به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
مهمان_مهمان
واقعا خوشحالم بخاطر اسکار
یه افتخاری بود که یکی از ایران زمین بلند شه و این جایزه رو مال خودش که نه مال ملتش کنه.
به امید هزاران افتخار برای ایران بانو...

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
آقا من اصلا به این که مسیر فیلمسازی فرهادی از این به بعد چی میشه کاری ندارم . اما به نظرم فیلمش واقعا عالی بود . خیلی خیلی وقت بود فیلم ایرانی به این دلچسبی ندیده بودم .....
حالا هم که دیگه توی سینمای جهان این فیلم افتخارمون شد .
بعضیها هم لطفا الکی دایی جان ناپلئون بازی درنیارن و به همه چی مشکوک نشن چون انصافا این فیلم معرکه بود......

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
اگه اسرائیلیه اول میشد میومدن میگفتن سیاسیه جایزه اش برای این که ایران جایزه نبره دادن به اسرائیلیه! حالا میبینن بهانه ی "جایزه سیاسی" نمیتونن بگیرن مثل گُلدن گلوب، اومدن میگن اسکار اعتبارش کمه و مسخره اس!

اول میان به جنبه های هنری فیلم گیر میدن، میبینن خیلی ضایع اس گیر دادن به این بخش از فیلم چون واقعآ کارش درست بود! میان به محتوی فیلم گیر میدن با زهم میبینن دارن ضایع میشن، میان به بازیگر ها و سازندگانش گیر میدن میبینن پیش مردم محبوب تر از خودشونن! میان میگن سیاسی بوده حالا که اسرائیلیه نبرده موندن چیکار کنن!! میان دست روی تعصبات مردم میذارن و میگن چون خارجی ها دارن تشویق میکنن با فلان جمله از امام در تضاده! بابا منظور امام این بوده که اگه سیاسیون دشمن از کارهای شما حمایت کردن بدونید یه جای کارتون میلنگه! نه این که یه عده هنر پیشه و کارگردان و یا مثلآ ورزشکار تشویق کنن بگن با آرمانهای امام در تضاده! آخه ایرانی اونجا دیدید که بخواد تشویق کنه؟! اگه دیدین به ما هم نشون بدین. میگن طرف تکلیفش با خودش مشخص نیست همینه! یا به قول رئیس جمهور آب رو باید ریخت همون جایی که میسوزه!

این فیلم همه ی جوایزی که میتونست رو درو کرد. تبریک میگم به گروه سازندگان فیلم.

همه ی افراد دیگه ای که دیشب اسکار گرفتن رفتن پشت تریبون و احساسات شخصی و خوشحالیشون رو نشون دادن. ولی فرهادی از این فرصت استفاده کرد و تهدید جنگی ایران توسط آمریکا و اسرائیل رو در سرزمین خودشون محکوم کرد و کل سالن هم تشویقش کردن! اگه اونها موافق جنگ میبودن فرهادی رو به خاطر این حرفاش هو میکردن نه تشویق!!

به هر حال تا وقتی ما مردم توی این کشور زندگی میکنیم کار امثال فرهادی که سعی دارن ما رو "با فرهنگ" نشون بدن بی فایده اس! چون حتی توان تشکر از همین کارش رو هم نداریم و فقط منتظر بهانه ایم که این موفقیت هاش رو "بی ارزش" جلوه بدیم!

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: messijontop
پیام: ۲۱۶
عضویت از: ۱ اسفند ۱۳۹۰
از: گیلان
طرفدار:
- مسی-ژاوی-فابرگاس
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
یکی از این دست ادما اقای فراستیه
که تا میتونه میاد این فیلم به این زیبایی رو تخریب میکنه تو رسانه ملی
یکی نیست بگه تو ایرانیه باید مایه افتخارت باشه

۸ اسفند ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
DaSHa نوشته:

اگه اسرائیلیه اول میشد میومدن میگفتن سیاسیه جایزه اش برای این که ایران جایزه نبره دادن به اسرائیلیه! حالا میبینن بهانه ی "جایزه سیاسی" نمیتونن بگیرن مثل گُلدن گلوب، اومدن میگن اسکار اعتبارش کمه و مسخره اس!

اولا که در اینکه تمام اتفاقات دنیا حتی تخصصی ترینش مثل جایزه نوبل سیاسیه که شکی نیست، سینما که خودش ذاتا اهرم پیشبرد سیاستهاس. اینکه کسی متوجه نمیشه این فیلم رو بزرگش کردن چون وضع ایران رو سیاه و بی امید و تباه نشون میده، دیگه نمیشه براش تشریح کرد.

از بعد هنری هم این یه مسئله سلیقه ایه. به نظر من این فیلم واقعا چرت بود، من این رو زمانی که از سینما بیرون اومدیم به اقلیما گفتم، زمانی که یه فیلم بود مثل هزاران فیلم دیگه، نه زمانی که تو بوق و کرنا کردنش. حالا ممکنه به نظر یکی خوب باشه. این بحث سلیقه س. ولی من میگم اگر این فیلم اسکار می بره، نصف فیلمای ایرانی باید اسکار ببرن. ستایش هم باید جایزه بهترین سریال غیر انگلیسی رو در کنار لاست ببره، چون یه چیزی تو همین مایه هاس!

لابد فردا به جواد یساری هم جایزه گرمی میدن.

