به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
هرکی می خواد بگه من خیلی خفنم میاد به والدس تیکه می اندازه!

نه آقای مدیر.
من خودم رو دارم میگم. من والدز رو دوست دارم چون دروازبان های قبل از والدز رو یادمه. سر هیچکدوم از گل ها هم ذره ای تقصیر نداشت.
صحبت من سر اینه که دروازبان بارسا باید سوپرواکنش نشون بده.
سر گل اول توپی که باید گل میشد، گل شد. درحالیکه ما از دروازبان تیممون انتظار داریم با یه واکنش خارق العاده اجازه گل شدن یه گل حتمی رو نده.
به نظر من والدز بهترین دروازبان 20 سال اخیر بارسا بوده ولی با یکی مثل نویر این تفاوت رو داره:
نقل قول
وقتی توپی میاد رو دروازه والدز (در حدی که قاعدتا باید گل بشه)، اکثرا گل میشه.
ولی وقتی توپی میاد رو دروازه نویر (در حدی که قاعدتا باید گل بشه)، اکثرا گل نمیشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
DaSHa نوشته:

یکی به من بگه منظور ایشون کدوم "گل خالی" ای بود که سانچز نزد؟! همین بازی رو میگی یا منظورت بازی دیگه ایه؟!

این بازی ای که من دیدم سانچز جزو بهترین ها بود. گل اینیستا هم روی پرس و توپ ربایی سانچز بود...

شاید غلط املایی دارید و مسی رو اشتباهی سانچز مینویسید!

مثل اینکه خواب بودی سر بازی! صحنه ای که آلوز سانتر کرد و ایشون گل خالی رو با ضربه سر زد تو اوت!

البته این یکی از صحنه های شاهکارش بود! واقعا در حد ختافه بیشتر نیست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اخه کجای بازی سانچز بد بود که الان سوژه شده سانچز؟! رو گل دوم گل رو اون پایه گذاری کرد ؛ توی بازی مدام تحرک داره و اتفاقا از اون دسته بازیکنایی هست که زیاد تحرک داره توی زمین .

بعدش منظورت اون توپی بود که با سر گل نکرد؟! خب که چب؟! مثلا اون موقعیت خیلی مناسب بود که زد بیرون ؟! توی موقعت مناسبی نبود تازه زاویه هم داشت ...
همون یک موقعیت دلیل نمیشه کل بازیش رو زیر سوال ببری!

بعدش هم این که میگی در حد ختافه هست واقعا جالبه خب تو همون اتو"و ی 2005 تا 2009 رو هم میتونستی در حد ختافه ببینی چون وصله چسبودن به بازیکنا خیلی راحته ، ولی این تیما هستن که بازیکنا رو بزرگ رو بزرگ تر جلوه میدن و این بازیکنا هستن که از دلایل موفقیت تیما هستن

۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
والا همچینم خالی نبود. چک توپ رو میگرفت اگه توی چهارچوب می بود...

اگه سانچز به دلیل از دست دادن این موقعیت نصف و نیمه شد در حد ختافه مسی با 2 تا تک به تک 100 % و یک پنالتی در حد مقاومت بسیج فارسه! (با منطق خودت البته!)

بعد از بازی خودتون رو کنترل کنید و حرف بی منطق و صرفآ از روی عصبانیت نزنید...

همه از حذف تیم ناراحتن. حالا شما کله کردی رو سانچز بدبخت که کمترین نقش رو توی این ناکامی داشته که چی آخه؟!

۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
جدا از همه این بحثا ما یه کمبود بزرگ تو تیممون داریم.
یه هافبک که بتونه از پشت محوطه شوت های محکم بزنه.
جلوی همچین تیمایی که دفاع اتوبوسی دارن یکی از بهترین راه های رسیدن به گل شوت از راه دوره.
یکی که بتونه مثل اشنایدر یا کاکا شوت از راه دور بزنه تو همچین بازی هایی خیلی به درد میخوره.

