به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
این چشم بادمی ها فیلم های ترسناک توپی میسازن ها شیطونا.

یک فیلم داداشم گرفت اسمش یادم نمیاد ده دقیقه اولشو دیدم یا خودم گفتم مگه مریضم ارامش خودم به هم بریزم دیگه ادامه ندادم رفتم پی کارم

۱۵ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: My.Love.Messi
پیام: ۱,۸۰۹
عضویت از: ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از: اهواز
طرفدار:
- لئو ، لئو ، لئو ، بازهم لئو
- دیئگو آرماندو مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- فرهاد مجیدی و دوستان!
- گواردیولا-آرسن ونگر-کاپلو
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
بجث ژانر ترسناک شد گقتم بیام فیلم Insidious رو بهتون معرفی بکنم فیلم فوق العاده ترسناکیه اینم جزئیاتش مشاهده لینک
نمره ی خوبی هم گرفته بهتون توصیه میکنم حتما ببینینش!

ویرایش ناظر:
طبق قوانین انجمن، و بدلیل پشتیبانی کامل این انجمن از قوانین کپی رایت، قرار دادن لینک دانلود مجاز نیست.

ــیه تیغ

۱۶ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
سلام دوستان.اگر از فیلم های ترسناک زیاد خوشتان نمی آید ولی عاشق صحنه های شکنجه هستید بتون پیشنهاد میکنم فیلم "هفت روز" رو حتما تماشا کنید.یک فیلم جنایی با ریتم بسیار کند.

فیلم داستان دختر بچه ای هست که یک روز خانه را ترک میکند ولی دیگر به خانه بازنمی گردد.بعد پلیس جنازه ی "جاسمین"را پیدا میکند که به فجیع ترین شکل ممکن مورد تجاوز قرار گرفته و بعد هم به قتل رسیده.
مطمئنا این چیزی نیست که یک پدر بتواند با آن کنار بیاید.پدری که عزیزترین شخص زندگیش رو از دست داده آن هم به خاطر سهل انگای خودش و همراهی نکردن جاسمین برای توزیع کارت های تولدش.

شما اگر جای آقای هامل بودید چه کار میکردید؟می گذاشتید عدالت به روش قانون اجرا شود،یا به روش خودتان؟
آیا وقتی کسی عزیزترین شخص زندگیش،این طوری مورد ضرب و شتم،تجاوز قرار میگیرد سپس به قتل میرسد،تا آخر عمرتان میتویند لحظه ای با این اتفاق کنار بیایید؟آیا بدون اینکه یک انتقام سخت از آن روان پریش سادیسمیک نگیرید وجدانتان آسوده خواهد بود؟احتمالا نه.

هفت روز داستان فردیست که هفت روز به بدترین نحو ممکن مورد شکنجه قرار میگیرد،توسط پدر جاسمین.همان دخترک نازنینی که او را به قتل رسانده بود.
یک فیلم هولناک با تم انتقام.باز هم یک فیلم فرانسوی دیگر البته نه مثل شاهکارهایی مانند مرزنشینان و درون که باعث ترشح مقادیر زیادی آدرنالین می شود.بلکه یک فیلم ساده با ریتم آرام و جنایی باز هم نیاز دنیایی ما عاشقان فیلم های ترسناک و شکنجه های عذاب آور که احتمالا یک مخاطب ساده توانایی و تحمل دیدن آن ها را نخواهد داشت ارضا کرد.پدری که به هیچ وجه نمی تواند با قتل دخترش کنار بیاید.به هیچ وجه.
هامل انسان خوش قلب و مهرانی است.اما قتل دخترش او را زیادی بی رحم کرده.مطمئنا میزان شکنجه های قرار است ببینید آن قدر زیاد هست که نتوانید به راحتی با آن کنار بیایید.حتی اگر آن شخصی که شکنجه می شود یک قاتل روانی سادیسمیک باشد که دختربچه های زیادی را مرود تجاوز و قتل قرار داده.

این فیلم را ببیند یا اگر وقت نکردید به هر دلیلی آن را ببیند به سوال من جواب بدید؟

این فیلم برای کسانی که عاشق شکنجه و عذاب هستند ساخته نشده.این فیلم چیز دیگری می خواهد بگوید.
آیا شما کار آقای هامل رو تایید میکنید؟یا اگر این اتفاق خدایی نکرده برای شما اتفاق میافتاد او را می بخشیدید یا آرزو میکردید که آن قاتل روانی دست بسته در یک جای دور افتاده با وسایل و ابزار شکنجه جلویتان باشد تا او را له کنید؟من تک تک آن عذاب ها و شکنجه ها و بلاهایی که اقای هامل با آن قاتل انجام داد را تایید میکنم و میپسندم.فیلمی که خیلی هم منتقدان سرسختی داشت و البته طرفداران و دوستداران خاص خودش را داشت.کسانی که پز رونشفکری میدهند کسانی که بخشش شعار آن هاست ولی حتی یک لحظه هم نمی توانند خود را جای آقای هامل بزارند با این شکنجه ها مشکل خواهندداشت و کار اقای هامل را تایید نمیکنند.اما کسانی که معنای عشق و دوست داشتن را درک میکنند هم از طرف دیگر مشکلی هرچند کوچک با آقای هامل خواهند داشت!:

