به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Alireza_Sleepless
پیام: ۳,۲۲۵
عضویت از: ۲۰ آبان ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- ||هیچ کدومش||
- just Argentina
- ...
- فقط و فقط گواردیولا
- ...
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من به اين رسانه ملي حتي يك درصد هم اعتماد ندارم متاسفم واسه اونايي كه همه چيو ميخوان سياسي كنن به قول كياوش هروقت يك منبع انگليسي زبان معتبر اين اخبار رو تائيد كرد اون موقع ميشه روش فكر كرد بنظر من اين اخبار ايراني هاارزش خوندن هم نداره چه برسه به بحث.

شما باید قبول کنید اونا فقط اسطوره های فوتبالی ماهستن نه هیچ چیز دیگه!از نظر اونا کشور اسرائیل کشور دوستشون هست و فرهنگشون با ما خیلی فرق داره!
حالا چرا باید برای اینکه بگم سران باشگاه بارسلونا طرز فکرشون مثل ما ایرانی هاست خودمون رو گول بزنیم بگیم اینا دروغه ! ما مسی رو دوست داریم به خاطر فوتبالش نه چیز های دیگه!

فعلا هیچی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
حالا چرا باید برای اینکه بگم سران باشگاه بارسلونا طرز فکرشون مثل ما ایرانی هاست خودمون رو گول بزنیم بگیم اینا دروغه ! ما مسی رو دوست داریم به خاطر فوتبالش نه چیز های دیگه!

من مسی رو دوست دارم، هم به خاطر فوتبال هم به خاطر خیلی چیزهای دیگه.
من پپ رو دوست دارم، هم به خاطر فوتبال هم به خاطر خیلی چیزهای دیگه.
من لاپورتا رو دوست دارم، هم به خاطر فوتبال هم به خاطر خیلی چیزهای دیگه.
من از راسل متنفرم، هم به خاطر فوتبال هم به خاطر خیلی چیزهای دیگه.
من از پیکه متنفرم، نه به خاطر فوتبال، به خاطر چیزهای دیگه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
عین حماقته که چیزی رو بدون داشتن مدرک کافی رد یا تایید کرد!

این بحث رو تموم کنید چون هیچ کدوم برای رد یا تاییدش مدرک کافی ندارید. خیلی از کثافت کاریهای صهیونیست ها هم تو رسانه های غربی هیچ بازتابی نداره، پس اینم دلیل قابل قبولی نیست!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
این موضوع و حرف های دروغی که انتشار پیدا کرده توسط یک سری افراد کاملا مشخص دلیل بر این نیست که بشینیم بدون نگاه به رسانه های جهانی اون رو باور کنیم ، چند تا مسئله وجود داره که نمیشه ازش چشم پوشی کرد .

اول این خبری که توسط اخبار ایران توی تلویزیون منتشر شد رو دوباره ببینید از اینجا

اول از همه گزارش گر خبر به این نکته اشاره میکنه که:

"در نگاه اول همه چيز عادي به نظر مي‌رسد، اما کمي دقت در مراسم خداحافظي پپ کافي است تا متوجه شويم همه افراد حاضر از جدايي پپ ناراحت نيستند. واكنش هاي پيكه مدافع و روسل مدير عامل باشگاه بسيار معنادار است."

بعد عکسی از پیکه و راسل نشون میده در حال خنده ، این موضوع کاملا مشخص هست که یک مسئله کاملا ساده و غیر حرفه ای هست که الکی برای جنائیی کردن ماجرا بهش چسبوندن ! چون اگر یکم دقت دقت کنید میبینید مسی و بعقیه هم در حال خنده هستند و اصلا دارن گواردیولا رو بالا و پایین میندازن ، پس باید از این نتیجه بگیریم همه خوشحالن؟!! این مسئله کاری بود که اینها برای اینکه بگن این دو نفر خوشحالن الکی بزرگش کردن و عکسی ازش منتشر کردن !!! .

