به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
یک خبر بد دیگر برای هاجسون؛ گری کیهیل یورو را از دست داد

مارتین کلی، مدافع لیورپول، جایگزین گری کیهیل شد

سایت گل- اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد گری کیهیل، مدافع تیم ملی این کشور، به دلیل شکستگی فک رقابت های یورو 2012 را از دست داد.

کیهیل و جان تری در دیدار شب گذشته سه شیرها مقابل بلژیک دچار مصدومیت شدند اما برخلاف کیهیل، مصدومیت کاپیتان چلسی چندان جدی نیست و می تواند خود را به یورو 2012 برساند.

مارتین کلی، مدافع لیورپول، جایگزین گری کیهیل شد؛ هرچند هنوز مشکل کیهیل توسط تیم پزشکی یوفا تایید نشده است.

در بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس آمده است:" گری کیهیل به دنبال مصدومیت در دیدار شب گذشته مقابل بلژیک، از فهرست تیم ملی انگلیس برای رقابت های یورو خارج شد. فک او از دو قسمت دچار شکستگی شد. قرار است پزشک تیم چلسی درمان او را برعهده بگیرد و پزشکان تیم ملی نیز با او در ارتباط نزدیک خواهند بود.

مارتین کلی، مدافع لیورپول، به اردو فراخوانده شده است. کلی تاهفته گذشته در اردوی تیم حضور داشت و به نروژ نیز سفر کرد.

جان تری امروز صبح تحت معاینات بیشتر قرار گرفت و از روز سه شنبه می تواند با بقیه تیم تمرین کند. "

بعد از فرانک لمپارد و گرت بری، این سومین مصدوم سرشناس تیم ملی انگلیس است که رقابت های یورو را از دست می دهد.

با حضور کلی، تعداد بازیکنان لیورپول در اردوی انگلیس به 6 رسید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
حضور آرسنال در جام یادبود رئیس باشگاه ساوتهمپتون

توپچی ها قرار است در جام یادبود مارکوس لیبر، رئیس سابق باشگاه ساوتهمپتون، که در ورزشگاه سنت مری، ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

سایت گل- باشگاه آرسنال برنامه چند دیدار تدارکاتی پیش فصل علاوه بر تورهای آسیا و آفریقا را اعلام کرد.

توپچی ها قرار است در جام یادبود مارکوس لیبر، رئیس سابق باشگاه ساوتهمپتون، که در ورزشگاه سنت مری، ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

لیبر در سال 2009 مانع از ورشکستگی باشگاه شد و ساوتهمپتون را در رقابت های دسته اول نگه داشت. او در سال 2010 بر اثر حمله قلبی درگذشت و نتوانست شاهد صعود تیمش به رقابت های لیگ برتر باشد.

در این رقابت های خیریه تیم گلاسکو رنجرز، نایب قهرمانی لیگ اسکاتلند هم حضور خواهد داشت.

همچنین آرسنال یک دیدار دوستانه با تیم استیونج خواهد داشت که قرار است تیم جوانان باشگاه در این دیدار حضور پیدا کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
خبر رسمی: درک کوئیت به فنرباغچه پیوست

در چند ماه اخیر شایعات زیادی در مورد جدایی این بازیکن از لیورپول منتشر شده بود و سرانجام این بازیکن با رد پیشنهاد فاینورد، راهی فنرباغچه شد.

سایت گل- سایت اختصاصی باشگاه فنرباغچه اعلام کرد درک کوئیک، هافبک هجومی هلندی لیورپول را به خدمت گرفت. این بازیکن با قراردادی سه ساله به این باشگاه استانبولی پیوست اما مبلغ این انتقال اعلام نشد.

در چند ماه اخیر شایعات زیادی در مورد جدایی این بازیکن از لیورپول منتشر شده بود و سرانجام این بازیکن با رد پیشنهاد فاینورد، راهی فنرباغچه شد.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه جدیدش گفت:" فنرباغچه باشگاه بزرگی است و من می توانم دوران حرفه ای ام را در این باشگاه ادامه بدهم.هرچند آنها این فصل نتوانستند قهرمان شوند اما در مقدماتی لیگ قهرمانان حضور دارند.

