به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
افتتاح رادیو سپاهان در تابستان امسال

رادیو اینترنتی سپاهان که قرار است در پایگاهی به آدرس مشاهده لینک در دسترس مخاطبان قرار گیرد

سایت گل- وب‌سایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از راه‌اندازی «رادیو سپاهان» در تابستان پيش رو خبر داد.

به گزارش گل به نقل از وبگاه رسمی باشگاه سپاهان، رادیو اینترنتی سپاهان که قرار است در پایگاهی به آدرس مشاهده لینک در دسترس مخاطبان قرار گیرد قصد دارد تا با ایجاد فصلی نو در عرصه فعالیت‌های رسانه‌ای خبری این باشگاه کهن بتواند جذابیت‌های جدیدی را در این حوزه تقدیم مخاطبان خود نماید.

اخبار باشگاه، گزارش‌ها، گفتگوها، صدای هواداران، میزگردهای ورزشی، بررسی اخبار سپاهان در رسانه‌ها، گلچین صوتی ویژه‌برنامه‌های باشگاه، برگزاری ویژه‌برنامه‌ها و جشن‌های رادیویی در مناسبت‌های مختلف، موسیقی‌های سپاهان و... از برنامه‌ها و آیتم‌هايی است که به عنوان تولیدات ضبط شده در رادیو سپاهان به عنوان یک پایگاه خبری عرضه می‌شود

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
کی روش:مطلقا تلفنی حرف نزدیم/ نمی توانم باور کنم این حرف دیه گو باشد

به هیچوجه نمی توانم باور کنم که مطلبی که توسط مطبوعات از طرف دیه گو منتشر شده است، معتبر باشد

سایت گل -سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره اظهارات سرمربی تیم باشگاه الوصل امارات گفت که هیچگونه گفت وگوی تلفنی با وی نداشته است.
نکته جالب اینکه سرمربی تیم ملی ایران تنش به وجود آمده را متوجه مطبوعات می کند نه خود مارادونا که در کنفرانس مطبوعاتی این جمله را به زیان آورده است. او در این بیانیه مارادونا را با نام کوچک خطاب کرده و نوشته است:

"پیرو مطالبی که از جانب دیه گو مارادونا، سر مربی تیم الوصل امارات، منتشر شده من می بایست بسیار شفاف اعلام بدارم، که تحت هیچ شرایطی ، راجع‌ به بازیکن نامبرده و یا مطلب دیگری هیچگونه صحبت تلفنی با مارادونا و یا نماینده باشگاه ایشان نداشتم.

در زمانی که این مکالمه تلفنی هیچگاه اتفاق نیفتاده، نقل قول کردن این مطلب که صحبتهای ناشایستی بین من و دیه گو رد و بدل شده، کاملا اشتباه و غیر قبول قبول است. من به هیچوجه نمی توانم باور کنم که مطلبی که توسط مطبوعات از طرف دیه گو منتشر شده است، معتبر باشد

منبع

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
حمله رسولی‌‌نژاد به رويانيان: بعضي تازه‌وارد‌ها بازار را به هم ريخته‌اند/ بازيكنان متوسط هم ميلياردي شده‌اند

فقط یک نفر را نتوانستیم جذب کنیم که تا 24 ساعت آینده این کار را خواهیم کرد. با 3 بازیکن خارجی خوب نیز در حال عقد قرارداد هستیم

سايت گل- عملكرد مديرعامل پرسپوليس در نقل و انتقالات كه باعث واكنش تندي از سوي مديران سپاهان شده بود، بالاخره واكنش استقلالي‌ها را هم برانگيخت. رئیس هیئت‌مدیره باشگاه استقلال گفت: بعضی از دوستان که تازه پایشان به فوتبال باز شده بازار نقل و انتقالات را خراب می‌کنند و رقم‌های نجومی به بازیکنان می‌دهند.

