به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
با کمال احترام، نظرتون در مورد حق خوری اینیستا و ژاوی در دوران ریکارد رو هم نمی تونم بپذیرم، در بزرگی اینها شکی نیست اما چرا باید اینیستا در اون سن و سال به دکو و رونالدینیو ترجیح داده می شد؟

خب دیگه همین ، الان بحث جوون گرایی هست وقتی میخوایم در مورد جوون گرایی صحبت کنیم معیار هایی داره ، از معیار هاش اعتماد و شناخته که پپ هر دوش رو داشت و به همون دلیلی که پپ بوسکتس رو به یایا توره ترجیه داد رایکارد هم میتونست این کار رو متعادل تر انجام بده و ژاوی رو لا اقل مهم تر کنه و نقش محوری تری بهش بده . اره توی دوران رایکارد ، همونطور که گفتم تیم روی چند بازیکن میچرخید که یکی نقش بازیکن ازاد داشت (رونالدینیهو) یکی نقش گل زن داشت(اتو"و) یکی هم نقش محوری و طراح رو داشت (دکو) این 3 نفر بودن اگر مصدوم بودن یا نبودن تیم ضربه میخورد ، درست مثل سال اخر رایکارد . ولی کار پپ فرارتر از اینها بود ، پپ جدا از اینکه سلطه گری رو از تیم برداشت ، یک حس اتحاد و یک پارچه گی توی تیم به وجود اورد که همه با هم برابر بودن ، تا جایی که حتی اگر از مسی کم کاری میدید ترجیه میداد اونو نیمکت نشین کنه (البته نه به صورت افراطی) افراط هم میکرد توی این زمینه ولی کلیت قضیه توی زمینه تیم محوریش درست بود .

بعد نتیجش رو خدارو شکر دیدیم که میزان مالکیت توپ ، میزان گل های زده شده و... از دوره های گذشته بهتر بود.

۱۴ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: remster
پیام: ۱۵
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
بعد نتیجش رو خدارو شکر دیدیم که میزان مالکیت توپ ، میزان گل های زده شده و... از دوره های گذشته بهتر بود.

آره، خدا رو شکر بارسا در این دو دوره وقتی کلی نگاه می کنی روند رو به جلویی رو طی کرد، اولش با برطرف کردن ضعف ها شروع شد و به سلطه بر بازی رسید،امیدوارم تو دوران تیتو بتونیم این موفقیت ها رو تکرار کنیم و اگه شد بهتر هم بشیم!

۱۴ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در مورد رومئو هیچ تضمینی برای برگشتش وجود نداره،

مدیر برنامه هاش گفت میخواد سال2014یا2013به بارسا برگرده و قلبش هنوزم پیش بارساس.
درضمن من یه تحقیقات یا بهتر بگم تحقیق و تحلیل در مورد ورزشگاه اسپارتاک داشتم اگه بخواین رو کنم ولی اگه بخواین تو تاپیک بازی باهاش بگم.؟نظرتون چیه

FORCA BARCA
۱۴ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
remster نوشته:

در مورد رومئو هیچ تضمینی برای برگشتش وجود نداره، من هم فکر نمی کنم برگرده، چون هم سانگ رو خریدیم هم اینکه بارسا برای بازخریدش باید 10 میلیون به چلسی بده، قرارداد رومئو مثل بویان نیست که بعد تموم شدن دو سال دوباره بازیکن بارسا شه، بلکه الان بازیکن چلسیه اما بارسا می تونه اون رو بازخرید کنه، اما فکر می کنم قرارداد قرضی بویان در این فصل تموم میشه و اون مجدد به بارسا بر می گرده تا ببینیم چی پیش میاد!

من هم به تیم تیتو خیلی امیدوارم، تیتو این بازیهای اخیر کمی بدشانس بود که مدافعین و کلا بازیکنا اشتباهاتی کردن که هرچند سال یه بار مرتکب می شن! با توجه به تغییر تاکتیکی که شاهدیم، فکر می کنم یکمی زمان ببره اما تیم قویتری رو نسبت به پارسال شاهد باشیم!