بعد از 6 سال بازی در لیورپول به یک چالش جدید نیاز داشتم. من هیچ مشکلی با باشگاه و هواداران نداشتم. آنها همیشه در قلب من جای خواهند داشت."

این بازیکن 31 ساله که دوران حرفه ای اش را در اترخت آغاز کرد، در تابستان 2006 از فاینورد به لیورپول پیوست. او در لیگ برتر بیش از 200 بازی برای قرمزها انجام داد و 51 بار موفق به گلزنی شد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تحسین جرارد از کوئیت: او هیچ وقت تو را ناامید نمی کند

کاپیتان لیورپول در صحبتهایی اعلام کرد که دلش برای حضور درک کوئیت در آنفیلد تنگ می شود

سایت گل- استیون جرارد، کاپیتان باشگاه لیورپول در صحبتهایی به تمجید از درک کوئیت، ستاره هلندی دنیای فوتبال پرداخت.

این درحالی است که کوئیت بعد از جدایی از لیورپول به فنرباغچه ترکیه پیوست. این ستاره هلندی بعد از روی کار آمدن کنی دالگلیش در لیورپول به ندرت فرصت حضور در ترکیب اصلی تیمش را به دست می آوردو از همین رو تصمیم گرفت تا به حضور شش ساله اش در این تیم خاتمه دهد . او در فینال لیگ کاپ و در بازی با کاردیف درحالی که روی نیمکت ذخیره ها قرار داشت، روانه میدان شده بود وبرای تیمش به گل رسیده بود.

بلافاصله بعد از انتشار خبر جدایی کوئیت از لیورپول، کاپیتان جرارد به تمجید از هم تیمی سابقش پرداخت و درصحبتهایی به وب سایت رسمی باشگاه گفت:«درک یک بازیکن بزرگ و یک انسان بزرگ است و به لیورپول خدمات زیادی رساند.»

کاپیتان 32 ساله لیورپول ادامه داد:« از روز اولی که او به لیورپول آمد، کسی بود که می شد به او اعتماد کرد و مطمئن بود که هیچ وقت در زمین چمن تو را ناامید نمی کند.من می دانم که گلزنی در فینال لیگ کاپ چقدر برای او با ارزش بود. ولی او قبل از آن گل و قبل از کمکی که برای فتح آن جام به ما رساند، نامش را در تاریخ باشگاه ثبت کرده بود.من دلم برای او در آنفیلد تنگ می شودو برای او و خانواده اش بهترین ها را در ترکیه آرزو می کنم.»
کوئیت که درسال 2006 با قراردادی 9 میلیون پوندی از فاینورد به لیورپول پیوسته بود، در 285 بازی با پیراهن این تیم به میدان رفت و 71 گل به ثمر رساند

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
آزارد: برای فتح جام، به چلسی آمده ام؛ بعد از حرفهای جوکول،حس کردم چلسی تیم ایده آلم است

ستاره بلژیکی اعلام کرد که توصیه های جو کول، هم تیمی سابقش در باشگاه لیل، به او در تصمیم گیری برای پیوستن به چلسی کمک کرد

سایت گل – ادن آزارد، بازیکن جدید چلسی در صحبتهایی اعلام کرد که دلیل انتخاب چلسی به عنوان تیم آتی اش، فتح بیشترین جام های ممکن بوده.

این باشگاه غرب لندنی روز دوشنبه اعلام کرد که با این ستاره بلژیکی و سران باشگاه لیل، برای جذب او به توافق رسیده است.

آزارد 21 ساله نیز از انگیزه های فراوانش برای پیوستن به تیم قهرمان اروپا گفته است.

آزارد در صحبتهایی به وب سایت رسمی چلسی گفت:« این برای من به منزله محقق شدن یک رویاست. من بی صبرانه منتظرم تا کارم را با چلسی شروع کنم و با هم تیمی های جدیدم ، هواداران تیم و تمام افرادی که در چلسی هستند، آشنا شوم. می خواهم در بیشترین بازیهای ممکن به میدان بروم؛ بیشترین گلهای ممکن را به ثمر برسانم و در قلب هواداران برای خودم جایی دست و پا کنم.»

