به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: raminbarca
پیام: ۸۳۹
عضویت از: ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
واقعاً جالبه سعید!
تو یه پیش زمینه ای از من داری واسه همین اینطوری دفاع می کنی!
من اصلاً ربط ندادم که چون اینا بدن پس اونا خوبن!
خیلی از جوابایی که دادی در اصل به حرفای خودت دادی!یا به برداشتی که کردی از حرفای من چون من اصلاً منظورم اینایی که گفتی نبود
من می گم این درست نیست که ما تو کار هر کسی دخالت کنیم وقتی به ما ربطی نداره اگه به ما مربوطه پطور فقط فلسطین مربوطه؟اگه مربوط نیست چطور این مربوطه؟
در مورد اونی که گفتم اسیر فلسطینی هم داشتیم یه ضرب المثل هست که خیلی خوب منظورمو می رسونه:
واسه کسی بمیر که واست تب کنه!
من کاری ندارم که مسلمونن یا نیستن در درجه ی اول آدمن و آدم با آدم فرقی نداره این دلیل نمی شه که چون مسلمونن ما باید به اونا کمک کنیم ولی به بقیه نه!بعدش اونا اینطوری جواب بدن!
در مورد اون وظیفه ای که گفتی هم برات مثال زدم!چچن مگه مسلمون نیستن؟یا کشمیر؟یا بوسنی؟...ولی چرا ما به اینا کاری نداریم؟اون وقت به کشورای امریکای جنوبی کار داریم؟
بحث سیاست خارجی و داخلی نیست وقتی می شه یه بودجه ای رو واسه داخل مصرف کرد چرا باید بدیم به کس دیگه؟وقتی ما هنوز خیلی تو خیلی از مناطق آب شیرین نداریم چرا باید به کشورای دیگه بفروشیم؟
من نمی گم امریکا خوبه یا اسرائیل خوبه هر چقدرم تو پستم بگردی همچین چیزی پیدا نمی کنی!این برداشت خودت بوده!
درسته که تو تاریخ خیلی تو کار ما دخالت کردن ولی الان اگه ما بهشن کاری نداشته باشیم اونا هم مرض ندارن که مارو اذیت کنن
یادت نمیاد سر زلزله ی بم امریکا تحریم اقتصادی ایرانو شکست واسه 40 روز فک می کنم؟اون وقت اینا اومدن چطوری حرف زدن؟بعد سر جریان کاترینا با کمال پررویی هر روز اولین خبر تو اخبار درباره ی کاترینا بود در حالی که بعد از 2 سال هنوز یه شهری که به 1 میلیون هم نمی رسه جمعیتشو نتونستن بسازن!
ببین تو این مملکت از کوچکترین آدم تا بزرگترینشون به خودش اجازه می ده به راحتی آب خوردن به هر کسی توهین کنه!از اون بچه ی 3 ساله بگیر تا پیرمرد 90 ساله خیلی راحت مرگ بر هر جایی رو بلافاصله بعد از کوچکترین حادثه ای می گن!ولی کافیه عالی ترین مقام اجرایی یه کشور دیگه کوچکترین چیزی به اینا بگه تا به جهان اسلام توهین بشه!احترام هر کسی دست خودشه
اولین چیزی هم که تو هر اتفاقی می گن اینه که مشت محکمی بر دهان امریکا بکوبیم!مثلاً دو همگانی دارن می دن خبرنگاره می ره واسه مصاحبه طرف می گه اومدیم اینجا مشت محکمی بر دهان امریکا می خوایم بکوبیم!یا مثلاً می رن قله فتح کنن می گن اومدیم مشتی بر دهان امریکا بزنیم!
حالا من یه چیزی می خوام به تو بگم
اول سعی کن وقتی به کسی جواب می دی به حرف اون جواب بدی نه به برداشت خودت!چون لزوماً اون طرف چیزی رو نگفته که تو فک می کنی گفته
دوم به آدم بودن آدما بیشتر از دینو کشورشون اهمیت بده
سوم نداره!
ولی خوب شد می خواستم جواب ندم!