عکس هایی از مراسمی که همه توش شرکت داشتن

نکته بعدی که میخوان به ملت القا کنن اینه که رونالدینیهو و زلاتان به خاطره این مسائل از باشگاه جدا شدن ، اما این مسئله دروغی بیش نیست چون پپ ادم با نظمی هست و به نظم و انظبات بسیار اهمیت میده این رو بار ها دست یاران و بازیکنان تیم هم گفتند و دلیل جدایی رونالدینیهو و حتی دکو بینظمی ها و حاشیه هایی بود که برای تیم درست کرده بودن و البته تغییر سیستم بارسا که توسط پپ به تیم اورده شد و یک جورایی رونالدینیهو دیگه توش جا نداشت
رونالدینیهو از اخیر سال رایکارد به دلیل مسائل اخلاقی افت بازی از تیم جدا شد ،زلاتان با سیستم بارسا هماهنگ نبود و خودش هم کم حاشیه نداشت ، پیکه به خاطر مسائل شخصیش با شکیرا و وارد حاشیه شدنش بود که پپ اونو روی نیمکت گذاشت ، خود پپ هم به این نکته اشاره کرده بود که بهتره پیکه روابطش رو با شکیرا کم کنه

البته نکته مهمی توی این حرف های باشگاه خبرنگاران بهش پرداخته نشده ، دعوت سال گذشته باشگاه از محمود عباس ، رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین بود چون میخواستن بیاد و از شهر بارسلونا و باشگاه دیدن کنه

نکته بعدی اینه که باشگاه خبرنگاران میخواد بگه این که سریع ترین جا به جایی تاریخ توی این تغییر انجام شده ، منظورش تیتو بوده .

این حرف توی تلویزیون گفته شد که:
"خبر جلسه رسمي گوارديولا و روسل انتشار مي يابد و کمتر از 24 ساعت بعد پروژه سريع‌ترين انتقال تاريخ به پايان يافته است.زمان‌بندي دقيق اين پروژه اهميت احتمال قهرماني بارسا در جام حذفي را نيز از بين برد."

خب اگر یادتون باشه زوبی زارتا گفته بود که پپ از چند ماه قبل خبر جداییش رو داده بود و همه میدونستن اما به صورت رسمی نگفته بودن چون نمیخواستن جو خراب بشه ، اما باشگاه خبرنگاران میخواد بگه توی 12 ساعت براش جایگزین پیدا کردن درصورتی که وقتی همهم یدونستن پپ میخواد بره طبیعتا از چند ماه پیش به تیتو فکر کرده بودن و الان اعلام کردن .

بعد اینها میخوان بگن اون صهیونیسته ابراموويچ رو فرستاده چلسي ! بعد ابراموويچ داره تلاش میکنه با پيشنهاد هایی کلان پپ ی که به قول خودشون مخالف اونها هست رو ببره چلسی ! خب اگر پپ مخالفشونه دیگه نباید تلاشی برای خرید پپ صورت بگیره دیگه، انیجاست که ساختگی بودن این موضوع هم اشکار میشه .
نقل قول
منم این برنامه رو دیدم فقط یک نکته تواین برنامه بود که برام جالب بود اونجایی که میگه مالک چلسی با کمک لابی صهیونیسم تونسته چلسی رو بخره اگر این موضوع راست باشه پس لابی صهیونیسم توی باشگاه چلسی بیشتر نفوذ داره تا توی بارسا .پس چطور هست که مالک باشگاه چلسی دنبال یک فرد ضد صهیونیسم(گواردیولا) برای مربیگری تو باشگاهش هست

کاملا درسته ، این موضوع یکی از چرندیات دیگه ای بود که باشگاه خبرنگاران اون رو گفت ، در صورتی که هر کسی یکم به اخبار روز اگاه باشه میفهمه که خود مالکان چلسی میخوان پپ رو ببرن توی تیمشون .

این موضوع کاملا شایعه است که برای منافع خودشون ساختن و میخوان بگن صهیونیست داره همه جا دست اندازی میکنه

البته توی این موضوع که صهیونیست خیلی جا ها وارد شده شکی نیست و توی اینکه صهیونیست داره بعضی جاها خراب کاری میکنه شکی نیست اما دیگه گنده کردن های بیش از اندازه و دیگه هر چیزی رو با افراطی گری به اونها ربط دادن غلطه کاری که امروز دارن به هر بهانه انجام میدن هم توی اخبار های تلویزیون هم با شایعه پراکنی توسط افرادی که به خودشون وابسطه هستند !!!

