به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات

لغت نامه مهندسين در جلسات با كارفرما

1- اين بستگى دارد به ...... يعنى: جواب سوال شما را نمى دانم!

2- اين موضوع پس از روزها تحقيق و بررسى فهميده شد. يعنى: اين موضوع را بطور تصادفى فهميدم!

3- نحوه عمل دستگاه بسيار جالب است. يعنى: دستگاه كار مى كند و اين براى ما تعجب انگيز است!

4- كاملا انجام شده يعنى: راجع به 10 درصد كار تنها برنامه ريزى شده !

5- ما تصحيحاتى روى سيستم انجام داديم تا آن را ارتقا دهيم. يعنى: تمام طراحى ما اشتباه بوده و ما از اول شروع كرده ايم!

6- پروژه بدليل بعضى مشكلات ديده نشده، كمى از برنامه ريزى عقب است. يعنى: تاكنون روى پروژه ديگرى كار مى كرديم!

7- ما پيشگويى مى كنيم..... يعنى: 90 درصد احتمال خطا مى رود!

8- اين موضوع در مدارك علمى تعريف نشده. يعنى: تاكنون كسى از اعضا تيم پروژه به اين موضوع فكر نكرده است!

9- پروژه طورى طراحى شده كه كاملا سيستم بدون نقص كار مى كند. يعنى: هرگونه مشكلات بعدى ناشى از عملكرد غلط اپراتورها ست!

10- تمام انتخاب اوليه به كنار گذاشته شد. يعنى: تنها فردى كه اين موضوع را مى فهميد از تيم خارج شده است!

11 - كل كوشش ما براى اينست كه مشترى راضى شود. يعنى: ما آنقدر از زمان بندى عقبيم كه هر چه كه به مشترى بدهيم راضى مى شود!

12- تحويل پروژه براى فصل آخر سال آينده پيش بينى شده است. يعنى: كه تا آن زمان ما مى توانيم مقصر تاخير در اجراى پروژه را كسى از ميان تيم كارفرما پيدا كنيم!

13- روى چند انتخاب بطور همزمان در حال كار هستيم. يعنى: هنوز تصميم نگرفته ايم چه كنيم!

14- تا چند دقيقه ديگر به اين موضوع مى رسيم. يعنى: فراموشش كنيد، الان به اندازه كافى مشكل داريم!

15- حالا ما آماده ايم صحبتهاى شما را بشنويم. يعنى: شما هر چه مى خواهيد صحبت كنيد كه البته تاثيرى در كارى كه ما انجام خواهيم داد ندارد!

16- بعلت اهميت تئورى و عملى اين موضوع...... يعنى: بعلت علاقه من به اين موضوع!

17- سه نمونه جهت مطالعه شما انتخاب شده و آورده شده اند. يعنى: طبيعتا بقيه نمونه ها واجد مشخصاتى كه شما بايد بعد از مطالعه به آن برسيد، نبوده اند!

18- بقيه نتايج در گزارش بعدى ارائه مى شود. يعنى: بقيه نتايج را تا فشار نياوريد نخواهيم داد!

19- ثابت شده كه .... يعنى: من فكر مى كنم كه .....!

20- اين صحبت شما تا اندازه اى صحيح است. يعنى:از نظر من صحبت شما مطلقا غلط است!

21- در اين مورد طبق استاندارد عمل خواهيم كرد. يعنى: ازجزئيات كار اصلا اطلاع نداريد!

22 - ما شما را ميفهميم. يعني: ما خر نيستيم.....

۲۸ بهمن ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
DaSHa نوشته:

هاوکینگ کلآ شکاک میزنه. البته قضاوت زوده. خیلی صحیح نیست که این فرد رو با قاطعیت "کافر" بدونیم!! هر چند که توی کتاب آخرش با یه سری استدلال ها و نشون دادن تناقض ها در دین در نهایت در یه جمله که با قاطعیت هم نبود گفت دلیلی نداره برای شکل گیری دنیا خدا وجود داشته باشه...