این ستاره بلژیکی ادامه داد:« قطعا هر بازیکنی به فتح جام فکر می کند: من می خواهم بیشترین جامهای ممکن را به دست بیاورم و این یکی دیگر از دلایلی بود که من به چلسی آمدم. آنها مدتهاست که جامهای متعدد قهرمانی فتح می کنند و امیدوارم که در طول دوران حضور من بیشتر از اینها جام فتح کنند.»

این درحالی است که صحبتهای فراوانی مبنی بر احتمال انتقال به تیمهای یونایتد یا سیتی به گوش می رسید. البته این مهاجم بلژیکی درادامه اعلام کرد که تصمیم درستی گرفته است و موفقیت چلسی در لیگ قهرمانان اروپا، نظر او را تغییر داد.

آزارد ادامه داد:« من مثل هرکس دیگری فینال لیگ قهرمانان اروپا را تماشا کردم. فشار برروی بازیکنانی که درچلسی هستند زیاد بود و البته بازیکنانی که قبلا دراین تیم توپ می زدند هم این فشار را لمس می کردند.به نظر من چلسی تحت فشار عملکرد خوبی داشت. این درست است که درابتدا تیمهای متعددی به دنبال من بودند. ولی وقتی چلسی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، با خودم فکر کردم چرا که نه؟.»

ستاره بلژیکی ادامه داد:« وقتی مجبور به بررسی فاکتورهای متعددی می شوی، کار سخت می شود ولی واقعیت این است که ما بازیکنان بزرگی داریم که قهرمان اروپا هستند. به علاوه آمدن به لندن و آشنایی با افرادی که اینجا هستند و تعداد کمی از آنها فرانسوی بلدند، به نظر خودم تصمیم درستی گرفتم.»

آزارد در 48 دیداری که در فصل قبل برای لیل انجام داد، 21 گل زد و 18 پاس گل داد و به این تیم کمک کرد تا فصل را در رده سوم جدول به پایان ببرد.

آزارد به علاوه به این نکته اشاره کرد که جو کول، بازیکن سابق چلسی نقشی اساسی در پیوستن او به این تیم داشته:« من با جو کول صحبت کردم و با بررسی هرآنچه او درمورد چلسی می گفت، حس می کردم که این تیم ایده آل من است. او به عنوان کسی که این باشگاه را دوست دارد، به من گفت که من را در پیراهن چلسی می بیند. پس من دفعه بعد که او را ببینم، به او خواهم گفت که حق با او بود. چلسی فصل خوبی را پشت سرگذاشت، حتی با اینکه در لیگ موفق شد.درهر صورت فتح 2 جام کار بزرگی است و این چالش بزرگی است که باید بهتر از این باشیم.ما آمادگی اش را داریم وامیدوارم که درزمانی که اینجا هستم بتوانیم جامهای خیلی خیلی زیادی را فتح کنیم.»

او در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« خیلی ها طوری صحبت می کنند که انگار لیگ فرانسه در حد استانداردهای اروپا نیست ولی من مخالفم. فکر می کنم که لیگ فرانسه یکی از بهترین لیگ های اروپاست. تیمهای خیلی قدرتمندی در این لیگ هستند که به ویژه در خط دفاعی خیلی منسجم هستند و همیشه گلزنی در فرانسه خیلی ساخت است. اصلی ترین تفاوت میان استادیوم ها و جو حاکم برآنهاست.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: meyzadden
پیام: ۳۰
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: هرات
طرفدار:
- مسی,ژوای,انیستا,ویا ودیگران
- زیدان,رونالدینو.پوهان کرویف
- لیگ برترافغانستان- طوفان هریرود
- اسپانیا
- جوادنیکونام
- پپ, بیسینته دلبوسکه
- ـــــــ ژوزه
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
کارمای شخص شما 0 به حداقل کارمای مورد نیاز 10000 نمی‌رسد.
لطفا بعدا سعی نمایید.

اشراق تماشای باورباشی
ازعرش خدانیرفراترباشی
صدکعبه نمازمیگذارندتورا
یک لحظه اگربه جای مادرباشی
۱۶ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دنیای توئیتر: خوشآمد گویی فردیناند به کاگاوا و حمایتش از سه شیرها

مدافع یونایتد از پیوستن شینجی کاگاوا به منچستریونایتد خوشحال است

سایت گل- قطعی شدن انتقال شینجی کاگاوا به منچستریونایتد،بهانه خوبی بود تا ستاره های دنیای فوتبال در صفحه های توئیترشان نظراتشان را در مورد تحولات این روزهای فوتبال اروپا ابراز کنند

ریو فردیناند مدافع باتجربه یونایتد به این ستاره ژاپنی خوش آمد گفته و به علاوه تعهد و حمایتش از تیم ملی انگلیس را با وجود دعوت نشدنش به اردوی سه شیرها ابراز کرده.

