‌ شکست‌ دادن‌ رئال‌مادريد در هفته‌ دوازدهم‌ لاليگا و در اين‌ مورد کاملاً‌ اطمينان‌ دارم.
----دو پيروزى‌ باارزش‌ نيز قبل‌ از آن‌ به‌ دست‌ آورده‌ايد که‌ حيف‌ است‌ در مورد آنها صحبت‌ نکنيم!
بله، همينطور است. ما با اقتدار کامل‌ و با نتيجه‌ 5 بر صفر رئال‌سوسيه‌داد را از پيش‌ رو برداشتيم‌ و ثابت‌ کرديم‌ تيم‌ بزرگى‌ هستيم‌ و حق‌ داريم‌ از قهرمانى‌ صحبت‌ کنيم‌ و ادعا داشته‌ باشيم. پس‌ از آن‌ راهى‌ ليگ‌ قهرمانان‌ اروپا شديم. پاناتينايکوس‌ تيم‌ کوچکى‌ نبود و من‌ در مورد آن‌ بازى‌ خيلى‌ استرس‌ داشتم‌ اما مردانم‌ همانطور که‌ در نيوکمپ‌ مقابل‌ سوسيه‌داد ظاهر شده‌ بودند، پاناتينايکوس‌ را نيز کنار زدند و 5 گل‌ در آن‌ بازى‌ هرگز در پيش‌بينى‌ کارشناسان‌ لحاظ‌ نشده‌ بود. گل‌ زدن‌ براى‌ مهاجمين‌ من‌ کار سختى‌ نيست‌ و آنها خيلى‌ خوب‌ توسط‌ هافبک‌هاى‌ باشعور و هوشيار بارسلونا تغذيه‌ مى‌شوند. از طرفى‌ خيال‌ من‌ از جانب‌ خط‌ دفاعى‌ و دروازه‌بان‌ متعصب‌ تيم‌ نيز کاملاً‌ راحت‌ راحت‌ است.
----موتا پس‌ از دو سال‌ گل‌ زد!
بله، او در بازى‌ مقابل‌ ختافه‌ فوق‌العاده‌ ظاهر شد و از او واقعاً‌ متشکرم. موتا از بازيکنان‌ باسابقه‌ و شناخته‌ شده‌ بارسلوناست‌ و وقتى‌ در خط‌ هافبک‌ به‌ مدافعين‌ پشت‌ سر خود کمک‌ مى‌کند، خيالم‌ از هر گونه‌ نفوذ حريف‌ کاملاً‌ راحت‌ است.
----آيا امسال‌ قهرمان‌ لاليگا خواهيد شد؟
در اين‌ مورد حتى‌ لحظه‌اى‌ هم‌ ترديد نداشته‌ام. ما قهرمانى‌ قاطعانه‌ فصل‌ گذشته‌ خود را تکرار خواهيم‌ کرد و در اين‌ مورد حاضرم‌ به‌ تمام‌ هواداران‌ بارسلونا در سراسر جهان‌ قول‌ بدهم. نيم‌فصل‌ اول‌ فراز و نشيب‌هايى‌ در تيمها وجود دارد که‌ برطرف‌ خواهند شد و در مورد جدول‌ لاليگا و بحث‌ صدرنشينى‌ بهتر است‌ در نيم‌فصل‌ دوم‌ با هم‌ صحبت‌ کنيم.
----و قهرمانى‌ در ليگ‌ قهرمانان‌ اروپا!
ليگ‌ قهرمانان‌ اروپا حساب‌ جداگانه‌اى‌ دارد. بازيهاى‌ مرحله‌ بعدى‌ ليگ‌ قهرمانان‌ اروپا بسيار سخت‌ و طاقت‌فرسا هستند و شايد تک‌تک‌ تيمها با اطمينان‌ کامل‌ به‌ قهرمانى‌ فکر کنند. بازيهاى‌ بسيار سختى‌ در اين‌ تورنمنت‌ بزرگ‌ در پيش‌ داريم‌ اما براى‌ آن‌ هم‌ برنامه‌ريزى‌ منسجمى‌ داشته‌ام‌ و احساس‌ مى‌کنم‌ قهرمانى‌ در آن‌ نيز از ما دور نيست.
----به‌ سراغ‌ ال‌کلاسيکو دربى‌ اسپانيا برويم. شخصاً‌ چه‌ احساسى‌ در مورد اين‌ جدال‌ قديمى‌ و تاريخى‌ داريد؟
خب، همانطور که‌ خود شما هم‌ مى‌دانيد يک‌ جدال‌ مهم‌ و حساس‌ است‌ و آنها که‌ قصد دارند وانمود کنند اين‌ هم‌ يک‌ بازى‌ از 38 بازى‌ لاليگاست، دروغ‌ مى‌گويند. ستارگان‌ هر دو تيم‌ به‌ درست‌ يا غلط، پيروزى‌ در اين‌ ميدان‌ را برابر با قهرمانى‌ در لاليگا مى‌دانند و اين‌ باعث‌ مى‌شود استرس‌ خاصى‌ در چنين‌ ميدانى‌ حاکم‌ باشد.
----چه‌ پيش‌بينى‌ براى‌ هفته‌ دوازدهم‌ رقابتهاى‌ فوتبال‌ باشگاههاى‌ اسپانيا (لاليگا) داريد؟
من‌ بسيار خوش‌بين‌ هستم. پيروزى‌ مقابل‌ رئال‌مادريد کار آسانى‌ است‌ به‌ خصوص‌ اينکه‌ اين‌ بازى‌ در سانتياگو برنابئو برگزار شود، اين‌ چيزها را خيلى‌ خوب‌ مى‌دانم‌ اما مطمئن‌ هستم‌ که‌ بازيکنان‌ من‌ تحت‌ تأثير جو حاکم‌ بر بازى‌ قرار نخواهند گرفت‌ و با اعصابى‌ راحت‌ و کاملاً‌ حرفه‌اى‌ بازى‌ خواهند کرد. پيش‌بينى‌ اصل‌ نتيجه‌ کار بسيار سختى‌ است‌ اما بايد بگويم‌ که‌ از پيروزى‌ بارسلونا در هفته‌ دوازدهم‌ مقابل‌ رئال‌مادريد آن‌ هم‌ در سانتياگو برنابئو کاملاً‌ اطمينان‌ دارم‌ و مطمئن‌ هستم‌ که‌ شاگردانم‌ پاسخ‌ آن‌ همه‌ تلاش‌ و صرف‌ هزينه‌ و وقت‌ باشگاه‌ را به‌ درستى‌ خواهند داد.