این که این فرد خودش داره سعی میکنه خدا رو کشف کنه قابل تقدیره. همین انیشتین که میگن مسلمان از دنیا رفته در بسیاری از رساله ها و نوشته ها و کتاب هاش جملاتی گفته بود که دست کمی از همین استدلال های هاوکینگ نداشته! یعنی انیشتین هم سالها شکاک بوده در امر این دنیا و خلقتش. در جایی انیشتین میگه "خدا این چیزی که دین میگه نیست! خدا یک انرژی بی نهایته!!" به تدریج و طی مرور زمان به دین "ایمان" آورده. البته اگه این مطالبی که مطرح شده مبنی بر مسلمان شدنش درست بوده باشه. تا دلیل موثق ارائه نشه نمیشه تایید کرد. من به شخصه دلیلی که بتونه قانعم کنه پیدا نکردم. هر وقت اصل اسناد به صورت رسمی منتشر بشه میشه قبول کرد. هنوز هیچ سندی منتشر نشده جز چند تا ادعای بدون مدرک که این گفته و اون یکی نقل کرده و همین جوری تکثیر شده. البته امیدوارم که این قضیه کاملآ صحت داشته باشه.

به هر حال شاید هاوکینگ هم روزی موضعش تغییر کنه همین جوری که گفته میشه انیشتین هم تغییر کرده...

روزگاری اینیشتین در جوانیش گفت: «شاید پدیده هایی که ما به خدا نسبت میدیم، پدیده های علمی باشند که هنوز نشناختیم.» اما هاپکینگ میگه: «جهان به وجود خدا نیاز نداره!» اینا زمین تا آسمون با هم فرق دارن.

اینیشتین شکی رو درباره ندونسته هاش مطرح کنه، اما هاپکینگ میگه من انقدر دونستم که فهمیدم لازم نیست خدایی باشه تا این دنیا به وجود بیاد. که این ادعا از نظر علمی هم مضحکه، چه برسه به نظر عقیدتی.

البته هاپکینگ در خیلی جاها تلویحا اعلام کرده که دوست داره تفکر خدا محور رو از ریشه بکنه و مستقیم و غیر مستقیم اعتقاد به خدا رو خرافه و جهل می دونه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته هاپکینگ در خیلی جاها تلویحا اعلام کرده که دوست داره تفکر خدا محور رو از ریشه بکنه و مستقیم و غیر مستقیم اعتقاد به خدا رو خرافه و جهل می دونه.

این مطلب رو نمیدونستم... دیگه عواقبش توی اون دنیا پای خودش

۲۸ بهمن ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
DaSHa نوشته:

نقل قول

این مطلب رو نمیدونستم... دیگه عواقبش توی اون دنیا پای خودش

اینکه می خوام بگم رو البته از یکی از دوستان اهل مطالعه شنیدم، خودم نخوندم. می گفت تو مقدمه یکی از کتابهاش نوشته: «من می خوام با این کتاب شما رو کافر کنم!»

و متاسفانه موفق هم بوده. من از نزدیک می شناسم چند نفری رو که با گیر کردن زیادی تو شک و تردید و خوندن نابجای فلسفه و ... رسما کافر شدن. وقتی باشون حرف می زنی، انگار عقلشون تعطیل شده. مصداق بارز اونکه فرموده: «الله بهدی من یشاء و یضل من یشاء»

خدا هممون رو هدایت کنه. اگر لطف خدا نباشه، هیچ کس از افتادن به چنین مهالکی در امان نیست...

۲۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
اتفاقآ میخواستم بگم این موضوع رو که من دلیل مخالفت سرسخت مباحث فلسفی با اصل دین رو نمیدونم چیه؟! نیچه، برتراند راسل، کانت، و بسیاری از فیلسوفان برجسته ی جهان مشکل عمیقی با دین دارن! نمیدونم کتابهای اینهایی که اسم بردم رو خوندید یا نه، ولی مطلقآ کافر هستن و قصدشون هم همین کافر کردن بقیه ی مردم و از بین بردن ریشه ی تفکر خدا محور هست.

