به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: قرمز و آبی های تهران
نام کاربری: mohammad.a
پیام: ۱,۱۲۲
عضویت از: ۱۶ شهریور ۱۳۸۵
از: شهرضا
گروه:
- کاربران عضو
چقدر خوبه برا پرسپولیسیا یه موضوع پیدا شده تا اختلافهای استیلی با قطبی و شیث یادشون بره ..........................

صفای حاجی فتح ا... زاده

یا علی
۱۶ آبان ۱۳۸۶
نام کاربری: SMS_E13
پیام: ۶,۶۴۳
عضویت از: ۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
پرسپولیس این طوری ادامه بده قهرمانه

۱۶ آبان ۱۳۸۶
نام کاربری: FCMostafakarami
پیام: ۱,۲۱۷
عضویت از: ۷ مهر ۱۳۸۶
از: شابدل
گروه:
- کاربران عضو
پرسپولیس مساوی کرد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آبان ۱۳۸۶
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
این مساوی های پیروزی هم آخری کار دستش می ده !

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۱۸ آبان ۱۳۸۶
نام کاربری: SMS_E13
پیام: ۶,۶۴۳
عضویت از: ۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
سپاهان از پرسپولیس جلو می زنه !!!

۱۸ آبان ۱۳۸۶
نام کاربری: donya
پیام: ۶۱۸
عضویت از: ۷ مرداد ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
ببینیم امروز استقلال چیکار میکنه

تو ای خود صدا...صدا بزن مرا
ببین دل مرا بزن به دریا
من که بریده از منم ... در عطش رسیدنم
به تو چرا نمی رسم؟؟؟ چرا چرا نمی رسم؟؟؟.....
۱۸ آبان ۱۳۸۶
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
خوب معلومه یه 2- 3 تا گل می خورن

