به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
واقعا خبر خوبه.
-----------------
فقط درسته پدرو امسال بد بوده ولی من دوسش دارم البته دیگه با اومدن دروگبا رفتنش قطعی باشه.
--------------------------------------
بابا دم تیتو گرم عجب شجاعتی داره.
------------------------------
میگم اگه خبر راست باشه بلافاصله بعد امضا قرارداد میاد لباس بارسا رو میپوشه؟؟؟؟
---------------------------------
فصل نقل و انتقال شروع شده؟؟؟اگه نشده کی میشه؟؟؟
---------------------------------

از مترجم سایت میخوام این دو خبر که اولیش اینه:
1-

Aunque las decisiones definitivas se tomarán después de la final de la Copa del Rey, el Barça está intensificando estos días el trabajo de recopilación de las negociaciones abiertas para plantearle a Tito Vilanova los fichajes más viables para la temporada 2012-2013.

La estrategia de Andoni Zubizarreta, el director deportivo, se sustenta en prioridades y en refuerzos secundarios. La urgencia hoy es fichar defensas y todos los esfuerzos económicos están destinados de entrada a fortalecer el eje defensivo y el lateral izquierdo. La contratación de un delantero ha quedado relegado a un segundo término, asumiendo que algunas de las piezas elegidas podrían acabar perdiéndose.

Amurallar la zaga. Esta es la consigna que Zubi y Albert Valentín, el secretario técnico, han fijado en este primer tramo del mercado veraniego, según ha podido saber MD.

Sólo si surgiera una oportunidad única en ataque, algo que entienden hoy como impensable, cambiarían de trazo. La idea pasa por realizar una fuerte inversión por uno de los dos puestos. O bien Thiago Silva como central o bien Gareth Bale como lateral izquierdo. Nunca las dos a la vez porque sería hoy un coste inasumible.

De llegar el jugador del Milan, la banda izquierda sería para Jordi Alba, a quien esperan contratar por unos 12 millones de euros. De ser el del Tottenham la apuesta, muy difícil por los 50 'kilos' que pide la directiva inglesa, el club sondearía a Iñigo Martínez, central zurdo de la Real Sociedad que es más barato y muy serio tácticamente, o miraría hacia abajo, caso de Bartra, del filial.

No se descarta, incluso, apostar por algún jugador joven con experiencia, como por ejemplo el mismo Botía, al que recuperarán por 2,5 millones. De todas formas, el jugador del Sporting está condenado a entrar en alguna operación por el ingreso adicional que supondría. A Tito Vilanova también le gustaría un portero que diera competencia a Víctor Valdés, pero no resulta esencial en estos momentos.

Por si acaso, Zubi y Valentín han rellenado una hoja con nombres de futuribles. A Guaita, del Valencia, le estuvieron espiando, pero comparte grupo de representantes con Alba. Parece que los dos no saldrán al mismo tiempo de Mestalla.

Una vez liquidadas las prioridades y de quedar dinero, el Barça iría a por un delantero. Aunque se habla de un perfil de '9' potente, no sería exactamente la figura que solicita el que será nuevo técnico azulgrana. Más bien se trataría de un mediapunta.

Hay una lista con nombres, unos caros y otros más módicos, pero a aquellos a los que ya se han sondeado se les ha advertido que va para largo. Alguno ha dado órdenes a sus agentes de esperar un tiempo prudencial. Un plan, pues, que tiene su cadencia. Primero, la defensa y después, el delantero.

Más información

•Talento a precio de saldo
•Se abre la veda de los fichajes en Can Barça
•Alba, cada vez más cerca
•Bale deberá forzar la máquina
و دومی که :
2-

Thiago Silva, el central que el Barça contempla como primera opción para reforzar la defensa, ya tiene precio. Según medios italianos, el brasileño cambiaría de aires si el Milan lograra ingresar 30 millones de euros. Una cantidad que le permitiría abordar la contratación de otros jugadores que cubran distintas vacantes.

El milanista es una de las principales prioridades del Barça para la próxima temporada, aunque la marcha de Nesta parece cerrarle las puertas de salida. En el Camp Nou esperan que, a medida que se vaya consumiendo el verano, Thiago Silva haga un gesto en clave azulgrana.

