به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
واقعا چرا تیتو به ویا بازی نمیده؟

۱۶ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
بردیا نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
بردیا نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

یکی به من بگه سر گل دوم الکسیس توپ رو لو داد یا یکی دیگه؟

رو هم کاری اینیستا و البا وادریانو توپ لو رفت تحت پرس

من هیجان زده بودم درست ندیدم چی شد ولی فکر کنم توپ رو از الکسیس گرفتن.
صبر می کنم تا وقتی که بتونم گلها رو دانلود کنم. ببینم کی توپ رو اونجوری لو داد که اونطوری ضدحمله خوردیم. فکر کنم 90% الکسیس بود. اگه الکسیس باشه دیگه رسما از دستش کفری میشم.

خدای خوب بازی کرد خوب تو 20 دقیقه که نمیشه بازیکن خودشو نشون بده که

وقتی خودشو نشون نداد چطوری میگی خوب بازی کرده؟ چیکار کرد که خوب بازی کرد؟
هیچ حرکت مثبتی که نداشت به کنار، یه بار هم جلوی شوت پدرو رو گرفت که اگه رفته بود موقعیت خوبی بود.
روی گل دوم رئال هم تا وقتی دانلود نکنم قطعی نمیگم ولی فکر کنم 90% الکسیس بود که توپ رو یجوری لود داد که 3 سوت رفت تو گلمون. (اگه الکسیس هم نباشه، هر کس که بود، لامصب یه جوری لود داد که هیشکی نتونست خودشو به توپ حتی نزدیک کنه)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
دستم زخم شده بود سر گل دوم مسی انقدر هیجانم رفته بود بالا و فشار خونم زده بود بالا همینطور خون جاری بود! داداشم میگه چته تو!؟
وای فقط از حرفای این داداشم حرص میخوردم کافی بود این رونالدو یه توپ بگیره! خودشو میکشت چه بی خود و بی جهت ازش تعریف میکرد! دوتا گلی که زد انقدر تابلو بود که اگه گل نمیکرد دیگه خیلی باید شوت میبود که گل نمیکرد!
اگر پدرو اون ضربه رو گل میکرد....وای! یعنی سر اون حرکت کل خانواده بلند شده بودن وایستاده بودن ها!! اگه گل شده بود فکر کنم خونه مون میرفت هوا! چرا ویا نیومد!! مطمئن بودم اگر اومده بود گل سوم رو میزد قطعا!
انصافا گل دوم مسی به اندازه همه ی گل هایی که رونالدو زده می ارزه بلکه هم بیشتر!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۶ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
وای خدا، چی میشد پویول و پیکه به این بازی میرسیدن؟؟ چی میشد دنی آلوس مصدوم نمیشد؟؟ چی میشد یه ذره پدرو دقت میکرد؟؟ چی میشد شوت مونتویا 5 سانت پایینتر بود؟؟

چرا رئالیا اینقدر خوش شانسن و با اینحال پشت سر بارسا حرف در میادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Allstar
پیام: ۲۳۹
عضویت از: ۲۰ اسفند ۱۳۹۰
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
وای اگه دنی بود تور دربازه پاره میشود

اینجا سایت بارساس I LOVE U PMC
۱۶ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Allstar
پیام: ۲۳۹
عضویت از: ۲۰ اسفند ۱۳۹۰
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
بردیا نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
بردیا نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

صبر می کنم تا وقتی که بتونم گلها رو دانلود کنم. ببینم کی توپ رو اونجوری لو داد که اونطوری ضدحمله خوردیم. فکر کنم 90% الکسیس بود. اگه الکسیس باشه دیگه رسما از دستش کفری میشم.

خدای خوب بازی کرد خوب تو 20 دقیقه که نمیشه بازیکن خودشو نشون بده که

وقتی خودشو نشون نداد چطوری میگی خوب بازی کرده؟ چیکار کرد که خوب بازی کرد؟
هیچ حرکت مثبتی که نداشت به کنار، یه بار هم جلوی شوت پدرو رو گرفت که اگه رفته بود موقعیت خوبی بود.
روی گل دوم رئال هم تا وقتی دانلود نکنم قطعی نمیگم ولی فکر کنم 90% الکسیس بود که توپ رو یجوری لود داد که 3 سوت رفت تو گلمون. (اگه الکسیس هم نباشه، هر کس که بود، لامصب یه جوری لود داد که هیشکی نتونست خودشو به توپ حتی نزدیک کنه)
ولی ریچیزیم هست تو پست خودش بازی نمیکنه بهد زیر سایه مسیه

اینجا سایت بارساس I LOVE U PMC
۱۶ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
تیتو تو این بازی خیلی لجم رو در اورد فقط بخاطر ویا.
آخه داوید ویا رو چرا بازی ندادی لامصب.
این موجود مسخره ( سانچز ) چه چیزی داره که اینطوری عاشقش شدی هان؟!

پدرو هم که مونده تو کف ضربات آخر یهنی فقط مسی.