در اینجا می توانید جملات توئیتری ستاره ها را بخوانید

"به شینجی کاگاوا به خاطر قطعی شدن انتقالش به یونایتد خوشامد می گویم. اینجا می توانی دوران موفقی را سپری کنی برادر "

ریو فردیناند، مدافع یونایتد پیوستن ستاره ژاپنی دورتموند به یونایتد رااین گونه جشن گرفته.

"کاگاوا، خرید جدید یونایتد در چه پستی بازی خواهد کرد؟ "

فیل نویل، به اندکی راهنمایی نیاز دارد تا بداند که خرید ژاپنی فرگوسن در چه پستی به کار گرفته خواهد شد.

"برای کسانی که می گویند که من باید برای بی بی سی کار کنم، باید بگویم که هیچ چیزی در قرارداد من چنین بایدی را تعیین نکرده. این فوتبال است و نه سیاست. "

گری لینکر، اسطوره فوتبال انگلیس بدین ترتیب پاسخگوی واکنشها نسبت به صحبتهای اخیرش شده است.

"با وجودی که به تیم ملی دعوت نشدم، ولی در یک بار هواداران انگلیس، انگلیسی ها را تشویق می کنم. دوستتان دارم! "

ریو فردیناند 33 ساله حرفهای بیشتری برای گفتن دارد. او اعلام کرده که با وجودی که از سوی روی هاجسون به اردوی سه شیرها فراخوانده نشده، ولی در هر صورت طرفدار سرسخت تیم ملی انگلیس است.

"اندی ماری امروز فوق العاده بود. یک تنیسور حرفه ای و با کلاس ."

وین رونی، ستاره تیم ملی انگلیس به تمجید از اندی ماری، تنیسور شماره یک انگلیس و موفقیتش در دور چهارم تنیس اوپن فرانسه پرداخته. .

"برای وین رونی: مرسی برای حمایتت و برای همه شما در یورو آرزوی موفقیت می کنم. "

و البته این تنیسور اسکاتلندی خیلی سریع جواب محبت وین رونی را داد و برای او و تیم ملی انگلیس در یورو آرزوی موفقیت کرد.

"صبح بخیر به همگی.و برای گری نویل آرزوی موفقیت می کنم. او امروز به یورو می رود و امیدوارم که این جام را به خانه بیاوری برادر "

بالاخره، فیل نویل برای گری، برادرش که دوران جدیدی را در تیم ملی انگلیس تجربه می کند آرزوی موفقیت کرده؛ برای او و تمام اعضای سه شیرها

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: meyzadden
پیام: ۳۰
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: هرات
طرفدار:
- مسی,ژوای,انیستا,ویا ودیگران
- زیدان,رونالدینو.پوهان کرویف
- لیگ برترافغانستان- طوفان هریرود
- اسپانیا
- جوادنیکونام
- پپ, بیسینته دلبوسکه
- ـــــــ ژوزه
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
هاجسون: جو هارت می تواند کلید موفقیت ما باشد

هارت که در جام جهانی 2010 بعد از دیوید جیمز و رابرت گرین، دروازه بان سوم تیم ملی انگلیس بود، در دو سال اخیر به دروازه شماره یک سه شیرها تبدیل شده است.
سایت گل- روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس، معتقد است جو هارت می تواند کلید موفقیت این تیم در رقابت های یورو 2012 باشد.

هارت که در جام جهانی 2010 بعد از دیوید جیمز و رابرت گرین، دروازه بان سوم تیم ملی انگلیس بود، در دو سال اخیر به دروازه شماره یک سه شیرها تبدیل شده است.

هاجسون معتقد است داشتن یک دروازه بان مطمئن می تواند موجب استحکام خط دفاعی تیمش شود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگر به تیم های بزرگ انگلیس در گذشته نگاه کنید، دروازه بانانی داشتیم که همه آنها را جزو بهترین های اروپا می دانستند یا مانند گوردون بنکس، یکی از بهترین های دنیا بود.

