به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
الکسیس بازیکن خوبیه ولی سبک بازیش به فلسفه ی بارسا نمیخوره. دوست داره توپو تا آخرین لحظه نگه داره و بعد تصمیم گیری کنه در حالی که تو بارسا باید قبل از اینکه توپ بهش برسه تصمیمشو گرفته باشه.
به هر حال خیلی سخته که با بارسا هماهنگ بشه و بعید میدونم بشه. نیمار یا ایکر مونیاین خیلی برای بارسا بهترن تا الکسیس

---------------
ویرایش ناظر:

هرگونه تبلیغ در سایت خلاف قوانین هست
لطفا تکرار نشه!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سوگوار پدر نوشته:

حالا اون آقا یادشه که 3 سال پیش بویان یه توپ رو جلوی چلسی نزد، ولی میاد میگه الکسیس فلان!

اون آقا دو بازیه داره میگه الکسیس افتضاح بازی میکنه.
من گفتم یه درصد فک کنین پدرو همچون توپی رو خراب میکرد.
توپی که ولش میکرد هم گل بود.
در ضمن قبول کن که دوندگی بی امان بازیکنایی مثل پدرو و الکسیس یکی از ملزومات این بازی قشنگ و تک ضربه.کاملا باعث فضا سازی میشه.همون دیروز بعد گل دوم چندین و چند بار الکسیس واسه مسی و پدرو و همچنین پدرو برای مسی و الکسیس فضا سازی کرد که پاس ندادن بهش.
هرکسی یه نظری داره.من الکسیس رو دوست دارم.ولی موقع بازی بدش میگم افتضاح بود.سر بازی رئال گفتم بدترین بازیکن زمین بود.البته باید میگفتم.چیزی جز این نبود.
ولی دیگه نباید از این بگذریم که واقعا دیشب خوب فضا سازی کرد.حالا بماند که کل تیم دیشب اصلا خوب نبودن.
چه اینیستا که همه میدونین چقد دوسش دارم.و یکی از ضعیف ترین بازی های این فصلشو کرد.چه مسی که دو تا گل زد و قبل گل حتی نتونست یه بار یه نفرو دریبل کنه.

حالا برای بار سوم عرض میکنم آخر فصل نظرتون راجع به الکسیس عوض میشه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Allstar
پیام: ۲۳۹
عضویت از: ۲۰ اسفند ۱۳۹۰
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
الکسیس بازیکن خوبی نیست ؟تو پستش بازی نمیکن تو ادینزه اینه کریس رونالدو بود الان زیر سایه مسیه

اینجا سایت بارساس I LOVE U PMC
۶ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
حالا برای بار سوم عرض میکنم آخر فصل نظرتون راجع به الکسیس عوض میشه

سال قبل هم اول فصل خیلیا می گفتن تازه اومده، تو ادامه فصل الکسیس واقعی رو می بینید. اتفاقا اون بازی آخر با چلسی بدتر از همیشه بود.
به هر حال چیزی که برای من مهمه موفقیت بارسائه چه با الکسیس چه با پدرو چه با هر کس دیگه ای. امیدوارم الکسیس هم بهترین بازیا رو به نمایش بذاره، نه اینکه با از دست دادن موقعیت های حتمی باعث از دست رفتن جام های قهرمانی بشه.
من هم امیدوارم بهتر بشه. نه اینکه اول فصل بعد هم بشینیم اینجا بگیم ین فصل دیگه درست میشه

پ.ن: من خودم هم از طرفداران فوتبال آمریکای جنوبی هستم. تو اطلاعاتم هم نوشتم طرفدار برزیل و آرژانینم. ولی باید پذیرفت که فوتبال آمریکای جنوبی عقب افتاده. همین الکسیس میتونه یه مثال خیلی کوچیک باشه. قبلا بازیکنای اون منطقه استاد دریبل زدن بودن. الان الکسیس سانچز که مثلا یکی از بازیکنای خوب اون منطقه ست تا دلت بخواد توپ لو میده. دریغ از یه دریبل. (مسی یه استثناست)
خدا لعنت کنه اون دونگا رو که رفت دنبال فوتبال دفاعی. البته قبلش باید یه نفرینی هم برای استادش کنار بذارم. (فکر کنم کارلوس آلبرتو پریرا بود اسمش )

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نظم تیم قدیمی

نظم تیم رو ببین آدم لذت میبره البته به غیر اون فیگو

نظم تیم جدیدمون

حالا ببین چه شکلی وایستادن پویول که کلا نشسته اینیستا که داره یک جا دیگرو میبینه سانچز هم معلوم نیست چرا اینطوریه مسی هم جوری خم شده که فقط دست دنی روش باشه

تنوع

اینم برای تنوع تیو خوابش برده قیافه دنی رو نگاه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
chico نوشته:

نظم تیم جدیدمون

حالا ببین چه شکلی وایستادن پویول که کلا نشسته اینیستا که داره یک جا دیگرو میبینه سانچز هم معلوم نیست چرا اینطوریه مسی هم جوری خم شده که فقط دست دنی روش باشه

من یه دفاعیه تشکیل بدم
اینجا هنوز سیب رو نگفتن واسه همین پخش و پلان

کاپیتان به ال کلاسیکو میرسه یا نه؟ خبری ازش نیست؟

۷ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
امروز واقعا از مسئولین سایت نا امید شدم.

