به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث و تبادل نظر در مورد مسائل روز دین
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خب یه شرایطی داره ، اگه شرایطش رو داری چیز بدی نیست.

۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آندرس مقدس نوشته:

خب یه شرایطی داره ، اگه شرایطش رو داری چیز بدی نیست.

عجب یعنی کشته منو این توضیح کاملتونااا

۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
دوست عزيز ارسال پشت سر هم نزنيد
صيغه چيز بدي نيست در كل ولي متاسفانه مملكت ما خرابش كرده

امام علي ميفرمايند كه اگر عمر صيغه رو حرام اعلام نميكرد خيلي از فساد ها رخ نميداد و جلوي اكثر گناهان گرفته ميشد!

روايات مختلفي درمورد صيغه وجود داره كه ثابت ميكنه براي افرادي كه نياز شديد دارن و همچنين امكان ازواج دائم براشون فراهم نيست صيغه واجب هستش و انجام ندادنش باعث خيلي گناهان ميشه

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمودند:
هر که از دنیا برود و متعه نکند بد منظر و بد هیبت باشد مانند کسی که بینی او را بریده باشند.. نسیمی از بوستان دوست ص380 باستانی- رحیمی

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند :
دو نفری که ازدواج موقت می نمایند هنگامی که با هم صحبت می کنند، کلام آنها تسبیح خداوند است و هنگامی که دست همدیگر را گرفتند، گناهانشان از میان انگشتانشان فرو می ریزد. هنگامی که یکی از آنان دیگری را می‌بوسد، خداوند برای هر بوسه، ثواب یک حج و عمره را می‌دهد و هنگامی که از هم جدا می‌شوند خداوند برای هردوی آنان به هر لذت و شهوتی که برده‌اند، حسنه‌ای به بزرگی کوه‌های بسیار بلند در نامه عملشان می‌نویسد و هنگامی که بلند شده و غسل کردند، خداوند گناهان آنها را می‌بخشد و آبی بر مویی از موهایشان مرور نمی‌کند، مگر اینکه خداوند برای هر یک از آنها ده ثواب نوشته و ده گناه محو کرده و ده درجه بالا می‌برد. پس پیامبر (ص) فرمودند: و برای هرکسی که پیوند بین آنها را ایجاد کرده باشد، همین ثواب‌ها خواهد بود. و در ادامه فرمودند یک درهم ( خرج برای ) ازدواج موقت، از هزار درهمی که در راه خدا خرج شود برتر است، به خدا سوگند که ازدواج موقت برتر است و آن چیزی است که قرآن درباره آن سخن گفته و سنت بر آن جاری شده است .
لثانی اللخبار ج1 ص 244

از هشام روایت است که ایشان می‌فرمایند امام جعفر صادق فرمودند:
من دوست دارم که محبان ما در طول حیات و عمرشان حتما یک بار ازدواج موقت نمایند و نماز جمعه را با جماعت برگزار نمایند.
(وسائل شیعه 14/443)

ابو بصیر می‌گوید بر امام جعفر صادق علیه السلام وارد شدم .او به من فرمود:‌ ای ابومحمد! آیا از هنگامی که از نزد خانواده‌ات خارج ‌شده‌ای متعه کرده‌ای گفتم: نه فرمودند: چرا؟ گفتم: به اندازه کافی توانایی مالی ندارم. حضرت دستور دادند یک دینار به من بدهند و فرمودند: تو را قسم می‌دهم که به خانه نروی مگر آن که این کار را انجام دهی. وسائل ج 14 باب 2 حدیث 14.

حالا ميريم سر وقت قران

«... و زنانی را که متعه کرده اید، مهرشان را به عنوان فریضه ای به آنان بدهید. و بر شما گناهی نیست که پس از (تعیین مبلغ) مقرر، با یکدیگر توافق کنید (که مدت عقد یا مهر را کم یا زیاد کنید). مسلما خداوند دانای حکیم است».(نساء ۲۴ ـ‌ ترجمه آقای محمد مهدی فولادوند).

