به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاسياس: يک بازي هيجان انگيز در انتظار ما است

دروازه‌بان رئال مادريد گفت: با انديشه پيروزي مقابل بارسلونا در دور رفت سوپر جام وارد ميدان خواهيم شد.

ايکر کاسياس پس از تساوي يک بر يک رئال مادريد مقابل والنسيا در اولين بازي رقابت‌هاي لاليگا با بيان اينکه رئال نتوانست از موقعيت‌هايي که خلق کرد نتيجه بگيرد، گفت: به دليل فرصت‌هايي که روي دروازه حريف ايجاد کرديم، شايسته نتيجه‌ بهتري بوديم.

کاپيتان رئال مادريد ادامه داد: در نيمه دوم فرصت‌‌هاي بيشتري براي گلزني پيدا کرديم. دفاع والنسيا بسيار خوب کار کرد و مانع گلزني مهاجمان ما شد. به هرحال اين اولين مسابقه ليگ است و تيم‌ها در حال گرم شدن هستند.

در صحنه گل والنسيا په‌په و کاسياس به شدت با يکديگر برخورد کردند که اين برخورد باعث شد مدافع پرتغالي رئال مادريد راهي بيمارستان شود. دروازه‌بان مادريد در اين باره گفت: حال من خوب است. در دقيقه پاياني نيمه اول حالم کمي بد بود اما اکنون بهتر هستم. په‌په ضربه شديدي خورد و شب را در بيمارستان گذراند. اميدواريم که او هرچه زودتر بهتر شود.

رئال مادريد پنج‌شنبه شب در دور رفت رقابت‌هاي سوپر جام اسپانيا به مصاف بارسلونا خواهد رفت و کاپيتان سفيدپوشان مادريد در اين باره گفت: اکنون بايد براي کسب يک قهرماني هيجان انگيز آماده شويم. مثل سال گذشته مقابل بارسلونا بازي خواهيم کرد و يک بازي زيبا و هيجان انگيز را ترتيب خواهيم داد. ما با انديشه پيروزي به اين مسابقه خواهيم رفت.

۳۰ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ژاوي : بهترين اتفاق، بازگشت ويا بود

ستاره باشگاه بارسلونا از بازگشت داويد ويا به ميادين ورزشي به شدت خوشحال است .

ژاوي هرناندز ، ستاره باشگاه بارسا و مغز متفکر اين تيم در ديدار يکشنبه شب آبي اناري ها مقابل رئال سوسيداد در هفته اول رقابتهاي لاليگا براي 90 دقيقه در زمين حضور داشت و از برد تيمش و به ويژه بازگشت داويد ويا به ميادين چمن به شدت خوشحال بود.

در پايان اين بازي ژاوي به کانال پلوس گفت:« داويد ويا سختي هاي زيادي کشيد. او مصدوميت مهمي داشت و حالا بازگشته است. واقعيت اين است که بهترين چيز براي ما بازگشت داويد ويا بود.»

ژاوي درمورد بازي يکشنبه شب هم به اين نکته اشاره کرد که تيم کاتالان بايد سبک فوتبالي اش را در طول فصل حفظ کند و گفت:« تيم ما اندکي تغيير کرده و در کادر مربيگري مان هم تغييراتي داشته ايم. الان تيتو جانشين پپ شده ولي فلسفه تيم همان فلسفه هميشگي است. ما بهترين بازيکن دنيا يعني مسي را با خودمان داريم. خوشحاليم که او توانست گل بزند و خوشحاليم که تيم منسجمي داريم. فصل را به خوبي و باگامي درست شروع کرديم.»

۳۰ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورينيو: دوست دارم روزي به ليگ برتر برگردم

ژوزه مورينيو، سرمربي رئال مادريد، بار ديگر تاکيد کرد که دوست دارد روزي به ليگ برتر انگليس برگردد و احتمال برعهده گرفتن هدايت چلسي را رد نکرد.

اين مربي پرتغالي در سال 2004 هدايت چلسي را برعهده گرفت و اين تيم را بعد از 50 سال قهرمان فوتبال جزيره کرد. در چند فصل اخير شايعات زيادي در مورد پيوستن مورينيو به يکي از دو تيم شهر منچستر به گوش مي رسد؛ ضمن اينکه از او به عنوان يکي از گزينه هاي هميشگي رومن آبراموويچ نام برده مي شود.

او امروز در گفتگو با راديو بي بي سي در مورد احتمال بازگشت به استمفوردبريج گفت:" من به جايي مي روم که من را واقعا بخواهند؛ وقتي زمانش برسد، آنها بايد نشان بدهند که من را مي خواهند.

البته بايد بار ديگر تاکيد کنم که من در حال حاضر در رئال مادريد هستم و بودن در اينجا را بسيار دوست دارم.اما دوست دارم روزي به فوتبال انگليس برگردم؛ بله؛ اين را قبلا هم گفته ام."