Mientras, en Italia se insiste en que la Juventus tendría un acuerdo casi seguro con Van Persie, del Arsenal. Se habla de un traspaso por otros 30 millones de euros y un sueldo anual apara el jugador de 12 millones de euros, lo que le convertiría en uno de los futbolistas mejor pagados.

Más información

•Thiago Silva: "Seguiré en el Milan"
•Primero, la defensa
و جفتشون واسه نتسایقل و انتقالاته ترجمه کنن و بزارن تو

FORCA BARCA
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: امیر.حسین
پیام: ۴۶۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
یه حس خوبی دارم نسبت به اومدن دروگبا، مثل حسی که زمان اومدن ایبرا داشتم

ولی ایبرا با تیم مچ نشد و نتونستیم از تمام استعداد و توانش بهره ببریم

اما وقتی تاکتیک هامون به بن بست میخورن می تونیم از توان دروگبا حد اکثر استفاده رو بکنیم

امیدوارم بیاد و سرنوشتش مشابه ایبرا نباشه و خوش بدرخشه برای تیم

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: abi_anari_catalan
پیام: ۲۸۴
عضویت از: ۷ فروردین ۱۳۹۱
از: سقز
طرفدار:
- messi_xavi
- spania_argantin
- josep guardiola
گروه:
- کاربران عضو
خدا کنه که خبر اومدن درو گبا به بارسا صحت داشته باشه مطمئنم که دروگبا میتونه به تیم کمک شایانی بکنه چون هم از نظر قدرت بدنی در سطح بالایی هستش و میتونه خط دفاعی هر تیمی رو تحت فشار قرار بده و هم اینکه تمام کننده بسیار خوبی هستش .
اونوقت خط حمله آتشین اروپا با تر کیب مسی ، دروگبا و ویا شکل خواهد گرفت .

پپ ، دوستت داریم !
برگرد .............
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
اوردن دروگبا به بارسا اشتباه محض

دروگبا يكي مثل زلاتان قطعا به سرنوشت زلاتان دچار ميشيم

سيستم بازيش اصلا به بارسلون نميخوره اون فوتبال يك جور ياد گرفته بارسايي ها يك جور ديگه

من به شدت مخالفم مطمئنم راسل اين اشتباه نميكنه

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
Devil may cry نوشته:

اوردن دروگبا به بارسا اشتباه محض

دروگبا يكي مثل زلاتان قطعا به سرنوشت زلاتان دچار ميشيم

سيستم بازيش اصلا به بارسلون نميخوره اون فوتبال يك جور ياد گرفته بارسايي ها يك جور ديگه

من به شدت مخالفم مطمئنم راسل اين اشتباه نميكنه

یه ذره باهات مخالفم.
برای بازی هایی که کارمون گره میخوره، میتونه خیلی مفید باشه. قدرت بدنی و شوتزنی و سرزنی و تمام کنندگی فوق العاده ای داره.
ضمن اینکه به قول حسام مفت باشه کوفت باشه. قراردادش تموم شده، دستمزد خودش رو میدیم و تمام. برای 1-2 فصل میتونه خیلی بهمون کمک کنه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
از يك همچين بازيكن مغروري كه تو چلسي انقد ابهت داشته بعيد بياد نيمكت نشين يك تيمي بشه! بعدشم اين بازيكن ها زود تموم ميشن من ميدونم يك افت شديدي پيدا ميكنه اخه سيستمي كه تو چلسي هست با سيستم بارسلون زمين تااسمون فرق داره دروگبا تواون سيستم خوب بود .حساب سنش هم كه داشته باشين!

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
از يك همچين بازيكن مغروري كه تو چلسي انقد ابهت داشته بعيد بياد نيمكت نشين يك تيمي بشه!

حالا چرا نیمکت نشین؟ واقعا به نظرت تیتو الکسیس یا پدرو رو به دروگبا ترجیح میده؟
نقل قول
سيستمي كه تو چلسي هست با سيستم بارسلون زمين تااسمون فرق داره دروگبا تواون سيستم خوب بود

من که به شخصه انتظار خاصی از دروگبا ندارم جز اینکه دروازه خالی ها رو بتونه گل کنه. کاری که بعضی بازیکنای خودمون از انجامش عاجز هستن.
فکر نکنم خراب کردن موقعیت 90% به سیستم ربط داشته باشه. تو فقط منتظر بمون ببین مسی که که تک به تک داد دست دروگبا چی میشه.
نقل قول
حساب سنش هم كه داشته باشين!