از جمله كسانى كه منكر تحريم متعه هستند:
1 ـ اميرمؤمنان على (عليه السلام): طبرى در تفسيرش نقل كرده كه على (عليه السلام) فرمود: « لولا أن عمر نهى عن المتعة ما زنى الا شقى: اگر عمر متعه را ممنوع نمی‌كرد هيچ كس جز افراد بدبخت دچار زنا نمىشد ».(همان منبع، به نقل از مفاتيح الغيب، ج 10، ص 52 شرح تجريد قوشچى ص 484 طبع ايران)
2 ـ عبدالله بن عمر: امام احمد در مسندش روايت كرده كه از ابن عمر درباره متعه سؤال كردند ايشان گفت: در زمان پيامبر(صلی‌الله عليه وآله) حلال بود ولى بر پيامبر (صلی‌الله عليه وآله) دروغ بستند.(همان منبع، به نقل از مفاتيح الغيب، ج 10، ص 52 شرح تجريد قوشچى ص 484 طبع ايران)
3 ـ عبدالله بن مسعود: بخارى از او نقل مى كند كه گفت: ما با پيامبر (صلی‌الله عليه وآله) در غزوه اى بوديم متعه را تجويز كرد و اين آيه را قرائت فرمود: يا ايها الذين آمنوا لا تحرموا طيبات ما احل الله لكم و لا تعتدوا ان الله لا يحب المعتدين. اى مؤمنان آنچه را كه خدا حلال كرده بر خود حرام نكنيد.(همان منبع، به نقل از صحيح بخارى، ج 7، كتاب نكاح باب 8 حديث 3 )
4 ـ عمران بن حصين به نقل از صحيح بخارى جلد 6 ص 27. 5 ـ جابر بن عبدالله و مسلمة بن الأكوع به نقل از صحيح بخارى ج 6، ص 129.
6 ـ ابن عباس به نقل از صحيح بخارى ج 6، ص 129.
7 ـ ابى نظره می‌گويد به جابر گفتم كه عبدالله به زبير از متعه نهى می‌كرد و ابن عباس به آن امر می‌كرد جابر گفت: ما زمان رسول خدا (صلی‌الله عليه وآله)و زمان ابوبكر متعه می‌كرديم وقتى كه عمر حاكم شد آن را منع كرد.

ولي متاسفانه جامعه ما ديد بدي درمورد صيغه راه انداخته!
بالاخره هم بعضي از مردان و هم بعضي از زنان كه توانايي ازدواج رو ندارن بايد يه جوري به نياز هاشون پاسخ گو باشن

۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوست خوبم دستت درد نکنه با این همه توضیحات ولی:
نظرت ‏
راجع به اینکه اینکار بنیان خانواده رو بهم میریزه چیه؟ فکرشو بکن یه مردی ک زن و بچه داره بخاطر این مسائل و غرق شدن در اینکار چه آسیبی به خانوادش وارد میکنه‏!‏
دختری ک بعد صیغه برای اولین بار زن میشود در زندگی آینده مشکلی ندارد؟
چرا مرد باید تنوع طلب باشد در حالی ک زن نباید اینطور باشد مگر نه غیر اینه ک زن و مرد با هم برابرند؟ پس چرا باید به زنان جفا شود؟
آیا اسم دیگر صیغه خانم بازی مومنان نیست؟

۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
شما اول بايد شرايط صيغه رو برسي كني و بعد قضاوت كنيد

اولا كه ذكر كردم شرط اول صيغه اينه كه مرد و زن توانايي ازدواج نداشته باشن

به نظرت اون وقت بايد اميال انساني و غريضيشون رو سركوب كنن؟؟
اين جفا به بدن نيست؟؟

دوما كه يه دختر نميتونه ازدواج موقت كنه، مگر به صلاح ديد پدرش، هيچ وقت صيغه دختر باكره مرسوم نبوده و هميشه زناني صيغه ميشدند كه يا بيوه بودن،يا اينكه طلاق گرفته بودن و بايد به نياز جنسيشون پاسخ ميدادن

وگرنه كارشون به هرزگري ميوفتاد
اگه ميبينيد بعد از پيامبر تو همه جنگهايي كه به اسم اسلام گشايي اعراب انجام ميدادن بدون استثنا تجاوز وجود داشته يكي از دلايلش همين بوده كه عمر صيغه رو حرام كرد!

