به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فن پرسیم خوبه اما موندم این فصل ه تموم داره میشه برای فصل بعد که کمبود مهاجم نداریم بعد هی راسل میاد میگه پولمون کمه و فلان و بلان. میترسم با اومدنش ویا بره ذخیره اصلا دوست ندارم ویا رو ذخیره ببینیم به تیو و کوئنکا هم کمتر بازی میرسه.

حالا تو از کجا مطمئنی بازیش تموم میشه ؟! این فصل خیلی خوب بوده روی فرمه بعدش وقتی بیاد بارسا با سبک تیم اشناست توتال فوتبال هلند رو توی ذهنش میاره همون رو توی زمین پیاده میکنه

راسل داره جای خالی احتمالی ویا رو پر میکنه مهاجم نوک تخصصی فعلا نداریم ویا هم بیاد بازم میشه یک مهاجم نوک ما یک ذخیره مطمئن باید داشته باشیم فن پرسی و ویا هر دو ستاره هستن هر کدوم هم میتونن موثر باشن این جوری یک رقابتی هم به وجود میاد و هر کدومشون سعی میکنن از اون یکی پیشی بگیرن برای همین به بهتر عمل کردن عملکرد خط حمله هم کمک میکنه .

نقل قول
خودتونو بذارید جای هواداری آرسنال که تا یه بازیکن تیمشون خیلی خوب میشه زرتی بارسا بیاد بگیرتش. آنری فابرگاس شاید هم فن پرسی. هلب تو آرسنال خیلی خوب بود و فیکسش هم بود اما وختی اومد بارسا نابود شد بنده خدا. شما جای طرفدارای آرسنال باشید عصبی نمیشید؟

این بازیکن ها خودشون هم میخوان بیان ، انری خودش راضی بود ، فابرگاس که با کله اومد یک پولی هم میخواست بده هلب رو قبول دارم که خراب شد البته اونم به خاطره بازی ندادن های گواردیولا بود انصافا اون مواقعی که توی همون سال اینیستا هی مصدوم میشد اگر کیتا رو هافبک نفوذی نمیذاشت و هلب رو میذاشت جاش شاید الان مونده بود ، کیتا توی اون فصل یک جورایی به هافبک دفاعی چسبیده بود اما گواردیولا اسرار داشت بزارش هافبک نفوذی البته همین هم شد که دیگه الان پست تخصصیش هم شده هافبک نفوذی و توی پست هافبک دفاعی خوب کار نمیکنه نمونش بازی قبل خیلی ضعیف عمل کرد .

نقل قول
یه سوال نیمه فنی : امسال که قرارداد ون پرسی تموم بشه، برای خریدش که دیگه نیازی به پرداخت پول نیست؟ فقط میمونه بحث مزایا و حقوق و اینطرو چیزا، درسته؟

اگر تا موقع تمام شدن قراردادش صبر کنن اره اما ظاهرا برای اینکه تمدید نکنه راسل میخواد قبل از تمام شدن قرارداد باهاش قرارداد ببنده ، این ونگر هم مطمئن باش اگر بخواد این رو بده پولش رو میگیره

همه کاره ارسناله ها...!!!

نقل قول
دفاع وسط رو چیکار کنیم؟ اگه از بین پیکه و پویول یکیشون نباشن تو دفاع به مشکل می خوریم. مکسول بد کار نکرده ولی اولا پست اصلیش دفاع وسط نیست و ثانیا بعضی وقتا سوتی های بدی میده.

امیر جون اول بگم مکسول هم رفته ها میدونی که؟

خب ولی با این حال درست میگی تیم به مدافع نیاز داره ، منم موافقم که الان یک ترمیم اساسی میخواد خط دفاع برای خرید چند گزینه همین الان مطرحه که معتبر ترینش الباست بازیکن خوبیه اما قدش مناسب نیست ، بیل بهترین گزینه هست که احتمالا بارسا بیشتر به دنبال همون البا ارزون میره

۲۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
28-9 سالگی تا 32-33 سالگی اوج فوتبال یه مهاجمه.اگه قرار به حاضری خوری باشه بهترین گزینه خرید بازیکن 28-9 سالس. هرچند به طور قطع به یقین اطمینان دارم ون پرسی آرسنال میمونه.اولین چیزی ه از تئوری فوتبال یاد گرفتم این بود

کی گفته 28 تا 32 سالگی اوج یه فوتبالیسته؟
این بستگی به خود فرد داره و هیچ قاعده کلی براش وجود نداره
برای مثال چندتا مهاجم بهت میگم که از 28 سالگی به بعد هیچ کاری نتونستن بکنن
اوون - ساویولا - رونالدینیو
برعکسش هم هست
هیچ وقت نمیشه تعیین کرد نقطه اوج یه فوتبالیست 28 تا 32 سالگی هست یا یه بازه زمانی دیگه. یه زمانی این حرف رو می گفتن ولی واقعیت اینه که اینا کلیشه ای بیش نیست.
واقعیت اینه که باشگاه های بزرگ خیلی کم میان و مهاجمی با سن 29 یا 30 رو می خرن. اگر هم بخرن برای تقویت نیمکت می خرن. باز اگه مدافع بود میشد بهش فکر کرد.

