به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من یه سری از این تغییرات به خاطر گذشت زمان طبیعیه مثل قضیه ایکس باکس و ... اما یه سری دیگه شون به خصوص بی احترام شدن پدر مادرا پیش بچه هاشون، واقعا آدمو کفری می کنه. ما یه آشنایی داریم، خودش آدم موفق و تحصیل کرده ایه، اما پسر کوچیکه ش وقتی میرسه خونه داد میزنه: فلانی بیا مشقامو بنویس. دیگه یه جوری شده که وقتی یه نفر میگه من از بابام حساب می برم، دور و بریاش میگن خاک تو سرت!

در کل به نظر من طی چند سال اخیر الان اختلاف بین اقشار مختلف بیشتر شده و یه گروهی از مردم هستن که خیلی سعی می کنن خودشون رو جوری جلوه بدن که یعنی خیلی سطح فهمشون بالاست و خیلی پولدارن و خیلی تحصیل کرده ان، به نظرم کسایی که واسه بچه شش ساله مک بوک می خرن و بچه کلاس اولی رو تو مدرسه ای ثبت نام می کنن که سالی 5 میلیون می گیره، از همین دسته ن. من دهه شصتی نیستم، حتی نیمه اول دهه هفتاد هم به دنیا نیومدم ولی وقتی دبستانی بودم حتی با کسی که پدرش رفتگر یا زندانی بود هم کلاس بودم. الان هم می بینم که نسبت به بقیه دوستام که مدرسه های غیر انتفاعی بودن و بین یه سری بچه پولدار درس خوندن، انعطاف پذیری و سازگاری خیلی بیشتری دارم.

۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
ولی کلا یه چیز منو تو این مساله گیج کرد اونم اینه همه دارن از این وضع شکایت میکنن اما بازم به گفته خودشون اکثریت اینجورین!

چی بگم؟!
۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Samira نوشته:

نقل قول
Devil may cry نوشته:
مهم نيست كه ادم تو چه برهه تاريخي بزرگ ميشه مهم اين ذاتش هميشه اون چيزي رو ميخوادكه نداره ، اسمش ميذاره كمبود. هيچوقت به داشته هاش قانع نبوده كلا ذات ادم همينه

همه نسلها اسم خودشون رو ميذارن سوخته يكي ميگه ما جووني مون انقلاب شد ، يكي ميگه مااتاري داشتيم نه ايكس باكس معلوم نيست نسل بعدي چي ميگه ...

ادما يادشون ميره دنيا خيلي كوچيكتر از اون كه بخوان هرچي ميخوان رو ازش بگيرن

حرف آقا کیاوش درست، اما حرف آقا ابوالفضل درست تره.
شما الان با پدر و پدر بزرگتم صحبت کنی به خودشون میگن نسل سوخته!
باهاشون حرف بزنی میگن ما تو سن تو اینطور بودیم و تو اینطور!
به نسبتی که زمان میگذره، توقعات بالا تر میره، آسایش ها بیشتر میشه، نسل قبل ادعای محرومیت و کمبود دارن و گاها افتخار به کارهایی که میکردن و الان دیگه اثری ازش نیست.
قرار نیست تو این عصر تکنولوژی، یه بچه 10 ساله هنوز آتاری بازی کنه وقتی امکانات بیشتری هست. همین امثال ما، چرا دنبال گوشی آخرین مدلیم، وقتی که چند ورژن پایینترشم، هدف اصلی رو میرسونه، بعد توقع داریم یه بچه همچین چیزی رو نخواد.
این یه مثالش بود!
اما در مورد یه سری آرمانها و ارزش ها، که بیشتر اخلاقی محسوب میشن. از نظر من، تقصیر اون بچه و افراد اون نسل به اصطلاح طلایی نیست؛ تقصیر پدرومادر حاصل از نسل سوخته ای هستش که، با دلسوزی های نابه جا و مثلا درس گرفتن از گذشته خودشون، نمیتونن اون بچه رو درست تربیت کنن.