سی که صیغه عقد را می خواند، چه برای خود و چه به عنوان وکیل، بنا بر احتیاط واجب، باید بالغ و عاقل باشد و در هنگام خواندن صیغه عقد قصد ایجاد عقد نکاح را داشته باد؛ و اگر در حال مستی صیغه را بخوانند، عقد صحیح نیست.

حضور 2 شاهد عادل، در عقد دائم و غیر دائم لازم نیست، ولی احتیاط مستحب آن است که حضور داشته باشند.
دختری که به حد بلوغ رسیده و رشیده است؛ یعنی مصلحت خود را تشخیص می دهد؛ اگر بخواهد شوهر کند، چنانچه باکره باشد، بنا بر احتیاط، تکلیفا باید از پدر یا جدّ پدری خود اجازه بگیرد، ولی در غیر باکره، در صورتی که بکارتش به سبب شوهر کردن از بین رفته باشد، اجازه پدر یا جدّ پدری لازم نیست.

در ضمن اين به نظرتون غير منصفانه نيست كه اين لفظ رو به كار ببريد؟؟
ما كه تو عصر تكنولوژي زندگي ميكنيم قطعا بايد از عمر بيشتر بدونيم درسته؟؟
بريد يه نگاهي به نظريات روانشناسان بندازيد و بعد نتيجه بگيريد!
اكثر روانشناسا خيلي از مشكلات روحي و جسمي و رواني رو معلول عدم ارضاي جنسي ميدونن.

نقل قول

نظرت ‏
راجع به اینکه اینکار بنیان خانواده رو بهم میریزه چیه؟ فکرشو بکن یه مردی ک زن و بچه داره بخاطر این مسائل و غرق شدن در اینکار چه آسیبی به خانوادش وارد میکنه‏!‏

مردي كه نياز جنسيش در كانون خانواده پاسخ داده ميشه نبايد صيغه كنه
مگر اينكه به مدت هاي زيادي به خاطر مسافرت،دوري از همسر به هر دليلي و يا عدم پاسخ از همسرش(سردمزاجي زنان و عدم تمايل زنان براي رابطه جنسي كه خيلي هم شيوع داره) نياز اون براورده نشه،

شما حق به مرد نميديد كه به نيازي كه خود خدا در وجودش گذاشته پاسخ بده؟؟ اين طلم به بدن نيست؟؟

نقل قول
دختری ک بعد صیغه برای اولین بار زن میشود در زندگی آینده مشکلی ندارد؟

جوابشو تو شرايط صيغه بخونيد!

نقل قول
چرا مرد باید تنوع طلب باشد در حالی ک زن نباید اینطور باشد مگر نه غیر اینه ک زن و مرد با هم برابرند؟ پس چرا باید به زنان جفا شود؟

بخشيدا ولي اين حرفتون خيلي سنگينه!
احكام اسلام مو لاي درزش نميره
به نظرت اگه يه زن در عين حال دو همسر داشته باشه جايزه؟؟ به نظرتون اگه بچه اي به وجود بياد براي كيه؟؟؟

چرا تو كل دنيا داشتن دو همسر براي يه زن قبيح محسوب ميشه حتي در ازاد ترين كشور هاي دنيا و فقط در قبايل بدوي اين اشتباه رخ ميده؟؟