عزیز من اولا که من واقعا موافق خرید ون پرسی نیستم.به نظرم واسه هر پست تهاجمی بهترین ها رو نداشته باشیم یکی از بهترین ها رو داریم.
و مطمئنم هستم که ون پرسی نه به بارسا میاد نه به تیم دیگه.
ولی مسئله ای که هست،اینه که شاید این بازیکنا خوب نبودن تو اون سن.ولی مسئله اینجاست که تجربشون به شدت بالا میره.
اگه تو جوّ فوتبال قرار بگیری حرفمو درک مینی.بعضی اوقات فقط تجربس که باعث گلزنی یه بازیکن میشه.مطمئنا اون موقعیت هایی که الکسیس خراب میکنه رو ون پرسی خراب نمیکنه.
این بازیکنایی که تو گفتی خراب شدن.بحثشون به نظرم جداس.
رونالدینیو در اوج خوب نبودنش هم کلی گل زد.چون چارچوب شناسی با بالا رفتن سن درصدش خیلی میره بالاتر.
رونالدو تو اوج چاقیش هم توپ گیرش میومد میزد تو گل.
حالا بعضیا چاروب شناسن،بعضیا تجربی چارچوب رو میشناسن.
الان تو اینیستا رو ببین،2-3 سال پیش چجوری شوت میزد،الان چجوری شوت میزنه.حتی مسی هم تا 2-3 سال پیش خیلی موقعیت خراب میکرد،الان دیگه اصلا اونجوری نیست و مطمئنا تو 27-8 سالگی بازیکنی میشه که دنیا به خودش نخواهد دید.
یا داوید ویا.
تو والنسیا که بود چقدر دوندگی میکرد تا گل میزد.
تو بارسا درسته که ژاوی و اینیستا پشتش بودن.ولی با کمترین دوندگی بیشترین گل رو زد.اونم وختی که مهاجم اول تیم نبود.
گلش به منچستر و رئال اوج نبوغ فوتبالی داوید ویا بود که هیچ وخت 3-4 سال قبلش اینطوری نمیزد.شاید این توپا رو یه تنه دریبل میکرد گل میزد.ولی اون شناختو از چارچوب نداشت.
و در ضمن این یه امر اثبات شدس.اکثر مربیا و بازیکنا به این موضوع اذعان دارن.منم از خودم نمیگم،اینو زمان بچگی تو اولین کلاس تئوری بهم یاد دادن.

پ.ن:اصولا با توجه به این که امیر رو میشناسم و مطمئنم قانع نمیشه وست ندارم به ادامه ی بحث بپردازم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
اگه تو جوّ فوتبال قرار بگیری حرفمو درک مینی.بعضی اوقات فقط تجربس که باعث گلزنی یه بازیکن میشه.

مطمئن باش من هم تو جو فوتبال بودم
تجربه خوبه ولی وقتی داری مهاجم نوک می خری سن کم همیشه بهتر از سن بالاست
نقل قول
مطمئنا اون موقعیت هایی که الکسیس خراب میکنه رو ون پرسی خراب نمیکنه.

اون موقعیت هایی که الکسیس خراب می کنه، بهزاد غلامپور هم خراب نمی کنه
نقل قول
رونالدینیو در اوج خوب نبودنش هم کلی گل زد.چون چارچوب شناسی با بالا رفتن سن درصدش خیلی میره بالاتر. رونالدو تو اوج چاقیش هم توپ گیرش میومد میزد تو گل. حالا بعضیا چاروب شناسن،بعضیا تجربی چارچوب رو میشناسن.

اینا درسته ولی مهم تر از اینا هم هست.
اگه سن مهاجم مهم نبود، رونالدینیو و رونالدو همین الان هم تو بارسا و رئال بودن
نقل قول
الان تو اینیستا رو ببین،2-3 سال پیش چجوری شوت میزد،الان چجوری شوت میزنه.حتی مسی هم تا 2-3 سال پیش خیلی موقعیت خراب میکرد،الان دیگه اصلا اونجوری نیست و مطمئنا تو 27-8 سالگی بازیکنی میشه که دنیا به خودش نخواهد دید.