به گزارش گل به نقل از فارس، احمد رسولی‌نژاد در حاشیه تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران گفت: اولین هدف ما در فصل جدید این است تا دل هواداران استقلال را به دست آوریم و برای رسیدن به این هدف همدل شده‌ایم. استقلال از قبل بازیکنان خوبی داشته و ما هم از روز اول دست سرمربی را برای انتخاب بازیکنان خود باز گذاشته‌ایم. در خطوط دفاع،‌ هافبک و حمله بازیکنان مورد نیاز و خوبی گرفته‌ایم و بلافاصله پس از درخواست سرمربی تیم آنها را اجرایی کرده‌ایم و اگر باز هم موضوعی برای پیگیری باشد آن را عملی خواهیم کرد
معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سؤال که چرا برخی از تیم‌ها سقف قرارداد را رعایت نمی‌کنند و حتی به بازیکنان خود خوروهای گران قیمت هدیه می‌دهند گفت: گزارش‌هایی به وزیر ورزش و جوانان داده شده تا تذکراتی در این زمینه به افرادی که این مسائل را رعایت نمی‌کنند بدهند. بازرسی وزارت ورزش و حراست دستگاه ورزش در حال پیگیری موارد هستند. گزارش‌هایی شنیده‌ایم که اصلا خوب نیست. بعضی از دوستان که تازه پایشان به فوتبال باز شده بازار نقل و انتقالات را خراب می‌کنند و رقم‌های نجومی به بازیکنان می‌دهند.

رسولی‌نژاد عنوان کرد: امروز مسئول یک باشگاه صنعتی با من تماس گرفت و گفت شخصی بازار نقل و انتقالات را کاملا به هم ریخته است. بازیکنان متوسطی که قبلا قیمت‌شان پایین بود الان قیمت‌شان مانند بازیکنان خوبی است که قبلا میلیاردی پول می‌گرفتند. در گذشته بازیکنانی که میلیاردی پول می‌گرفتند محدود بودند اما الان متوسط‌ها هم به آنها اضافه شده‌اند. دوستان ما باید در سازمان لیگ بیشتر دقت کنند
رئیس هیئت‌مدیره باشگاه استقلال درباره جذب منوچهری و گفت و گو با مدیرعامل سایپا اظهار داشت: حیدری مدیرعامل سایپا یکی از دوستان بسیار خوب من است اما اگر رایزنی شده همه تلاش کردیم و فقط پای یک نفر در میان نبوده است. هر انتخابی که سرمربی تیم کرد همه با هم دست به دست هم دادیم تا با جذب بازیکن نگرانی هواداران را برطرف کنیم. از هواداران می‌خواهم نگران برخی تبلیغات نباشند چون این نوع مسائل تبلیغات رسانه‌ای است. استقلال تیم پرقدرتی را بسته و راهی 3 جام می‌کند.

وی درباره استعفاهای فتح الله زاده گفت: ایشان با قدرت کار خود را دنبال خواهد کرد. هیئت مدیره از مدیرعامل استقلال حمایت خواهد کرد. در برخی اوقات جلسه‌های 3 نفره برگزار می‌کنیم و هر وقت لازم شد باز هم کنار همدیگر در فضای بسیار خوب که در آن همدلی حرف اول را می‌زد خواهیم نشست
رسولی‌نژاد تاکید کرد: باید قبول کنیم امیر قلعه نویی بهترین مربی لیگ ایران است و باید از همان بازی اول از سوی تک تک هواداران استقلال که د‌ه‌ها میلیون نفر هستند مورد حمایت قرار گیرد. با انتخاب قلعه‌نویی به هواداران استقلال هدیه‌اي دادیم که در چند سال اخیر آن را از ما طلب می‌کردند.

