به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
در مورد خرید ها لازم به ذکره که چندتا نکته رو بگم:

1-اولویت خرید ما مطمئنا دفاع چپه.هرچند کارلوس پلاناس واقعا گزینه ی خوبیه،ولی عالی نیست.ما برای این که بهترین تیم تاریخ بشیم نیاز داریم که یه تیم عالی باشیم.دو تا گزینه برای این پست هست،یوردیآلبا و گریت بیل.
با توجه به فاکتور سن،فکر میکنم همین دو تا خوب باشن با کریسکیتو هم از زنیت و اشملزر از دورتموند که مطمئنا خیلیا نمیشناسنش.
به شخصه هنوزم فکر میکنم که آلبا به جمعمون اضافه شه.
فکر نمیکنم باشگاه برای خرید بیل 40 میلیون هزینه کنه.چون واقعا بودجه ی خرید نامحدود نداریم،طبق گفته های دیگو مارادونا(که از همین جا فعالیت دوبارشو تبریک میگم و امیدوارم باقی دوستان هم برگردن) ما 50 میلیون یورو بودجه داریم.اگه کیتا هم بفروشیم،میشه چیزی حدود 60-70 میلیون یورو.
من حدس میزنم که آفلای هم ه یوونتوس بره،هرچند مطمئنا یکی از بهترین بازیکن های ماست و پارسال واقعا خودشو نافرم اثبات کرد.
اگه آفلای هم بره میشه چیزی حدود 70-8- میلیون یورو.
خب فکر نمیکنم که باشگاه برای بیل نصف بودجش رو خرج کنه.
درسته بیل واقعا بهترین بازیکن سمت چپ حال حاضره،ولی فکر نمیکنم اینقدرام بی ارزه.حداقل برای ما نمی ارزه.تیم های دست به نقدی هم مث چلسی و من سیتی هستن که مطمئنا واسه جواهری مث بیل بیشتر از اینا پول میدن.
2-در مورد هافبک که واقعا فکر نمیکنم بازیکنی مث خاوی مارتینز به بارسا بیاد.مطمئنا خاوی مارتینز بازیکنی نیست که بشینه رو نیمکت که بوسکتس هر 10 بازی یه بار استراحت کنه و خاوی مارتینز بازی کنه.
خاوی مارتینز همین الانش جزو 5 هافبک دفاعی برتر دنیاس.
3-در مورد مهاجم فکر نمیکنم ون پرسی از آرسنال جدا شه.
با توجه به این که آرسنالیا میخوان یه تیم فوق العاده بسازن فصل بعدففکر نمیکنم برای چندمین بار پیاپی کاپیتانشونو از دست بدن(آنری،گالاس،سسک و حالا هم ون پرسی)
فکر میکنم ما به بازیکنای کوچیک تر فکر کنیم بهتره
مثلا ایکر مونیاین که واقعا فوق العاده بازی میکنه،و خوبه برای نیمکت نشینی هم.
نیمار هم که احتمالا 2014 به بارسا میاد.دیگه چه کاریه خرج کنیم؟
به نظرم اولویت ما صد در صد باید یه دروازه بان هم باشه.
ویکی 29-30 سالشه.یه دروازه بان فوق جوون و آینده دار میخوایم.
اگه دخیا نمیرفت منچستر،گزینه ی خوبی بود،ولی الان که رفته من فکر میکنم دروازه بانای والنسیا خیلی خوب باشن.
گوایتا و دیگو آلوز هردوشون فوق العاه و جوونن.
البته نه اونقدر جوون،ولی باز بهتر از ویکی ان.
کلا فکر میکنم داوزاه بان باید تو اولویت باشه،چون لاملاسیا هم چیز به درد بخوری نداره

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
SUPER alexis نوشته:

من حدس میزنم که آفلای هم ه یوونتوس بره،هرچند مطمئنا یکی از بهترین بازیکن های ماست و پارسال واقعا خودشو نافرم اثبات کرد.
اگه آفلای هم بره میشه چیزی حدود 70-8- میلیون یورو.
خب فکر نمیکنم که باشگاه برای بیل نصف بودجش رو خرج کنه.
درسته بیل واقعا بهترین بازیکن سمت چپ حال حاضره،ولی فکر نمیکنم اینقدرام بی ارزه.حداقل برای ما نمی ارزه.تیم های دست به نقدی هم مث چلسی و من سیتی هستن که مطمئنا واسه جواهری مث بیل بیشتر از اینا پول میدن.