اصلا بحث من سر این نیست که نسل من نسل سوختس و نسل قبلیا و بعدیای من رو ولش کن.
اولا که الان به بچه های زمان ما میگن نسل سوخته.دیگه میگن دیگه تقصیر من که نیست
دوما که مثال میزنم.پدرای ما چیزی از فوتبال نمیدونستن که توپ بخوان.ولی ما با یه توپ سه لایه ی پلاستیکی رویا پردازی میکردیم.یادمه یه بار من یه پاس دادم به رفیقم(9 سالم بود) اونم واسه خودش گزارش میکرد که :"دایی یه فرصت خوب ،حالا پشت مدافعان،خداداد عزیزی،توی دروازه ،توی دروازه گل،خداداد عزیزی.باز هم روی زمین ،باز هم روی زمین توپو تو دروازه میکنه،ایران دو استرالیا 2،خیلی زیبا بود کار آفرین بچه ها.آفرین" بعد اون یکیا اعتراض میکردن که آقا ما استرالیا نیستیم خودتون استرالیایین.خب ببین حرف زمان ما چقدر فرق کرده با حرف بچه های الان.چقدر عوض شده.ولی پدرای ما فوتبالی نداشتن که آرزوی داشتنشو بخوان.ما خودمونو سرگرم میکردیم با پوسترای 5 در 4 بازیکنا،الان هرکی بخواد میتونه عکس بازیکنا رو تو اینترنت پیدا کنه.نمیگم بده.ولی میگم یکی عین من عکس ریوالدو رو شبا کنارش میزاشت که خوابش ببره.ما نداشتیم و عاشق بودیم.این خیلی مهمه.پدر من خودش تعریف میکرد که از صبح تا شب میرفت بیرون بازی میکرد.ولی اگه نسل من رو 5 سال عقب ببرین از ترس خمپاره این یه کارم نمیتونستن بکنن.چطور میگین پدرای ما نسل سوختن،وختی زمان ما0حالا با تلرانس 4 سال)جنگ به اوج خودش رسید و مردم ندار شدن و بعدش ما موندیم و خانواده هامونو ویرونی های جنگ؟
چطور میگین وختی ما فقط به این بهونه شبا بیرون نبودیم که وسط سریال در پناه تو اون تبلیغات میهن رو پخش میکرد که میگفت مامان جون نمیام بستنیش خوشمزه تره
خب زمان پدرای ما تلویزیون بود که آرزوشون دیدن تلبیغات گاو باشن؟
بعشم اصلا بحث من سر نسل خودم نبود اصولا.سر نسل جدید بود.کسایی که واقعا هیچکس نمیدونه سر آیندشون چی میاد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی

پ.ن: فقط به مدل موهاشون دقت کنید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
RoNaLdInHo-10 نوشته:

من همون نسلیم که سقف آرزوم داشتن آتاری بود/تو همون نسلی ای که کف آرزوت داشتن ایکس باکسه.

من همون نسلیم که وختی با توپ پلاستیکی سه لایه بازی میکردیم کلی کیف میکردیم/تو همون نسلی ای که داری با توپ جام جهانی بازی میکنی

من همون نسلیم که آرزو داشتم بزرگ بشم و وطنمو بسازم/تو همون نسلی ای که آرزو داری بزرگ شی و از وطنت بری.

من همون نسلیم که داشتن شهربازی تو شهرمون شده بود آرزوم/تو همون نسلی که وختی میبرنت شهربازی میگی هیچی نداره باش بازی کنم.

من همون نسلیم که صبح تا شب تو کوچه بودم/تو همون نسلی ای که صبح تا شب پا کامپیوتری.

من همون نسلیم که واسه دیدن فوتبالیست ها نمیرفتم مدرسه/تو همون نسلی ای که تو مدرستون کارتون میزارن.

من همون نسلیم که اسم تک تک بازیکنای فوتبالو میدونستم/تو همون نسلی ای که از فوتبال فقط مسی رو میشناسی.

من همون نسلیم که تفریحم شده بود کارت بازی و تیله بازی/تو همون نسلی ای که تفریحت شده پاسور بازی.

من همون نسلیم که معلمام سیاه و کبودم میکردن/تو همون نسلی ای که معلماتو سیاه و کبود میکنی.

من همون نسلیم که میرفتم واسه کوپن وامیستادم سر صف/تو همون نسلی ای که حوصله نداری بری نونوایی دم در خونتون دو تا نون بگیری.

من همون نسلیم که برای نفهمیدن مامانامون با توپ پلاستیکی رفیقامونو صدا میکردیم/تو همون نسلی ای که برای نفهمیدن ماماناتون با اس ام اس رفیقاتونو صدا میکنین.

من همون نسلیم که بهم میگن نسل سوخته/تو همون نسلی ای که به خاطر ما بهت میگن نسل طلایی.

نمیدونم چه گلی به سر مملکت ریختی که بهت میگن نسل طلایی.ولی با این طلا خوش باش.
حالا فهمیدی؟ من و تو اصلا به هم نمیخوریم.خودتو با من قاطی نکن.

