به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم!
نام کاربری: kiarash
پیام: ۹۶۶
عضویت از: ۲۴ دی ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
آخه توی فیلم های هالیوددی هیچ جذابیته دیگه ای وجود نداره جز همین نکته ای که اشاره کردم !
همه چیز مسخره و تکراری !

۲۶ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
هر کی فیلم حمله ی زنور ها رو ندیده پیشنهاد میکنم ببینیه

...
۲۶ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: nima_barca
پیام: ۵۸۱
عضویت از: ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
از: City Of God
گروه:
- کاربران عضو
كيارش خان شما كه ميگي تو فيلم هاي هاليوودي هيچ جذابيتي وجود نداره بگو ببينم تو فيلم هاي حودمون چه جدابيتي وجود داره.
اصلا مگه تو ايران هر سال چند تا فيلم درست وحسابي ساخته ميشه. شايد جمع فيلم هاي درست وحسابي تاريخ سينماي كشور از 20 تا تجاوز نكنه ، اين در حالي كه هر ساله بيش از 100 تا فيلم خوب تو هاليوود ساخته ميشه.
اين واقعا براي سينماي كشور ما نشانه بدبختي كه اخراجي ها و كلاه قرمزي پر فروش ترين آثار سينماي كشور ماست. من نميگم اين فيلم ها بد اند ولي مقايسه كنيد با هاليوود كه پر فروش ترين كارهاي اونها آثار فاخري مثل تايتانيك و ارباب حلقه ها هستند.
تو كه ميگي فيلم هاي هاليوودي همشون تكراري اند بگو ببينم چند تا فيلم تا حالا شبيه ارباب حلقه ها و يا گلادياتور و يا ... ساخته شده.
به نظر من اين خودش نقطه منفي كه بازيگري مثل آنجلينا جولي و نيكول كيدمن و... رو فقط به خاطر لختي ظاهري بعض از صخنه ها تماشا كرد.

An Elegant Suicide
Is The Ultimate
Work Of
Art

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: kiarash
پیام: ۹۶۶
عضویت از: ۲۴ دی ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
شاید من درست منظورم رو نرسوندم ! من گفتم فیلم های هالیوودی ! من تو جمع دوستای خودم به یک سری فیلم هامیگیم هالیوودی البته قبول دارم که من بد نوشتم و نوع نوشتنم باعث میشه خواننده جمع بندی کنه ! فیلم هایی که فقط برای سرگرم کردن مردم به کار میرن و بعد یه مدت هم فراموش میشن ! َموضوعاتشون اکثرآ تکراریه و آخرشم همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه ! ما در جمع خودمون به اصطلاح به این ها میگیم هالیوودی و من اشتباه کردم که این اصطلاح رو اینجا به کار بردم ! ولی اگر بخواین کل هالیوود رو رو در نظر بگیرین قضیه فرق میکنه و من کاملآ با حرف های شما موافقم ! در کل نظر من اینه که فیلم خوب باید بیننده رو به فکر وادار کنه و وقتی بیننده فیلم رو میبینه یه کم فکر کنه ! نه اینکه یه سری مسائله به نظر اخلاقی رو پشت هم ردیف کنه تحویل بیننده بده ! یک فیلم خوب و یا یک کتاب خوب نباید به خوانندش یا بینندشو نصیحت کنه چون هیچ کس حق نصیحت کردن دیگری رو نداره ! اینا همه معیار های منه ! ممکنه این فیلم هایی که من میگم حتی آمریکایی هم نباشه ولی خب من به این فیلم های مسخره و چرند که مسائل رو بد و خوب میکنه میگم هالیوودی ! فیلم هایی مثل ارباب حلقه ها ! که یه عده میشن نیروی شیطانی و یه عده میشن نماد خوبی و آخرشم خوبی بر همه چیز پیروز میشه ! من حتی یک لحظه نمیتونم امثال این فیلم ها رو نگاه کنم ! یا هری پاتر و اکثر فیلم های تخیلی و کتاب های تخیلی و باز هم میگم تنها نکته ی جالب توی این فیلم ها بازیگر هاشونن که بیشتر شبیه عروسکن تا آدم ! و ممکنه برا خیلی ها جالب باشه البته منکر نمیشم که این فیلم ها طرفدار زیاد داره و فروش زیادی هم کرده ولی من این جور فیلم ها رو قبول ندارم و این ها رو یه مشت چرند میدونم که فقط میخواد مردم رو سرگرم کنه ! و همه ی اینا نظر شخصیه منه و هیچ اصراری هم ندارم که کسی قبول کنه و به هیچ کس هم چیزی رو توصیه نمیکنم !