به نظرتون چرا يه زن بعد از طلاق به مدت چهار ماه و چند روز حق ازدواج مجدد نداره؟؟ و اگه مردي بدونه كه اين زن در عده مرد فوت شده يا طلاق گرفته بوده و بعد خواستگاري كنه اون زن براي هميشه براي او از نظر شرعي حرام ميشه؟؟؟

واقعا جاي فكر داره اين احكام

در ضمن به نظرتون مو لاي حرف احكام قران ميره؟؟ به نظرتون قران حرفي خلاف بر انسانيت ميزنه؟؟
به نظرتون پيامبر و ائمه نعوذبالله اين چيزا رو در نظر نگرفتن و با اون لفظي كه شما بردي رفتار كردن؟؟

۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
يه چيز ديگه اي هم كه وجود داره و بهش توجه نكردين اينه،
مرد به تنهايي نميتونه يه نفر رو صيغه كنه و حتما ميل يه زن هم بايد باشه وگرنه هيچ اجباري روي سر هيچ زني نيست كه به صيغه كسي دربياد،
پس اون زن هم خودش ميخواد و نيازي داره كه رضايت ميده و نبايد فقط مرد رو مقصر بدونيد و محاكمش كنيد، اگه مثل شما بخواهيم نتيجه بگيريم بايد بگيم يه جور مرد بازي خانم هاي مومن هم هست

در حالي كه اين استدلال اشتباهه

همچنين اينم فراموش نشه يه زن وقتي به صيغه كسي درمياد از حقوق قانوني و شرعي برخوردار ميشه و اين خيلي بهتر از اينه كه هرزه گري كنه و از هيچ حقوقي بهره مند نشه.
يه زني كه به صيغه كسي درمياد بايد مهريه مورد نظرشو قبل از ورد اون مرد به حريمش دريافت كنه وگرنه اون زن بر مرد حرام شرعيه.
نگاه كنيد اسلام چقدر به يه زن ارزش داده

يه نگاه به جامعه خودمون بندازيد

خداوكيلي چقدر زن هرزه اطرافتون ديدين؟؟ جز اينه كه اين زنان براي امرار معاش و درامد تن به اين ذلت ميدن؟؟ و كلي گناه و فساد رو به جامعه تزريق ميكنن؟؟ حالا اگه همين زنان به صيغه پسران مجردي كه توانايي ازدواج تا سن زياد رو ندارن دربيان نميتونن همون امرار معاش رو از طريق مهريه داشته باشن و همچنين كلي از عجر معنوي برخوردار بشن؟؟

پس نميشه اينجوري تصميم گرفت و خدا و قران و پيامبر و ائمه بهتر راه زندگي رو به ما معرفي كردند!

الان يه نگاه اجمالي به وضعيت سن ازدواج و شرايط ازدواج بندازيد،خدايي به نظرتون براي همه مقدور هست كه بعد از سن بلوغشون مزدوج بشن؟؟
فاصله زياد بين سن بلوغ و ازدواجشون رو چيكار كنن؟؟ بالاخره بايد يه جوري اين حل بشه!
اگه ميبينيد اروپا خالي از خيلي مسائل پيش پا افتاده اي هست كه ما تو جامعه داريم و نگاه بد و مفسدانه به زنان و دختران تو سطح شهراشون نيست براي اينه كه مراكز فساد و همچنين ازادي بين روابط وجود داره!

ولي ببينيد چقدر اسلام ظريف كار كرده كه اين قضيه رو به صورت كاملا شرعي و انساني برطرف كرده و بدون اينكه هيچ فسادي رخ بده دو نفر ميتونن از هم لذت ببرن تا زماني كه سن ازدواجشون برسه و بعد رابطشون رو قطع كنن و اين وسط هم مرد سود ميبره و هم زن! و سود اون زن دوبرابر مرد هستش

۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
نمیدونم یه دفعه سایت چی شد کلی مطلب تایپ کرده بودم همش پرید.
صیغه را خود زن و مرد هم میتوانن بخوانن و حتی به هر زبانی هم گفته شود ایرادی ندارد.
من کسی نیستم بخوام درباره حکم خدا و پیامبر حرفی بزنم فقط یه سری سوال بی جواب دارم.
مگر مردی ک ازدواج کرده چرا باید بدور از چشم زنش با زن دیگری رابطه برقرار کند؟ اگه اینطور نیس چرا عقد دائم نمیکند؟
نظر شما چیه وقتی مردی در دوران صیغه زنی را حامله گرداند زن حق درخواست مخارج فرزند نیس و از مرد ارث نمیبرد!‏
شما ک میگویید مرد باید به نیاز جنسی خود پاسخ دهد و به بدن ظلم نکند آیا اروپاییان کاری غیر از این میکنند؟ آیا آنها باید به بدن خود ظلم کنند؟ مگر غیر اینست ک در صیغه هر دو طرف برای برطرف کردن نیاز جنسی و اغلب دیگر نیازها با هم رابطه برقرار میکنند و باید رضایت هر دو طرف باشد اروپاییان هم ک همین کار را میکنند و دو طرف رضایت دارند ولی فقط افراطی عمل میکنند که البته در همین ایران عزیز خودمان هم درحال افزایش با بیشترین سرعت میباشد و تا چند سال دیگر از رتبه اول رو کسب میکنیم در این زمینه.
چرا ما باید چیزی را برخود واجب و امری ضروری بدانیم ولی برای بقیه فعل حرام؟
شما که به عمر اینچیز و آنچیز را میگویید مگر نمیدانید ک پیامبر داماد عمر و ابوبکر بوده اند و عمر داماد امیرالمومنین؟ من اصلا اصلا از سه تا خلیفه به هیچ وجه جانبداری نمیکنم ولی میگویم برای قضاوت این چیزها باید عجله نکرد.
چرا مردی ک از زنی رضایت ندارد و زن نیاز وی را برطرف نمیکند زندگی کند و برای برطرف کردن نیاز جنسی ب سراغ کس دیگری برود و آسیب های روانی بسیاری ب آن زن وارد کند در حالیکه مگر آن زن نیاز جنسی ندارد؟ فقط مرد مهم است؟
آیا صیغه همان زنا نیست فقط با گفتن دو جمله میتوانن اینکار را بکنند؟
درضمن خیلی از احادیث هستند ک در زمان بنی امیه و بنی عباس جعل شده و ب پیامبر و بزرگان نسبت دادند.‏ مگر خدا ب انسان قدرت تفکر نداده تا هر چیزی را به راحتی نپذیریم؟
ب نظر من صیغه دقیقا و تحقیقا خانم بازی مومنان است و هیچ فرقی با زنا ندارد و فقط پوششی دینی ب آن داده شده.

۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اين نظر شماست و ميتونيد هرجوري دوست داريد برداشت كنيد،و توي دين هم هيچ اجباري نيست، ولي چند تا نكته عجيبي تو حرفاتون هست كه بايد بازش كنم و دوست ندارم تو اين تاپيك بي جواب بمونن!

نقل قول
صیغه را خود زن و مرد هم میتوانن بخوانن و حتی به هر زبانی هم گفته شود ایرادی ندارد.
من کسی نیستم بخوام درباره حکم خدا و پیامبر حرفی بزنم فقط یه سری سوال بی جواب دارم.

پس جوابشو بريد از اهل فن بپرسيد كه جواب منطقي و قانع كننده اي بهتون بدن اهل فن هم مراجع تقليد هستند و نه من و امثال من ولي من درحد چيزي كه ميدونم بهتون ميگم
نقل قول

مگر مردی ک ازدواج کرده چرا باید بدور از چشم زنش با زن دیگری رابطه برقرار کند؟ اگه اینطور نیس چرا عقد دائم نمیکند؟

يه بار گفتم و بازم ميگم صيغه فقط زماني جايزه كه مرد نتونه خودشو با همسرش به هر دليلي(ذكر كردم دلايلشو) ارضا كنه
اينم فراموش نشه مردي كه هوس بازه اين كارش جز گناه نيست