۱۹ آبان ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
در مورد این حرف آتنا هم باید بگم که تا حدی راست می گه اما اینم دلیل خوبی نیست که چون اونا کاری نمی کنن ما هم نکنیم البته کاسه ی داغ تر از آشم نباید شد
در کل به نظر من نباید دین تو سیاست نقشی داشته باشه چون اینجوری هم در حق اقلیتا ضایع می شه هم باعث خراب شدن هر دو می شه هم دین هم سیاست

۱۹ آبان ۱۳۸۴
نام کاربری: ronaldinho2006
پیام: ۵۰۳
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۴
از: L.A متنفرم
گروه:
- کاربران عضو
در مورد آب حق با رامین ایران خودش آب نداره تو قسمت های جنوبی کشور مشکل کم آبی داره اون وقت میاد با کویت قرارداد امضا می کنه واسه صادرات آب
در این مورد آخرهم یه جورایی با رامین موافقم دین نباید به صورت کامل وترد سیاست بشه(البته نمی گم باید جدا بشه)ولی میزان دخالتش خیلی مهمه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ آبان ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها سوتیو دقت کردین؟
در حق اقلیتا ضایع می شه!

۱۹ آبان ۱۳۸۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
آتنا
شاید دیگران نخوان وظیفشون رو انجام بدن، اما این چیزی از وظیفه ما کم نمی کنه!
آقا شما یا مسلمون هستین یا نه
بگین من تکلیف خودمو بدونم!
در ضمن
دین یه چیز ملیتی نیست! یه چیز فرا ملیه، مال هیچکس هم نیست، همه هم در برابر یک جور موظفند، عرب و عجم هم نداره
الان میرم جواب اون رامینم میدم

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ آبان ۱۳۸۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه حرف مسخره ای در مورد دین وسیاست زدین!
بازم میگم پیشفرض من اینه که همه مسلمونن. چون بحث با مسلمون و غیر مسلمون خیلی فرق داره!

زمانی که امام علی (ع) خلیفه شد، اطرافیانش گفتن آقا اوضاع خلافت الان مشوشه، بهتره شما یه مقدار صبر کنی تا حکومتت مستقر بشه، بعد بری سراغ معاویه!
اما مولا علی اونجا می فرماید که در حکومت علی سازش معنی نداره!
و بلافاصله هم به معاویه میگه که باید کنار بره!

حالا اینجا دو تا بحث رو می خوام بگم:

1- فرض کنین مردم الان ما در اون شرایط بودن. همین ها که اسم علی میاد می خوان خودشونو بدرن مطمئنا اون روزم مثل الان می گفتن:
آخه معاویه به ما چه؟ آخه این چه وضعیه؟ علی چرا سیاست نداره؟ برا چی جنگ درست می کنه؟ بذار زندگیمونو بکنیم ...

2- دین در هیچ برهه ای از زندگی مسلمون از اون جدا نیست!

شما اگر مسلمون هستید باید بدونید که از لحظه بلند شدن از خواب تا لحظه دوباره خوابیدن، هر مسلمونی برنامه داره و دین تو تک تک لحظه هاش حضور موثر داره! این طوری نیست که به اقتضای شرایطی دین از اعتبار بیفته!
در حکومت اسلامی و مرام مسلمونی، سیاست عین دیانته، همون طور که مولا علی زندگی با سازش رو هرگز نمی پذیره و نص صریح قرآن هم به این مسئله اشاره می کنه!

پس اگر مسلمون هستید بدونید که سازش و اون چیزی که به "سیاست" مصطلح شده و در واقع بهتره بگیم محافظه کاری، در دین و مرام خدا و رسولش هیچ جایی نداره!

برای یه مسلمون واقعی دین عین سیاسته!
در واقع بهتره بگیم یه مسلمون واقعی هیچ وقت در سیاستش پا روی حدود مجاز دین نمی ذاره!

لطفا اینو متوجه باشین که ما در مورد درست و غلط ها صحبت می کنیم نه اینکه آدما چی کار می کنن!

در مورد اثبات اینکه شعار دین ما سیاست ماست! حاکمین فعلی مملکت فقط یه شعاره هم نمی خوام چیزی بشنوم!

مطلقا من قصد دفاع از عملکرد کسی رو ندارم
قصد من فقط روشن کردن حقیقته

حالا هم می رسیم به ارسال رامین ...

