به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
مهمان_مهمان
نقل قول
سنا نوشته:

نقل قول
کـــــــــــوثــــــــــــر نوشته:

نقل قول
Iman نوشته:

زنده باد اصغر فرهادی که یک افتخار بزرگ برای ایران رقم زد

دیر رسیدی آقا جان !!
به زحمت این بحث تموم شده !!

میدونم این بحث تموم شده.اما اینم ببینین بعد:
سامی یوسف خواننده مشهور و مسلمان ایرانی الاصل در صفحه رسمی فیس بوکش در واکنش به دریافت جایزه اسکار توسط اصغر فرهادی نوشت :

I can't help but express how very proud I am of IRAN for this monumental and great honour -- on receiving the Oscars 2012 award for Best Foreign Language film "A Separation"! Well done -- you never cease to amaze! Praying for Iran, her beautiful people and the entire region as a whole
نمی توانم بگویم بخاطر این افتخار بزرگ و بیاد ماندنی -دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی اسکار 2012 -چقدر افتخار می کنم که ایرانی هستم .نمی توانی متعجب نباشی-برای ایران و مردمان مهربان در تمام نقاطش دعا می کنم.

سامی اوپا

۱۴ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
سلام دوستان خوب و عاشقان فیلم های زیبا و مهیج.دوست دارم چنتا تریلر فیلم عای قدیمی و جدید رو ببنید

تریلر پرونده 39 (ترسناک)محصول 2010

تریلر فیلم بی مصرف ها2 (expendables 2)محصول سال 2012 اگر بی مصرف های 1 رو دیدید این فیلم هم حتما باید تمشا کنید!

این هم تریلر فیلم فوق العاده مهیج خاکستری The Gray

گزینه watch trailer رو بزنید.

فیلم see no evil

درسته فیلم محصول سال 2006 هست.درسته که توسط سایت imdb امتیاز متوسطی گرفته.اما اگر واقعا تشنه ی خون و خونریزی هستید،تشنه دیدن صحنه های فجیع قتل،تشنه ی دیدن سلاخی شدن بازیگرهای زیبا توسط یک قاتل روانی 200 کیولویی هستید!و همینطور تشنه ی هیجان و تنش،این فیلم رو تماشا کنید!

فیلم مرزنشینان frontiers

یک فیلم فرانسوی و خاص ترسناک باز ها!!یک تفریح عالی و اختصاصی برای ترسناک بازها!!حمام خون،خشونت بالای این فیلم "غیرقابل توصیف" است!

فیلم high line

باز هم استفاده از فرمول:"این فیلم براساس داستان واقعی ساخته شده است!" در این فیلم به کار می رود،منتاحا این فیلم واقعا براساس داستان واقعی ساخته شده است.

ماجرای چندصخره نورد که به صخره نوردی می روند،ناگهان...

به جز فیلم بی مصرف ها ی 2 بقیه فیلم ها خیلی ترسناک و مهیج هستند.امیدوارم این فیلم ها رو اگر ندیدید حتما آن ها را تهیه و تماشا کنید.

۱۵ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
فیلم شهر گرگ ها

خیلی فیلم قشنگی و مهیجی هست.اما نمیدونم چرا امتیاز 2.9 گرفته!خیلی فیلم های ضعیف امتیاز بالایی تو این سایت معتبر گرفتن.خیلی دوست دارم بدونم کسانی که به ژانر وحشت علاقه دارن 10 تا از ترسناک ترین فیلم هایی که دیدن رو بگن و هینطور فجیع ترین قتل تو فیلم هایی که دیدید رو نام ببرید.

۱۵ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: kosars
پیام: ۵۲۴
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۰
از: ▫̲̲͡͡ ̲ ̲̲͡|̡̡̡ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡
طرفدار:
- ژاوی-مسی-پیکه-فاب
- ...
- هیشکدوم یه موقعی تیمای اصفهانی خوب بودن:4:
- اسپانیا
- هیشکدوم
- معلومه دیگه پپ
- هیشکدوم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمدرضا دشت بش نوشته:

فیلم شهر گرگ ها

خیلی فیلم قشنگی و مهیجی هست.اما نمیدونم چرا امتیاز 2.9 گرفته!خیلی فیلم های ضعیف امتیاز بالایی تو این سایت معتبر گرفتن.خیلی دوست دارم بدونم کسانی که به ژانر وحشت علاقه دارن 10 تا از ترسناک ترین فیلم هایی که دیدن رو بگن و هینطور فجیع ترین قتل تو فیلم هایی که دیدید رو نام ببرید.

چقد من از اين ژانر وحشت(!) بدم مياد!!!!
هيش وخ رغبت نكردم بشينم پاشون!
مخصوصا اونايشون كه صحنه هايي داره به اسم <<فجيع ترين قتل>> !!

۱۵ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: messijontop
پیام: ۲۱۶
عضویت از: ۱ اسفند ۱۳۹۰
از: گیلان
طرفدار:
- مسی-ژاوی-فابرگاس
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خیلی دوست دارم بدونم کسانی که به ژانر وحشت علاقه دارن 10 تا از ترسناک ترین فیلم هایی که دیدن رو بگن و هینطور فجیع ترین قتل تو فیلم هایی که دیدید رو نام ببرید.