دقیقا به همین دلیل گفتم 1-2 فصل می تونه بهمون کمک کنه. وگرنه می گفتم 10 فصل.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
درسته که دروگبا بازیکنی هست که سبکش یه چیز دیگس وی خواهشا بیایین از خوبی ها و بدی هاش یه لیستی بنویسیم بعد تصمیم بگیریم
خوبی ها:
1-یه تموم کننده عالی
2-قدرت بدنی بسیار بالا
3-شوت زنی عالی
4-سرزنی عالی
5-سرعت خیره کننده
6-با سرعتش توجه رقیبا رو روش جمع میکنه و مسی آزاد میمونه یا برعکس مسی رقیبو مشغول میکنه دروگبا با سرعتش جلو میره
7-تجربه
8-تکنیک بالا
9-به نظرم اصلا مغرور نیست پس یه ویژگی دیگه(فروتن بودن)
10-هوش بالا
بدی ها:
1-سن بالا و دو فرق با مدل بازی ما
پس خوبی ها با برتری2-10 بدی ها رو بردن.درضمن نم ونه الکسیس خورمون دیدین که کلا خودشو وقف داد.درضمن میتونه از سانترای دنی استفاده کنه.حالا نظرتون چیه؟؟؟

FORCA BARCA
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
من که به شخصه انتظار خاصی از دروگبا ندارم جز اینکه دروازه خالی ها رو بتونه گل کنه. کاری که بعضی بازیکنای خودمون از انجامش عاجز هستن. فکر نکنم خراب کردن موقعیت 90% به سیستم ربط داشته باشه. تو فقط منتظر بمون ببین مسی که که تک به تک داد دست دروگبا چی میشه.

جاافتادن دروگبا تو تركيب بارسا زمان ميبره حداقل نيم فصل من فكر ميكنم پپ همين تفكر رو داشته كه به سانچز خيلي بازي داد با اين وضعيت دروگبااومدنش صلاح نيست چون هم خودش حيف ميشه چون سبك بازيش به بارسا نميخوره هم تقريبا سانچز داره كم كم جا ميوفته اگه يكم صبور باشيم همين سانچز ميشه درگبايي واسه خودش

بعدشم اومدم دروگبا ضربه ميزنه به جون گرايي بارسا، اين فصل خيلي سختي كشيديم تا هم سانچز جا بيوفته هم پدرو بهتر بشه اومدن دروگبا يعني همه اونا به هدر رفتن.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
جاافتادن دروگبا تو تركيب بارسا زمان ميبره حداقل نيم فصل من فكر ميكنم پپ همين تفكر رو داشته كه به سانچز خيلي بازي داد با اين وضعيت دروگبااومدنش صلاح نيست چون هم خودش حيف ميشه چون سبك بازيش به بارسا نميخوره هم تقريبا سانچز داره كم كم جا ميوفته اگه يكم صبور باشيم همين سانچز ميشه درگبايي واسه خودش

راستش نظر من فرق داره.
به نظر من دروگبا همون فصل اول هم گل های زیادی میزنه.
اما راجع به سانچز من فکر می کنم هر چقدر هم بهش بازی بدن درست بشو نیست. در واقع اون بازیکنی نبود که خیلی ها فکرش رو می کردن. بیخودی بزرگش کردن.
نقل قول
بعدشم اومدم دروگبا ضربه ميزنه به جون گرايي بارسا، اين فصل خيلي سختي كشيديم تا هم سانچز جا بيوفته هم پدرو بهتر بشه اومدن دروگبا يعني همه اونا به هدر رفتن.

با خرید 1 بازیکن اون هم فقط برای 1-2 فصل به نظر من اتفاق خاصی برای جوونای تیم نمیفته. بازم میشه به امثال تیو بازی داد تو بعضی بازیا.
اگه چند تا بازیکن با سن و سال دروگبا بود من هم مخالف بودم ولی 1 بازیکن اون هم جای کسی مثل الکسیس سانچز خیلی هم خوبه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۶۹۲ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۰۷ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۱۰ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۴۸۰ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۶۹ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۸۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۵۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۹ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!