مورينيو در هر باشگاهي که مربيگري کرده، ارتباط ويژه اي با هواداران برقرار کرده است؛ او در مورد اين مسئله گفت:" وقتي به باشگاهي مي روم و پيراهن آن باشگاه را مي پوشم، احساس مي کنم اين پيراهن، اولين پيراهن من يا آخرين آن است.احساس مي کنم هواداران بخشي از خودم هستند و با آنها ارتباطي ابدي برقرار مي کنم. وقتي مقابل چلسي قرار مي گيرم، اين را احساس مي کنم و اگر مقابل اينتر قرار بگيرم هم همين طور.

من براي باشگاه کار مي کنم؛ براي مردمي که به من اطمينان دارند؛ همين طور براي مالکان و مديران باشگاه اما در واقع باشگاه متعلق به هواداران است.

از نظر من، اين يکي از ويژگي هاي من است. من خيلي زود يکي از آنها مي شوم و تمام تلاشم را مي کنم تا باعث خوشحالي آنها شوم."

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
په په از بيمارستان مرخص شد

په په، مدافع رئال مادريد، که در ديدار شب گذشته تيمش مقابل والنسيا از ناحيه سر دچار آسيب ديدگي شده و به بيمارستان منتقل شد، ساعاتي پيش از بيمارستان مرخص شد.

اين مدافع پرتغالي در نيمه اول ديدار شب گذشته به دليل برخورد با ايکر کاسياس دچار آسيب ديدگي شد و به همين دليل در بين دو نيمه تعويض شد.

سايت اختصاصي باشگاه رئال اعلام کرد که اين بازيکن شب گذشته در بيمارستان دانشگاه لا پاز بستري شد اما امروز و بعد از انجام معاينات تکميلي مرخص شد.

در بيانيه باشگاه رئال آمده است:" په په بعد از مصدوميت از ناحيه سر که باعث احساس گيجي در اين بازيکن شد، شب گذشته به بيمارستان دانشگاه لا پاز منتقل شد. او مورد مداوا قرار گرفت و همچنين از سر او اسکن گرفته شد اما مشکل قابل ذکري ديده نشد. سطح هوشياري او خوب است و وضعيت او پايدار شده است."

جرارد پيکه، مدافع بارسا نيز بعد از اين اتفاق در صفحه توئيترش نوشت:" من تصاوير اين اتفاق را در تلويزيون ديدم. واقعا بد بود. اميدوارم مصدوميت او جدي نباشد و په په هر چه زودتر به ميادين برگردد."

البته هنوز مشخص نيست که اين مدافع پرتغالي از چه زماني مي تواند تيمش را همراهي کند.

رئال اين هفته در ديدار رفت سوپرکاپ اسپانيا در نوکمپ مقابل بارسا قرار مي گيرد.

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
الکس سونگ به بارسا پيوست

باشگاه بارسلونا با انتقالي 19 ميليون يورويي، الکس سونگ، هافبک آرسنال را به خدمت گرفت.

به نقل از سايت گل، اين ملي پوش 24 ساله کامروني در فهرست اولين ديدار توپچي ها در رقابت هاي فصل جديد ليگ برتر جاي نداشت و اين باشگاه تاييد کرد که با باشگاه کاتالاني بر سر انتقال اين بازيکن به توافق رسيده است.

سونگ که در سال 2005 از باشگاه فرانسوي باستيا به آرسنال پيوست، قراردادي 5 ساله با بارسا امضا کرد و اکنون براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي بارسا بايد با سرخيو بوسکتس رقابت کند.

در بيانيه اي که در سايت اختصاصي باشگاه آرسنال منتشر شده، آمده است:" همه اعضاي باشگاه از الکس به خاطر تعهدش به اين باشگاه تشکر مي کنند و براي او در ادامه دوران حرفه اي اش آرزوي موفقيت دارند."

بعد از رابين فن پرسي که روز جمعه به منچستريونايتد پيوست، سونگ دومين بازيکن اصلي آرسنال است که در اين تابستان اميريتس را ترک مي کند.

سونگ در طول دوران حضورش در آرسنال، در مجموع 206 بازي براي اين باشگاه انجام داد و 10 گل نيز به ثمر رساند.

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گوارديولا:صحبت ازنبرد قهرماني بسيار زود است

پپ گوارديولا، مربي سابق بارسلونا بر اين باور است که صحبت بر سر کورس قهرماني بسيار زود است.

اين مربي 41 ساله در تنها 4 فصل بارسلونا را به 14 عنوان رساند. او مي‌گويد بايد دست کم 10 هفته بگذرد تا بتوان قضاوت کرد.

بارسلونا در همين هفته نخست دو امتياز از رئال پيش افتاد. گوارديولا که در نيويورک است گفت: «ما بايد دست کم 10 بازي صبر کنيم و سپس به نتيجه‌گيري بپردازيم. هم بارسا و هم مادريد بازيکنان فوق‌العاده‌اي دارند.»

گوارديولا فعلا در آمريکا زندگي مي‌کند و تيتو ويلانووا، دستيار سابق او مربي بارسا شده. گوارديولا مي‌گويد: «هنوز هم بازي‌ها را تماشا مي‌کنم. يک بار که مربي شويد براي هميشه مربي مي‌مانيد. امسال اميدوارم که انگليسي‌ام را بهتر کنم و براي کودکانم هم چنين شود. امسال به اين موضوع خواهم پرداخت.»

