به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
داری با الفاظ بازی میکنی؟نقد؟نظر؟ کدامیک بهتر است برای دیدگاه یک نویسنده درباره یک فیلم!
قضاوت با دوستان.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۷ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Narcissa19
پیام: ۶۲
عضویت از: ۲۸ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- Xavi
- Guardiola
- Spain
- Frank Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
در هفته ای که گذشت جدایی نادر از سیمین 239 هزار دلار در سینماهای آمریکا فروش کرد. با توجه به نامزد اسکار شدن فیلم در شاخه های بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین فیلمنامه اوریژینال، احتمال افزایش این میزان فروش در هفته های آینده نیز هست.

Boxoffice

تا این جای کار فروش فیلم در سرتاسر دنیا به رقم 9,711,953 دلار رسیده است.

A Separation

راجر ایبرت سرشناس ترین منتقد آمریکا این فیلم رو به عنوان بهترین فیلم سال بالاتر از "شرم"، "درخت زندگی" و "هوگو" قرار داده و اضافه کرده که این فیلم جزو آن دسته شاهکارهایی است با تحمل کردن گذر زمان، دهه ها پس از این زمان باز هم تماشایی خواهد بود.

Roger Ebert's Top 20 of 2011

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
behzad نوشته:

نقد؟نظر؟ کدامیک بهتر است برای دیدگاه یک نویسنده درباره یک فیلم!
قضاوت با دوستان.

از کرامات شیخ ما این است، شیره را خورد و گفت شیرین است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: ₳₰ⱡ₳
پیام: ۱,۳۴۰
عضویت از: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰
از: ...؟
طرفدار:
- Lionel Messi
- Guardiola
- Argentina
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
چه نقد چرتی. به نظر من یکی از بهترین انمیشن هایی که تا حالا دیده بودم بود.(مخصوصا جانی دپ گوینده شه.. نمیدونم چرا از این جانی دپ اینقدر خوشم میاد. مثلا بدترین فیلم دنیا رو هم که بازی کنه بازم عشق میکنم فیلمش رو ببینم )

انصافا منم با رنگو حال نکردم
دوستام میدونن که من عاشقه کارتونم وی این یکی رو اصن حوصلم سر رف تا نصفش دیگه نیگا نکردم
نیدونم چرا ولی یه جوری بود قیافه ها خیلی بد کشیده شده بود حالا رنگو خوب بود مردمه اون شهره آدمو افسرده میکردن
ولی خیلی ناراحت شدم که اسمه من نفرت انگیز اون بین بود چون واقعا کارتون جالبی بود و همچنین انیمیشنش خیلی عالی بود
الان ازین نقد کننده باید بپرسیم مگه تو زیبای خفته همه خوشگل بودن ؟
توی من نفرت انگیز هم هرکس به نسبت شخصیتش قیافه ی جالبی داره مثلا اون 3 تا دختر بچه جزو بانمک ترین چیزایی بودن که من دیدم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
انصافا منم با رنگو حال نکردم دوستام میدونن که من عاشقه کارتونم وی این یکی رو اصن حوصلم سر رف تا نصفش دیگه نیگا نکردم نیدونم چرا ولی یه جوری بود قیافه ها خیلی بد کشیده شده بود

نمیدونم... شاید به خاطر اینه که خیلی از کابوی و هفت تیر کشی و البته جانی دپ خوشم میاده. که گفتم چرت ترین فیلمو بازی کنه بازم من نیگا میکنم.

❤ تا ابد بارسا ❤
۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: kosars
پیام: ۵۲۴
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۰
از: ▫̲̲͡͡ ̲ ̲̲͡|̡̡̡ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡
طرفدار:
- ژاوی-مسی-پیکه-فاب
- ...
- هیشکدوم یه موقعی تیمای اصفهانی خوب بودن:4:
- اسپانیا
- هیشکدوم
- معلومه دیگه پپ
- هیشکدوم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Aisa نوشته:

نقل قول
چه نقد چرتی. به نظر من یکی از بهترین انمیشن هایی که تا حالا دیده بودم بود.(مخصوصا جانی دپ گوینده شه.. نمیدونم چرا از این جانی دپ اینقدر خوشم میاد. مثلا بدترین فیلم دنیا رو هم که بازی کنه بازم عشق میکنم فیلمش رو ببینم )