وی درباره ساموئل گفت: باز هم اعلام می‌کنم جذب بازیکن در صورت تایید قلعه نویی است. ساموئل بازیکن خوبی است اما برخی بازیکنان از ما رقمی طلب می‌کنند که زیاد معقول نیست. در مسائل فنی ورود نمی‌کنیم و اختیار تام را به قلعه نویی و فتح‌الله زاده داده‌ایم تا مشکلات را برطرف کنند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص انصاری فرد گفت: در مراحل پایانی عقد قرار داد با این بازیکن هستیم اما نظر نهایی را باید از مدیر عامل بپرسید. رسولی نژاد در مورد اظهارات رویانیان مبنی بر اینکه انصاری فرد را از دهن شیر بیرون کشیدیم تصریح کرد: من به این مسائل ورود نمی‌کنم. جواب این سؤالات را باید از فتح الله زاده بگیرید. اگر بازیکنی جذب شود با نظر قلعه نویی و تلاش فتح الله زاده است. در خصوص مجیدی و جباری نیز باید از فتح الله زاده و سرمربی سؤال کنید. البته امیری معاون باشگاه نیز پیگیر این مسائل است
وی یادآور شد: دو هفته قبل با فرهاد مجیدی حرف زدم. این اتفاق زمانی افتاد که هنوز سرمربی تیم مشخص نبود. مجیدی اعلام آمادگی کرد به استقلال برگردد اما حالا که سرمربی داریم نظر او برای ما بسیار مهم است. از لیستی که قلعه نویی به ما داده فقط یک نفر را نتوانستیم جذب کنیم که تا 24 ساعت آینده این کار را خواهیم کرد. با 3 بازیکن خارجی خوب نیز در حال عقد قرارداد هستیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال یادآور شد: در فصل گذشته تیم بسیار خوبی داشتیم و فقط با یک امتیاز قهرمانی را از دست دادیم. در برخی از نقاط زمین دچار مشکلاتی بودیم که در حال برطرف کردن آن هستیم. در آخرین لیستی که مدیر عامل استقلال برای من فرستاد متوجه شدم که در خطوط مختلف بازیکنان بسیار خوبی داریم و همه با هم هم‌قسم شده‌ایم تا تیم خوبی را راهی 3 جام کنیم. وی همچنین از پیوستن علیرضا نیکبخت واحدی به استقلال ابراز بی‌اطلاعی کرد

منبع

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
دوخبر ازپیکان/ کاپیتان فولاد رسما"بست/مبعلی می آید

کاملی مفرد رسما"قرارداد بست و مبعلی هم در آستانه پیوستن به پیکان است

سایت گل-مدیربرنامه های جلال کاملی مفرد از عقد قرارداد رسمی این بازیکن با پیکان خبر داد. مهران عالیپور گفت: ویسی روی کاملی نظر مثبتی دارد و برای این بازیکن هم اعتماد سرمربی در اولویت قرار داشت. به همین دلیل راهی این تیم شد.

از اردوی پیکان خبر می رسد این تیم مذاکرات خوبی هم با ایمان مبعلی داشته و می توان حضور او در این تیم را قطعی دانست

منبع

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
رويانيان: من خودم مرد قانونم خلاف نمي‌كنم/ آقاي
رسولي‌نژاد پارسال كه استقلال بمب مي‌تركاند خواب بوديد/ اگر
حرف‌هايم را بزنم فوتبال ايران به لرزه در مي‌آيد

پولي كه پرسپوليس امسال خرج خريد بازيكن كرده نرخ پارسال است نه امسال چون ما زودتر برنامه‌ريزي كرديم و همه شما را جا گذاشتيم