ولي يه چيز يادتون نره!مرد ازاده تا چهار تا زن داشته باشه.
چهار زن دائم و چند زن صيغه اي!
حالا شما ميتوني اسمشو هوس بازي يا خانم بازي بزاري ولي دلايل محكم تر و علمي تري هست كه در ارسالهاي بعدي حتما بهش اشاره ميكنم

نقل قول
نظر شما چیه وقتی مردی در دوران صیغه زنی را حامله گرداند زن حق درخواست مخارج فرزند نیس و از مرد ارث نمیبرد!‏

در اين مورد اطلاعاتم كافي نيست ولي ميدونم قطعا يه دليلي داره
يكي كه خودم استنباط ميكنم اينه كه زنا تمايل به ازدواج دائم داشته باشن تا ازدواج موقت،و همچنين پيشگيري كنن از حاملگي
دوم هم اينه كه يه فرقي بين زن دائمي و اول و يه زني صيغه اي باشه،
اگه قرار باشه زن صيغه اي با زن دائم برابر باشه اين اجهاف به زن دائم نيست؟؟؟

نقل قول
شما ک میگویید مرد باید به نیاز جنسی خود پاسخ دهد و به بدن ظلم نکند آیا اروپاییان کاری غیر از این میکنند؟ آیا آنها باید به بدن خود ظلم کنند؟ مگر غیر اینست ک در صیغه هر دو طرف برای برطرف کردن نیاز جنسی و اغلب دیگر نیازها با هم رابطه برقرار میکنند و باید رضایت هر دو طرف باشد اروپاییان هم ک همین کار را میکنند و دو طرف رضایت دارند ولی فقط افراطی عمل میکنند که البته در همین ایران عزیز خودمان هم درحال افزایش با بیشترین سرعت میباشد و تا چند سال دیگر از رتبه اول رو کسب میکنیم در این زمینه.
چرا ما باید چیزی را برخود واجب و امری ضروری بدانیم ولی برای بقیه فعل حرام؟

فرق بين ما و اروپاييان اينه!
ما رابطه نامشروع كه سبب به وجود اومدن نسل حرامزاده كه شاخص ترين نشونه اين نسل عدم وجود انسانيت هست رو برطرف ميكنيم
اينو بدونيد نسل حرامزاده كساني هستند كه صداي حق رو نميشنوند و مثال بارزش كسايي هستند كه سر امام حسين رو بريدن
يه نگاه به تاريخ اسلام و تاريخ عاشورا بندازيد متوجه اين موضوع ميشيد

بعد ازادي اونا باعث ميشه تو ايتاليا 50 درصد دخترا بكارتشون رو از طرف نزديكان خوني مثل پدر و برادر از دست بدن ميدونيد اين يعني چي؟؟؟

نقل قول
چرا مردی ک از زنی رضایت ندارد و زن نیاز وی را برطرف نمیکند زندگی کند و برای برطرف کردن نیاز جنسی ب سراغ کس دیگری برود و آسیب های روانی بسیاری ب آن زن وارد کند در حالیکه مگر آن زن نیاز جنسی ندارد؟ فقط مرد مهم است؟

مرد ازاده چهارتا زن داشته باشه
اين ايران ماست كه تفكر غالب اينه كه اگه يه نفر زن دوم بگيره زن اول بايد ناراحت بشه و تو كشور هاي اسلامي اين موضوع كمتر هستش
اين ايران ماست كه زنا تحمل همسر ديگه رو ندارن وگرنه يه نگاه به تاريخ بندازيد تمام پيامبران خدا چند زن داشتند و از هر زن چند فرزند، فكر ميكنيد همه پيامبران الهي...؟؟ استغفرالله
نقل قول