سرمو میگیرم بالا و میگم : من نسل سوخته ام

پ.ن:دوستان این نوشته ی خودم بود.خیلی وخت بود این مسئله مث بغض تو گلوم بود و هی فشار میداد که امروز بالاخره نوشتمش.
خیلی از شما جزو نسل سوخته نیستین.ولی خواهشا به جای حرفای پوچ راجع به این مسئله اظهار نظر کنین ببینم چقدرتون موافقین

نمیدونم چرا این مسئله مثل بغض تو گلوتون گیر کرده بود
من تا حدودی از اون بچه هایی بودم که شما بهشون میگین نسل طلایی!!!!
ولی واقعا ما هیچی از زندگی نفهمیدیم ...
این چیزیه که من همیشه بهش غبطه خوردم ...
به نظر من که نسل شما خیلی خوش شانس بود ...
نقل قول
بعشم اصلا بحث من سر نسل خودم نبود اصولا.سر نسل جدید بود.کسایی که واقعا هیچکس نمیدونه سر آیندشون چی میاد

واقعا ...
باز ما ها حداقل یه چیزایی حالیمون میشه بچه های الان که ...

.. Listen to what people don't say
۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
RoNaLdInHo-10 نوشته:

من همون نسلیم که معلمام سیاه و کبودم میکردن

آخ آخ آخ گفتی و داغ دلمو تازه کردی؛ مدرسه که مدرسه نبود تخته بند شکنجه بود، معلماش در نقش شکنجه گر، هر روز بینشون رقابت بود برای خلاقیت در خلق انواع شکنجه؛ وسیله کمک آموزشی هر معلمی همیشه همراش بود(قطعه شلنگی که ابعادش با توجه به سلایق معلم متغییر بود)؛ که بی محابا هر جایی از بدن رو نشونه میرفت؛ پرت کردن دسته کلید و تخته پاک کن که دیگه نُقل هر کلاسی بود(جهت اطلاع دوستان نسل جدید؛ تخته پاک کن وسیله ای بود برای پاک کردن تخته سیاهی که با گچ روش می نوشتن؛ الان دیگه با ظهور وایت بُرد این وسیله دیگه توجیهی نداره )؛ چه مایه انگشتایی که از قرار دادن مداد و خودکار بین انگشتا خُرد نشدن، معلمای مهربون چه حظی میبردن از دست و پا زدن دانش آموز تو اون وضعیت، و فشاری که هر لحظه بیشترش میکردن، حتی خاطراتی از فلک کردن تو دوران ابتدایی یادم هست، هنوز صدای کشیده هایی که تا یه ساعت جای انگشتای معلم رو مهمون صورت محصل میکرد تو گوشمه.
اما فرهنگ اون زمان با الآن قابل مقایسه نیست؛ اگه یه کدوم از این کارا نبود تو مدرسه سنگ روی سنگ بند نمیشد، اون موقع مثل الآن نبود که والدین بچه رو بخوان به مدرسه که چی بچه شما تو کلاس انگشتشو کرده تو دماغش، معلمای دلسوز اون موقع مسائل رو به صورت فیزیکی(یابویی) خیلی تمیز حل میکردن.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ₳₰ⱡ₳
پیام: ۱,۳۴۰
عضویت از: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰
از: ...؟
طرفدار:
- Lionel Messi
- Guardiola
- Argentina
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
RoNaLdInHo-10 نوشته:

من همون نسلیم که سقف آرزوم داشتن آتاری بود/تو همون نسلی ای که کف آرزوت داشتن ایکس باکسه.

من همون نسلیم که وختی با توپ پلاستیکی سه لایه بازی میکردیم کلی کیف میکردیم/تو همون نسلی ای که داری با توپ جام جهانی بازی میکنی

من همون نسلیم که آرزو داشتم بزرگ بشم و وطنمو بسازم/تو همون نسلی ای که آرزو داری بزرگ شی و از وطنت بری.

من همون نسلیم که داشتن شهربازی تو شهرمون شده بود آرزوم/تو همون نسلی که وختی میبرنت شهربازی میگی هیچی نداره باش بازی کنم.

من همون نسلیم که صبح تا شب تو کوچه بودم/تو همون نسلی ای که صبح تا شب پا کامپیوتری.

من همون نسلیم که واسه دیدن فوتبالیست ها نمیرفتم مدرسه/تو همون نسلی ای که تو مدرستون کارتون میزارن.

من همون نسلیم که اسم تک تک بازیکنای فوتبالو میدونستم/تو همون نسلی ای که از فوتبال فقط مسی رو میشناسی.

من همون نسلیم که تفریحم شده بود کارت بازی و تیله بازی/تو همون نسلی ای که تفریحت شده پاسور بازی.