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: meli-barca
پیام: ۹۷
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- داوید ویا
- هیچ کدوم
- اسپانیا-آلمان-آرژانتین
- گواردیولا-یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
واقعا که خیلی جالبه!!!!!!هرروز یه شایعه جدید!هرروز یه حرف جدید!همه ش حاشیه پردازی!تا کی میخوایم دنبال حاشیه باشیم؟هیچ کس توجه نمیکنه که بارسلونا یه تیم فوتباله!یه تیم فوتبال!ما ایرانیا عادت کردیم همیشه بریم سراغ فرع.هیچ وقت به اصل هر چیزی توجه نداریم برای همینه که خیلیامون هیچ وقت پیشرفت نمیکنیم.خیلی جالبه که امسال میگن پپ با اسراییلیا به مشکل خورده اونوقت همین آدما پارسال ادعا میکردن که چون پپ به کنسرت یک زن اسراییلی رفته پس حتما حامی اسراییلی هاست.واقعا تناقض تا چه حد؟!ادعا کردن پیکه یهودیه و از رفتن پپ خوشحاله چون داره تو عکسا میخنده!اگه اینجوریه پس کل بچه ها الان باید از رفتن پپ شاد باشن چون همه داشتن میخندیدن.تازه پویول و مسی هم از همه بیشتر میخندیدن.واقعا که مدارکشون برای اثبات این اراجیف خیلی معتبره!!!!!!!چرا تو همه چیز دنبال رد پای سیاست میگردیم؟چرا میخوایم همه چیز رو سیاسی ببینیم؟این وسواس فکری از کجا میاد؟فراموش نکنید که ما عاشق فوتبالیم و خیلیامون به خاطر بارسا بوده که عاشق فوتبال شدیم.یادتون نره این ادعاها هیچ ربطی به فوتبال نداره.مربوط به سیاسته!خواهشا این دو مقوله رو از هم جدا بدونید.به نظر من سیاست چیز کثیفیه خواهشا ورزش پاکی مثل فوتبال رو با این حرفا کثیف نکنید.

PERFECTION IS NOT JUST ABOUT CONTROL,IT IS ALMOST ABOUT LETTING GO.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
آخه گویا هم اخبار گفه و من از خیلی ها شنیدم
بازم نمیدونم ولی این و ببینین:
فیلم پپ
این و اخبار گفه

نقل قول

من نظر خودم رو میگم، کاری به بقیه ندارم.
یقین دارم که راسل آدم کثیفیه. به شدت ازش بدم میاد. هر حرفی که راجع به راسل بگن من باور می کنم.
راجع به پیکه هم که کسی شک نداره ارتباط خوبی با یهودیا داره. من مدت هاست که دلم میخواد پیکه رو بندازیم بیرون. تو کم کاری ها و کارشکنی پیکه هم هیچ شکی ندارم. هیچ شکی.
فقط از رونالدینیو و لاپورتا تعجب می کنم. هنوز هم نمی تونم اون عکس لاپورتا با کلاه یهودی رو باور کنم. هنوز هم فکر نمی کنم لاپورتا از یهودیا کمک گرفته باشه.
پپ هم که کاملا مشخصه. من کاملا یقین داشتم که شخصیتی مثل پپ دیر یا زود با یهودیا مشکل پیدا می کنه.

پس یعنی واقعیت داشته؟؟
یعنی واقعا پپ واسه همین رفته؟؟

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
وارد بحث نمیشم،فقط میگم متاسفم برای کسی که یک کلمه از این چرندیات رو باور کنه!
اگر لاپورتا آدم صهیونیستاست پس چرا پپ رو آورد!
اگر تیتو صهیونیسته پس چرا پپ تونست باهاش 4 سال بسازه!
اگه تیتو صهیونست نیست پس چرا راسل حاضر شد باش قرارداد ببنده!
قبل از اینکه وارد جزئیات بشید یکم به اصل قضیه فکر کنید.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
حالا مگه یهودی بودن مشکلی داره
هر کسی یه دینی داره حالا پیکه هم دوست داره یهودی باشه به ما چه ؟؟!!
خود من به شخصه یه سالی هست که اخبار صدا سیمای خودمون رو نمیبینم
چون جز جوسازی الکی ،کاری بلد نیست
پ ن :نیست که هیچ رسانه ای تو جهان ،جو الکی نمیسازه

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
آخرین بازیمون با همون نتیجه لعنتی 2-2 تموم شد که امسال باعث از دست رفتن امتیازات حساسی برامون شد و باعث شکستمون تو لیگ و اروپا شد!

