به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
مهمان_مهمان
کاسیاس :با شكست بارسلونا گامی غول آسا به سوی قهرمانی برداشتیم

همچون یك تیم واقعی عمل كردیم. كریستیانو كار فوق العاده ای انجام داد ولی همه ما از شروع تا پایان به خوبی كار كردیم. این بازی بسیار مهمی بود و ما به سختی در آن پیروز شدیم

سایت گل- رئال مادرید شنبه شب موفق شد تا با نتیجه 1-2 از سد بارسلونا عبور کند تا با این پیروزی فاصله خود با بارسلونا را در جدول لالیگا به هفت امتیاز برساند ولی آنها تا قهرمانی در این فصل چهار بازی دیگر فاصله دارد.

كاپیتان سفید پوشان مادرید آخرین بازیكن از این تیم بود كه با خبرنگاران درباره بازی با تیم بارسلونا گفت و گو كرد.

كاسیاس گفت:« با شكست بارسلونا گامی غول آسا به سوی قهرمانی برداشتیم. البته هنوز امتیازهای دیگری پیش رو داریم كه باید در بازی های آینده كسب كنیم . هرچند كه باید به همه حریفان احترام بگذاریم ولی فكر می كنم این پیروزی گامی مهم به سوی قهرمانی فصل جاری لالیگا محسوب می شود. »

دروازه بان رئال مادرید، رونالدو را پیروز واقعی دیدار با بارسلونا دانست اما از سخت كوشی و تلاش همه هم تیمی هایش تقدیر كرد.

کاسیاس دراین باره ادامه داد:« ما همچون یك تیم واقعی عمل كردیم. كریستیانو كار فوق العاده ای انجام داد ولی همه ما از شروع تا پایان به خوبی كار كردیم. این بازی بسیار مهمی بود و ما به سختی در آن پیروز شدیم. در تمام طول بازی دویدیم . البته از گل تساوی آزرده شدیم ولی به خوبی واكنش نشان دادیم و بازی را بردیم. »

اكنون توجه رئال مادرید معطوف بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با بایرن مونیخ است كه قرار است روز چهارشنبه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو انجام شود.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
اینیستا: حس نکردم که رئال تیم برتر میدان بوده باشد

ستاره اسپانیایی از شکست تیمش مقابل رئال به شدت ناراحت است

سایت گل- آندرس اینیستا ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا از شکست تیمش در دیدار شنبه شب ال کلاسیکو مقابل رئال مادرید به شدت ناامید شده بود. او در پایان این بازی گفت:« به خاطر اجباری که داریم و به خاطر غرور هوادارانمان باید برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا بجنگیم.»

اینیستا در ادامه صحبتهایش که در روزنامه مارکا بازتاب یافت با اشاره به دیدار شنبه شب نوکمپ گفت:« حس نکردم که رئال تیم برتر میدان بود ولی واقعیت این است که ما خیلی بی دقت بازی کردیم و عجله کردیم و البته با این وجود فرصتهایی را هم داشتیم. راستش را بخواهید ما مثل روزهای دیگر نبودیم ولی رئالی ها توانستند از فرصتهایشان بهره ببرند.»

آندرس درادامه گفت:« اصلا بحث مسی نیست. زمانی که او خوب بازی می کند، به این خاطر است که همه خوب بازی می کنیم. در بخش هایی از بازی خوب بودیم و در برخی دیگر نه؛ نباید بیش از این به این بازی بپردازیم.»

از سوی دیگر کریستین تییو که برای اولین بار در یک بازی ال کلاسیکو در ترکیب ثابت تیمش قرار گرفته بود دراین باره گفت:« باید هر چه زودتر این بازی را فراموش کرد ،چون در روز سه شنبه یک فینال درانتظار ماست. نباید شکست مقابل رئال روی بازی ما با چلسی تاثیر بگذارد. چون از نظر فیزیکی شرایط خوبی داریم. » او درمورد مسی گفت:« مسی؟ او دراین بازی به اندازه سایر بازیها موقعیت نداشت.»

۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
بوسکتس: ما بهتر از رئال بودیم؛ ما به سبک فوتبالمان وفادار بودیم

ستاره اسپانیایی بارسا در صحبتهایی اعلام کرد که با وجود شکست تیمش مقابل رئال، تیم کاتالان تیم برتر میدان بوده

سایت گل- سرخیو بوسکتس، ستاره جوان باشگاه بارسلونا معتقد است که تیم کاتالان در دیدار شنبه شب ورزشگاه نوکمپ تیم برتر میدان بود؛ این درحالی است که نتیجه بازی، به نحو دیگری حکم می دهد؛ چرا که رئال دراین بازی با نتیجه 1-2 مقابل بارسا به پیروزی رسید

درپایان این دیدار، بوسکتس به خبرنگاران گفت:« ما در شرایط ایده آلمان نبودیم ولی نهایت تلاشمان را به کار گرفتیم و به سبک فوتبالی مان وفادار بودیم. به نظر من، ما بهتر از رئالی هابودیم.»

بوسکتس درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که گل رونالدو برای تیم کاتالان، به منزله یک وزنه خیلی سنگین بود. بوسکتس دراین باره ادامه داد:« دوام گل ما خیلی کم بود. در تمام طول بازی به شدت تلاش کردیم ولی درنهایت اوضاع به نحو دیگری شد. زمانی که ما به گل رسیدیم، کریس هم گلزنی کرد و این برای ما حسرت زیادی را به همراه داشت؛ ولی باید بگویم که ما تمام تلاشمان را انجام دادیم. به هواداران تیم هم نمره کامل (10 از 10) را می دهم که تا پایان بازی به ما روحیه دادند و به بازی روز سه شنبه فکر می کنند. ما تا پایان نبرد خواهیم کرد ولی کار ما خیلی سخت شده است.»
بوسکتس درمورد بازی تیمش در روز سه شنبه مقابل چلسی گفت:« جدول برنامه بازیها به این ترتیب است. ما یک بازی پیش رو داریم که به منزله یک فینال است. امیدواریم که اتفاقی مثل بازی لندن یا بازی شنبه شب نوکمپ، در بازی سه شنبه رخ ندهد.ما مقابل هوادارانمان بازی می کنیم.هوادارانی که به ما وفادار هستند و حضور آنها برای تماشای بازی ما، برای ما افتخار بزرگی است.»

۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
داور سابق اسپانیایی: گل خدیرا آفساید نبود

در این دیدار رئال 2-1 به پیروزی رسید اما بعضی از هواداران بارسا معتقد بودند داور نباید گل اول حریف را به دلیل آفساید می پذیرفت

سایت گل- رائول گارسیا د لوسا، داور سابق اسپانیایی، اعلام کرد تصمیم آلبرتو اوندیانو ماینکو، داور دیدار شب گذشته بارسا- رئال برای پذیرفتن گل سامی خدیرا درست بوده است.

در این دیدار رئال 2-1 به پیروزی رسید اما بعضی از هواداران بارسا معتقد بودند داور نباید گل اول حریف را به دلیل آفساید می پذیرفت اما د لوسا معتقد است گل رئالی ها کاملا درست بوده است.

او در گفتگو با سایت گل گفت:" گل اول درست بود؛ خدیرا در آفساید نبود و پیش از آن په په هم خطایی مرتکب نشد.

گل بارسا هم درست بود و همین طور گل کریس رونالدو. هیچ اشتباه تاثیرگذاری در داوری وجود نداشت.

اوندیانو ماینکو قضاوت خوبی داشت و بیشتر تصمیماتش درست بود. در نیمه دوم، کارت های زرد عجیبی داده شد اما تصمیمات او در روند بازی تاثیر نداشت.