انصافا منم با رنگو حال نکردم
دوستام میدونن که من عاشقه کارتونم وی این یکی رو اصن حوصلم سر رف تا نصفش دیگه نیگا نکردم
نیدونم چرا ولی یه جوری بود قیافه ها خیلی بد کشیده شده بود حالا رنگو خوب بود مردمه اون شهره آدمو افسرده میکردن
ولی خیلی ناراحت شدم که اسمه من نفرت انگیز اون بین بود چون واقعا کارتون جالبی بود و همچنین انیمیشنش خیلی عالی بود
الان ازین نقد کننده باید بپرسیم مگه تو زیبای خفته همه خوشگل بودن ؟
توی من نفرت انگیز هم هرکس به نسبت شخصیتش قیافه ی جالبی داره مثلا اون 3 تا دختر بچه جزو بانمک ترین چیزایی بودن که من دیدم

من نفرت انگیز واقعا یکی از بهترین انیمیشن هایه که من دیدم !!!
بی نهایت باحال بود !
پیشنهاد میکنم اگه سید مرتضی تالا معرفیش نکردن حتما معرفیش کنن

۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: *hamid*
پیام: ۴۱۸
عضویت از: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰
از: sanandaj
طرفدار:
- اینیستا
- ronaldinho
- از استقلال بدم نمیاد اما طرفدارش نیستم
- برزیل
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا
- همشون افتضاحن
گروه:
- کاربران عضو
سلام بچه ها من امروز فیلم midnight in paris رو دیدم واقعا خارقالعاده بود.یکی از بهترین فیلمایی بود که تا حالا دیدم .اگه این فیلم رو تماشا نکردین حتما ببینینش . خارق العادست .(راستی فیلم ماله چهار ماهه پیشه ولی من متاسفانه فرصت نکرده بودم تا حالا نگا کنم) تو چهار قسمت فیلمنامه .بهترین کارگردان و بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین فیلم نامزد گلدن گلاپ بود که مال فیلم نامش رو برد