بعضی وقتا پیکه حسابی کفر من رو تو این چند بازی درآورد اما هنوز خیلی زوده که بگیم کی باید بره و کی باید بیاد! بازی ها و کلا ریتم تیم هنوز رو دور نیافتاده! یکمی بچه ها تو دفاع هول می زنن اما با برگشتن آلوز و پویول فکر می کنم کلا همه چی درست شه!

بله کاملا موافقم.تیم قوی تره.بارسا خیلی سال ها قبل برای آخرین بار از هفته اول صدر شده و به این روند ادامه داده بود.اگه اشتباه نکنم1987!!!تیم شروع خوبی داشته و خوب بوده فقط بارسا بدشانسی آورده بهتر بگم تیتو بدشانسی آورده.تیم ریتمو نداره قبول ولی خوبه.مهاجما سرعتی ترن.با دقت تر و منطقی بازی میکنیم.دلیل جواب دادن دفاع اتوبوسی در مقابل ما این بود که پپ اصرار داشت با پاسکاری تا لب دروازه بیان و با این نوع دفاع که رقبا میکردن نمیزاشتن پاس بدیم و ماهم تو موقعیت آفرینی مشکل داشتیم و بخاطر همین گل نمیزدیم.تیم های دیگه مث یونایتد-چلسی و رئال به خاطر شوت زنی و ضد حمله گل زدن ولی ما...اگه شوت بزنیم به گل های بیشتر و حساس تر میرسیم مث همین پری شب.ضدحمله نخواستیم فقط شوت بزنن.نظرتون چیه؟

FORCA BARCA
۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

FORCA BARCA
۱۴ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: امیر.حسین
پیام: ۴۶۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فکر نمی کنم این بازیکنا در دوران ریکارد عملکرد بدی داشتن، هر دو در دوران پپ بارسا رو ترک کردن نه در دوران ریکارد، عملکرد هر دوشون در دوران ریکارد با توجه به سنشون که حدود 17-18 سال بود به نظر من بهتر از خوب بود! نمی تونم درک کنم چرا رفتن این دو نفر داره به ریکارد مرتبط می شه؟ در ضمن من خودم که اصلا توقع نداشتم بویان و جیو در 17-18 سالگی برای کسب توپ طلا رقابت کنن! در اون سن توقع ستاره جهانی بودن رو ندارم!

من گفتم دوران ریکارد این دو تا رفتن؟
نه اصلا کامل متنی که من نوشته بودم رو خوندی؟
من بحثم اینه
به غیر از مسی کدوم بازیکن 17-18 ساله ای تا این حد تو تیم رایکارد درخشید؟
مسی یه چیزی بیشتر از همه بازیکن های دیگه داشت که تو 18 سالگی خودشو تحمیل کرد به بارسا
ولی شما فکر میکنی بویان و جیوانی هم همون استعداد رو داشتند که پپ نابودشون کرد!!!
نه خیر، آوردن جیوانی و بویان با امید اینکه مسی جدیدی ساخته بشه از اونا کاملا اشتباه بود

انتظار هم نداشته باشید که پپ به جای ویا بویان رو جلو رئال بازی میداد که در اونصورت اگه بازی به جای 5-0 ، 1-0 به سختی به نفع رئال تموم میشد اولین منتقدا خود من و شما بودیم

نقل قول
با کمال احترام، نظرتون در مورد حق خوری اینیستا و ژاوی در دوران ریکارد رو هم نمی تونم بپذیرم، در بزرگی اینها شکی نیست اما چرا باید اینیستا در اون سن و سال به دکو و رونالدینیو ترجیح داده می شد؟ سالهای مورد اشاره برای ژاوی و دکو هم سالهایی بود که دکو در فوتبال اروپا آفایی می کرد! این مثل این می مونه که بگیم در تیم دوران پپ، به تیاگو و فابرگاس ظلم شد و حالا تیتو می تونه با بازی دادن به تیاگو و سسک به جای ژاوی و اینی، اونها رو به اوج برسونه!