بازی پرتنشی بود اما ماینکو آن را به خوبی در کنترل داشت. باید به او نمره خوبی برای قضاوت این دیدار داد."

۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: PARSOA
پیام: ۱,۱۱۲
عضویت از: ۴ فروردین ۱۳۹۱
از: نصف جهان
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
پیکه: حاضرم به خاطر گواردیولا درون آتش بروم

پیکه در چند هفته اخیر از ترکیب اصلی بارسا دور مانده و در دیدار این هفته مقابل رئال هم روی نیمکت نشست اما او تاکید کرد که رابطه اش با گواردیولا به خوبی همیشه است.

سایت گل- جرارد پیکه، مدافع بارسا، شایعه اختلافش با گواردیولا را رد کرد و اعلام کرد به شدت خواهان ماندن این مربی در نوکمپ است.

قرارداد سرمربی کاتالان ها با این باشگاه در انتهای فصل جاری به پایان می رسدو هنوز مشخص نیست که او قراردادش را با آبی و اناری ها تمدید خواهد کرد یا خیر.

در این بین، پیکه در چند هفته اخیر از ترکیب اصلی بارسا دور مانده و در دیدار این هفته مقابل رئال هم روی نیمکت نشست اما او تاکید کرد که رابطه اش با گواردیولا به خوبی همیشه است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگر پپ بخواهد، من حتی حاضر در آتش بروم. هرچند بعضی ها به این موضوع شک دارند اما رابطه من با گواردیولا فوق العاده است. ما خیلی بیش از آنچه بقیه فکر کنند با هم حرف می زنیم.

نشستن روی نیمکت تجربه جدیدی برای من است اما سرمربی است که تصمیم می گیرد و ما باید به آن احترام بگذاریم.

من مطمئنم که که گواردیولا با بارسا ادامه خواهد داد زیرا او عاشق این باشگاه و کار کردن در آن است."

او سپس در مورد دیدار پیش رو مقابل چلسی گفت:" تیم ما در بازی های زیادی به پیروزی رسیده و شایسته احترام بیشتری هستیم.

حتی یک طرفدار ما هم به این تیم شک ندارد. من مطمئنم که هواداران با ما هستند و نوکمپ در دیدار مقابل چلسی پر از تماشاگر خواهد بود."

۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
پویول:باید شکست رافراموش کنیم؛ چلسی مثل رئال بازی خواهد کرد.

مدافع باشگاه بارسا از هم تیمی هایش خواسته تا دیگر به شکست شنبه شب مقابل رئال فکر نکنند و تمرکزشان را برروی بازی با چلسی قرار دهند

سایت گل- کارلس پویول مدافع اسپانیایی باشگاه بارسلونا در صحبتهای یاعلام کرده که بازیکنان این تیم باید شکست 1-2 مقابل رئال مادرید در دیدار شنبه شب ال کلاسیکو را به دست فراموشی بسپارند و برروی بازی بعدی شان در لیگ قهرمانان اروپا و مقابل چلسی تمرکز کنند.
این درحالی است که آبی اناری ها در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرماانان اروپا بانتیجه 0-1 مغلوب چلسی شده بودند و پویول اکنون در صحبتهایی اعلام کرده که شاگردان گواردیولا عزمشان را جزم کرده اند تاورق را برگردانند.

پویول در صحبتهایی که در وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا بازتاب یافت گفت:« ما الان باید برروی بازی سه شنبه شب تمرکز کنیم. لیگ قهرمانان اروپا تورنمنتی است که دوست داریم تا در آن به قهرمانی برسیم و در آستانه یک فینال دیگر هستیم. ما باید کاملا مراقب ضد حملات چلسی باشیم. من درانتظار تیمی هستم که از نظر تاکتیکی شبیه رئال بازی کند.»