۱۸ آبان ۱۳۸۶
نام کاربری: kiarash
پیام: ۹۶۶
عضویت از: ۲۴ دی ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
یه چیزی براتون تعریف کنم شاید براتون جالب باشه :
دیروز رفته بودم مطب دکتر توی نوبت نشسته بودم همینطوری بیکار ! یه پیرمرد هشتادو دو ساله هم کنارم نشسته بود ! خلاصه یه روزنامه افتاده بود جلوم صفحه ورزشیش زو باز کردم همینطوری الکی نگاه میکردم که دیدم پیرمرده هم که خیلی قیافه ی با مزه ای داشت داره کلشو خم میکنه روزنامه منو بخونه ! من نگاش کردم گفتم : " شما میخوای بخونی ؟" گفت : " نه بابا من که سواد ندارم " خلاصه بحث رو کشوند به فوتبال ! گفت :"استقلالی هستی یا پرسپولیسی؟" فرمودم :" هیچکدوم " گفت:" من استقلالیم ! دنبال یه پرسپولیسی میگردم که باهاش شرط ببندم سر سیصد متر زمین کشاورزی که توی فلان روستاش داشت و صد هزار تومن وجه نقد که امسال تا آخر فصل پرسپولیس نیاد بالای سر استقلال ! البته تا آخر فصل ! " منم دیدم خیلی جدی میگه ! شوخی نمیکرد! خلاصه منم لبخند زدم ! اینجوری بعداز اوجایی که همه ی پیرمرد ها با من رفیق میشن شروع کرد که : "آخه آدم دردشو به کی بگه ؟ پرسپولیسی ها همشون دوپینگین آدم به کی بگه ؟ به دادکان یا علی آبادی که خودش پرسپولیسیه ؟ من مدرک دارم که اینا دوپینگین ! بهت ثابت میکنم ! توی ایتالیا یا فرانسه کجا میان دو تا تیمه مخالف رو با هم توی یه مهمونی دعوت میکنن ؟ که این علی آبادی کرده ؟ بله آقا پول میدن ! جام جهانی همه ی پرسپولیسی ها دوپینگی بودن آقای علی آبادی پول داد که صداش در نیاد ! " بعد شروع کرد به خاطره تعریف کردن :" میگفت اون زمونا من میرفتم دو سه تا هندونه میخریدم مینداختم تو آب تا سرد بشه تاج که میومد تو زمین هندونه رو قاچ قاچ میکردیم دست به دست میدادیم به مردم ! سال 52 من ورزشگاه بود اینا به ما 6 تا زدن ! درسته منم اون موقع ورزشگاه بودم همه هم یادشونه الان همه پرسپولیسی ها به ما میگن شیش تایی ولی قبل از اون کی یادشه که ما تیمشون رو دوازده به یک بردیم ! اینا همه فراموش شد ؟ همه یادشون رفت برو از بابات بپرس پسرم یادشه ! "به اینجای کار که رسید گفتم :"چه سالی ؟" گفت :" یادم نمیاد چه سالی من یه کشاورز بودم به سال کاری ندارم سواردم کجا بوده ؟ اون موقع خلی قدیم بود شما اون موقع نبودی " با چند تا پرسش فهمیدم که داستان ماله زمانیه که پرسپولیس اسمش هنوز پیکان هم نبوده و تازه باشگاه تاسیس شده بود ! این پیرمرد ما اون موقع بازی رو دیده بوده و توی ورزشگاه بود ! ادامه داد :" تیم ملی برزیل اومده بود ایران با پرسپولیس بازی کرد دوازده تا بهشون زد که داور چار تاشو قبول نکرد ! آخر سر اومدن به پله یه قالیچه بدن ! پله قبول نکرد گفت این قالیچه رو برین بدین به اون داورتون ! آقا جان اون زمانی که عابد زاده توی استقلال بود من یادمه بیچارشون کرده بودیم پروین اشکش دراومده بود من عکسشو دارم ! همیشه تو جیبم هست همین امروز نذاشتمش تو جیبم ! بله پسرم ! تیمسار ... از پرسپولیس حمایت میکنه من مدرک دارم ! ااا... ! آدم اینا رو به کی بگه آخه ؟ " به اینج که رسید گفتم :" استقلال که داره همش میبازه که الان؟ داره میره ته جدول ! " یه دفه قاطی کرد گفت:" بله آقای علی آبادی پول میده ! فکر کردی که چی ؟ برای چی ما نرفتیم آسیا ؟ آقای علی آبادی پول داده بود به قلع نویی ! پسرم شما سنت کمه جوونی اینا رو به تو که نمیگن که به میگن ! هر بازی چند تا این نیکبخت با دست گل میزنه داور هم قبول میکنه ؟ ها ؟ توی این بازی با دست گل زد ولی داور خارجی بود گفت با دست زدی روشون رو کم کرد " خلاصه در طول این مدت من داشتم اینطوری گوش میدادم ! خیلی پیرمرد باحالی بود هشتادو دو سالش بود حساب کنین اگر از دوازده سالگی هم میرفته دنبال فوتبال هفتاد ساله که داره فوتبال نگا میکنه ! ولی با حرفاش خیلی حال کردم بعضیاش چرت بود ولی اکثرش رو راست میگفت مدرکم داشت که به من نشون داد ! امیدوارم لذت برده باشید !
----
غلط املایی هاش زیاده ! با سرعت بخونید

۱۸ آبان ۱۳۸۶
نام کاربری: FCMostafakarami
پیام: ۱,۲۱۷
عضویت از: ۷ مهر ۱۳۸۶
از: شابدل
گروه:
- کاربران عضو
خیلی با حال بود !
اون پیرمرد اگه علی آبادی رو یه جایی گیر بیاره حتما یه کاریش میکنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ آبان ۱۳۸۶
نام کاربری: تینا
پیام: ۱۲۳
عضویت از: ۱۵ آبان ۱۳۸۶
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
باحال بود راستی استقلال 2 -1 برد نیمه ی دومم افتضاح بود ولی به هر حال من برای این برد خوشحالم

دیوانگی‌ات را جشن بگیر!... زیرا در این دنیا، جایی که تمام بشریت بیمار است، عاقل شدن چنان است که به نظر دیوانه خواهی رسید
۱۸ آبان ۱۳۸۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۲۸۶ بازدید
۲ ساعت قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۲,۸۰۳ بازدید
۱۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۵,۰۰۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۹۵۵ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۶ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۴ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۲۴ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۵۷ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۰۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۸۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۶ کاربر آنلاین است. (۱۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!