به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: موسیقی
مهمان_مهمان
نقل قول
Tornado_14 نوشته:

خیلی وقت بود دنبال آهنگ های این گروه بودم

اولین بار تو تاکسی شنیدم و کلی باهاش حال کردم

از راننده پرسیدم اسم گروه چیه؟

گفت: هان؟؟؟

کلی دنبالش گشتم و یافت نشد که نشد

تو ویژه برنامه سال تحویل احسان علی خانی یه دفعه آهنگ رو شنیدم و ...

بالاخره آهنگ ها رو گرفتم

امروز هم سایتشون رو پیدا کردم و دیدم تو سایتشون هم برای دانلود گذاشتن

این هم برای همه ی اونایی که با موسیقی سنتی حال میکنن

گروه رستاک

این آهنگ ها کامل نیستن و فقط برای معرفی هستن

کاملش رو لطفآ از جیب مبارک هزینه کن و بخر

ما آخرش نفهمیدیم اینا مجازن٬ نیمه مجازن٬ غیر مجازن

ولی خیلی بانمکه که موسیقی محلی سنتی می خونن؛ با این که خودم از این سبک زیاد خوشم نمیاد٬‌اما دوست دارم رواج پیدا کنه که از بین نره.

۲۰ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
من تو تلوزيون ايران گروهشون رو ديدم دارن اجرا ميكنن بعيد به نظر مياد غير مجاز باشن.

۲۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Devil may cry نوشته:

من تو تلوزيون ايران گروهشون رو ديدم دارن اجرا ميكنن بعيد به نظر مياد غير مجاز باشن.

تو این دوکلمه معانی زیادی نهفته ست، خوبه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: الیکا
پیام: ۲,۱۰۳
عضویت از: ۲۷ آذر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- david villa
- پرسپولیس
- اسپانیا
- guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ما آخرش نفهمیدیم اینا مجازن٬ نیمه مجازن٬ غیر مجازن

وقتی آلبوم بیرون میدن یعنی مجوز دارن و در نتیجه مجازن دیگه!

۲۲ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آهنگ جدید Linkin Park به نام Burn It Down

mp3

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو
آهنگ زیبای «سلام»از ستار

لـــــــــینک دانلـــــود

۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اول از همشهری خودمون شروع میکنم.
سامان جلیلی از زبون خودش :
بیوگرافی سامان جلیلی

سامان جلیلی متولد 3 مرداد 1370

متولد کرج ولی اصالتا شمالی هستم مازندران بابل

از نوجوانی علاقه زیادی به خوانندگی داشتم و از 16 سالگی گیتار زدن را شروع کردم و با تشویقی که از سمت خانواده و دوستان داشتم تصمیم گرفتم این کار رو به صورت جدی و حرفه ای دنبال کنم .

دانشجوی انصرافی رشته ی معماری دانشگاه ازاد واحد ایت ا... آملی بودم

در حال حاضر خانواده ام در جزیره کیش زندگی میکنند و خودم در حال گذراندن خدمت سربازی هستم

اولین کاری که از من پخش شد دموی تلافی بود که انشاا... حتما در وقت مناسب کاملش میکنم .

تمام کارهایی که از من شنیدید ملودی و شعر بیشترشون از خودم بوده و 3 تا کار پسر خاله عزیزم زحمت شعرش رو کشیده.

تنظیم عالی مهدی احمدوند هم بی دلیل برای بهتر شدن اهنگها نبود. واقعا مهدی شخصیت بالایی داره.

و در اینده نزدیک کارهای تک اهنگم را در استدیو شخصیم تنظیم میکنم.

منبع : وبلاگ رسمی سامان جلیلی

۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دومیش هم از یکی از مشهور ترین و محبوب ترین خواننده های ایران.

بیوگرافی احسان خواجه امیری

حسان خواجه امیری متولد ۷ آبان ۱۳۶۳ فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد و فرزند آخر خانواده احسان خواجه امیری در یک خانواده هنرمند به دنیا آمده است . پدر او ایرج از سر آمدان موسیقی سنتی و آواز است که بر شکوفایی و پرورش او تاثیر بسزایی داشته است. احسان شیفته و عاشق موسیقی است. کار حرفه ای خود را با آهنگسازی برای مجموعه ای مستند که موسیقی بی کلام بود شروع کرد.