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بارسا صفر - سمپدوريا 1:به ياد20 سال پيش!

بارسلونا در حالي که همين ديشب در لاليگا بازي کرده بود و اين هفته بايد به مصاف رئال مادريد برود در ديداري دوستانه مقابل سمپدوريا يک بر صفر شکست خورد.

اين بازي در چارچوب جام خوان گامپر بود. بازيکناني مانند جرارد دولوفو و ژان ماري دونگو در ترکيب قرار گرفتند. الکس سونگ هم در اين بازي حضور داشت.

سمپدوريا در ثانيه 90 به گل رسيد و روبرتو سوريانه با ضربه سر شيرجه‌اي زيبايش دروازه خوسه پينتو را گشود.

کاتالان‌ها همان نمايش هميشگي را داشتند اما بازيکنان ذخيره و تيم دوم آنها چندان خوب نبودند تا بتوانند به سمپدوريا گل بزنند.

اين بازي يادآور فينال جام باشگاه‌هاي اروپا در فصل 92-1991 بود که بارسلونا در ديدار نهايي توانست با گل فوق‌العاده تماشايي رونالد کومان به برتري برسد.

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نتايج لاليگا: باخت اوساسونا

در ديدارهاي امشب لاليگا در چارچوب هفته نخست اين بازي‌ها نتايج زير به دست آمد:

*دپورتيوو لاکرونيا 2 – اوساسونا صفر

گل‌ها: ريکي (53)، اوليويرا (90)

مسعود شجاعي در اين ديدار روي نيمکت اوساسونا هم نبود.

*رايو وايکانو 1 – گرانادا صفر

گل: تراشوراس (90)

*ساراگوسا صفر – وايادوليد 1

گل: گونسالس (45)

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
سانگ به بارسلونا ملحق شد

هافبک کامروني آرسنال با امضاي قراردادي 5 ساله به باشگاه بارسلونا اسپانيا پيوست.

به نقل از آسوشيتدپرس، الکس سانگ با امضاي قراردادي 5 ساله به بارسلونا پيوست و به حضور خود در آرسنال و ليگ برتر انگليس پايان داد.

سانگ روز دوشنبه پيش از انجام معاينات پزشکي در جلوي درب باشگاه عکس انداخت و به ملاقات ساندرو روسل رفت.

باشگاه اسپانيايي 19 ميليون يورو معادل 22.6 ميليون دلار براي به خدمت گرفتن سانگ به آرسنال پرداخت کرد. توپچي‌ها پيش از اين روبين فان پرسي را با قيمت 36 ميليون دلار به منچستر يونايتد فروخته بودند.

سانگ دومين خريد بارسا در تابستان محسوب مي‌شود. آبي و اناري پوشان پيش از اين يوردي آلبا را از والنسيا به خدمت گرفتند.

۳۱ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آدريانو تمرينات را از سر مي گيرد

آدريانو مهاجم سابق تيم ملي برزيل پس از دوران طولاني مدت مصدوميتش تمرينات خود را بار ديگر از سر مي گيرد.

پاي چپ آردريانو در ماه آوريل براي دومين بار تحت عمل جراحي قرار گرفت و تحت نظارت کادر پزشکي باشگاه سابقش فلامينگو در حال بهبودي است.

هفته گذشته پاتريشيا آموريم رئيس باشگاه فلامينگو اعلام کرد زماني که آدريانو به آمادگي کامل برسد درباره امضاي قرارداد با اين مهاجم سي ساله تصميم گيري خواهد شد. اما خود آدريانو مي گويد طي چند روز آينده با اين باشگاه قرارداد خواهد بست.

آدريانو روز دوشنبه گفت:« پزشک تيم به من اجازه تمرين داد و من کاملا بهبود يافته ام. اکنون تنها امضاي قرارداد مانده است. نمي خواهم درباره اينکه دقيقا چه زماني مي توانم بازي کنم پبش بيني کنم اما اميدوارم بتوانم ظرف يکي دو ماه آينده بازي کنم.»

او افزود:« من بايد طي چند روز آينده قرارداد را تنظيم کنم. روز سه شنبه با بقيه اعضاي تيم تمرين مي کنم.»

زينيو مدير ورزشي باشگاه فلامينگو گفت که مقامات باشگاه اين هفته با آدريانو ديدار خواهند کرد تا درباره آينده اين مهاجم با او گفتگو کنند. او گفت:« هنوز نمي توانم بگويم با او قرارداد خواهيم بست يا نه. در اين باره با مدير برنامه هايش گفتگو خواهيم کرد.»

به گزارش خبرگزاير شين هوا از ريو دو ژانيرو، آدريانو که زماني يکي از بهترين مهاجمان جهان بود در سال هاي اخير به سبب مصدوميت و مناقشات به حاشيه کشانده شد.

او در ماه مارس از سوي باشگاه کورينتياس به سبب عدم التزام به بهبودي ناشي از مصدوميت بازيکن آزاد اعلام شد.

۳۱ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۲۹۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۹۰ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۹۴ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۱۳۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۳۹ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۲۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!