اینیستا که 3 سال پیش هم شوتش همینجوری بود. مثلا گلش به چلسی
مسی هم الان 24 سالشه. تو 30 سالگی قطعا نمی تونه مثل الان بازی کنه.
نقل قول
یا داوید ویا. تو والنسیا که بود چقدر دوندگی میکرد تا گل میزد. تو بارسا درسته که ژاوی و اینیستا پشتش بودن.ولی با کمترین دوندگی بیشترین گل رو زد.اونم وختی که مهاجم اول تیم نبود. گلش به منچستر و رئال اوج نبوغ فوتبالی داوید ویا بود که هیچ وخت 3-4 سال قبلش اینطوری نمیزد.شاید این توپا رو یه تنه دریبل میکرد گل میزد.ولی اون شناختو از چارچوب نداشت.

ویا هم تو والنسیا شم گلزنیش خیلی بالاتر بود. تو بارسا تا دلت بخواد موقعیت 100% خراب کرده ولی هنوز هم یکی از بهترین های دنیاست
نقل قول
در ضمن این یه امر اثبات شدس.اکثر مربیا و بازیکنا به این موضوع اذعان دارن.منم از خودم نمیگم،اینو زمان بچگی تو اولین کلاس تئوری بهم یاد دادن.

هیچ امر اثبات شده ای وجود نداره که 28 تا 32 سالگی اوج دوران فوتبال باشه. اینا حرف رو 10 سال پیش می گفتن که بیشتر در حد حرف بود. الان حتی همون حرف رو هم نمیگن.
نقل قول
پ.ن:اصولا با توجه به این که امیر رو میشناسم و مطمئنم قانع نمیشه وست ندارم به ادامه ی بحث بپردازم

قطعا هیچ حرف غلطی امیر رو قانع نمی کنه.

پ.ن: گفتی تو هم مخالف خریدن ون پرسی هستی و می دونی که نه بارسا ون پرسی رو می خری و نه ون پرسی به بارسا میاد، فرق من و تو اینه که من فکر می کنم اگه بارسا بطور جدی بخواد بخرتش؛ ون پرسی با کله میاد

نقل قول
امیر جون اول بگم مکسول هم رفته ها میدونی که؟

منظورم ماسکرانو بود که تو دفاع وسط بد کار نکرده.
این مکسول اسم یه دانشمنده که مهندسای برق خوب میشناسنش. تو یکی از درسا هرچی کشیدیم از این کشیدیم. همش به ماسکرانو میگم مکسول. از بس رو اعصاب بوده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: ali_alex
پیام: ۱,۶۹۰
عضویت از: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹
از: abadan
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پ.ن: گفتی تو هم مخالف خریدن ون پرسی هستی و می دونی که نه بارسا ون پرسی رو می خری و نه ون پرسی به بارسا میاد، فرق من و تو اینه که من فکر می کنه اگه بارسا بطور جدی بخواد بخرتش؛ ون پرسی با کله میاد

فن پرسی با این وجود که الان آقای گل جزیرست و یکی از امیدهای هلند تو یورو نیز هست .پس با این وجود باید قیمت بالای هم بابش کرد که وافعا استحقاقشو داره.

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
فن پرسی با این وجود که الان آقای گل جزیرست و یکی از امیدهای هلند تو یورو نیز هست .پس با این وجود باید قیمت بالای هم بابش کرد که وافعا استحقاقشو داره.

من نمیگم ون پرسی استحقاق قیمت بالا رو نداره.
من میگم ون پرسی به درد تیمی مثل بارسا نمی خوره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من میگم ون پرسی به درد تیمی مثل بارسا نمی خور

امیر جون انگار تو هم فکر کردی میخواد اون نوع استیل بدنی و اعصاب فن پرسی شبیه زلاتان هستش و نتونه تو بارسا دوم بیاره!

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بابا بیخیال فن پرسی. اولا اون چنان ستاره نیست بعدشم28-29 سالشه . آنری اون موقع نیست که هر توپی رو تو آرسنال گل می کرد. به درد نمی خوره

CATALUNYA is not Spain
۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
امیر جون انگار تو هم فکر کردی میخواد اون نوع استیل بدنی و اعصاب فن پرسی شبیه زلاتان هستش و نتونه تو بارسا دوم بیاره!