آیا صیغه همان زنا نیست فقط با گفتن دو جمله میتوانن اینکار را بکنند؟

اگه شما يه بار بدون ديدگاهي كه داريد و گاردي كه گرفتيد ارسال منو بخونيد اين موضوع براتون حل ميشه
كي گفته با خوندن دو جمله حله؟؟
مهره چي پس؟؟ اينو درنظر نميگيرين؟؟
بعد بازم ميگم يه زن تا خودش ميل نداشته باشه بله نميگه پس زن هم مايله چرا همش مردو مقصر ميدوني؟

نقل قول
درضمن خیلی از احادیث هستند ک در زمان بنی امیه و بنی عباس جعل شده و ب پیامبر و بزرگان نسبت دادند.‏ مگر خدا ب انسان قدرت تفکر نداده تا هر چیزی را به راحتی نپذیریم؟

يكم تحقيق كنيد اينم براتون حل ميشه
فقه شيعه فقي مبتني بر روايات جعلي نيست، يه نگاه به حديث شناسي بندازيد ديگه به خودتون اجازه نميدين اينقدر راحت خيلي از احاديثي كه بر اونا جكم صادر ميشه رو زير سوال ببريد،
فقط ازتون درخواست دارم درمورد علم رجال و حديث شناسي يكم تحقيق كنيد ببينيد با چه مشقتي احاديث شناسايي شدن و چه زحمتها كشيده نشده
در ضمن هيچ وقت روي حديثي كه پايه تاريخي نداشته باشه نظر نميدن اگه يه نظر و دونظر و دو حديث بود حرفتون درست بود ولي من ميتونمب بيش از صد حديث بيارم و نميدونم بازم شما ميتونيد بگيد اين حديثا همش جعليه يا نه

اگرم بگيد جعليه بازم ميل خودتونه ولي قران رو نميتونيد انكار كنيد

«... و زنانی را که متعه کرده اید، مهرشان را به عنوان فریضه ای به آنان بدهید. و بر شما گناهی نیست که پس از (تعیین مبلغ) مقرر، با یکدیگر توافق کنید (که مدت عقد یا مهر را کم یا زیاد کنید). مسلما خداوند دانای حکیم است».(نساء ۲۴ ـ‌ ترجمه آقای محمد مهدی فولادوند).

نقل قول
ب نظر من صیغه دقیقا و تحقیقا خانم بازی مومنان است و هیچ فرقی با زنا ندارد و فقط پوششی دینی ب آن داده شده

نظر شما محترمه ولي دليل بر بد بودن چيزي نيست
مطئن باشيد خيلي از علما و خيلي از اهل دين هستند كه تو اين راه تحقيق كردن و اين شما نيستيد كه اولين نفر به اين مسائل ميرسيد قطعا افرادي كه ساليان سال در علوم ديني تحقيق كردن و در اين مورد نظر ميدن جواب قانع كننده دريافت كردند

نقل قول
شما که به عمر اینچیز و آنچیز را میگویید مگر نمیدانید ک پیامبر داماد عمر و ابوبکر بوده اند و عمر داماد امیرالمومنین؟ من اصلا اصلا از سه تا خلیفه به هیچ وجه جانبداری نمیکنم ولی میگویم برای قضاوت این چیزها باید عجله نکرد.

اگه عمر داماد امير المومنين بود بدونيد پسر نوح هم پسر پيغمبر خدا بود
ولي همين اقايي كه مثالشو زدين كسيه كه بدترين ظلمها رو به خانواده پيامبر و اهل بيتش كرده
دليل نميشه به خاطر وصلت فاميلي چيزي زير سوال بره
همين عمر كسيه كه تو صورت دختر پيامبر زده و به دستور ايشون به خونه اميرالمونين و دختر پيامبر حمله كرده چرا كسي نميگه مگه كسي به خونه فاميل و دختر پيامبرحمله ميكنه؟؟؟
همين عمر كه مثال زدين تو بحث زنان بيشترين گناه رو كرده و امار تجاوزش تو روايات زيادي از اهل تسنن و اهل شيعه وجود داره
پيشنهاد ميكنم درمورد عمر تحقيق كتيد
دانلود
فكر كنم بعد از ديدن اين سه قسمت بتونيد يكم بيشتر درمورد عمر بدونيد