طالع نحس
جن گیر
سری Paranormal Activity
کلبه وحشت
کینه
Drag Me To Hell

من از همینا بیشتر خوشم میاد،از بیشتر فیلمای ترسناک جدید خوشم نمیاد
فجیع ترین قتل ها هم تو فیلم های اره ست

۱۵ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
تو 7 نسخه ی اره هم قتل ها و شکنجه های واقعا زجرآور و فجیعی وجود داشت.ولی وحشتناک ترینش اره 7 بود.سکانس آخر!وحشتناک ترین قتل سری فیلم های اره بود.مرگ از طریق سوختن آن هم داخل دیگ خیلی وحشتناکه!
مقصدنهایی 5 هم اولین قربانیش که یک دختر ژیمناستیک کار بود هم خیلی بود،واقعا قشنگ مرد،استخون پاش زد بیرون!
پیچ اشتباهی 4 هم با اینکه نسبت به 3 نسخه ی قبلیش افت فاحشی داشت ولی سکانس های ابتدایی فیلم آدمخوارها با استفاده از یک تله دست و پای یکی از کارکنان بیمارستان رو قطع کردن.اونقدر باحال کشتنش که من تا ربع ساعت داشتم میخندیدم.
کلا اینجور قتل ها برای ترسناک باز ها بیشتر از اون چیزی که آدم رو بترسونه باعث خندش میشه!
فیلم مرزنشینان و "درون" هم واقعا فیلم های ترسناکی هستند،به جرات میگم خشونت این دو فیلم از 7 نسخه اره هم بیشتره.تو اره ما به این قتل های انسان های بد عادت کردیم،اما در فیلم درون و مرزنشینان ما با زن های جامله ای طرفیم که به بدترین نحو مورد آزار و شکنجه قرار میگیرند.
سادیسمیک ترین فیلم های تاریخ فرانسه،خیلی بهتر از فیلم های کسل کننده و ملال آور هالیوود!!

این دو فیلم رو حتما تماشا کتید،اگه بد بود هرچی دلتون خواست به من بگید!ولی مسلما ژانرهایی هم بهتر از ژانر وحشت و خون و خونریزی وجود داره!من ترجیح میدم نیمه شب در پاریس رو ببینم تا فیلم هولناک درون.

۱۵ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: ₳₰ⱡ₳
پیام: ۱,۳۴۰
عضویت از: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰
از: ...؟
طرفدار:
- Lionel Messi
- Guardiola
- Argentina
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
از من به شما توصیه فیلم ترسناک ببینید ولی درست حسابیشو
خیلی میشنوم اره فیلم ترسناکه ولی متاسفانه نه جذابیتی تو فیلم دیدم نه آب تو دلم تکون خورد
اره اصلا ترسناک نبود ولی تا 1 هفته نتونستم صحنه هاشو از جلو چشم پاک کنم حتی یه خوابایی دیدم که تا حالا فکرشم به ذهنم نیومده
اون موقع فهمیدم داداشم چرا نمیذاشت ببینم
اگه میخواین فیلم ترسناک ببینین سراغ این یه مورد نرین که خطر داره
وای روح و shining خیلی جالب بودن
حتما ببینید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آره منم توصيه ميكنم فيلم ترسناك نگاه كنين خيلي خوبه
به نظر منم اره رو نگاه نكنين ترسناك نيست خيلي حال به هم زنه

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۱۵ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
تو فیلمایی که محمد رضا معرفی کرده چند تاش رو دیدم اما see no evil گفتی و کردی کبابم!
به تمام دوستانی که از تماشای صحنه های بیرون کشیدن چشم از حدقه لذت می برن تماشای این فیلم اکیدا توصیه میشه.
برای این دسته از دوستان(مخصوصا تو محمد رضا)ارزش این فیلم برابر "همشهری کین" و "بر باد رفته "است.
دلیل این ادعا حضور "kane"همون کشتی کج کار معروف که قد و هیکلش با هالک برابری میکنه در فیلمه که برای خودش پدیده ایه!
کین در فیلم دو سه کلمه بیشتر حرف نمیزنه،در واقع مرد عمله و حقیقتا در به دست گرفتن تبر و سایر آلات قتاله حرفه ای عمل کرده،خلاصه اینکه آقای گریگوری دارک کارگردان فیلم ضیافتی پر از خون و خون ریزی به پا کرده.
فیلم از سلاله جمعه سینزدهم و هالووینه با این تفاوت که هیجان و تعلیق کمتری خلق میکنه.
البته کار طراح صحنه و فیلمبردار قابل اعتناست،کلا فضا سازی فیلم خوبه و سیما و ظاهر جذابی داره.نحوه کشتن قربانیان در فیلم هم جذاب و ابتکاریه.
قطعا تو اینجور فیلما به دنبال فیلم نامه خوب نباید بود،کاش تمام بازیگرا مثل خود کین بی حرف بودن تا فیلم بیشتر در دل بیننده می نشست.حیفِ گوش های بیننده که پر میشه از مزخرفات.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
محمد رضا اگه چند قرن قبل تر بودی حتما جلاد میشدی ( شوخی بود بی جنبه نشی)

من فیلم ترسناک زیاد ندیدم اما بدم نمیاد.
تو فیلم ترسناک های کمی که دیدم از همه بیشتر فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس 1 و 2 رو خوشم اومد. باحاله
من نمیدونم چرا با هیچ کدوم از این فجیع ترین قتل ها نمیترسم.

برای من فیلم هایی که در ارتباط با روح و جن و نفرین و طلسم این چیزا باشه و آدم کشی و دست و پا قطع کردن نداشته باشه خیلی خیلی ترسناک تره مخصوصا این که ژاپنی باشه

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۵ اسفند ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۳,۵۹۱ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۱۸۶ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۱۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۰,۵۲۹ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۷۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۵۱۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۷۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۱۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!