جو هارت می تواند نقشی کلیدی داشته باشد. بازی های او در منچسترسیتی فوق العاده بود. او هرگاه برای انگلیس به میدان رفته، نمایش های خیلی خوبی داشته است.

اگر بخواهیم خوب کار کنیم، بی تردید هارت باید در بهترین شرایط باشد. او توپ هایی را مهار می کند که دروازه بانان معمولی نمی توانند. این باعث افزایش روحیه تیم می شود و به همه اعتماد به نفس می دهد.

من 100 درصد با نظر برایان کلاف موافقم. او همیشه به دروازه بان هایش اعتماد کامل داشت. او معتقد بود دروازه بان ها در طول فصل امتیازات زیادی برای تیم به دست می آورند."

اشراق تماشای باورباشی
ازعرش خدانیرفراترباشی
صدکعبه نمازمیگذارندتورا
یک لحظه اگربه جای مادرباشی
۱۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
راجرز: سوارز در ليورپول مي ماند

برندان راجرز سرمربي جديد ليورپول گفت که ' لوييس سوارز' مهاجم اروگوئه اي را در اين تيم نگاه خواهد داشت.

به گزارش روزنامه هاي انگليس، اين بازيکن هشت بازي در فصل گذشته را به دليل توهين نژادپرستانه به '' پاتريس اورا'' بازيکن سياه پوست منچستريونايتد محروم شد.

گفته مي شد که قرار است سوارز به باشگاه يوونتوس در سري آ ايتاليا بپيوندد.

با اين حال راجرز اطمينان داد که بهترين گلزن سرخپوشان ليورپول که 17 گل در فصل گذشته به ثمر رسانده دربرنامه هاي او نقشي اساسي خواهد داشت.

يک منبع نزديک به سوارز به روزنامه سان گفت: يوونتوس پيشنهادي 16 ميليون پوندي براي اين بازيکن داده و علاو بر اين ''اليرو اليا'' يا '' ميلوس کرايسيک'' را هم به ليورپول خواهد داد.

در پي اين پيشنهاد ، راجرز با سوارز صحبت کرد تا از تصميم او براي ماندن در ليورپول مطمئن شد و برنامه هاي جديد خود را هم براي او شرح داد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تبس:ميخواهم در بوکا بازنشسته شوم

کارلوس تبس، مهاجم منچسترسيتي اعلام کرد در حال حاضر قصد ترک اين باشگاه را ندارد اما مي خواهد در بوکا جونيورز به دوران حرفه اي اش پايان بدهد.

اين ملي پوش آرژانتيني فصل گذشته با مانچيني دچار اختلاف شد و به همين دليل براي 5 ماه از اين باشگاه کنار گذاشته شد اما در هفته هاي پاياني بار ديگر به تمرينات تيم برگشت و نقش مهمي در قهرماني سيتي ايفا کرد.

او در گفتگو با فاکس اسپورت گفت:" بزرگترين آرزويم اين است که دوران حرفه اي ام را در بوکا به پايان برسانم. من هنوز به اين باشگاه فکر مي کنم و مي خواهم در بوکا بازنشسته بشوم. هر زمان بوکا به من نياز داشته باشد، من آماده هستم.اما واقعيت اين است که اين فصل را در سيتي با خوشحالي به پايان رساندم.

احساس خوبي دارم و فکر نمي کنم بخواهم اين باشگاه را ترک کنم. خانواده ام هم از بودن در اينجا خوشحال هستند."

مشکلاتي که تبس در سيتي داشت موجب شد تا سابه ياد از دعوت کردن او به تيم ملي خودداري کند اما اين مهاجم جنجالي اعلام کرد از اين مسئله ناراحت نيست.

" دلم براي تيم ملي تنگ نشده است. ديدن بازي هاي تيم از تلويزيون من را خوشحال تر مي کند. من تيم ملي را دوست دارم اما در حال حاضر نمي خواهد در تيم باشم. مطمئنا اگر دعوت شوم، پاسخ مثبت خواهم داد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۸۸ بازدید
۹ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۲,۰۸۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۸۱ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۷۳ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۳۳۵ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۰۳۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۰۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۴ کاربر آنلاین است. (۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!