پ.ن: نمیدونم این احساس منه یا شما هم همین نظر رو دارید؟
کلا دنی آلوز افت کرده. مخصوصا تو بازی های بزرگ عملکرد ضعیفی داره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
خروج اشتباه والدز رو گل اول و لت و پار کردن پیکه رو به هیچ عنوان نمیشه نادیده گرفت.
آلوس هم افتضاح بود، واقعا عجول و بی حوصله ست. حتی اگه تو زمین خودمون توپ بیاد دستش یه شوت می کنه سمت دروازه حریف فقط جهت رفع تکلیف.
کوئنکا خوب بود، نباید انقدر زود تعویض میشد.
پیکه رو شدیدا نیاز داشتیم که دستشون درد نکنه آقای والدس.
ژاوی خیلی خوب ظاهر نشد، واقعا نمی دونم چش شده.
اینیستا خوب بود مثل همیشه.
پویول می تونست گل سوم رو به ثمر برسونه حیف که دید وسیعی نداره.
الکسیس نسبتا خوب بود، حفظ توپش رو خط خیلی خوب بود، پاس اشتباه هم زیاد نداشت.
ماسکرانو شوت خوبی زد اگه گل میشد
بوسکتس هم جز گلی که زد کار خاصی انجام نداد، یا شاید من اینطوری فکر می کنم.
تیو و فابرگاسم زیاد دقت نکردم.

ولی مسی مسی مسی با همه کم و کاستی ها می تونست یه خاطره خوب برامون به جا بذاره، ولی حیف.
والدس هم که طبق معمول شاهکار کرد دستش درد نکنه. وقتی شوت دروگبا رو گرفت شک کردم که خوابم یا بیدار.
اینکه تو خونه از یه تیم ده نفره در حالی که دو گل جلو بودیم، دو تا خوردیم فاجعه ست! خیلی افتضاحه!
اولین گل به حریف () بوسکتس تو لیگ قهرمانان هم زهر مارش شد، ولی در کل اگه رئال قهرمان نشه فدای سر همه.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
وقتی کل فصل هربازی حداقل(دقت کنید گفتم حداقل) 5، 6تا موقعیت صددرصد گل نمیکنیم.این جور بازیا که زیاد موقعیت گیر نمیاد دودش میره تو چشمون.(بیشتر بازی رفت)و علتشم فقط داشتن مهاجمای گل نزن و نداشتن مهاجم درجه یکه.

لطفا ویا ویا هم نکنید که مسلما خدا دوسش داشت که مصدوم شد.همون موقع کم موقعیتهای طلایی خراب نکرد!و تقریبا 1 نیم فصل فقط 5 گل تو لیگ زد.اگه می بود الان اندازه سانچزم نزده بود.و با موقعیت خراب کردناش و گل نزدناش هم روحیه ش خراب میشد و هم اعتبارش زیر سوال میرفت!

درسته دفاع نداریم ولی باید مهاجمای گلزنی مثل نیمار/فن پرسی/کاوانی رو بخریم.
اگه اون همه موقعیت که ایجاد میکنیم فقط نصفشو گل بزنیم،راحت بردیم.حالا فوقش 2 توپی که میاد رو دروازه والدز و مثل همیشه تقدیم حریف کنه،جایی نمیره و حداقل 4-2 یا 5-2 میبریم.

این بازی خیلی شبیه بازی با اینتر دوسال پیش بود.
حریف 10 نفره بود.1 گل زدیم که پریدیم هوا و گفتیم هورا، گل صعود.ولی داور نگرفت!!از آخر حذف شدیم.

تو حیاتی ترین هفته سال،2 جام اصلی رو از دست دادیم.و اون همه زحمت تو لالیگا و بازیهای درخشان و پرگل جلو میلان و لورکوزن همش هدر رفت.
اونم جلو چشم نزدیک صدهزار هوادار خودی تو زمین خودت.
حیف و افسوس!

۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
سانچز که نفر اول مقصرای حذف بود! به خصوص با بازی درخشانش تو بازی رفت و اون گلهایی که به همراه فابرگاس خراب کردن!

مثل اینکه شماها تحرک خیلی دوست دارین، باید اسب دوانی نگاه کنین. خب اسبم می دوه، پس بیاریم بکنیمش بازیکن فوتبال! همین تعریفی که از پدرو می کنین. بازیش رو ریز نگاه کنین که 80% توپا رو لو داد. هر وقت مسی باش یک و دو کرد توپ رو خراب کرد. تو دو سه صحنه می تونست با یه تو سر توپ زدن ساده، تک به تک بشه، ولی گند زد. تو یه صحنه که می خواست حرکات ژانگلور انجام بده و بچرخه و نمی دونم چی کار کنه وسط اون همه دفاع (خون به مغزش نرسیده بود انگار!)