با توجه به این که آرسنالیا میخوان یه تیم فوق العاده بسازن فصل بعدففکر نمیکنم برای چندمین بار پیاپی کاپیتانشونو از دست بدن(آنری،گالاس،سسک و حالا هم ون پرسی)
فکر میکنم ما به بازیکنای کوچیک تر فکر کنیم بهتره
مثلا ایکر مونیاین که واقعا فوق العاده بازی میکنه،و خوبه برای نیمکت نشینی هم.
نیمار هم که احتمالا 2014 به بارسا میاد.دیگه چه کاریه خرج کنیم؟
به نظرم اولویت ما صد در صد باید یه دروازه بان هم باشه.
ویکی 29-30 سالشه.یه دروازه بان فوق جوون و آینده دار میخوایم.
اگه دخیا نمیرفت منچستر،گزینه ی خوبی بود،ولی الان که رفته من فکر میکنم دروازه بانای والنسیا خیلی خوب باشن.
گوایتا و دیگو آلوز هردوشون فوق العاه و جوونن.
البته نه اونقدر جوون،ولی باز بهتر از ویکی ان.
کلا فکر میکنم داوزاه بان باید تو اولویت باشه،چون لاملاسیا هم چیز به درد بخوری نداره

آفلای که عمرا بره بدبخت هنوز یه فصل و نیم تو تیم بود که یه فصلشو مصدوم بود اصلا دلیلی نمیبینیم که بخواد بره حالا اگه یه فصل دیگه هم تو تیم بود و راضی کننده نبود یه چیزی اما این که الان بخواد بره عمرا

درباره بیل هم من اصلا دوست ندارم بیل رو در آینده تو پیراهن تیم های خر پول ببینم مخصوصا رئال
تازه بیل همین الانم تو تانهام وینگره دفع چپشون آسو اکوتو ئه. من یجورایی فکر میکنم باشگاه هردوتاشون رو میخواد آلبا واسه دفاع چپ و بیل واسه وینگر چپ.

درباره فن پرسی هم به نظرم به احتمال بیشتر نمیاد

❤ تا ابد بارسا ❤
۲۹ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
در مورد بیل که حرفی برای گفتن ندارم و فقط عقیدم اینه هر چی براش بدیم می ارزه.
در مورد آلبا بازیکن خوبیه ولی من حس میکنم یه ذره حول بازی میکنه.
در مورد خاوی مارتینز هم دوستش میدارم خدا کنه بیاد.
در مورد ون پرسی هم دوستش میدارم ولی خدا کنه نیاد.
و آما در مورد دروازه بان.
حیف که کلا باشگاه به بازیکن آلمانی اعتقاد نداره وگرنه لنو گلر لورکزن گزینه مناسبیه به نظرم.
کسی که رنه ادلر رو نیمکت نشین کنه یعنی خودشو اثبات کرده.

۳۰ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
عجب جمع با نشاطیه همه نظراشونو در حالی می دن که اینجورین:

نقل قول
طبق گفته های دیگو مارادونا(که از همین جا فعالیت دوبارشو تبریک میگم و امیدوارم باقی دوستان هم برگردن) ما 50 میلیون یورو بودجه داریم.اگه کیتا هم بفروشیم،میشه چیزی حدود 60-70 میلیون یورو.