۱۹ آبان ۱۳۸۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

Ramin نوشته:
من می گم این درست نیست که ما تو کار هر کسی دخالت کنیم وقتی به ما ربطی نداره اگه به ما مربوطه پطور فقط فلسطین مربوطه؟اگه مربوط نیست چطور این مربوطه؟

ببخشیدا من اون حدیث رو از پیامبر نقل کردم نه از خودم!
یه مسلمون در برابر تمام مسلمون ها وظیفه داره! توی حدیث هم نگفتن فقط مسلمونای فلسطین. منم همچین چیزی نگفتم. چه ربطی داشت حالا؟

نقل قول

Ramin نوشته:
در مورد اونی که گفتم اسیر فلسطینی هم داشتیم یه ضرب المثل هست که خیلی خوب منظورمو می رسونه:
واسه کسی بمیر که واست تب کنه!

در این مورد کامل توضیح دادم! به درک خودت بستگی داره

نقل قول

Ramin نوشته:
من کاری ندارم که مسلمونن یا نیستن در درجه ی اول آدمن و آدم با آدم فرقی نداره این دلیل نمی شه که چون مسلمونن ما باید به اونا کمک کنیم ولی به بقیه نه!بعدش اونا اینطوری جواب بدن!
در مورد اون وظیفه ای که گفتی هم برات مثال زدم!چچن مگه مسلمون نیستن؟یا کشمیر؟یا بوسنی؟...ولی چرا ما به اینا کاری نداریم؟اون وقت به کشورای امریکای جنوبی کار داریم؟

چرا آدم با آدم فرق می کنه خیلی هم فرق می کنه!
بعدم من از خودم حرف نمی زنم! مسلمون در قبال مسلمون "وظیفه" داره! حالا تو اگه حرف پیامبر رو قبول نداری دیگه من نمی دونم

نقل قول

Ramin نوشته:
بحث سیاست خارجی و داخلی نیست وقتی می شه یه بودجه ای رو واسه داخل مصرف کرد چرا باید بدیم به کس دیگه؟وقتی ما هنوز خیلی تو خیلی از مناطق آب شیرین نداریم چرا باید به کشورای دیگه بفروشیم؟

بله منم خودم با این کمک های خود شیرینانه به عراق و افغانستان در شرایطی که مردم خودمون نیازمندن مخالفم!
منظور من حمایت علنی و اعلام رسمی این حمایته!
منظورم اینه که چون حالا آمریکا و اسرائیل لات های دنیان ما باید خفه بشیم که مبادا آسیبی به ما برسه!

نقل قول

Ramin نوشته:
من نمی گم امریکا خوبه یا اسرائیل خوبه هر چقدرم تو پستم بگردی همچین چیزی پیدا نمی کنی!این برداشت خودت بوده!

العاقل یکفی بالاشاره!

نقل قول

Ramin نوشته:
درسته که تو تاریخ خیلی تو کار ما دخالت کردن ولی الان اگه ما بهشن کاری نداشته باشیم اونا هم مرض ندارن که مارو اذیت کنن

این حرفت انقدر مسخرس که جواب ندم بهتره ...

نقل قول

Ramin نوشته:
یادت نمیاد سر زلزله ی بم امریکا تحریم اقتصادی ایرانو شکست واسه 40 روز فک می کنم؟

خدا رو شکر که اصلا قصد دفاع نداری!
واقعا لطف کردن
اونها گه خوردن که ما رو به جرم نوکری نکردن اونا تحریم کردن که حالا بردارن؟ خودت می فهمی چی میگی؟
میگم اگه تو رو بی دلیل بگیرن بندازن زندان، بعد هر سال عید 15 روز آزادت کنن، لابد نامه تشکر می نویسی!

نقل قول

Ramin نوشته:
ببین تو این مملکت از کوچکترین آدم تا بزرگترینشون به خودش اجازه می ده به راحتی آب خوردن به هر کسی توهین کنه! از اون بچه ی 3 ساله بگیر تا پیرمرد 90 ساله خیلی راحت مرگ بر هر جایی رو بلافاصله بعد از کوچکترین حادثه ای می گن! ولی کافیه عالی ترین مقام اجرایی یه کشور دیگه کوچکترین چیزی به اینا بگه تا به جهان اسلام توهین بشه! احترام هر کسی دست خودشه !