از زبان خودش :

در يك خانواده كاملا هنرمند به دنيا اومدم، پدرم «ايرج» يكي از خوانندگان بنام و محبوب ايران است، مادرم هم از صداي خوبي بهره‌مند است اما هيچ‌وقت قسمت نشده كه بخواند، خواهر بزرگترم هم موسيقيدان است.طبيعي بود كه با داشتن چنين خانواده هنرمندي به خوانندگي علاقه‌مند شوم. خواندن در خون من است مطمئنا در هيچ كاري نمي‌‌توانستم به اندازه خوانندگي موفق شوم.از شش سالگي با نوازندگي ويولن كارم رو آغاز كردم اما ورودم به دنياي موسيقي در سن سيزده سالگي بود، آواز رو هم نزد پدرم آموزش ديدم.ر هفده سالگي اولين آلبوم را روانه بازار كردم. در آن آلبوم به همراه پدرم آواز خواندم البته هشتاد درصد آن آلبوم كار خودم بود.مدتي موسيقي سنتي يا همون ملي و ايروني رو كار كردم. اين سبك موسيقي را خيلي هم دوست دارم و پيشرفت خوبي هم در آن داشتم. پس از گذشت مدتي به اين نتيجه رسيدم كه در اين كار نمي‌‌توانم آن‌چنان كه بايد اثرگذار باشم چرا كه پرونده اين سبك موسيقي را پدرم و آقاي شجريان بسته‌اند و هيچ جايي براي من نگذاشته‌اند. من اگر تمام عمرم تلاش كنم، تازه مي‌‌توانم به پدرم برسم و نمي‌‌توانم از آن بالاتر بروم.من عاشق صداي پدرم هستم. هيچ‌وقت صدايش از ذهنم پاك نمي‌‌شود. او پهلوان آواز ايران است. اصلا كساني كه در آن دهه در موسيقي ايران زحمت مي‌‌كشيدند، بي‌‌نظير و تكرارنشدني بودند.
براي رسيدن به جايگاه فعلي‌ام خيلي‌ها برايم زحمت كشيدند. در وهله اول پدر و مادرم بودند و بعد دكتر يداللهي و آقاي جعفري. من هيچ وقت لطف اين افراد را فراموش نمي‌‌كنم و خودم را مديون آنها مي‌‌دانم.
به نظر من براي خواننده هيچ‌چيز لذتبخش‌تر از آن نيست كه مردم از صدا و كارش خوششان بيايد و هيچ‌چيزي نمي‌‌تواند جاي اين احساس را بگيرد كه يك روز يك ميلياردر به من بگويد با كارت خيلي گريه كردم اما بعدش هم كلي لذت بردم... اين زمان‌ها، مي‌‌تواند لحظه‌هاي خوبي براي انسان و يك خواننده باشد.
مردم اوايل وقتي مرا تو خيابون مي‌‌ديدند، تعجب مي‌‌كردند... بهم مي‌‌گفتند باورمون نمي‌‌شد اين صدا متعلق به پسر كم‌سن‌وسالي مثل تو باشد.
به نظر من ترانه در موفقيت يك اثر نقش اصلي رو بازي مي‌‌كند. من خودم روي اين قضيه خيلي حساس هستم و حاضر نيستم هر ترانه‌اي رو بخونم. فكر مي‌‌كنم ترانه‌اي موفقه كه بتواند لحظه‌اي شنونده رو به فكر واداره... شخصا عاشق ترانه‌هاي دكتر يداللهي هستم. با قلمشان انس گرفتم حتي اگر ترانه‌اي كه مي‌‌خوانم متعلق به ايشان نباشد اما نظرشان را مي‌‌پرسم.
خواهرم يك موسيقيدان تمام‌عيار است و ديكشنري متحرك موسيقي است. او به لحاظ تئوري موسيقي در رده بالايي است تا به حال كارهاي زيادي را تنظيم كرده است مثل آلبوم اميد حجت... ولي خب من و اون نمي‌‌تونيم با هم به طور مشترك كار كنيم. اصلا آدم با نزديكانش نمي‌‌تونه كار حرفه‌اي انجام بدهد. مثلا من و خواهرم تا مي‌‌خواهيم با هم كار كنيم، دعوامون مي‌‌شود! البته بيشتر تقصير خودم هست چون در كل آدم بي‌‌قراري هستم، نمي‌تونم بشينم تنها گوش بدهم. 95 درصد داشته‌هايي رو هم كه به دست آوردم، تجربي بوده است. اين عادت تو زندگي شخصي‌ام هم هست. مثلا اگه يه نشاني رو بخواهم بگردم، از كسي نمي‌‌پرسم. خودم مي‌‌روم و پيدا مي‌‌كنم. حتي اگر ساعت‌ها وقتم رو بگيره.
موسيقي مثل حلقه‌هاي زنجيره، اگه حلقه‌ها درست به هم وصل نشود، از هم گسسته مي‌‌شود. براي اين‌كه يك آلبوم خوب از كار درآيد، تمام مراحل موسيقي از ضبط استوديو گرفته تا ناظر ضبط و نوازنده بايد خوب باشند تا اثر به چشم بيايد.