یه اشتباه دیگت هم همینجاست داداش

اینیستا کی تو فینال پاریس اومد تو زمین و آقایی کرد؟
ابتدای نیمه دوم به جای ادمیلسون اومد تو که واقعا بد بازی میکرد

و الا تو بقیه موارد یه نیمکت نشین بود که تو برهه ای به جای ژاوی که مصدومیت طولانی مدت نصیبش شد فیکس بازی کرد

بعدش هم فصل 2007-08 بعد مصدومیت دکو شد فیکس تو تیم و دکو بعد برگشتش نیمکت نشین آندرس شد
تنها به این دلیل که دکو با همون دکوی فینال اروپا که آقایی میکرد زمین تا آسمون فرق میکرد

حالا نمیدونم منطورتون از اینکه ب"رایکارد به بازیکنی با شرایط آندرس زیاد بازی میداد و پپ نه" چیه!

۱۴ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: remster
پیام: ۱۵
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
من گفتم دوران ریکارد این دو تا رفتن؟ نه اصلا کامل متنی که من نوشته بودم رو خوندی؟ من بحثم اینه به غیر از مسی کدوم بازیکن 17-18 ساله ای تا این حد تو تیم رایکارد درخشید؟ مسی یه چیزی بیشتر از همه بازیکن های دیگه داشت که تو 18 سالگی خودشو تحمیل کرد به بارسا ولی شما فکر میکنی بویان و جیوانی هم همون استعداد رو داشتند که پپ نابودشون کرد!!! نه خیر، آوردن جیوانی و بویان با امید اینکه مسی جدیدی ساخته بشه از اونا کاملا اشتباه بود انتظار هم نداشته باشید که پپ به جای ویا بویان رو جلو رئال بازی میداد که در اونصورت اگه بازی به جای 5-0 ، 1-0 به سختی به نفع رئال تموم میشد اولین منتقدا خود من و شما بودیم

نه بابا، تو این چیزا که اختلافی نداریم، منظور من از اون حرف این بود که اون زمان ما بچه های 17 ساله رو بازی می دادیم اما الان جرات بازی دادن به مونتویای 22 ساله یا فونتاس 22 ساله یا رافینیای 19 ساله یا روبرتوی 20 ساله رو نداریم! اصلا منظورم این بحثی که پیش اومده نبود!

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو

به نوشته های سایت طرفداری زیاد توجه نکن
من با چندتا از نویسندهاش رفیقم به شدت ضد بارسایی هستن

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
برای دفاع 22سال زوده و دیر نیست ولی برای یه مهاجم و هافبک خیلی بده.پپ نظر داشت که بازیکنای20ساله بیان ولی ریکارد میخواست بازیکن رو سریع پرورش بده.ببینید الان فونتاس!22سالشه با استعداده ولی چند بازی داره.پپ حتی تو جوونگراییم سلیقه ای کار میکرد.ببینید جیو وانی به این خوبی رو داد رفت یا فونتاس رو بازی نداد ولی بازیکنایی مثل پدرو و بوسکتسو کرد شاه.به شخصه معتقدم بارترا و فونتاس باید زیاد بازی داده شن.

FORCA BARCA
۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
پپ حتی تو جوونگراییم سلیقه ای کار میکرد.ببینید جیو وانی به این خوبی رو داد رفت یا فونتاس رو بازی نداد ولی بازیکنایی مثل پدرو و بوسکتسو کرد شاه.به شخصه معتقدم بارترا و فونتاس باید زیاد بازی داده شن.

با این نظر که باید از بارترا و فونتسا بیشتر استفاده بشه مواقم مخصوصا حالا مدافعانمون اون بازیای همیشگی رو انجام نمیدن اما به نظر من پپ با بازی دادن به امثال پدرو و بوسکتس و حتی تیاگو اشتباه نکرد و نتیجه شو با بازیهای عالی اونا گرفت.

به نظر من جیووانی مثل کریستین تیو فقط یه جرقه بود که روزای اول خوب کار کرد اونم به علت ناشناخته بودن ولی در ادامه کار خاصی رو انجام نداد و تا الان هرجا که بازی کرده عملکرد خوبی نداشته. من تا 2 ، 3 سال پیش حتی به جاناتان هم امید زیادی داشتم که بتونه جای ژاوی رو به تدریج پر کنه اما دیگه هیچ پیشرفتی تو بازیش ندیدم و الان تیاگو سرجیوروبرتو از زدن جلو

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۳,۵۶۹ بازدید
۱۶ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۲۹ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۷۵ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۳۱۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۴۳ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۴۵۹ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۴۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۲۱ کاربر آنلاین است. (۱۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!