در ضمن شما سینمای ایران رو دارید با هالیوود مقایسه میکنین ؟ توی فیلم های ما مرد و زن حق ندارن به هم دست بزنن ! بعد شما چه انتظاری دارید ؟ توی کشور ما به هر موضوعی نمیشه پرداخت چونکه یه جایی هست به نام وزارت ارشاد ! چه از نظر عشق و عاشقی چه از نظر عقیدتی ! اکثر کارگردانای ما خارج از کشور موفق ترند ! حالا من حساب نکردم که در کشور های دیگه چه جوری استعداد ها رو شکوفا میکنن ! فیلمی هم اگر بخواد اکران بشه انقدر سانسور میکنن که آدم حالش از همه چیز به هم میخوره ! مسخره است اگر بخوایم مقایسه کنیم ! در ضمن فقط وزارت ارشاد نیست بلکه فرهنگ مردم ما هم هست که جلوی خیلی چیز ها رو میگیره ! شما خط آخر پست 444 رو از همین تاپیک بخون ! این عقیده ی جامعه ی ماست نسبت به فیلم هایی که ممکنه یه کم باهاشون ناسازگار باشه ! اونوقت شما انتظار دارین پیشرفت کنیم !؟

۲۷ دی ۱۳۸۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

Kiarash نوشته:

در ضمن شما سینمای ایران رو دارید با هالیوود مقایسه میکنین ؟ توی فیلم های ما مرد و زن حق ندارن به هم دست بزنن !

واقعا از صميم قلب برات متاسفم كه سطح فكرت انقدر بچگانه و سطحيه! تو همون برو عروسك هاي هاليوودي رو نگاه كن، لازم نكرده در مورد فرهنگ و دين جامعه نظر بدي!

خوب شد فهميديم كه عقب موندگي سينماي ايران، به دليل كمتر بودن سطح هرزگيش در قياس با فرهنگ پوسيده و منحط غربيه

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
کیارش مقاله نوشتی ؟؟

...
۲۷ دی ۱۳۸۶
مهمان_مهمان
نقل قول

Kiarash نوشته:
در ضمن شما سینمای ایران رو دارید با هالیوود مقایسه میکنین ؟ توی فیلم های ما مرد و زن حق ندارن به هم دست بزنن ! بعد شما چه انتظاری دارید ؟ توی کشور ما به هر موضوعی نمیشه پرداخت چونکه یه جایی هست به نام وزارت ارشاد ! چه از نظر عشق و عاشقی چه از نظر عقیدتی ! اکثر کارگردانای ما خارج از کشور موفق ترند ! حالا من حساب نکردم که در کشور های دیگه چه جوری استعداد ها رو شکوفا میکنن ! فیلمی هم اگر بخواد اکران بشه انقدر سانسور میکنن که آدم حالش از همه چیز به هم میخوره ! مسخره است اگر بخوایم مقایسه کنیم ! در ضمن فقط وزارت ارشاد نیست بلکه فرهنگ مردم ما هم هست که جلوی خیلی چیز ها رو میگیره ! شما خط آخر پست 444 رو از همین تاپیک بخون ! این عقیده ی جامعه ی ماست نسبت به فیلم هایی که ممکنه یه کم باهاشون ناسازگار باشه ! اونوقت شما انتظار دارین پیشرفت کنیم !؟

من با مخالفای خودم مشکلی ندارم. شکر خدا انقدر هم روی عقایدم راسخ هستم که 4 تا فیلم در پیت هالیوودی مثل 300 که فیلم هاشون حتی از لحاظ غیر تاریخی هم بی محتوا و غیر قابل باور هست روشون اثر نداشته باشه!
توضیح: یه مثال ساده اش همین که چه طور سپاهیان ایران با اون همه جمعیت، اون همه مدت بدون غذا سپری کردن! واقعا مسخرست! یا قد خشایار شاه که به اکوان دیو بیشتر شبیه بود!
نمی دونم شما چه علاقه ای دارید که همه چیز رو جمع بندی کنید! توی همین هالیوود هم پیدا می شن کسایی که فیلم پر محتوا بسازن و بر عکس هستن فیلم های ایرانی که ارزش دیدن trailer رو هم ندارن!
در مورد چارچوب سینمای ایران هم، مسلما فیلمی که پربار باشه، چنین فاکتورهایی براش اصلا حساب نمی شه و حساب کردنش به عنوان یه عامل ضعف واقعا سطحی نگریه! هر کسی دنبال فیلم هایی هست که بی بند و باری توش موج می زنه، بالاخره راهش رو هم پیدا می کنه!