----آيا والدس‌ از ديد شما دروازه‌بان‌ مطمئنى‌ است؟
دقيقاً‌ همينطور است. او افت‌ و خيزهايى‌ داشته، همانطور که‌ بزرگترين‌ دروازه‌بانهاى‌ جهان‌ هم‌ دارند. گاهى‌ اشتباهاتى‌ از او سر مى‌زند که‌ به‌ هر حال‌ در تاريخ‌ ثبت‌ مى‌شود اما مى‌شود آنها را فراموش‌ کرد. من‌ عادت‌ ندارم‌ به‌ گذشته‌ برگردم‌ و وقتى‌ والدس‌ را در جريان‌ تمرينات، حاضر و آماده‌ مى‌بينيم، خيالم‌ کاملاً‌ راحت‌ مى‌شود. او با چشمان‌ باز خود از سنگر بارسلونا محافظت‌ مى‌کند و اطمينان‌ دارم‌ که‌ در ال‌کلاسيکو دربى‌ اسپانيا نيز باشکوه‌تر از قبل‌ ظاهر خواهد شد.
----از داخل‌ باشگاه‌ خبرهاى‌ جالبى‌ به‌ گوش‌ نمى‌رسد. آيا لاپورتا دچار بحران‌ شده‌ است؟
آنچه‌ در داخل‌ اردوى‌ ما رخ‌ داده‌ است، بحران‌ نيست‌ بلکه‌ چند تسويه‌ حساب‌ شخصى‌ در دل‌ باشگاه‌ باعث‌ شد تا خوان‌ لاپورتا براى‌ چند هفته‌ با يکسرى‌ از مشکلات‌ پيش‌بينى‌ نشده، دست‌ و پنجه‌ نرم‌ کند. خوان‌ از من‌ خواست‌ با همه‌ وجود مراقب‌ تيم‌ باشم. او روزها و شبهاى‌ سختى‌ را پشت‌ سر گذاشت‌ و با درايت‌ خاص‌ و قابل‌ تحسينى‌ باعث‌ شد، تمام‌ مشکلات‌ و توطئه‌ها برچيده‌ شوند.
داماد خانوادگى‌ آنها استعفا داد و اين‌ براى‌ باشگاه‌ ما يک‌ حادثه‌ تلخ‌ بود اما لاپورتا به‌ خاطر يکسرى‌ از مصلحت‌هاى‌ سياسى‌ باشگاه‌ مجبور شد استعفاى‌ او را قبول‌ کند. اين‌ روزها هيچ‌ مشکلى‌ در بارسلونا وجود ندارد و روزهاى‌ شاد و خوشى‌ را پشت‌ سر مى‌گذاريم.
----آيا همچنان‌ رونالدينيو و اتوئو زوج‌ اصلى‌ تيم‌ شما هستند؟
من‌ نمى‌توانم‌ کليدى‌ بودن‌ مهره‌هاى‌ بزرگى‌ چون‌ رونالدينيو و اتوئو را کتمان‌ کنم.
کارشناسان‌ عقيده‌ دارند که‌ اگر رونالدينيو يا اتوئو مصدوم‌ شوند بارسلونا واقعاً‌ دچار مشکل‌ خواهد شد و بايد بگويم‌ که‌ متأسفانه‌ همين‌طور است. البته‌ من‌ بزرگانى‌ چون‌ ژولي، دکو، اسکه‌رو، ماکسي، لارسن‌ و اينيستا را در اختيار دارم‌ اما دوست‌ ندارم‌ مجبور شوم‌ با آنها مهره‌چينى‌ کنم.
----آيا لارسن‌ شانس‌ حضور در ال‌کلاسيکو دربى‌ اسپانيا را خواهد داشت؟
او فوق‌العاده‌ کار کرده‌ و من‌ از او کاملاً‌ راضى‌ هستم‌ اما در مورد ال‌ دربى‌ نمى‌توانم‌ ريسک‌ کنم‌ و مجبورم‌ از ابتدا به‌ زوج‌ موفق‌ رونالدينيو و اتوئو اعتماد داشته‌ باشم.
از طرفى‌ قرار نيست‌ که‌ ما با تمام‌ وجود حمله‌ کنيم‌ و در زمين‌ حريف‌ بهتر است‌ نيم‌نگاهى‌ هم‌ به‌ خط‌ دفاعى‌ داشته‌ باشيم. بنابراين‌ لزومى‌ ندارد از همه‌ مهاجمين‌ بارسلونا در اين‌ بازى‌ بزرگ‌ استفاده‌ کنم. زوج‌ لارسن‌ و اسکه‌رو خيلى‌ خوب‌ مى‌توانند جاى‌ خالى‌ اتوئو و رونالدينيو را پر کنند اين‌ براى‌ من‌ يک‌ وزنه‌ روحى‌ مناسب‌ و عالى‌ به‌ حساب‌ مى‌آيد.
----آيا مارادوناى‌ دوم‌ آرژانتين‌ فرصت‌ درخشش‌ مقابل‌ رئال‌ مادريد را پيدا خواهد کرد؟
نمى‌توانم‌ در اين‌ مورد با قاطعيت‌ صحبت‌ کنم. ليونل‌ مسى‌ از ديد من‌ مارادوناى‌ دوم‌ آرژانتين‌ نيست‌ بلکه‌ ليونل‌ مسى‌ اول‌ بارسلوناست‌ و من‌ قصد دارم‌ از او يک‌ ابر ستاره‌ بسازم. او کاستى‌هايى‌ در عملکرد حرفه‌اى‌ خود در جهان‌ فوتبال‌ دارد و به‌ زمان‌ بيشترى‌ براى‌ کسب‌ تجربه‌ مقابل‌ بزرگان‌ فوتبال‌ اروپا و جهان‌ فوتبال‌ اروپا و جهان‌ نيازمند است. مسى‌ به‌ مراتب‌ ارزشمندتر از روبينيو است‌ و من‌ به‌ خاطر داشتن‌ اين‌ ستاره‌ جوان‌ و آرژانتينى‌ از خداوند متشکرم!