من همون نسلیم که معلمام سیاه و کبودم میکردن/تو همون نسلی ای که معلماتو سیاه و کبود میکنی.

من همون نسلیم که میرفتم واسه کوپن وامیستادم سر صف/تو همون نسلی ای که حوصله نداری بری نونوایی دم در خونتون دو تا نون بگیری.

من همون نسلیم که برای نفهمیدن مامانامون با توپ پلاستیکی رفیقامونو صدا میکردیم/تو همون نسلی ای که برای نفهمیدن ماماناتون با اس ام اس رفیقاتونو صدا میکنین.

من همون نسلیم که بهم میگن نسل سوخته/تو همون نسلی ای که به خاطر ما بهت میگن نسل طلایی.

نمیدونم چه گلی به سر مملکت ریختی که بهت میگن نسل طلایی.ولی با این طلا خوش باش.
حالا فهمیدی؟ من و تو اصلا به هم نمیخوریم.خودتو با من قاطی نکن.

سرمو میگیرم بالا و میگم : من نسل سوخته ام

پ.ن:دوستان این نوشته ی خودم بود.خیلی وخت بود این مسئله مث بغض تو گلوم بود و هی فشار میداد که امروز بالاخره نوشتمش.
خیلی از شما جزو نسل سوخته نیستین.ولی خواهشا به جای حرفای پوچ راجع به این مسئله اظهار نظر کنین ببینم چقدرتون موافقین

چی شد فک کردی تو سوخته ای من طلایی
چی شد فک کردی تو بدبخ شدی من خوشبخت
چی شد که این به نظرت من دوس ندارم معلمم بزنه و سیاه و کبودم کنه
چرا فک میکنی خوشحالم که ارتباطم شده با دنیا اس ام اس و نت
چرا فک کردی الان از خوشبختی نمی دونم چی کار کنم
چی شد فک کردب از خوشی خودکشی می کنم
بابا چرا فک می کنین همه چی داریم
به خدا اونی که لازم دارم نه ایکس باکسه نه گوشی
نه شفر نه نت
ینی نفمیدین اینا بهانس
ینی بیچارگی منو درک نکردین
ینی نفهمیدین چقد تشنم
تشنه ی محبت
ینی نفهمیدین چی شده هممون چسبیدیم به بی اف و جی اف و هزار تا کوفت و زهر مار
چرا نمی فهمین وقتی کار بد می کنم پول تو جیبی و نتمو قطع نکنین
چرا نمی فهمین اون موقع باید بزنین تو گوشم
چرا محبتتون با پوله
به خدا من کمربندتو میخام
به خدا اون سیلی و فحشت از هزار تا چیز با ارزش تره
به خدا حاضرم همه چیزمو بدم بیا بقلت
به خدا نمیخام طلایی باشم
به خدا سوخته بودن رو دوس دارم
ولی خدا هم دوسم نداره
این خیلی سخته
خیلی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
هر روشی که در گذشته پیاده میشد، حاصلش شدیم ما!
مایی که به کتک خوردنامون، که گاها رو تربیتمون اثر داشته. به حساب بردنامون، به احترام گذاشتنامون، الان افتخار می کنیم.
اما مگه به دست اومدن اینا، نتیجه کار خودمونه؟ نه! اینا رو کسایی به کار بردن که ما رو بزرگ کردن.
حالا ما میشیم مربی نسل جدید. چی بهشون یاد میدیم؟ در واقع هیچی!
میگیم اینطوری باهاش حرف نزن، عقده ای میشه.
اینو بهش نگو، غرورش میشکنه.
نزنش، تو سری خور میشه.
همه اینا واسه چیه، چون هنوز نفهمیدیم، هرچی از گذشته داریم، بد نبوده!
درسته، بچه های امروزی، باهوش ترن، تیزترن!
اما هرچیزی حدی داره!
ماییم که باعث شدیم الان اکثرا بی احترامی کنن به بزرگتر، با اجابت نشدن خواستشون، همه چی رو به هم بریزن!
چرا؟
چون این همون بچه ای که وقتی تو چندماهگی، یه چیزی می خواد، پدر و مادر بی حوصلش، به جای سرگرم کردن بچه، فقط میخوایم ساکت شه، مزاحم فوتبالمون نشه و...
پس هرچی به سر نسل امروز اومده، تقصیر اونا نیست؛ بین خودمون دنبال مقصر بگردیم!