سايت گل – اظهارنظر عجيب مصاحبه عجيب احمد رسولي‌نژاد رئيس هيات مديره باشگاه استقلال درباره مديرعامل باشگاه پرسپوليس و طعنه او كه، تازه واردها بازار نقل و انتقالات فوتبال ايران را خراب كرده‌اند با واكنش مديرعامل باشگاه پرسپوليس توام شد. كسي كه تا به اينجاي كار از نظر طرفداران فوتبال عملكرد فوق‌العاده در فصل نقل و انتقالات داشته است،
رويانيان كه از اين اظهارنظر رسولي‌نژاد تعجب كرده است حرف‌هايش را با سايت گل از اينجا آغاز مي‌كند كه نبايد فضاي ذهني طرفداران فوتبال را با اين حرف‌ها مشوش كرد.
آنچه كه مي‌خوانيد بخش گفت‌وگوي بلند سردبير سايت گل با محمد رويانيان است او اجازه نداد كه بيش از اين حرف‌هايش را منتشر كنيم. البته در لابه‌لاي حرف‌هاي گفت‌وگو با رويانيان اين جمله مرتبا در كلام او مي‌گشت كه موقع‌اش حرف‌هايي دارد كه به زبان آوردن آنها تبعات سنگيني خواهد داشت.
رويانيان ادامه مي‌دهد:« جرم ما چيست اينكه در فصل نقل و انتقالات خوب كار كرديم، اينكه بازيكن خوب گرفتيم، اينكه برنامه داشتيم؟ مسلم است كه هميشه و همه جاي دنيا بين تيم‌هاي خوب رقابت است. تيم‌هاي بزرگ دوست دارند با نهايت قدرت در يك رقابت شركت كنند و پرسپوليس هم بعد از يك سال بد قصد دارد يك فصل خوب را به هوادارانش هديه كند و ابزار ما در اين راه بازيكنان هستند، حالا ما خيلي كار عجيبي كرديم؟
رويانيان ادامه داد:« من واقعا تعجب مي‌كنم از آقاي رسولي‌نژاد كه نماينده دولت هستند مثل ما. آقاي رسولي‌نژاد ما هر دو از يك جا به كار گمارده شده‌ايم بهتر است طوري حرف نزيم كه ذهن مردم مشوش بشود لفظ ما بايد به سمتي باشد كه طرفداران فوتبال احساس آرامش كنند.»
رويانيان در لابه‌لاي حرف‌هايش گفت:« من مبني اعتراض آقاي رسولي‌نژاد را نمي‌فهمم يعني چه ما مثل بچه يتيم‌ها بايد يك گوشه بنشنيم اين كار را انجام دهيم آقاي رويانيان خوشحال مي‌شوند. بايد بايستيم همه يارهاي خوب را در بازار بگيرند و بعد ته مانده‌هاي بازار به پرسپوليس برسد. آقاي رسولي‌نژاد من يكسال است به فوتبال آمدم شما كه پارسال تيمتان پشت سر هم ستاره استخدام مي‌كرد خواب بوديد. آيا همه آن بازيكنان با ارقام قانوني به استقلال آمدند؟
رويانيان با تكرار اين جمله كه مي‌خواهند پرسپوليس ضعيف باشد و مثل تيم‌هاي كوچك با آنها رفتار كنند ادامه داد:«‌من خودم مرد قانونم خلاف هم نمي‌كنم اما پارسال اتفاقات زيادي در اين فوتبال افتاد سال‌هاي قبلش هم بوده، قبلا هم دلال‌ها در اين فوتبال لفت و ليس مي‌كردند و هيچ كس سقف قرارداد را رعايت نمي‌كرده امسال هم تنها اتفاقي كه افتاده اين است كه يك تيم به رقيب‌ها اضافه شده پرسپوليس كه به استقلال و سپاهان و بقيه تيم‌هاي صنعتي اضافه شده و اتفاقا خوب هم اضافه شده ... آقاي رسولي‌نژاد شما آنجايي ركب خوريد كه من از چند ماه پيش جذب بازيكن را شروع كردم. شما آنجا به ما باختيد، آنجايي كه من زودتر به بازار رفتم و اتفاقا خريدهاي ارزان‌تري هم انجام دادم ...پولي كه پرسپوليس امسال خرج خريد بازيكن كرده نرخ پارسال است نه امسال چون ما زودتر برنامه‌ريزي كرديم و همه شما را جا گذاشتيم.»
مديرعامل پرسپوليس در پايان حرف‌هايش مي‌گويد:«‌من دوست ندارم بيشتر از اين صحبت كنم اما چيزهاي زيادي از اين فصل نقل و انتقالات در ذهنم مانده و برايم قطعي شده كه اگر بخواهم آنها را به زبان بياورم خيلي‌ باشگاه‌ها و كل فوتبال ايران به لرزه مي‌افتد. من فعلا قصد به زبان آوردن اين حرف‌ها را ندارم اما وقتش كه برسد شايد گفتم كه چه كساني با چه ارقامي در بازار نقل و انتقالات فعاليت مي‌كنند و آن وقت ديگران را به بي‌اخلاقي، خراب كردن بازار و چيزهايي از اين دست متهم مي‌كنند. من متاسفم

منبع

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گزارش تصويري: ژنرال وارد مي‌شود

تصاويري كه مي‌ بينيد فریم‌هايي است از آنچه كه امروز در تمرين استقلال ديديد؛ روبوسي، تشويق، قدرتنمايي و همين...