البته فیلسوفان بسیاری هم داشتیم که استدلال های فلسفیشون هیچ ضدیتی با دین نداشته. مثل علامه جعفری و ...

من کتابهای فلسفی راسل و نیچه رو زیاد میخونم ولی هیچ وقت تاثیر نگرفتم از اندیشه اونها. کتاب مغالطات (نویسنده اش یادم نیست باید نگاه کنم) کتاب بسیار مفیدی هست که اگه بهش احاطه داشته باشید میشه استدلال های نادرستی که در این مباحث فلسفی هست رو تشخیص داد و از گمراه شدن جلوگیری میکنه...

۲۸ بهمن ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
DaSHa نوشته:

اتفاقآ میخواستم بگم این موضوع رو که من دلیل مخالفت سرسخت مباحث فلسفی با اصل دین رو نمیدونم چیه؟! نیچه، برتراند راسل، کانت، و بسیاری از فیلسوفان برجسته ی جهان مشکل عمیقی با دین دارن! نمیدونم کتابهای اینهایی که اسم بردم رو خوندید یا نه، ولی مطلقآ کافر هستن و قصدشون هم همین کافر کردن بقیه ی مردم و از بین بردن ریشه ی تفکر خدا محور هست.

البته فیلسوفان بسیاری هم داشتیم که استدلال های فلسفیشون هیچ ضدیتی با دین نداشته. مثل علامه جعفری و ...

من کتابهای فلسفی راسل و نیچه رو زیاد میخونم ولی هیچ وقت تاثیر نگرفتم از اندیشه اونها. کتاب مغالطات (نویسنده اش یادم نیست باید نگاه کنم) کتاب بسیار مفیدی هست که اگه بهش احاطه داشته باشید میشه استدلال های نادرستی که در این مباحث فلسفی هست رو تشخیص داد و از گمراه شدن جلوگیری میکنه...

فلسفه در این نوعش، سوالاتی رو مطرح می کنه که از قدرت درک بشری خارجه. به طور اخص این افراد از فلسفه به عنوان یه سلاح علیه دین استفاده می کنن، اینطور نیست که فلسفه ضد دین باشه.

با این دسته افراد هم صحبت کنید، می بینید هیچ ادله روشنی ندارن و ادله شما رو به هیچ وجه نمی تونن رد کنن. صرفا تو خیلی عظیمی از تردید ها و سوالات و اما و اگرها که ذاتا از دسترس بشر خارجه اسیر شدن و به همه چی تردید کردن.

برای همینه که میگن فلسفه رو هر کسی نباید بخونه، باید یه حداقلهایی داشته باشه. مثل اینکه بزرگان دین گفتن به ذات خدا فکر نکنید، چون فرای حد تصورتونه و دچار زوال ذهنی میشید.

۲۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا ثار الله نوشته:

نقل قول
گمنام نوشته:

چه چیز جالبی گفت الان تلویزیون.

مفتی عربستان اعلام کرده شرکت تو انتخابات ایران حرامه.
خب دیگه دوستان نمیتونیم بریم رای بدیم.

می خواستم یه جمله بالای 25 سال بگم، خیلی جلوی خودم رو گرفتم.

از همونايي كه اون روز به من گفتين
باشه من خودم تك تك به بچه هاي بالاي بيستو پنج سال منتقل ميكنم

نقل قول
هر وقت اصل اسناد به صورت رسمی منتشر بشه میشه قبول کرد

منتظر نباشيد چنين اتفاقي رخ بده
كل دنيا داره تفكر شيعه رو ميسوزونه عمرا تو چنين برهه زماني بيان و حقيقت رو بگن

در مورد اسراييل هم بگم امثال قطعا يه جنگي تو خاورميانه راه ميندازن
همون طوري كه اين روزا داره صداي جنگ سوريه بلند ميشه و كي ميشه اتيش فتنه خاورميانه با يه جرقه روشن بشه كه صد در صد جهانو بهم خواهد ريخت