به هر حال من به کسایی که حس می کنن چنین چیزی براشون افتخاره توهین نمی کنم، می تونن افتخار کنن. ولی برای من آدمایی که تا پاشون رو از مرز می ذارن اون ور یه شکل دیگه میشن (و این یه شکل دیگه تو زنا واضح تر دیده میشه) سر سوزنی باعث افتخار نیستن، اونم با جوایزی که لااقل نیمی از ارزیابیش غیر تخصصی و سیاسیه.

البته این که ما ایرانیا چشم نداریم گاهی موفقیت همدیگه رو ببینیم درسته، ولی من جزو این ادما نیستم. به فرض یه روزی تیم ملی قهرمان جام جهانی بشه، از همه خوشحال ترم. مشکلیم با بردن جوایز ندارم. اما این به شعورم توهین میشه که برام دست بزنن و منم نفهمم و مثل یه موجود تیتاپ خورده خوشحال باشم، ولی در اصل قضیه اون دست زدن چوبی باشه که تو چشمم فرو کردن و من و مملکتم رو عقب مونده و تاریک و به بن بست رسیده و ... به همه معرفی کنن.

امان از جو ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
이태민 نوشته:

از بعد هنری هم این یه مسئله سلیقه ایه. به نظر من این فیلم واقعا چرت بود.

منم همین حس رو دارم، ولی بعضی وقت ها با خودم می گفتم که شاید چون خیلی سنگین بود من نفهمیدم.

پس همون چرته.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
مسعود کیمیایی اعتراض کرده
گفته من جایزه ی فیلم فجر رو گرفتم و جدایی نگرفت،حالا که این اسکار گرفت،حق من بوده
(شوخی)

پس فردا حمید سوریان و بهداد سلیمی هم طلای المپیکو ببرن سیاسیه.
به شخصه تو این چند ساله برای ایران اینجوری اشک نریخته بودم.
غیر ایران هم فقط برای بارسا.
a sepration from iran
چیزی که واسمون عادی شده.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ اسفند ۱۳۹۰
مهمان_مهمان
من اصلا تو بحث شرکت نمی کنم چون حوصله ندارم؛ فقط این جمله خیلی بانمک ه:

And the Oscar goes to Oscar Farhadi for A Separation

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
این موفقیت بزرگ رو تبریک می گم

۸ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
이태민 نوشته:

[quote]
اولا که در اینکه تمام اتفاقات دنیا حتی تخصصی ترینش مثل جایزه نوبل سیاسیه که شکی نیست، سینما که خودش ذاتا اهرم پیشبرد سیاستهاس. اینکه کسی متوجه نمیشه این فیلم رو بزرگش کردن چون وضع ایران رو سیاه و بی امید و تباه نشون میده، دیگه نمیشه براش تشریح کرد.

از بعد هنری هم این یه مسئله سلیقه ایه. به نظر من این فیلم واقعا چرت بود، من این رو زمانی که از سینما بیرون اومدیم به اقلیما گفتم، زمانی که یه فیلم بود مثل هزاران فیلم دیگه، نه زمانی که تو بوق و کرنا کردنش. حالا ممکنه به نظر یکی خوب باشه. این بحث سلیقه س. ولی من میگم اگر این فیلم اسکار می بره، نصف فیلمای ایرانی باید اسکار ببرن. ستایش هم باید جایزه بهترین سریال غیر انگلیسی رو در کنار لاست ببره، چون یه چیزی تو همین مایه هاس!

لابد فردا به جواد یساری هم جایزه گرمی میدن.

به هر حال من به کسایی که حس می کنن چنین چیزی براشون افتخاره توهین نمی کنم، می تونن افتخار کنن. ولی برای من آدمایی که تا پاشون رو از مرز می ذارن اون ور یه شکل دیگه میشن (و این یه شکل دیگه تو زنا واضح تر دیده میشه) سر سوزنی باعث افتخار نیستن، اونم با جوایزی که لااقل نیمی از ارزیابیش غیر تخصصی و سیاسیه.

البته این که ما ایرانیا چشم نداریم گاهی موفقیت همدیگه رو ببینیم درسته، ولی من جزو این ادما نیستم. به فرض یه روزی تیم ملی قهرمان جام جهانی بشه، از همه خوشحال ترم. مشکلیم با بردن جوایز ندارم. اما این به شعورم توهین میشه که برام دست بزنن و منم نفهمم و مثل یه موجود تیتاپ خورده خوشحال باشم، ولی در اصل قضیه اون دست زدن چوبی باشه که تو چشمم فرو کردن و من و مملکتم رو عقب مونده و تاریک و به بن بست رسیده و ... به همه معرفی کنن.

امان از جو ...

منم کاملا باهات موافقم
البته از نظر هنری کاری ندارم ممکنه به نظر بعضی ها فیلم فوق العاده ای باشه
اما تو سیاسی بودن این جایزه هیچ شکی نیست
فقط میتونم برای اون دسته از دوستانی که (الته جمعیت شون متاسفانه خیلیه)الان تو آسمون هفتم دارن سیر میکنن افسوس بخورم
منم حالم از فیلم های و آدم هایی همچون ده نمکی بهم میخوره

کاش کمی چشمامونو باز میکردیم
وبه دور از هر نگاه سیاسی و حزبی ، به اتفاقات اطرافمون منطقی تر نگاه میکردیم

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۸ اسفند ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۹,۷۱۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۳۹۱ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۱,۲۵۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۱۷۳ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۷۷ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۹ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۱۶ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۵۷ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۱۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۷۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۷ کاربر آنلاین است. (۱۲۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!