یه چیز دیگه این رئال هم اصلا رئال قبل نبود مخصوصا دی ماریا و بنزما و اوزیل.

این مونتایا از دنی هم داره بهتر بازی میکنه اصلا تا دنی آلوز مصدوم یا محروم نشه بهش بازی نمیرسه. داوید ویا 5 دقیقه ای میاد تو زمین به اندازه ی کل گل هایی که سانچز زده گل میزنه ولی بازم سانچز بهش ترجیح داده میشه.
خیلی حرص داره آدم جای ویا باشه.

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۶ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
بردیا نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

اصا تنها کسی که مقصر نبود اینیستا بود
نمیدونم کی پاس اشتباه داد به الکسیس توپ بهش نرسید اومد توپو بگیره نتونست(هرچند فقط اینیستا میتونه اینجور توپا رو بگیره )

خب بازی خوبی بود.بازم گیجی دفاع رو هر دو تا گل.اگه پیکه یا پویول بودن هیچ کدوم از گلا رو نمیخوردیم.مخصوصا گل اول که گل کاملا تقصیر آلبا بود.

کلا بازی تو نیمه ی اول پایاپای و تو نیمه ی دوم به نفع بارسا بود.شانس عجیبی آوردیم که بنزما اونجوری شوت زد که خورد به تیرک.مگرنه خیلی برگشتمون سخت بود.و واقعا کاشته مسی چه کاشته ای بود استیو مک منمن بی چشم و رو میگفت سر جایگیری اشتباه کاسیاس بود.آخه لا مصب اون رفته کنج.تو چی چرت و پرت میگی؟.
والدس که سه تا توپ اومد رو دروازش دو تاش گل شد یکیش خورد تیرک.رو وان تیرک و گل دوم اگه مقصر نبود.رو گل اول به همراه آلبا و آلوز مقصر بودن.هرچند شاید هر دروازه بان دیگه ای بود فکر میکرد توپو بزنه زاویه مخالف.
آلوز که بازیش زیاد به چشم نیومد ولی رو گل اول یه خورده مقصر بود.مونتویا هم که دمش گرم تو دو سه تا صحنه خوب حال رونالدو رو گرفت.یه جا باهاش کورس گذاشت.نرسید به مونتویا.یه جا دیگه هم مونتویا با رونالدو کورس گذاشت که اینقد قشنگ مهارش کرد نتونست سانتر کنه.

ماسکرانو اصلا فکر نمیکردم اینطور بازی کنه.خیلی خوب و به موقع میومد رو توپا.سر گل دوم هم به موقع آفسایدو خالی کرد ولی این آدریانو خرابش کرد.
آدریانو هم که خدایی هیشکی فکر نمیکرد دفاع وسط بازی کنه.بدم بازی نکرد.به جز گل دوم که آفسایدو پر کرد.در مجموع فکر کنم بارسا تنها تیمیه هافبک چپو تبدیل به دفاع وسط میکنه

آلبا هم که خیلی خوب بو.هرچند بازم جای کار داره.دو سه تا فرار به موقش و همچنین پاسای رو به بیرونش منو یاد خدابیامرز سیلوینیو انداخت(هرچند کلاس کاری آلبا خلی بالاتر از سیلوینیو ئه)
بوسکتس یه بازی معمولی داشت.چند تا پاس فوق العاده.چند تا هم اشتباه.چند تا هم توپ گیری خوب.کلا شب خوبش نبود.ولی شب بدش هم نبود

ژاوی هم یه شب کاملا معمولی داشت.دلیل اصلی این که رئالو با اون ترکیبی که داشت (خیلی بی ترس و نسبتا هجومی)بازی معمولی ژاوی بود.اگه ژاوی شبش بود حداقل چهار تا میزدیم.حیف شد.هرچند ژاوی امسال به اندزه ی کافی درخشیده.

اینیستا که فوق العاده نبود.ولی عالی بود چند تا حرکت اینیستایی کرد کفشون برید یه پنالتی هم که روش گرفته نشد.(هرچند 50-50 بود)
پاس دقایق آخرش تو حلقم .یعنی خیلی حرفه تو صدم ثانیه اونجوری محاسبه کنی که کی میرسه واین کار فقط از عهده ی ژاوی و اینیستا و بعضی اوقات هم اوزیل بر میاد.

فابرگاس هم که پستش بهش نمیخوردهرچند چند تا حرکت به بازی سرعت نداد.یعنی وقتی میتونست خیلی قشنگ ضدحمله بزنه وامیستاد تا بسپره به بقیه.