در آخرین جمله جواب خودت رو دادی!
مسلما جایی نمیان عروسک رهبر رو بسازن و آتیش بزنن! چرا که اگر هم کوتاهی بوده برای مردم خودمون بوده، به کسی کاری نداشتیم!
ولی چرا همه جای دنیا بوش پاشو می ذاره ملت میریزن میگن گورتو گم کن؟
و پرچم و عروسکش رو هم اتیش می زنن؟
چون اونا ضررشون به همه دنیا رسیده! تو 90 درصد تمام بدی ها و فجایع دنیا اونا به طور مستقیم و غیر مستقیم حضور دارن.
ببخشید اگر بهشون توهین میشه!
آخه مردم دنیا نمی فهمن که باید ازینا قدردانی کنن!

نقل قول

Ramin نوشته:
اولین چیزی هم که تو هر اتفاقی می گن اینه که مشت محکمی بر دهان امریکا بکوبیم!مثلاً دو همگانی دارن می دن خبرنگاره می ره واسه مصاحبه طرف می گه اومدیم اینجا مشت محکمی بر دهان امریکا می خوایم بکوبیم!یا مثلاً می رن قله فتح کنن می گن اومدیم مشتی بر دهان امریکا بزنیم!

دستشون درد نکنه!
این کمترین کاریه که میشه در مقابل این همه ظلم و نامردی کرد!

نقل قول

Ramin نوشته:
حالا من یه چیزی می خوام به تو بگم
اول سعی کن وقتی به کسی جواب می دی به حرف اون جواب بدی نه به برداشت خودت!چون لزوماً اون طرف چیزی رو نگفته که تو فک می کنی گفته

ببین رامین الکی شلوغ نکن!
من خودم ته شلوغ کاریم! فکر نکن خودتو به اون راه بزنی و بگی منظور من چیز دیگه بوده چیزی عوض میشه!
شاید خیلی ها بار روانی حروف رو درک نکنن ولی من کاملا متوجه حالت و منظورت هستم!

نقل قول

Ramin نوشته:
دوم به آدم بودن آدما بیشتر از دینو کشورشون اهمیت بده

آدم بودن آدما رو چطوری میشه ثابت کرد؟
با جسمشون؟
شرمندتم باهات مخالفم!

۱۹ آبان ۱۳۸۴
نام کاربری: DonFidelio
پیام: ۳۱۰
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
سعید چرا گند زدی به تاپیک دربی؟اصلا کارت توجیه نداره!کم اوردی....
اذر جون!نمی گم در حد بارسا!در همون حدی که این جلالی...می فهمه!پس شما نیاید با حرف اون تیم ما رو بشورید!
در مورد بی ادبی هم که اصلا بحثی نیست!افتخار لنگیا همینه!همون مجتبی محرمی بسه!بادتون نیست جلو داور چی کار کرد؟(فکر کنم بازیشون با پوهانگ استیلرز بود که 3_1 باختن)خداییش ادم سرخ می شد دیگه!

۲۰ آبان ۱۳۸۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اون تاپیک مهلتش تموم شده بود باید بسته می شد
اینجا رو به گند نکش لطفا
شما دو تا هرجا میرین همین وضیعه
در ضمن
از این به بعدم از کلمه لنگی استفاده نمی کنیا!
گفته باشم بعدا نگی نگفته بودی ...

۲۰ آبان ۱۳۸۴
نام کاربری: ronaldinho2006
پیام: ۵۰۳
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۴
از: L.A متنفرم
گروه:
- کاربران عضو
سعید یعنی تو می گی کسی که مسلمون نباشه انسان نیست؟انسانیات که به دین و ایمان مردم نیست به رفتارشونه من می تونم واست 10 تا مثال بزنم که مسلمونن ولی از یه کافر بدترن .این ربطی به انسانیت نداره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ آبان ۱۳۸۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۴۲ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۱۴۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۰۹۵ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۴۶۰ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۵۲۸ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۰۸۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۶۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۷ کاربر آنلاین است. (۱۲۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!