گوشه گوشه این انجمن از وجدان و مسئولیت رسانه مقابل انحراف اذهان مردم دم می زنید؛ اما وقتی خودتون در مرتبه رسانه قرار می گیرید تا عوض کردن اسم ورزشگاه حریف هم پیش میرید و هیچ خط قرمزی برای خودتون قائل نیستید.

خودم وقتی اسم "فلای امارات برنابئو" رو به عنوان ورزشگاه رئال دیدم خیلی تعجب کردم، چون پرونده تغییر نام سانتیاگو برنابئو هیچ وقت از مذاکره فراتر نرفت و حدود یه ماه پیش کلا منتفی شد. نمی دونم چه توضیحی برای این کار دارید، اما خودم به شخصه باور نمی کنم این مورد رو تو سایتی ببینم که مسئولینش امثال فردوسی پور رو به خاطر "سلیقه ای کار کردن" دغل و غیر حرفه ای می خونن!

۷ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
آقا بخدا الکسیس زیر سایه ی مسی اینجور شده.درضمن اگه بهش بگن توپو بگیرو برو خیلی بهتر بازی میکنه ولی چون بارسا بهش میگه پاس بده اینجور میشه.

FORCA BARCA
۷ شهریور ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
شکیبا نوشته:

امروز واقعا از مسئولین سایت نا امید شدم.

گوشه گوشه این انجمن از وجدان و مسئولیت رسانه مقابل انحراف اذهان مردم دم می زنید؛ اما وقتی خودتون در مرتبه رسانه قرار می گیرید تا عوض کردن اسم ورزشگاه حریف هم پیش میرید و هیچ خط قرمزی برای خودتون قائل نیستید.

خودم وقتی اسم "فلای امارات برنابئو" رو به عنوان ورزشگاه رئال دیدم خیلی تعجب کردم، چون پرونده تغییر نام سانتیاگو برنابئو هیچ وقت از مذاکره فراتر نرفت و حدود یه ماه پیش کلا منتفی شد. نمی دونم چه توضیحی برای این کار دارید، اما خودم به شخصه باور نمی کنم این مورد رو تو سایتی ببینم که مسئولینش امثال فردوسی پور رو به خاطر "سلیقه ای کار کردن" دغل و غیر حرفه ای می خونن!

کی گفته منتفی شد؟ رئال به موسسه اماراتی قرارداد بسته و همکاریهای گسترده ای هم داره. من کلی بررسی کردم اول و دیدم که تقریبا این امتیاز رو قبلا فروختن و باید این کار رو بکنن. البته هنوز تغییر نام علنی نشده ولی برای زدن سیخی به دشمن، ما پیشواز رفتیم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۷ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
الان ترکیب تیم خیلی گستر ده س!

ما از شماره 1 تا 26 بدون هیچ جای خالی تو تیم اصلی بازیکن داریم یعنی 26 نفر! تازه به این جمع بازیکنای محبوب تیتو تو تیم ب یعنی تییو و سرجی روبرتو هم اضافه کنید میشه 28 نفر!!!
که برای هر بازی فقط 18 نفر میتونن تو لیست باشن و 14 نفر بازی کنن!وانتخاب 18 نفر از 26 نفر کار خیلی سختیه و باعث میشه که بعضی بازیکنان که بهشون بازی نمیرسه از دست تیم دلخور بشن و اون اتحاد رو تو تیم از بین ببره و هرکسی بازی نکنه فک میکنه که حقش ضایع شده و نسبت به هم پستیش حسادت کنه و این برای تیم خیلی گران تمام میشه!
پس به نظرم که رفتن آفلای(تیتو بهش اعتقاد نداره) و فونتاس(قبلا هم که مصدوم نشده بود نشون داده بود که در حد بارسا نیست و بازی اصلا بهش نمیرسید و حالا بعداز برگشتن از مصدومیت سخته که بتونه دوباره همون بازیکن درجه 2 قبلی هم بشه!) و دوس سانتوس(با اومدن سانگ جا براش خیلی تنگه) باید قرضی یا قطعی برن تیمهای دیگه تا ترکیب تیم سبکتر بشه!

اونوقت 23 بازیکن اصلی داریم که آبیدال و مونیسا تا نیم فصل دوم نمیتونن برگردن و میشه 21 بازیکن اصلی و کار برای انتخاب 18 نفر اصلی راحتتره و اون 3 نفر هم میتونن جایگزین مصدومیتها (خدا نکنه ) و محرومیتهای احتمالی بشن! و تو بازیهای سبک جایگزین اصلیا بشن تا خسته نشن.مثل مونتویا-بارترا-کوئنکا-سرجی روبرتو.

ترکیب تیم اگه همیشه حداقل 80 درصدش تو اکثر بازیا ثابت باشه و زیاد تغییر نکنه این خیلی به نفع تیمه و باعث هماهنگی بیشتر تیم میشه که هم بارسای 2008-9 و هم رئال پارسال با استفاده از چنین روشی تونستن خیلی موفق باشن و نه بارسایی که پارسال هر بازی نصف ترکیبش نسبت به بازی قبلیش فرق میکرد و آخرشم هیچی!!!(اصلا به سیستم چرخشی اعتقاد ندارم تا بازیکنا خسته نشن!پارسال هیچ تیمی به اندازه تیم ما تو تیمش چرخشی از بازیکنا استفاده نمیکرد ولی آخرش بخاطر همون خستگی 2 جامو از دست دادیم!)

پ.ن:تیاگو بزودی و کوئنکا تو آینده نزدیک به تیم اضافه میشن.

۷ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۰۱۵ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۲۱ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۰۱۶ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۰۴۶ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۵۳۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۳۳ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۶ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۱۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۸ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!