که چرا آن روانی را بیشتر از این تکه پاره نکرد!آن قاتل دردی را تحمل کرد که هیچ انسانی تحمل آن را ندارد،نه یک ساعت،نه دو ساعت.7روز مورد حمله شدیدترین شکنجه ها قرار گرفت.و ذره ذره روح و جسمش به ورطه نابودی افتاد.آقای هامل روحش نابود شد بخاطر بلایی که سر تنها دخترش آمد.آن قدر نابود شد که حاضر شد آن قاتل که نمونه بارز یک انسان سادیسمیک درقرن 21 هست را از ماشین حمل زندانی بدزدد تا او را 7روز شکنجه کند،و چه جالب که بعد از 7روز هیچ چیزی ازش باقی نمی ماند ولی دارد نفس میکشد!او ذره ذره نابودش کرد...

فیلم the tortured (شکنجه) هم فیلمی با همین ژانر است ودقیقا با همین موضوع.ولی فرقش با 7روز آن است
که آخرش حسابی سوپرایز می شوید طوری که از فردایش باید خودتان را باید به یک روان پزشک نشان دهید.برای شروع یک دوره ی روان درمانی.این فیلم به شما ضربه ی روحی بزرگی وارد میکند.این فیلم حسابی سوپرایزتان خواهد کرد.

۱۶ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بجث ژانر ترسناک شد گقتم بیام فیلم Insidious رو بهتون معرفی بکنم

بابت سلیقه و حسن انتخابت بهت تبریک میگم.کارگردان این فیلم
جیمز ون هم کاگردان سری فیلم های اره هست.و یکی از شخصیت های این فیلم تو قسمت اره 1بازی کرد.همون فرد معتاد.فیلم خیلی خوش ساخت و جذابی هست.مخصوصا با بازی جذاب rose byrneکه اگه یادتون باشه همون دختری هست که تو فیلم استثنایی 28 هفته بعد هم بازی کرد.
وقتی یک فیلم یک کاگردان فوق العاده داشته باشه و یک نویسنده ی عالی بنام لی وانل و سوپراستارهای سینما هم در آن بازی کنند مگه میشه فیلم بد باشه؟!

۱۶ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
برای من فیلم هایی که در ارتباط با روح و جن و نفرین و طلسم این چیزا باشه و آدم کشی و دست و پا قطع کردن نداشته باشه خیلی خیلی ترسناک تره مخصوصا این که ژاپنی باشه

محمد رضا از این تریپ فیلم ها سراغ نداری معرفی کنی؟
من با شکنجه نه حال میکنم و نه میترسم با جن و روح میترسم

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۶ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

فیلم یتیم خانه (The Orphanage) رو بت پیشنهاد میکنم ببینی.من خیلی کم از فیلم های ترسناک میترسم.و بیشتر عاشق فیلم های شکنجه و فیلم های کمدی ترسناک هستم.اما این فیلم با کسی شوخی نداره.همه رو میترسونه.یه خط از داستانش هم نمیگم چون که هیجانش تا حدودی از بین میره.فقط بت پیشنهاد میکنم این فیلم رو تنها تماشا نکنی.محصول سال 2007 هست.

۱۶ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
محمدرضا دشت بش نوشته:

نقل قول

فیلم یتیم خانه (The Orphanage) رو بت پیشنهاد میکنم ببینی.من خیلی کم از فیلم های ترسناک میترسم.و بیشتر عاشق فیلم های شکنجه و فیلم های کمدی ترسناک هستم.اما این فیلم با کسی شوخی نداره.همه رو میترسونه.یه خط از داستانش هم نمیگم چون که هیجانش تا حدودی از بین میره.فقط بت پیشنهاد میکنم این فیلم رو تنها تماشا نکنی.محصول سال 2007 هست.

یادمه خیلی غوغا کرده بود این فیلم.
به شخصه بعد دیدن این فیلم ا کلی کلنجار رفتن تونستم بخوابم.
البته شاید شما مثل من نشین،چون که این فیلمو تنهایی و ساعت1 تا 3 نصفه شب و با چراغ های خاموش نگاه نکردین

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ولی من اصلا نمی ترسم.

به نظر من خنده دارن اینا.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۶ اسفند ۱۳۹۰
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته شاید شما مثل من نشین،چون که این فیلمو تنهایی و ساعت1 تا 3 نصفه شب و با چراغ های خاموش نگاه نکردین

من فكر مي كردم فيلم ترسناكو رو فقط من اين جوري نگاه ميكنم
خدايش يه هيجاني داره امتحان كنين

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۱۶ اسفند ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اونایی که فیلم اره و امثالهم رو نگا می کنن و لذت می برن، اسماشون رو لیست کنن به من بدن. یادم باشه با اعضای این لیست هیچ وقت حرف نزنم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ اسفند ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۲,۵۳۰ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۶۰ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۴۱ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۹,۴۸۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۶۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۲۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۴۹۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۶۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!