ما لیگ رو همون موقع باختیم که 2 صفر برتری برابر سوسیدادو تو 5 دقیقه به 2-2 تبدیل کردیم.و سرآغاز 2-2 شدیم!

سوسیداد2-2بارسا
والنسیا2-2بارسا
بیلبائو2-2بارسا
بتیس2-2بارسا

ما اروپارو همون موقع از دست دادیم که برابر میلان تو نیوکمپ ثانیه های اول و آخر گل خوردیم و نتیجه2-2 رو رقم زدیم تا با همون نتیجه و دوباره با گل ثانیه آخر اینبار برابر چلسی با 2-2 حذف بشیم!

فقط 2-2 برابر رئال باعث نشد که حذف بشیم و فعلا تو فینال جام اون 2-2 هستیم!

آلوز تو نیم فصل دوم جز بدترینهای بارسا بوده و با 2 بار اخراج شاهکار کرده!
اصلا اون آلوز سابق نیست و خیلی افت کرده،برای فصل بعد باید مونتویا گزینه اول باشه و آلوز گزینه دوم!(اگه موند)
با سانتر اون بود که کیتا گل مساوی رو زد.
چیزی که آلوز در طول 4 سال گذشته چندبار بیشتر درست انجام نداده!

درسته دیشب بارسا انگیزه نداشت ولی شبیه یک تیم متوسط بود و اگه تو نقل و انتقالات خوب عمل نکنیم و بازیکنای جدید زود تو تیم جا نیفتن،سال بعد قهرمانی رو راحت تر نسبت به امسال تقدیم رئال میکنیم!

عجیبه که پپ به ژاوی 32 ساله تو بازی بی اهمیت بازی میده ولی به سسک که جوانتره و هرچه بیشتر بازی کنه بهتر تو تیم جا میفته و تجربه حضورش تو بارسا بیشتر میشه،اصلا!

تیو هم قربونش! همیشه 1 تعویض رو سوزونده و از الکلاسیکو به این ور بازی کرده ولی دریغ از 1 درصد تأثیر مثبت!!

با لجبازی برای بازی دادن به اینا،نه بارسا به جایی میرسه و نه اینا پیشرفتی میکنن!

با بودن رقبای قدرتمند و بدون اشتباهی مثل رئال، بارسا جای این بازیکنای متوسط و پایینتر از متوسط نیست!

تنها چاره بارسا:
1.قرض دادن امثال تییو،کوئنکا،دوس سانتوس،فونتاس.
2.پوشش دادن نقاط ضعف با آوردن بازیکنایی که به سبک بارسا بخورن و تو تیم جا بیفتن،مثل سسک و آبیدال و توره، نه مثل ایبرا و چگرینسکی و ...
3.اضافه کردن بارترا و مونتویا به تیم اصلی

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اصلا اون آلوز سابق نیست و خیلی افت کرده،برای فصل بعد باید مونتویا گزینه اول باشه و آلوز گزینه دوم!(اگه موند)
با سانتر اون بود که کیتا گل مساوی رو زد.
چیزی که آلوز در طول 4 سال گذشته چندبار بیشتر درست انجام نداده!

آلوز تو اولويت دوم؟ هر بازيكني ممكنه يه مدت دچار افت بشه. آلوز تو اين چند سال از اون بازيكنايي بوده كه كمترين افت رو داشته و يكي از بهترين دفاع راست هاي تاريخ بارسا بوده و هست. شمايي كه از مونتويا تعريف ميكنيد لازمه كه بدونيد گل دوم هم رو اشتباه آفسايد گيري همين بازيكن بود. هر چند ميدونم ار كم تجربگيش بوده ولي اينكه بخوايم برتر از آلوز بدونيم رو هيچ جوره نميتونم قبول كنم .

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۰۵۱ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۵۹ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۷۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۳,۷۳۱ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۸۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۶۰۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۹۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۶۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۰ کاربر آنلاین است. (۱۵۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!