سايت گل – اولين تمرين استقلال با امير قلعه‌نويي پرماجرا و پرحاشيه بود. سرمربي استقلال در اولين حضور خود در فصل تازه بيش از 1000هوادار دو آتشه را به كمپ ناصر حجازي كشاند و طبق معمول با دور و بري‌ها و شكل خاص حضورش در هر تيمي كه در اختيار مي‌گيرد همه چيز را تحت تاثير خود قرار داد.
تصاويري كه مي‌ بينيد فریم‌هايي است از آنچه كه امروز در تمرين استقلال ديديد؛ روبوسي، تشويق، قدرتنمايي و همين...
امير قلعه‌نويي وارد شده است با همان كليشه‌ها و با همان چيزي كه از او انتظار داريم

منبع

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Lionel.Messi.10
پیام: ۱,۷۶۷
عضویت از: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹
از: Tabriz
طرفدار:
- Messi,Xavi,Iniesta,Cesc,Puyol
- Ronaldinho,Ronaldo Luis Nazario
- Spain,Brazil
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
کرکری رحمتی وپولادی : 5 بازیکن هم از تیم ملی آلمان بگیرید!

پولادی از خریدهای تیمش حرف می زد و با هیجان می گفت امسال پرسپولیس قهرمان است

سایت گل - سوژه اصلی بازیکنان در اردوی تیم ملی پس از بازی قطر ؛بازار نقل و انتقالات است .
در بین بازیکنان هم گه گاهی کر کری هایی در مورد خریدها پیش می آید که جالب و قابل انتشار است .
یکی از این کرکری ها بین رحمتی و پولادی است که مدام خرید ها را سوژه کرده اند . پولادی از خریدهای تیمش حرف می زد و با هیجان می گفت امسال پرسپولیس قهرمان است ...
پس از اتمام تماس اش رحمتی عنوان کرد :" نه مهرداد کمه ... پنج تا بازیکن هم از تیم ملی آلمان بخرید "
مهرداد اما جواب داد :" نه مهدی جون بسه .... این خریدها برای بردن دربی کافیه " رحمتی هم با لبخندی معنی دار جواب پولادی را داد و گفت :" دلت رو به همین خوش کن ".
پولادی در حالی قرارداد خود را با پرسپولیس ثبت کرده که مهدی رحمتی هنوز قراردادی با استقلال امضا نکرده است اما باید او را گلر این فصل آبی پوشان دانست.

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Spain,Brazil
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نيكبخت: شك نكنيد پيكان سقوط می‌كند/ ويسی خيال می‌كند واقعا گوارديولا است/ حتما كار خدا بود كه او چندسال پيش آنطور گريه كرد.

طلب‌هايمان را ندادند كه هيچ، حتي تهديد كردند كه اگر شكايت كنيم حتی ديرتر از 6 ماه ديگر هم پول‌هايمان را نمی‌دهند

سايت گل - عليرضا واحدی نيكبخت فصل گذشته يك سال بی‌حاشيه را با پيكان داشت و توانست به ليگ برتر صعود كند. اگر فرهاد كاظمی در پيكان می‌ماند، نيكبخت هم احتمالا قراردادش را تمديد می‌كرد ولی عبدالله ويسی تمايل به حفظ نيكبخت نداشت و اين بازيكن از جمع پيكانی‌ها جدا شد. نيكبخت در مورد اين موضوع و مسائل مختلف ديگر گفت‌وگويی اختصاصی با خبرنگار سايت گل انجام داد.

اول در مورد تغييرات گسترده‌ای كه در پيكان به وجود آمد، صحبت كن. واقعا حيف نبود؟

به هر حال اين هم قسمت بود. ما برای ليگ برتری كردن پيكان خيلی زحمت كشيديم و در سرما و گرما پدرمان درآمد ولی در نهايت تغييراتی در كادرفنی و بازيكنان ايجاد شد كه اين اتفاقات در فوتبال طبيعی است.