گر دست دهد خاک کف پای نگارم***بر لوح بصر خط غباری بنگارم
۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
با این حال که خیلی خستم اما دیدم تا فردا دووم نمیارم،خدا توفیقی عنایت کرد تا "درخت زندگی"(tree of life) رو ببینم. بیچاره اونی که مُرد و این فیلم رو ندید!
اول از کارگردانش شروع کنم "ترنس مالیک" ازش به عنوان استنلی کوبریک جدید یاد میشه،فیلمسازی که توی چهل سال فعالیت هنریش فقط پنج تا فیلم ساخته،یه کارگردان منزوی به معنای اتَم.
حتی توی جشنواره کن که فیلم به عنوان برنده جایزه اصلی معرفی شده بود،تهیه کننده برای گرفتن جایزه به روی سِن رفت و خودش حتی حاضر به گفتگو با خبرنگارا نشده بود.
فیلم نظرهای مثبت و منفی زیادی گرفته بود،مخالفا فیلم رو اثری شخصی و نامنسجم دونسته بودن و موافقا فیلم رو یک ذهن ورزی دیدن.
به هر روی من به شدت موافق فیلمم فیلم مرتب داره به داستان و رمز و راز آفرینش لاحول میزنه و مدام این سوال رو در بیننده بر می انگیزه که اساسا ما کجای این جهان رو اشغال کردیم و در مقایسه با این هستی و کائنات ما چی به حساب میایم.
من با این نظر مخالفا که فیلم رو اثری نامنسجم دونسته بودن کاملا مخالفم به نظرم این فیلم رو باید با دیدی بازتر و فلسفی تر (به جان خودم فیلم فلسفیه)به نظاره نشست.
چرا؟ به این دلیل که بعد بیست دقیقه ای که از شروع فیلم میگذره به ناگاه داستان فیلم رها میشه و ما با یک پرش بلند در فیلم مواجه ایم،که پرشی به این بلندی رو در هیچ فیلمی ندیدم پرشی از حال فیلم تا آغاز و پیدایش هستی.
در این سکانس یه بیست دقیقه ای تصاویری از ستارگان،کائنات،ریشه های تشکیل سیاره زمین،تکثیر سلولی و حتی سری به دوران کِرتاسه و دایناسورها میزنیم و دوباره به درام فیلم برمیگردیم.
فیلم با نقل قولی از کتاب ایوب -تو کجا بودی آنگاه که من داشتم شالوده های خلقت را پی می ریختم؟-شروع میشه و سپس وارد درام فیلم میشیم،درام فیلم هم به زندگی جک اوبرین بزرگترین پسر از سه پسر یک خانواده آمریکایی که در یک شهر کوچیک تگزاس زندگی میکنن پرداخته.
با بازی های خوب از براد پیت،شون پن و جسیکا چاستین.
فیلم رو ببینید و حظ ببرید از نماها و میزانسن هایی که همراه شده با موسیقی گاه باشکوه و گاه مرثیه وار "الکساندر دپلا"،آهنگساز فرانسوی اگه حافظه یاری بده.
این آخرم دو تا توصیه دارم اول اینکه نسخه full hd رو برای دیدن فیلم پیدا کنید،حیفه این نماها و منظره هایی که با این دقت و ظرافت پرداخت شده با کیفیت پایین ببینید و دوم اینکه این فیلم مثل تمام فیلمای مالیک صبر و حوصله زیادی میخواد صبری حدود 140 دقیقه،اما بهتون قول میدم اگه ذره ای راجع به عظمت و شکوه جهان آفرینش فکر کرده باشید هرگز از تماشای فیلم خسته نخواهید شد.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
واقعا در باب این فیلم "درخت زندگی" مصادیقی که آقا بهزاد به کار بردن صحیح هست. واقعا فیلم جالبیه، ذهن رو به شدت درگیر میکنه. فیلم رو به عنوان سرگرمی نمیشه نگاهش کرد...
اون بخشی که برمیگرده و کائنات رو مرور می کنه، تصاویر شگفت انگیزی رو نشون میده، آدم رو به فکر وادار میکنه...
نمیشه از بازی بازیگراش، برد پیت، هم گذشت...
از نظر من فیلم جالبی بود که ممکنه در نگاه اول هیچی دستگیرت نشه ازش. ممنون از کسی که این فیلم رو بهم معرفی کرد.
یه فیلم دیگه رو هم همین امروز دانلودش کردم،Take Shelter. فیمل رو کامل ندیدم اما همین قدر که دیدم فک می کنم ارزش دیدن و وقت گذاشتن رو داشته باشه... البته با نقدایی که ازش خوندم هم بیشتر مشتاق شدم در اسرع وقت ببینمش.
اگر آقا سید مرتضی وقت کنن و معرفیش کنن چه بهتر و گرنه پیشنهاد میکنم گه مایلید ببینیدش

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Hero.Sniper
پیام: ۳,۵۳۰
عضویت از: ۱۰ شهریور ۱۳۸۸
از: جایی فرا سوی زمان
طرفدار:
- کارلس پویول
- یوهان کرایف
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
The Tree Of Life
درخت زندگی
ژانر : درام
کارگردان : Terrence Malick
نویسنده : Terrence Malick
بازیگران : Brad Pitt و Sean Penn و Jessica Chastain و Hunter McCracken و Laramie Eppler و ...
سال انتشار : 2011
محصول : آمریکا
مدت زمان : 139 دقیقه
شعار فیلم : ( ندارد)
خلاصه داستان : داستان مربوط به سال 1950 میشود. جایی که خانواده ای با سه پسر خود در تگزاس زندگی میکنند. بزرگ شدن پسر بزرگتر از دوران پاک کودکی تا دوران بلوغ و سرخوردگی و همچنین تلاش او برای بهبود رابطه اش با پدر بخش اصلی داستان فیلم است.

همچو سرو ایستادن در این باد
نکند پاسخش طبر باشد
۱۸ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۹,۷۳۴ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۲,۱۵۱ بازدید
۱۵ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۴۷۹ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۲۲ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۹ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۳۴۶ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۸۳۵ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۷۷ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۷۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۴۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۱ کاربر آنلاین است. (۱۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!