مدافع باتجربه بارسا ادامه داد:« اگر ما در فینال با رئال مواجه شویم، فینال خیلی جذابی خواهد بود. باید ببینیم که تا آن زمان چه پیش خواهد آمد ولی درحال حاضر برروی بازی سه شنبه شب تمرکز کرده ایم.»

بازی برگشت دو تیم بارسلونا و چلسی سه شنبه شب درنوکمپ برگزار خواهد شد.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
گوتی: لالیگا، چمپیونزلیگ و پی چی چی به رئال می رسد

صدرنشین فعلی لالیگا با پیروزی در دیدار این هفته مقابل بارسا، اختلاف در صدر جدول را به 7 امتیاز افزایش داد.

سایت گل- گوتی، هافبک سابق رئال مادرید، معتقد است که این تیم می تواند در رقابت های این فصل قهرمانی لالیگا و چمپیونزلیگ و عنوان ال پی چی چی را به دست بیاورد.

صدرنشین فعلی لالیگا با پیروزی در دیدار این هفته مقابل بارسا، اختلاف در صدر جدول را به 7 امتیاز افزایش داد. آنها چهارشنبه شب در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ مقابل بایرن قرار خواهند گرفت و برای رسیدن به فینال باید شکست 2-1 دیدار رفت را جبران کنند.

کریس رونالدو هم با گلی که در ال کلاسیکو به ثمر رساند، 42 گله شد و با یک گل برتری نسبت به مسی در صدر جدول گلزنان لالیگا قرار دارد.

گوتی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" بازیکنان بایرن می دانند فینال در ورزشگاه خانگی آنها انجام می شود و به همین دلیل دیدار برگشت بسیار پرهیجان خواهد بود.

این ستاره باتجربه همچنین معتقد است فارغ از هر نتیجه ای که در پایان فصل رقم بخورد، رئالی ها باید مورینیو را حفظ کنند.

" او شخصیت و نظم ویژه ای دارد و فکر می کنم برای او هم بسیار مهم است که روی نیمکت رئال بماند."

۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
گواردیولا: قهرمانی را به رئال تبریک می گویم /باید چلسی را قربانی کنیم

در پنج تا هفت دقیقه پایانی حس می کردم ضعیف تر از رئال هستیم . متاسفانه بازی را طوری پیش بردیم که آنها می خواستند

سایت گل - پپ گواردیولا امشب آن شادابی همیشگی را نداشت .او که با تیپی آشفته از کنار زمین تیمش را هدایت می کرد دوئل مهم فصل را به مورینیو باخت تا به فکر دو جام دیگر باشد.
به گزارش گل پپ در پایان مسابقه با همان اخلاق خوب همیشگی به رئالی ها تبریک گفت :" به رئال مادرید به خاطر برد و قهرمانی تبریک می گویم . توپهایی را در نیمه اول از دست دادیم اما سعی کردیم که اهمیت این بازی را در ذهنمان داشته باشیم . پس از گل اول عقب کشیدیم ، در حالی که باید قبل از نیمه دوم گل می زدیم . سپس روشمان را عوض کردیم . فکر می کنم که بازی خوبی انجام دادیم و موقعیت های خوبی ایجاد کردیم . "
وی افزود :" بازی را با تیو و الوس باز کردیم هر چند که چیزهایی کم داشتیم . فکر می کنم که نسبت به روزهای دیگر موقعیت های بیشتری ایجاد کردیم اما بازیهای زیادی از آگوست داشته ایم . این اتفاقات گاهی رخ می دهد . در پنج تا هفت دقیقه پایانی حس می کردم ضعیف تر از رئال هستیم . متاسفانه بازی را طوری پیش بردیم که آنها می خواستند . "
وی که با سئوالات بسیاری به خصوص درباره بازی دادن به تیو ، وینگر جوان تیمش که مورد اعتراض هواداران قرار گرفت ؛ گفت:" شاید با بازی ندادن به سسک اشتباه کرده باشم . کسی چه می داند ؟ اما تیو در دفاع و حمله خیلی خوب بود . موقعیت هایی هم داشت . با بازیکنان جوان زیادی بازی کرده ایم و این خبر خوبی است . اگرچه اتفاقاتی که در لندن و این جا افتاد نا امید کننده است . "
سرمربی بارسا در مورد بازی چمپیونزلیگ گفت :" ببینیم چه می شود . فکر می کنم صعود می کنیم . فکر نمی کنم که قدرتمان کم شده باشد ، با بهترین روشهایمان بازی می کنیم و چلسی را شکسن می دهیم تا این باخت را جبران کنیم . "
پپ در مورد پست مسی و ابنکه آیا او در جای خود بازی کرد گفت :" او جایی بود که همیشه هست . "
یک سئوال مهم هم درباره نیمکت نشینی پیکه بود که گواردیولا گفت :" صحبتی ندارم . اگر او را می گذاشتم در مورد ماسکرانو می پرسیدید ."

۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
کریس رونالدو: هنوز دلم برای منچستریونایتد تنگ می شود

این ملی پوش پرتغالی پیش از اینکه در سال 2009 با انتقالی 92 میلیون یورویی به رئال بپیوندد، 6 فصل برای منچستریونایتد بازی کرد و با این تیم در سال 2008 قهرمان چمپیونزلیگ شد.

سایت گل- کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، اعلام کرد هنوز دلش برای منچستریونایتد، باشگاه سابقش، تنگ می شود و تاکید کرد همچنان رابطه گرمی با سرالکس فرگوسن دارد.

این ملی پوش پرتغالی پیش از اینکه در سال 2009 با انتقالی 92 میلیون یورویی به رئال بپیوندد، 6 فصل برای منچستریونایتد بازی کرد و با این تیم در سال 2008 قهرمان چمپیونزلیگ شد.

او در گفتگو با نشریه "زو" گفت:" من بعضی وقت ها با سر الکس صحبت می کنم و البته دلم برای منچستریونایتد تنگ شده است.

احساس می کنم یک خانواده را ترک کردم زیرا من شش سال را در آنجا سپری کردم و هنوز رابطه خوبی با فرگوسن و همه اعضای تیم دارم.

من با ریو فردیناند، نانی، اندرسون و پاتریس اورا دائما در تماس هستم. آنها همچنان برای من یک خانواده بزرگ هستند و البته دلم برای آنها تنگ شده است.

مخصوصا دلم برای کیک سیبی که بعد از تمرینات در کارینگتون سرو می شود، دلم تنگ شده است."

او در پاسخ به اینکه آیا دلش برای کار کردن زیر نظر فرگوسن تنگ شده، گفت:" آره، من همیشه دلم برای سرحال بودن او تنگ می شود! او همیشه خوشحال و خندان است (خنده).

اما او همیشه با انرژی زیادی در اطراف تیم وبازیکنان است و من دلم برای این تنگ شده است."

رونالدو تاکید کرد که در حال حاضر در شرایط بهتری نسبت به زمان حضورش در منچستریونایتد قرار دارد اما قهرمانی در چمپیونزلیگ با شیاطین سرخ را بهترین لحظه دوران حرفه ای اش دانست.

" من در حال حاضر بسیار از فوتبال لذت می برم و فکر می کنم نسبت به چند سال قبل خیلی بهتر هستم.

بهترین لحظه دوران حرفه ای من قهرمانی در چمپیونزلیگ با منچستریونایتد و اولین قهرمانی با رئال مادرید (در کوپا دل ری) بود.

همچنین انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن دنیا و بردن توپ طلا هم لحظات ویژه ای در دوران حرفه ای من بودند. البته افسوس های زیادی نیز دارم اما همیشه تلاش می کنم تا پیشرفت کنم.