همه دلخوشیم به اینه که تو یادتون موندگارم
آبی (واناری) بمونید حتی.........

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ آبان ۱۳۸۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه همچین چیزی رو می تونی به عنوان خبر بفرستیا!

۲۰ آبان ۱۳۸۴
نام کاربری: barca_hristo
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از: مورینیو تا سرحد مرگ متنفرم!!
گروه:
- کاربران عضو
راست می گه میثم. اینو به عنوان خبر چرا نفرستادی؟؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ آبان ۱۳۸۴
نام کاربری: farshad9
پیام: ۱۵
عضویت از: ۱۳ مهر ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
یکی از بچها آمار له شدن رئال تو الکلاسیکو روبده..
فکر میکنیم 93 به 86 بارسا جلوست ولی یه رئالی گمراه فکر میکنه رئال جولوست..
برای کم شدن روی این رئالی به یاریتان چشم دوخته ام.

۲۰ آبان ۱۳۸۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بارسا با اختلاف فاحشی جلوه!
الان آمارشو میدم!

۲۰ آبان ۱۳۸۴
نام کاربری: raminbarca
پیام: ۸۳۹
عضویت از: ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
میثم اینا راس می گن
مگه صفه ی اولو نگا نکردی؟ارسال خبر داره

۲۰ آبان ۱۳۸۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خب دوباره نوبت من شد
از دوباره

چرا به عنوان خبر ارسال نکردی؟

آذر بیا تویی

۲۰ آبان ۱۳۸۴
نام کاربری: raminbarca
پیام: ۸۳۹
عضویت از: ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
اولاً که ای تاپیک منحرف کنا ثانیاً هنوز چن نفر موندن!

۲۰ آبان ۱۳۸۴
< ۱ ... ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ... ۵۱ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۳,۸۸۶ بازدید
۲ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۹۷۴ بازدید
۲۲ ساعت قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۶۴۰ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۳۸ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۸,۰۹۹ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۴۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۸۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۴۳۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۴۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۳۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۸ کاربر آنلاین است. (۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!