نه. معلومه که نه.
من با 2 تا مسئله درباره خرید ون پرسی مشکل دارم.
1- نیازی به مهاجم نداریم. بودجه ما محدوده. دفاع چپ نداریم. دفاع وسط کم داریم. اول باید یه فکری به حال اونا بکنیم. اونا اولویت دارن نه مهاجم. مگر اینکه مثل منچسترسیتی یه منبع بی پایان پول داشته باشیم که بخوایم هم دفاع چپ هم دفاع وسط و هم مهاجم خوب بخریم. وقتی همچین پولی نداریم پس باید به خرید مدافع اکتفا کنیم.
2- ون پرسی سنش بالاست. وقتی فصل بعد شروع بشه ون پرسی رفته تو 30 سالگی.
اگه همچین پول بالایی رو براش پرداخت کنیم و فرض هم بکنیم که مثل زلاتان نمیشه و خوب گل میزنه. فوقش یکی دو فصل برامون خوب گل میزنه و بعدش به یه بازیکن معمولی تبدیل میشه با توجه به سنش.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
اگه اینطور که وضع باشگاه رو اینطور جلوه دادی زیاد وضع مالی خوب نیست پس با همین بازیکنا تا همین جای فصل هم خوب کردیم دوم اوردیم
حالا این هیچ .نیاز به مهاجم داریم اتفاقا چون الان تنها کسی که داره خوب گل میزنه مسی نفر 2و3تیم هافبکهای تیم هستن سسک و ژاوی پس نه اثری از سانچز هست نه پدرو ویا هم که ..............مسولای باشگاه و پپ همه دنبال جذب نیمار هستن .
درمورد خط دفاعی هم این یورگی آلبا والنسیا هم زیاد قیمتش بالا نیست میتونیم جمعو جورش کنن برای تیم.تا اینکه تیاگو سیلوای میلان رو بزاریم رو نیمکت.

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
اگه اینطور که وضع باشگاه رو اینطور جلوه دادی زیاد وضع مالی خوب نیست پس با همین بازیکنا تا همین جای فصل هم خوب کردیم دوم اوردیم

وضع مالی ما خوبه ولی وضع مالی رئال و منچسترسیتی از ما بهتره.
دوم شدن رو اصلا موافق نیستم، ایشالا اول میشیم.
نقل قول
حالا این هیچ .نیاز به مهاجم داریم اتفاقا چون الان تنها کسی که داره خوب گل میزنه مسی نفر 2و3تیم هافبکهای تیم هستن سسک و ژاوی پس نه اثری از سانچز هست نه پدرو ویا هم که ..............مسولای باشگاه و پپ همه دنبال جذب نیمار هستن .

در مورد مسی باهات موافقم ولی در نظر بگیر که ویا هم برمیگرده. درسته که مثل زمان والنسیا گل نمیزنه ولی همچنان یکی از بهترین های دنیاست. مطمئنا با بازگشت ویا وضعیتمون تو حمله بهتر میشه.
ضمن اینکه آفلای هم برمیگرده. بالاخره آفلای هم می تونه تو فاز تهاجمی کمکی باشه.
الان وضعیت تو دفاع چپ بحرانیه. چرا باور نمی کنید؟ آبیدال به احتمال زیاد دیگه نمی تونه فوتبال بازی کنه. الان فقط آدریانو رو داریم. که به نظر من در حد ثابت بازی کردن برای بارسا نیست، اگر هم باشه پس ذخیرش کی باشه؟ اگه آدریانو مصدوم بشه دیگه حتی 1 دونه دفاع چپ هم نداریم.
دفاع چپ رو ول کنیم بریم مهاجم بخریم؟
نقل قول
درمورد خط دفاعی هم این یورگی آلبا والنسیا هم زیاد قیمتش بالا نیست میتونیم جمعو جورش کنن برای تیم.تا اینکه تیاگو سیلوای میلان رو بزاریم رو نیمکت.

بازم باهات موافقم چون آلبا دفاع چپه و سیلوا دفاع وسط. ما الان بیشتر از هر چیزی به دفاع چپ نیاز داریم.
آلبا رو زیاد نمی شناسم ولی دوستان تعریفش رو می کنن. اگه واقعا بتونه دفاع چپ خوبی برای بارسا باشه به نظر من بهترین خرید، خرید آلباست.
اگه آلبا رو گزینه مناسبی نمی دونید پس دیگه به ناچار بیل رو باید بخریم چون دفاع چپ نداریم.
بعد از آلبا یا بیل هم به نظر من هاملز که دفاع وسط دورتموند هست می تونه بهترین خرید باشه.
تا وقتی به اینا نیاز داریم اولویت با خرید ایناست نه ون پرسی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۷,۵۰۸ بازدید
۳۶ دقیقه قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۰,۵۴۸ بازدید
۴۱ دقیقه قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۲,۹۷۰ بازدید
۹ ساعت قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۸ بازدید
۱۰ ساعت قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۵ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۲۳۳ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۵۵ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۱۴ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۲۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۷ کاربر آنلاین است. (۸۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!