وقتی کار خوبی انجام می دهم، تلاش می کنم تا آن را ادامه بدهم و وقتی اشتباهی مرتکب می شوم، تلاش می کنم تا تغییرش بدهم. هرگز از اشتباهاتم افسوس نمی خورم زیرا از آنها درس می گیرم.

فصل گذشته 40 گل به ثمر رساندم و اکنون هواداران انتظار دارند گل های بیشتری بزنم. این فشار زیادی است اما من همیه تلاش می کنم نسبت به فصل قبل بهتر شوم.

کاپیتان تیم ملی پرتغال همچنین در مورد رقابت های پیش روی یورو 2012 گفت:" انتظار من از پرتغال در یورو بالاست زیرا این رقابت ها، رقابت های فوق العاده ای است.

ما در گروه دشواری قرار داریم؛ شکست دادن آلمان و هلند دشوار است اما فکر می کنم صعود به دور بعد امکان پذیر است."

او همچنین در مورد اینکه آیا احتمال دارد در المپیک 2012 لندن به میدان برود، گفت::" چرا که نه؟ هرگز نمی دانید در آینده چه رخ خواهد داد."

۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
چابی: 4سال پیش من سرطان بارسا بودم؛ریکارد به من اعتماد نداشت

بارسلونا فوتبال را متحول کرده، چون بازیکنان را به نحوی تعلیم می دهد که انگار خودشان یک پا مربی هستند

سایت گل- چابی ارناندس، ستاره خط میانی باشگاه بارسلونا معتقد است که کلید برد بارسا این است که توپ را از آبی اناری ها گرفت؛هرچند که در شرایط عادی ،بارسا دیریا زود به گل می رسد.

چابی ارناندس در صحبتهایی به روزنامه اکیپ گفت:« راه حل رویارویی با ما این است که توپ را از ما بگیرند. یا شرایط بازی را تغییر دهند و مثلا ما را مجبور کنند که درزمینی با چمن خشک یا چمن بلند بازی کنیم.»

طبق صحبتهای چابی برخی از استراتژی ها برای به مشکل انداختن بارسلونا، با تغییر در شرایط زمین چمن است. که مثلا اوضاع زمین چمن را تغییر دهند یا بازی را کاملا تدافعی کنند.

چابی ادامه داد:« در شرایط عادی، می دانیم که دیر یا زود به گل می رسیم.»

چابی درادامه به تمجید از دیدگاه های فوتبالی گواردیولا پرداخت. دیدگاهی که بخشی از آن متاثر از فلسفه یوهان کرویف است و گفت:« بارسلونا فوتبال را متحول کرده، چون بازیکنان را به نحوی تعلیم می دهد که انگار خودشان یک پا مربی هستند.»

او همچنین اعلام کرد که فرانک ریکارد، مربی سابق بارسلونا به او اعتماد نداشت و درعین حال به این نکته اشاره کرد که حضور ریکارد برای بارسا موثر بود:« ریکارد به من اعتماد نداشت. او می خواست که بازی ما از نظر فیزیکی بازی برتری باشد و گمان می کرد که این تنها راه برای مبارزه با سلاح های بزرگترین باشگاه های اروپایی بود.»

ستاره خط میانی بارسا درادامه با اشاره به اهمیت و تاثیر یوهان کرویف در بارسا گفت:« فلسفه کرویف به این نحو بود که مهارت باید بر قدرت فیزیکی برتری داشته باشد.»

چابی دربخش پایانی صحبتهایش گفت:« 4 یا 5 سال پیش من مهره بی فایده و فجیع بودم. من سرطان بارسا بودم. یک بازیکن با قد 170 سانتی متر، که بازی کردن برای او غیرممکن بود.»

۵ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۹۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۲۳,۷۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۳۳,۷۶۴ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۷,۱۹۴ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۹۴ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۶۸ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۹,۷۵۲ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۱۷۲ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۳,۶۷۸ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۷,۵۵۴ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۶۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۸۹ کاربر آنلاین است. (۳۲۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!