حرفای آیسا، فوق العاده تائید میشود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Apple_158
پیام: ۵۵۰
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
behzad نوشته:

نقل قول
RoNaLdInHo-10 نوشته:

من همون نسلیم که معلمام سیاه و کبودم میکردن

آخ آخ آخ گفتی و داغ دلمو تازه کردی؛ مدرسه که مدرسه نبود تخته بند شکنجه بود، معلماش در نقش شکنجه گر، هر روز بینشون رقابت بود برای خلاقیت در خلق انواع شکنجه؛ وسیله کمک آموزشی هر معلمی همیشه همراش بود(قطعه شلنگی که ابعادش با توجه به سلایق معلم متغییر بود)؛ که بی محابا هر جایی از بدن رو نشونه میرفت؛ پرت کردن دسته کلید و تخته پاک کن که دیگه نُقل هر کلاسی بود(جهت اطلاع دوستان نسل جدید؛ تخته پاک کن وسیله ای بود برای پاک کردن تخته سیاهی که با گچ روش می نوشتن؛ الان دیگه با ظهور وایت بُرد این وسیله دیگه توجیهی نداره )؛ چه مایه انگشتایی که از قرار دادن مداد و خودکار بین انگشتا خُرد نشدن، معلمای مهربون چه حظی میبردن از دست و پا زدن دانش آموز تو اون وضعیت، و فشاری که هر لحظه بیشترش میکردن، حتی خاطراتی از فلک کردن تو دوران ابتدایی یادم هست، هنوز صدای کشیده هایی که تا یه ساعت جای انگشتای معلم رو مهمون صورت محصل میکرد تو گوشمه.
اما فرهنگ اون زمان با الآن قابل مقایسه نیست؛ اگه یه کدوم از این کارا نبود تو مدرسه سنگ روی سنگ بند نمیشد، اون موقع مثل الآن نبود که والدین بچه رو بخوان به مدرسه که چی بچه شما تو کلاس انگشتشو کرده تو دماغش، معلمای دلسوز اون موقع مسائل رو به صورت فیزیکی(یابویی) خیلی تمیز حل میکردن.

دیگه اینجوری هم نبود پس اینجوری که شما میگید اونجا مدرسه نبوده شکنجه گاه بوده ! اما با وجود این تنبیه ها اون موقع ها برای معلما و بزرگترها بیشتر ارزش قائل میشدن مثلا اگه یه پسری داشت سیگار میکشید وقتی استادش از کنارش رد میشد سرش و مینداخت پایین خاموشش میکرد اما حالا نگاه میکنن توی چشمای استاده کم مونده به استاده سیگار تعارف کنن و خیلی چیزای دیگه که برای ما ارزش بوده دیگه الان ارزش حساب نمیشه مثل غیرت مردها ....

آتش زده بر دریا ... لب تر نکند سقا...
۲۱ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
این همون بچه ای که وقتی تو چندماهگی، یه چیزی می خواد، پدر و مادر بی حوصلش، به جای سرگرم کردن بچه، فقط میخوایم ساکت شه، مزاحم فوتبالمون نشه و...
پس هرچی به سر نسل امروز اومده، تقصیر اونا نیست؛ بین خودمون دنبال مقصر بگردیم!

این حرف همیشه درسته ولی در این مورد خاص زیاد هم درست نیست. بچه های اون موقع خیلیاشون هنوز پدر و مادر نشدن. در واقع تو خیلی از مواقع بچه های امروزی که تو ناز و نعمت بزرگ میشن، خواهر و برادر های نسل قبل هستن و نه فرزندانشون. در واقع فرهنگ فرزند سالاری خیلی سریع اتفاق افتاد و بچه هایی که تو 7 سالگی برا خودشون پلی استیشن دارن، خواهر و برادرهای همون نسلی هستن که تو 7 سالگی آرزو داشتن برای توپ پلاستیکی شون لایه جور کنن. (خواهر و برادر هم نباشن پسر عمه و دختر دایی و ... هستن، فرزندان اون نسل نیستن اکثرا)
بچه های اون نسل سوخته هنوز خیلیاشون بچه ندارن که بهشون چیزی هم یاد بدن. اواخر دهه 60 و اوایل دهه 70 فرهنگ جوری بود که به بچه ها زیاد رو نمی دادن، ولی فرهنگ جامعه خیلی سریع تغییر کرد و باعث شد خواهر و برادر های همون بچه هایی که با کمترین امکانات بزرگ شدن، تو ناز و نعمت بزرگ بشن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۹۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۲۳,۹۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۳۳,۹۴۹ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۷,۲۲۱ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۹۴ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۶۸ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۹,۷۵۸ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۱۷۵ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۳,۶۹۵ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۷,۵۶۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۶۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!