از اينكه در ليست عبدالله ويسی نبودی چه صحبتی داری؟

به هر حال مربيگری سليقه‌ای است و سليقه او اين بود كه من و تعداد زيادی از بازيكنان پيكان فصل بعد در اين تيم نباشند. فكر می‌كنم در مورد اين موضوع بعدها می‌توان بهتر صحبت كرد.

برخی‌ها معتقدند پيكان از لحاظ جذب بازيكن چندان موفق عمل نكرده و شايد نتيجه نگيرد. نظر تو چيست؟

من هم چنين نظری دارم. ويسی فكر كرده كه در پيكان هم می‌تواند سيستم صبا را پياده كند ولی در صبا چهار، پنج بازيكن تاثيرگذار و با تجربه حضور داشتند كه بار تيم را به دوش می‌كشيدند. من فكر می‌كنم پيكان صددرصد سقوط خواهد كرد ولي مثل اينكه مربی اين تيم راستی راستی باور شده كه گوارديولا است. چند سال پيش كه ويسی از تيم ملی خط خورد و آنطور گريه كرد، حتما خدا خواست كه چنين اتفاقی بيفتد تا او به مراحل بالاتر نرود.

مثل اينكه از باشگاه پيكان خيلی ناراحتی؟

ما در اين تيم زحمت كشيديم. من كه يك سال بازی كردم ولی خيلی از بازيكنان اين تيم برای پيكان زحمت كشيدند ولی مسوولان باشگاه حتی يك تماس هم با ما نداشتند تا وضعيت ما را با حرف زدن به صورت مستقيم روشن كنند. اين رفتارها واقعا درست نبود.

مثل اينكه درصد زيادی از پول‌هايتان را نداده‌اند؟

طلب‌هايمان را ندادند كه هيچ، حتي تهديد كردند كه اگر شكايت كنيم حتی ديرتر از 6 ماه ديگر هم پول‌هايمان را نمی‌دهند. من و ديگر بازيكنان پيكان به كميته انضباطی رفتيم و شكايت خود را تنظيم كرديم تا بچه‌ها به حقشان برسند.

سال بعد در كدام هستی؟

من تصميمی نگرفته‌ام و فعلا پيشنهادی هم ندارم.

در مورد وضعيت پرسپوليس و استقلال چه صحبتی داری؟

امسال جزو سال‌هايی است كه هر 2 تيم بازيكنان بسيار خوبی دارند. با اين حال نمی‌توان پيش‌بينی كرد و فعلا بايد صبر كنيم ليگ شروع شود.

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Spain,Brazil
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
اميرحسين صادقی: از فتح‌الله‌زاده بپرسيد پارسال چرا جدا شدم/ در مورد شماره پيراهن فعلا حرف نمی‌زنم/ هواداران به كمتر از قهرمانی راضی نمی‌شوند.

پرسپوليس خريدهاي خوبي كرده ولي بايد وارد مسابقات شويم تا ببينم اين بازيكنان چگونه جواب خواهند داد

سايت گل – اميرحسين صادقي مدافع فصل گذشته تراكتورسازي در نهايت تصميم گرفت كه دوباره به استقلال تهران برگردد و حالا فوتبالش را در جمع آبي‌پوشان تهراني ادامه خواهد داد.

صادقي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل ابتدا در مورد بازگشت به استقلال مي‌گويد:« استقلال خانه اول و آخر من است و 10 سال براي اين تيم بازي كردم. من خاك استقلال را خوردم و اين تيم را دوست دارم. فصل گذشته روزهاي خوبي در تراكتور داشتم ولي حالا به درخواست امير قلعه‌نويي و علي فتح‌الله‌زاده به استقلال برگشتم»

از صادقي مي‌پرسيم كه چرا سال گذشته از استقلال جدا شدي و او اينگونه جواب مي‌دهد:«‌بهتر است از آقاي فتح‌الله‌زاده‌ بپرسيد كه چرا جدا شدم و چه شرايطي به وجود آمد. البته من نمي‌خواهم در مورد گذشته حرف بزنم و شما هم سوال نكنيد. مهم اين است كه من حالا در استقلال بازي مي‌كنم.»