بدبخت اتوو با اون همه گل نزدنهاش سالی که با امتیاز مساوی با رئال قهرمان نشدیم، هیچ وقت این فجایع رو به بار نیاورده بود!

بعدم کسی نگفت مسی بد نبود، خیلی هم بد بود، اما تو چند ضربه آخر؛ بازم کل حملات تیم رو شاخ مسی می چرخید.

در هر حال، سیستم افتضاح گواردیولا در این فصل چیزی جز فاجعه به بار نیاورد و جامها رو خودمون تقدیم مترجم کثیف کردیم. سه بازی پیاپی پپ به همین شیوه باخت و نفهمید مشکلش کحاست!

همون طور که قبلا هم گفتم به نظر من دوران قهرمانی پپ به پایان رسیده و با این شرایط فکر نکنم خودش هم قراردادش رو تمدید کنه. البته اگر می خواد بازم شیوه احمقانه سه دفاعه رو استفاده کنه، همون بره خیلی به نفع بارساس!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: m_777
پیام: ۳۸۰
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۸۹
از: کرمان
طرفدار:
- ژاوی هرناندس-اینیستا
- ریوالدو
- پرسپولیس
- اسپانیا_آلمان-آرژانتین
- محمدنوری-محسن مسلمان
- گواردیولا_یواخیم لو
- مجیدجلالی_ابراهیم قاسمپور
گروه:
- کاربران عضو
عویض کوئنکاوسسک اشتباه بزرگ پپ بود.کوئنکا ازگوشه هاخوب حرکت میکرد وسسک هم کارهای ترکیبی روخوب انجام میداد ولی ازوقتی تیو وکیتااومدن هیچکارنتونستن انجام بدهن به جزچندپاس درعرض که یکی ازتماشگران هم میتونست انجام بده.ولی درهرحال اگه مسی اون 2پنالتی حساس درطول فصل(سویا-چلسی)روگل میکردهم لالیگا وهم لیگ قهرمانان مال مابود.حیف وصدحیف که بایدفینال روبدون بارساسرکنیم.متاسفم ،واقعامتاسفم.به قول سایت،شرم براین فوتبال....

سنگها شاید،
اماگنجشکهامفت نیستند!!!
قلبشان میزند...
۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
با این وضع دفاع کردن به هیج جایی نمیرسیم.بقیه چه طور دفاع کردن جلوی بازیکن های ما ما چه طور دفاع کردیم جلوی دو تا بازیکن نصفه نیمه چلسی.این باخت ها رو باید به تصقیر پپ انداخت نه کسی دیگه
تو دفاع مطلق چلسی کار بیشتری از این نمیشد کرد.دو تا تیرک یه پلانتی سوخته.دیگه بیشتر از این؟؟باور کنید هر تیم دیگه ای بود نمیتونست یه شوت تو چهار چوب با اون وضع دفاع اتوبوسی بکنه!

دفاع تیم واقعا ضعیفه.
شانس هم نداریم تو بازی پیکه مصدوم /پنالتی سوخته / دو تا تیرک/از همه مهمتر کسی مثل تورس که n ماه گل نزده الان باید بیاد گل بزنه

اگه بخوایم این جوری دفاع کنیم فصل بعد همین آش و همین کاسس
فصل بعد هم میام میگیم تقصیره والدس بود نخیر تقصیر سانچز بود

پپ!اگه نمیخوای فکری برای دفاع تیم بکنی قرار داده رو ول کن برو.هر کی بیاد میتونه از این بازیکن ها کار بکشه .لااقل اون یه تفکر دفاعی
داره که تو نداشتی

والدس هم ستاره نیست به خدا.اون گل ها زیاد تقصیر اون نبود ولی
نباید برای تیمی مثل بارسا یه دروازه بان ستاره تو درزوازش وایسه؟.
توپ که داره میاد 99% مطمنم که گله
یه حرکتی یه واکنش فوق العاده ای.تیم که دفاع نداره اینم که واکنش استثنایی نداره به چی دل خوش کنیم تو دفاع جناب پپ؟؟
الان نکوبید من رو ها!نگفتم تقصیر والدسه گفتم چرا این واکنش هاش معمولیه؟ستاره باش تو هم دیگه

آنری همیشه در قلب منی
۶ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۶۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۵۰۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۷۱۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۶۶۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۲۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۸۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۱۶۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!