قربونت برم اما یه چند تا نکته در مورد بازیکنا، رفتن آفلای به نظر خیلی قویتر میاد چون من تا الان نخوندم جایی که پپ یا زوبی به شایعات رفتن اون و کیتا و آدریانو و حتی پدرو جواب بدن، در حالی که پپ دوبار به شایعات رفتن ماسکرانو پاسخ داد.
اگه این 4 تا برن به نظرم ما یه 50 میلیونی اضافه داریم، بماند که لیورپول و یوونتوس هم خبرش بود که برای سال بعد ویا رو در نظر گرفتن اونوقت بودجه مون نجومی میشه
------------------------
در مورد دروازه بانم به نظرم یه 2-3 سالی با والدز سر کنیم تا قرارداد نویر با بایرن به آخراش برسه بعد اونو بیاریم! آخ که من از 21 سالگیش تو شالکه آرزو می کردم بارسا اونو بخره!!!
------------------------------
آخ یه چیزی هم بگم:
امیدتون به خدا باشه، بابا فان پرسی بیچاره سال بعد 29 سالشه و تمام افتخاراتش فقط یه FA کاپ مسخره س! باور کنید اون کاری نداره که آرسنال سال بعد کیو می خره و چقدر خرج می کنه، وسط فصل یه مصاحبه ازش خوندم که گفته بود من امسال تمام تلاشم رو می کنم و کلی گل می زنم تا ببینم آرسنال جام می گیره یانه!
حتی روسای آرسنال الان جرات نمی کنن بهش بگن آقا بیا تمدید کن! فان پرسی صد در صد از آرسنال رفتنیه و 99 درصد هم به بارسا اومدنی!
--------------------------------
یه چیز دیگه، یه جا خوندم نوشته بود قرارداد یورنته با بیلبائو تابستون بعد تمومه و بارسا اگه نتونه فان پرسی رو بیاره اون رو می خواد، قیمتش هم حدود 25 تاس!

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۳۰ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohamad‏_‏Taran
پیام: ۲۷
عضویت از: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از: Zanjan
طرفدار:
- Neuer
- Brehme
- Germany
- Low
گروه:
- کاربران عضو
فک کنم یه ده سالی نویر تو دروازه بایرن وایسه و بعیده جایی بره اگه بارسا دروازه بان آلمانی بخواد باید مارک آندره تراستگن گلر 19 ساله گلادباخ که از نظر کارسناسای آلمان در آینده نویر رو نیمکت نشین میکنه رو بگیره یا کوین تراب 20 ساله گلر کایزر سلاترن و تیم ملی زیر 21 سال آلمان که با این که تیمش آخرین تیم بوندسلیگاست ولی اندازه تیم سوم بوندسلیگا فقط گل خورده و در کل اگه نظر منو بخواین باید تراستگن رو بارسا بیاره که آدمو یاد کان میندازه و در آینده کمتر از کان نمیشه اگه بارسا نجنبه رئال میگیرتش.
در مورد اشملزر باید بگم تو این ده سال مدافعی ندیدم که با وجود جوونیش اینقدر تو دفاع و حمله مسلط کار کنه تو خط هافبک که فک نکنم مشکلی داشته باشین و اگه داشته باشین کروس جایگزین ایده آلی برای شاوی هستش تو دفاع هم بدون شک هوملس بهترین گزینست.
ولی از بازیکنایی که گفتم فقط تراستگن در دسترس هست و اگه به بارسا بیاد ظرف چهار سال بعد نویر دروازه بان شماره دو جهانه بی تردید.

۳۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
محمد تاران نوشته:

فک کنم یه ده سالی نویر تو دروازه بایرن وایسه و بعیده جایی بره اگه بارسا دروازه بان آلمانی بخواد باید مارک آندره تراستگن گلر 19 ساله گلادباخ که از نظر کارسناسای آلمان در آینده نویر رو نیمکت نشین میکنه رو بگیره یا کوین تراب 20 ساله گلر کایزر سلاترن و تیم ملی زیر 21 سال آلمان که با این که تیمش آخرین تیم بوندسلیگاست ولی اندازه تیم سوم بوندسلیگا فقط گل خورده و در کل اگه نظر منو بخواین باید تراستگن رو بارسا بیاره که آدمو یاد کان میندازه و در آینده کمتر از کان نمیشه اگه بارسا نجنبه رئال میگیرتش.
در مورد اشملزر باید بگم تو این ده سال مدافعی ندیدم که با وجود جوونیش اینقدر تو دفاع و حمله مسلط کار کنه تو خط هافبک که فک نکنم مشکلی داشته باشین و اگه داشته باشین کروس جایگزین ایده آلی برای شاوی هستش تو دفاع هم بدون شک هوملس بهترین گزینست.
ولی از بازیکنایی که گفتم فقط تراستگن در دسترس هست و اگه به بارسا بیاد ظرف چهار سال بعد نویر دروازه بان شماره دو جهانه بی تردید.

آورین
خوب اومدی
خوشم میاد یه هوادار فوتبال آلمان هم اومد اینورا
تر استگن رو خوب اومدی،لی چه کنیم که باید با والدس سر کنیم
در مورد اشملزر باید بگم که من دیدم
گریت بیل خیلی بهتر از اشملزره.
اگه بخوایم فاکتور سن و مهارت رو تو دفاع چپ ها در نظر بگیریم،بدون تردید بیل نفر اوله،اشملزر دوم و آلبا سوم،ولی مسئله ی بسیار بسیار مهم،بازی آلبا تو لاماسیاس،پس اگه بخوایم لیستو بر اساس نیاز بارسا بزاریم:اول بیله،دوم آلبا،سوم اشملزر.
در مورد جانشین ژاوی هم باید بگم که قربون تو فابرگاس و تیاگو هستن،اگرم قرار باشه که بازیکنی از آلمان بگیریم،اون بازیکن گوتزه است،نه کروس،البته شورلی هم خوبه.
در ضمن ژاوی هافبک وسطه،کروس هافبک هجومی،اینا جور جانشینایین؟
اون هاملز هم که گفتی عقیده ی خلی از بر و بچه اینجاس،ولی چه کنیم که اصلا باشگاه دنبالش نیست،و تراوشات ذهن نه چندان بیمار ماست
در ضمن تو که طرفدار بایرنی،برو باغچه ی خودتو بیل بزن که هاملزو مفت دادین رفت

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohamad‏_‏Taran
پیام: ۲۷
عضویت از: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از: Zanjan
طرفدار:
- Neuer
- Brehme
- Germany
- Low
گروه:
- کاربران عضو
الکسیس جان کروس بازیکنیه که هم تو بست شماره ده بازی میکنه و هم هشت به همون کیفیت همیشگی ولی بست اصلیش دهه
اگه دقت کنی بازی با رئال تو بست شماره ده بود که با اومدن مولر جای شواینی، کروس اومد بست شماره هشت. دیدین که به همراه ریبری بهترین بازیکن زمین شد
یادمه بارسال تو نیمکت بایرن میسوخت زیر نظر فن خال آرزو میکردم بره از بایرن به بارسا ولی خوشبختانه نشد و با اومدن هاینکس که کروس یک فصل (2009.2010) تو لورکوزن با خود هاینکس کار کرده بود و مهره کلیدیش هم بود دوباره اوج گرفت به نظر من با سن کمی که کروس داره اینقدر خلاقانه کار میکنه میتونه در آینده (دو فصل دیگه) بهترین بازیساز جهان بشه در مورد گوتزه هم باید بگم فک نکنم گوتزه بیاد چون دو هفته بیش تا 2016 تمدید کرد و احتمال اومدنش چیزی در حد صفره و اتفاقا گوتزه فقط قادره کاذب بازی کنه و هیچ درکی از بازی سازی در میانه میدان نداره مثل لئو مسی که بیشتر سعی میکنه خودشو با بازیکن کنارش جور کنه و با چند تا باس تک ضرب خودشو به دروازه حریف برسونه
در مورد هوملز هم بی شمار از بیشرفتش خوشحالم ما آلمانی ها همیشه صلاح بازیکنامونو میخوایم نه این که چرا مفتی از دستش دادیم
در مورد اشملزر هم باید بگم در این که بیل از لحاظ تکنیکی از اشملزر بهتره شکی نیست ولی تو دفاع چی؟؟؟
اگه دقت کنین تو تاتنهایم وینگر چبه و به هیچ وجه نمیشه اونو یه مدافع چب به حساب آورد ینی شما میخواین دفاعتونو فقط مدافعان میانیتون نگه دارن؟ آلوز که سمت راست مثل بیل دائما در حال نفوذه و نمیتونه کارهای دفاعیشو خوب انجام بده. بس به نظر من اشملزر بیشتر به کمک بارسا میاد
در مورد جمله آخرت بگم ما بیشتر دوست داریم از بازیکنای خودمون بهره ببریم و بایرن هرگز نمیتونه گوتزه هوملز اشملزر و یا حتی بیل رو بگیره و الان تو خط دفاعی مشکل نداریم و فقط یکی دو تا جایگزین واسشون لازمه.
با مهر

۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: 09369457193
پیام: ۱۳۷
عضویت از: ۳ دی ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس و ابومسلم
- آرژانتین و آلمان
- علی کریمی و انصاری فر
- گواردیولا و آرسن ونگر
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
فک کنم توی بازی با چلسی مشخص شد باید یک نیمکت قوی تر داشته باشبم.والدس هم که دیگه گند زده.هاملز و بیل هم واجبن.

دردا،عشقا همه غرق گناه،تو دلا همه نفرین و آه
۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: foad_fcbarca
پیام: ۶۱۷
عضویت از: ۱۰ فروردین ۱۳۸۹
از: ناف کاتالان
طرفدار:
- puyol...xavi....piqe......messi....
- maradona
- perspolis
- berzil/spania
- کریم باقری علی کریمی
- رای کارد/گواردیولا/دنيزلي
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
بابا نمیدونم چرا همه گیر دادن به دروازبان درسته والدز اینجوریه ولی باید فکر جاهای دیگشم کرد

اخه همه ی دروازبان های خوب از تیمهاشون برو نیستن که بارسا اونارو بخره

مثلا بوفون . چک. سزار اینا امکان نداره برن جای دیگکه

مگر امیدمون به نویر یا اکنفیف یا یه همچین کسایی باشه

ولی خوب همینام مطمئنن خیلی سر تر از والدزن

جمال هرچي بارساييو عشقه
۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: 09369457193
پیام: ۱۳۷
عضویت از: ۳ دی ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس و ابومسلم
- آرژانتین و آلمان
- علی کریمی و انصاری فر
- گواردیولا و آرسن ونگر
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
چلسی یه دروازه بان 16ساله داره.اسمش رو دقیق نمیدونم چون انگلیسیم ضعیفه ولی فک کنم اسمش کورتویز باشه.عاااااااااااالیه.این دروازه حدود 2 متر قد داره.فوقالعادس.فکر کنین 4سال باهاش کار بشه (یعنی در20سالگی)میشه بهترین تو دنیا.در ضمن به نظر من جک ویلشر از کروس خیلی بهتره.این بازیکن19سالشه.اگه نخریمیش در آینده ای بسیار نزدیک خیلی حسرت میخوریم.اگه گوتزه هم بیاد باویلشر و تیاگو دیگه تا 15 سال غصه ی هافبک رو نداریم.در ضمن به دوستان هم توصیه میکنم کمی manager بازی کنن تا توصیه های خرید بازیکن 29-30ساله رو نکنن.ما که مث مادریدی ها نیستیم که هر بازیکنی مشهور شد بخریم.ما بارساییم و بازیکن میسازم.چه با لاماسیا و چه با اعتماد به جوونا.

دردا،عشقا همه غرق گناه،تو دلا همه نفرین و آه
۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۴,۵۲۶ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۱۳ بازدید
۳ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۵,۷۲۷ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۲۶۵ بازدید
۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۸ بازدید
۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۴۱۲ بازدید
۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۹۵ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۷۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۰۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۴۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۹ کاربر آنلاین است. (۶۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!