۲۷ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: nima_barca
پیام: ۵۸۱
عضویت از: ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
از: City Of God
گروه:
- کاربران عضو
كيارش خان اون نوع فيلمي كه تو بهش ميگي هاليوودي ما بهش ميگيم بالييوودي. چون چنين كارهايي رو فقط تو سينماي هند ميشه ديد.
و ژانر تخيلي يكي از جالبترين ژانر هاي سينمايي هست و خوب طرفداراي خودش رو داره و مقايسه شاهكاري مثل ارباب حلقه ها با فيلم بي بنيه اي مقل هري پاتر فقط به اين دليل كه هر دو تخيلي اند كار درست نيست. اگه خوب دقت كني ميبيني كه ارباب حلقه ها يك شاهكار به تمام معناست فيلميه كه به نظر من 100 سال ديگه اون رو به عنوان سند فيلم سازي اوايل قرن بيست و يك ميدونند.
در ضمن من خودم يكي از اونهايي هستم كه خواستار همين آزادي ظاهري تو جامعه بودم ولي بايد توجه كرد كه مردم كشور ما يك تفاوت آشكار فرهنگي با دول غربي دارند. همين تفاوت فرهنگي كه باعث ميشه اين آزادي تو كشور ما بوجود نياد . و البته تا اون جايي كه اين تفاوت فرهنگي به ضعف فرهنگي تبديل نشه به نظر من هيچ مشكلي نداره چون مردم هر ناحيه از جهان حق دارند اعتقادات خودشون رو داشته باشند و كسي حق دخالت نداره.
ولي بعضي مواقع اين تفاوت فرهنگي تبديل به انحطاط فرهنگي ميشه كه اين امر متاسفانه بسيار مشكل داره و خوب متاسفانه آدمهايي كه ضعف فرهنگي دارند تو كشور ما زيادند . آدمهايي كه متاسفانه حتي طرز عزاداري كردن رو هم بلد نيستند. آدمهايي كه نميتونن ياد بگيرند كه وقتي پشت فرمان ميشينند كمر بند ايمني رو ببندند و هميشه بايد زور بالا سرشون باشه. و...
والبته آدمهايي كه فيلمي مثل كلاه قرمزي رو به كار ارزشمندي مثل خيلي دور خيلي نزديك و يا بيد مجنون ترجيح ميدن.
تعداد اين آدمها تو كشور خودمون بيشتره. به نظر من فقط نبايد مسئولاي كشور رو ملامت كرد چون كشور ما پره از آدمهاي فرصت طلبي كه از هر فرصتي سوء استفاده ميكنند. يادمون باشه كه حكومت هميشه شايسته افرادي است كه بر آنها حكومت ميشود.

An Elegant Suicide
Is The Ultimate
Work Of
Art

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
نیما گل گفتی !
تو ایران بعضیا ( خیلیا ) بی جنبه هستن ! همینجوریش که همه چیزو سانسور می کنن مردم همه چیز میبینن و خوره بازی در میارن ! چه برسه به این که آزادی کامل بدن !

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۲۹ دی ۱۳۸۶
نام کاربری: melodi484
پیام: ۳۳۳
عضویت از: ۲۹ خرداد ۱۳۸۶
از: ايران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

The Dark Lord نوشته:
نقل قول

Kiarash نوشته:
در کل من فیلم های هالیوودی رو بخاطر یه چیز میبینم : بازیگر های مونث جمیل !

خوبه که ذات پلید و خبیثت رو زود لو دادی

شما تنها نيستين همه ي مردهاي ايراني براي اين موارد فيلم هاليوودي ميبينن!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ دی ۱۳۸۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۸۵۲ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۶۶ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۲۷۵ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۹۹۱ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۶۶ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۶۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۸ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۶ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!