پ.ن
من اصلا قصد توهين ندارم اگه جايي از حرفام يكم تنده به بزرگي خودتون ببخشيد ولي من نميتونم به خاطر اينكه كسي جوابي درمورد مسئله اي پيدا نكرده خيلي چيزا رو از جمله روايات و سيره ها و قران رو زير سوال ببره

يه نگاه به زندگي ائمه بندازيد همشون چندين همسر داشتن
همچنين اكثر پيامبران الهي ازجمله خود پيامبر
قران هم اينو ميگه
پس اگه هنوز قانع نشديم حداقل نبايد خيلي راحت چيزي رو زير سوال ببريم چون اگه اينطوري نظر بديم اولين چيزي كه زير سوال ميره خود پيامبران و ائمه هستند كه ركن اساسي اديان الهي هستند! پس حد مرز ها بايد نگه داشته بشه

۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
اولا كه ذكر كردم شرط اول صيغه اينه كه مرد و زن توانايي ازدواج نداشته باشن

کمیل جان اگه داری راجع به شرایط شرعی حرف میزنی، فکر کنم در اشتباهی.
اگه مردی ثروتمندترین مرد باشه و همسر دائم هم داشته باشه، اگه بره و با یه زن دیگه ازدواج موقت کنه، ازدواجش شرعا درسته و هیچ گناهی هم مرتکب نشده.
این چیزی که به عنوان شرط گفتی، شرط نیست.

پ.ن: کمیل جان اینقدر به خودت فشار نیار که فواید صیغه رو ثابت کنی.
اونایی که توانایی زن گرفتن ندارن (به لحاظ مالی)، توانایی صیغه کردن رو هم نخواهند داشت چون دختره نمیاد که مجانی همسر موقت بشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کمیل جان اگه داری راجع به شرایط شرعی حرف میزنی، فکر کنم در اشتباهی.
اگه مردی ثروتمندترین مرد باشه و همسر دائم هم داشته باشه، اگه بره و با یه زن دیگه ازدواج موقت کنه، ازدواجش شرعا درسته و هیچ گناهی هم مرتکب نشده.
این چیزی که به عنوان شرط گفتی، شرط نیست.

راست ميگي شرط شرعي نيست ولي شرط عرفيه ولي چند بار ذكر كردم كه يه مرد ازاده چهار همسر دائم و چند موقت داشته باشه

نقل قول
پ.ن: کمیل جان اینقدر به خودت فشار نیار که فواید صیغه رو ثابت کنی.
اونایی که توانایی زن گرفتن ندارن (به لحاظ مالی)، توانایی صیغه کردن رو هم نخواهند داشت چون دختره نمیاد که مجانی همسر موقت بشه

اين تو جامعه ماست امير جان
چون هيچ وقت نتونستند درست بحث صيغه رو جا بندازن اينجوري شده
ولي در كل نبايد اينقدر راحت از اين موضوع عبور كرد
چيزي كه مهمه حكم اسلاميه كه بايد تبيين بشه
وقتي به يه سوالي پاسخ داده نشه خيلي چيزا زير سوال ميره
مثلا همين دوست عزيزمون اگه اين شبهش برطرف نشه با اينهمه روايت و سيره اهل بيت و پيامبران چه كنه؟؟ يا بايد استنباط كنه كه روايات نادرسته كه اونوقت خيلي از اصول ديني ما هم بر همين اساس زير سوال ميره يا بايد استنباط كنه استغفرالله معصومين در اشتباهن، پس بهتره جوابگو باشيم

۱ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۴۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۱۵۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۱۰۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۴۶۷ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۵۳۱ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۰۸۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۶۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۹ کاربر آنلاین است. (۱۵۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!