منبع : وبسایت شخصی احسان خواجه امیری

۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
یه همشهری دیگه.

بیوگرافی مهدی احمدوند

مهدی احمدوند 29 بهمن 1370در شهر کرج متولد و بزرگ شده همین شهر می باشد و اصالتا مازندرانی.

با استعداد در موسیقی به طوری که شروع به کار موسیقی او از 14 سالگی و با ویولن بوده

اولین کاری که او ساخت اهنگ 'خیلی دوست دارم یه روز' بوده که شعر و اهنگ سازی و تنظیم کار توسط خودشون انجام شد

اولین کاری که برای شخص دیگری تنظیم کرد اهنگ ' تاوان ' برای سامان جلیلی بود

و نظرش در مورد سامان :

سامان پسر خوب و با استعدادی هست بعضی ها میگن که تنظیم من باعث پیشرفت سامان جلیلی شده اما من همیشه گفتم سامان با هر کسی دیگه ای کار میکرد بازم پیشرفت میکرد چون توانایی بالایی داره و من فقط یک تنظیم معمولی انجام دادم

خواننده مورد علاقه او استاد شادمهر عقیلی هست

تعداد اهنگهای مهدی احمدوند تا به امروز 15 اهنگ بوده که تمامی شعر و اهنگ و تنظیم با خود مهدی بوده به غیر از اهنگ ' یه بهونه ' که شعرش برای یکی از دوستانشون بوده

تنظیم اهنگ ها تو استدیو خونگیش انجام میگیره

و شخصا دوست داره یک خواننده خوبی باشه تا اهنگ ساز و تنظیم کننده خوب چون اعتقاد داره آهنگ سازی و تنظیم وقت و انرژی زیادی ازش میگیره

خیلی دوست داره که به صورت مجاز کار کنه و خیلی دنبال مجوز بوده اما تا به امروز

نتیجه ای نداشته است.

منبع : سایت رسمی مهدی احمدوند

---------------------------------------------

من به شخصه خیلی این خواننده رو دوس دارم.
یه آهنگ ازش میزارم که هم آشنا بشین هم لذت ببرین.

دل نشکن

دانلـــــــود

۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
خواهشا از چند تا از خواننده های خوب بزرگ و ریش سفید هم بیوگرافی درست و کامل بزارید نه از این بچه کوچولو ها که ده دوازده تا آهنگ بیشتر نخوندن

❤ تا ابد بارسا ❤
۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۶,۴۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۳۷,۸۶۵ بازدید
۲ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۴۸,۴۶۰ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۸,۸۴۰ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۳۱۷ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۸۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۶۰,۸۷۷ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۴۷۵ بازدید
۵ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۴,۴۱۶ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۳۱,۵۰۶ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۹۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۵۰۰ کاربر آنلاین است. (۱۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۰۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!