صادقي در پاسخ به اين سوال كه آيا استقلال قهرمان ليگ خواهد شد مي‌گويد:« من نمي‌دانم برنامه‌هاي مديرعامل و سرمربي براي فصل بعد چيست ولي فكر مي‌كنم اگر چند بازيكن ديگر جذب كنيم مدعي قهرماني خواهيم بود. هواداران استقلال به هيچ عنوان به كمتر از قهرماني راضي نمي‌شوند و بايد در ليگ برتر و جام حذفي قهرمان شويم.»

از صادقي در مورد خريدهاي پرسپوليس و اينكه به اين تيم لقب كهكشاني داده‌اند سوال مي‌كنيم كه او اينگونه جواب مي‌دهد:«‌ پرسپوليس خريدهاي خوبي كرده ولي بايد وارد مسابقات شويم تا ببينم اين بازيكنان چگونه جواب خواهند داد. بازي كردن در استقلال و پرسپوليس با همه تيم‌ها فرق دارد ولي من براي بازيكنان هر دو تيم آرزوي موفقيت دارم. من معتقدم قوي بودن استقلال و پرسپوليس باعث رونق فوتبال ايران و قوي‌تر شدن تيم ملي مي‌شود.»

صادقي در شرايطي به استقلال آمده كه سال‌ها در اين تيم شماره 2 را برتن مي‌كرد. اين شماره حالا بر تن خسرو حيدري است. از صادقي مي‌پرسيم كه چه شماره‌اي را مي‌خواهي برتن كني ولي او ترجيح مي‌دهد سوال اين سوال را ندهد، اميرحسين مي‌گويد:« من در مورد شماره پيراهن حرف نمي‌زنم.»

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Spain,Brazil
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
كريميان: شايد بعدا دليل جدايی از سپاهان را فهميدم/ از استقلال، پرسپوليس، نفت و سايپا پيشنهاد دارم

دوست داشتم فوتبالم را در اصفهان تمام كنم ولی به هر حال اين شرايط به وجود آمد

سايت گل – مهدی كريميان هافبك فصل گذشته سپاهان به احتمال فراوان تا فردا تيم جديدش را انتخاب خواهد كرد.

كريميان در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل مذاكره‌اش با تيم‌های تهرانی را تاييد كرده و می‌گويد:«‌ من از استقلال، پرسپوليس، نفت تهران و سايپا پيشنهاد دارم و با اين 4 تيم مذاكره كرده‌ام. از يك تيم شهرستانی هم پيشنهاد دارم ولی به آن فكر نمی‌كنم و از بين اين 4 تيم تا فردا يكی را انتخاب خواهم كرد تا وضعيتم به طور كامل مشخص شود.»

كريميان كه به شكلی عجيب از سپاهان كنار گذاشته شد در پاسخ به اين سوال كه آيا با زلاتكو كرانچار اختلاف داشتی خاطرنشان می‌كند:« من هيچ اختلافی با كرانچار نداشتم و حتی با لوكا بوناچيچ كه خيلی‌ها با او اختلاف پيدا كردند دچار مشكل نشدم. شايد سپاهان می‌خواهد بازيكن بهتری نسبت به من بياورد و مشكلی در اين زمينه وجود ندارد. من نمی‌دانم دليل جدايی‌ام از سپاهان چيست ولی شايد مسائلی بوده كه الان از آن بی‌اطلاع هستم و بعدا دلايلش را بدانم.»‌

او در پايان می‌گويد:« من در سپاهان روزهای خوبی داشتم و بهترين بازی‌ها را انجام دادم. برای اين تيم گل‌های حساسی زدم، بيشترين پاس گل‌ها را دادم و دوست داشتم فوتبالم را در اصفهان تمام كنم ولی به هر حال اين شرايط به وجود آمد.»

۲۲ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۷,۰۲۱ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۲۵ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۹,۸۳۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۴۴۴ بازدید
۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۲ بازدید
۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۳۵۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۵۷ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۷۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۷۶ کاربر آنلاین است. (۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۷۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!