۲۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: prince_leo88
پیام: ۷,۶۰۱
عضویت از: ۱۵ دی ۱۳۸۸
از: آتلانتیس
طرفدار:
- لیونل مسی، کارلس پویول
- مارادونا، کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- جواد نکونام
- گواردیولا، آرسن ونگر
- غلام پیروانی، افشین امپراطور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
كميل نوشته:

نقل قول
Bow To The KING نوشته:

نقل قول
Gandalf The White نوشته:

نقل قول
Bow To The KING نوشته:

الان که لیست منتظرین رو نگاه کردم. دیدم که اسم منو خط زدید. پس لازم نیست رو صندلی داغ بشینم

کمیل نوبت خودشو میده بهت.

مگه نه کمیل؟

نه بابا ما که راضی به زحمت نیستیم.

خوب دوستان نظرتون راجع به سپتامبر 2012 چیه ؟

اول اينكه بگم ديگه گول خورديد من جو گرفته بود ميخواستم نوبت بقيه رو بخورم به خاطر برخي مسائل پشيمون شدم
دوم اينكه صندلي داغ اين هفته نوبت خودتونه
سوما كه هفته بعد فردا نه هفته بعد شنبه نقد كاربران شروع ميشه با اسم:
نقل قول
نقد کاربران [پريماه |prince_leo88 ]

به علت برخي تغيرات تو بخش هاي مباحث ازاد برخي اسمها جا به جا شده مثل نقد و صندلي داغ
پس فضا سازي الكي نكنيد لطفا

من الان تاپیکهای مباحث آزاد رو زیرو رو کردم ولی اصلا تو هیچ نوبتی نبودم

دقیقا مشخص کنید این نقد کاربران کی؟
و صندلی داغ کی؟

اولین روزی که برگشتم به سایت عاشق یه نفر و عاشق یه تیم شدم. پیرهن قرمز هم می پوشم. شهر بندری هم هستن

حالا دوستان در مورد haarp هر کس هر چی میدونه بگه تا اطلاعات منهم افزایش پیدا کنه؟

... And everyone lived happily ...
...............ever after.............
۲۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دقیقا مشخص کنید این نقد کاربران کی؟
و صندلی داغ کی؟

از هفته بعد
من ليست رو كلا حذف كردم داريم تغييراتي توي مباحث ازاد ميديم
از امشب خديجه ميشينه و هفته بعد شمايي
نقد هم همزممانه
يعني بايد هم نقد بشي هم صندلي داغ

نقل قول
حالا دوستان در مورد haarp هر کس هر چی میدونه بگه تا اطلاعات منهم افزایش پیدا کنه؟

در مورد هارپ توي تاپيك بيداري انديشه يه چند ماهي بحث شده بود
اولين ارسالهاي اون تاپيك درمورد هارپه
از اين ارسال به بعد
البته يه چند تا ارسال هم داره كه با بحث بعديش به خاطر ادغام تاپيكا قاطي شده كه بايد يكم بحث بعديشم زيرو رو كني تا ترجمه اليكا و برخي ارسالاي ديگه رو هم پيدا كني

۲۸ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: الیکا
پیام: ۲,۱۰۳
عضویت از: ۲۷ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- david villa
- پرسپولیس
- اسپانیا
- guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته يه چند تا ارسال هم داره كه با بحث بعديش به خاطر ادغام تاپيكا قاطي شده كه بايد يكم بحث بعديشم زيرو رو كني تا ترجمه اليكا و برخي ارسالاي ديگه رو هم پيدا كني

کامنت من اینجاس اگه خواستین!
ولی این خیلی ناقصه!
من خودم لینکشو
گم کردم وگرنه کاملش می کردم!

۲۸ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۷,۵۱۰ بازدید
۲۳ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۰۱۳ بازدید
۱ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۹,۰۸۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۵۹۷ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۶۵ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۸ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۹۸۱ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۹۳ بازدید
۱۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۴۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۸۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۱۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۱ کاربر آنلاین است. (۱۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!