پدرو هم بد نبود.دوندگی خوبی داشت لی حیف شوت آخر یلی راحت میتونستم بره جلوتر و با راست بزنه.با راست میزد صد در ده گل بود

مسی که صحبتی باقی نزاشت
دریبلاش تو حلقمکاشکی رای گیری رو قبل این بازی انجام نداده باشن که مسی صد در صد بگیره توپ طلا رو

الکسیس هم خدا رو شکر دو سه بار دریبل کرد دل این داش امیر ما رو شاد کنه

زیدانیش تو حلقم.یه لحظه تو محوطه دریبل کرد یعنی دلم به قول معروف هرّی ریخت پایین. سابقه دار شده ماشاللا.
کلا یکم شانس میخواستیم برای این که قهرمانیمونو مسجل کنیم.حیف شد.خیلی دوست داشتم بعد از چندین سال دوباره هت تریک مسی رو ببینم که نشد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ای بابا گند زده شد به تیم با این دفاع و این تاکتیک جلوی رئال خوب چند بار باید گفت وقتی دفاع درست و حسابی نداریم چرا تغییر تاکتیک نمیدیم اون وسط زمینو دو تا هافبک دفاعی نمیزاریم که اینجوری رئال راحت بازی نکنه!!! اهههه واقعا این بازی دیگه اخر اسون گرفتن این بازیا بود ؛ از دفاع نداشتمون که تا جا داره ضربه خوردیم حالا که جلو یک تیم بزرگ هم داریم بازی میکنیم عوض اینکه تنوع داشته باشیم و با یک تغیر سیستم و تاکتیک نتیجه رو حفظ و به نفع خودمون کنیم اینقدر راحت میایم شل میگیریم بازی رو که رئال مثل اب خوردن گل میزنه .

اقا این مشل دفاع باید حل بشه ، این یک ... دوم هم اینکه حتی با وجود داشتن چند دفاع مستحکم هم احتمال وجود ضعف توی ضد حمله بالاست ، خیالتون رو راحت کنم بارسا سبکش جوری هست که پتانسیل ضد حمله خوردن و گل های مفتی خوردن رو خیلی خوب داره!!! چون جدا از اینکه 99 درصد حجومیه دفاع هم توی حملات شرکت میکنه و معمولا پشت سر دفاع ها خالیه ، حالا فکر کنید این وسط همون دو تا دفاع اصلمونم نباشن ، خب معلومه گل میخوریم ، تا الان هر چی باختیم و مساوی کردیم به خاطر این دوتا مشکل بوده .

بعدش نمیدونم چرا هنوز تدبیری برای ضربه های سر نداریم ، اصلا انگار قرار نیست این ضعف های بزرگ تیم حل بشه ، برخلاف بعضی از دوستان که تک بازیکن یا چند بازیکن رو توی مساوی ها و باخت ها مقصر میدونن من نداشتن یک برنامه توسط مربی رو اشکال کار میدونم که به ضرر تیم میشه ، همین بازی امشب رو ببینید ، موقعیت هایی که بازیکنا باید جلو بکشن برای سر فقط 3 نفر میان ، درصورتی که باید بازیکنا بکشن جلو تا حتی از توپای که روی زمین هم فرود میان استفاده کنن ؛ اینجا ما سانتر میکشیم کسی نیست سر بزنه ، یا که اصلا پاس میدیم.

خلاصه تیم فقط این مشکلات رو حل کنه عالیه ...

۱۷ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
ولی ریچیزیم هست تو پست خودش بازی نمیکنه بهد زیر سایه مسیه

پس به هر دلیلی وقتی خوب بازی نکرده، نگو خوب بازی کرد.
به کسی میگن خوب بازی کرد که واقعا خوب بازی کرده باشه. نه به کسی که هیچ حرکت مثبتی در طول 20 دقیقه نداشته و جلوی شوت بازیکن هم تیمی رو هم گرفته و یه ضدحمله منجر به گل رو هم تقدیم حریف کرده
(این مورد آخر رو مطمئن نیستم. بعد از دانلود با قطعیت میگم که شاهکار الکسیس بود یا یکی دیگه)
نقل قول
نمیدونم کی پاس اشتباه داد به الکسیس توپ بهش نرسید اومد توپو بگیره نتونست

فکر کنم توپ رو گرفته بود که زیادی باهاش ور رفت، گرفتن کردن تو گل.
البته بازم بگم 2-3 دقیقه قبل که الکسیس رو آورد تو گل من چشام سیاهی رفت که ای وای بازم توپ لود دادن و بازم ضدحمله و گل، تا چند دقیقه هیجان داشتم نتونستم درست ببینم. توپ هم که لو رفت دیگه نفهمیدم کی لود داد. ولی به احتمال 90% همونی بود که 2-3 دقیقه قبل فکرشو میکردم.
بازم بعد از دانلود با اطمینان میگم توپ رو کی لو داد.
نقل قول
الکسیس هم خدا رو شکر دو سه بار دریبل کرد دل این داش امیر ما رو شاد کنه

دریبل وسط زمین رو که بوسکتس هم زد. الکسیس مهاجمه، باید جایی دریبل بزنه که موقعیت ایجاد بشه. از هر 10 تا موقعیت دریبل 9 تا رو لو میده، 1 دونه رو دریبل میزنه. این دریبل وسط زمینش هم همون 1 دونه بود.
الکسیس این بازی هم یه 20 دقیقه بی مصرف داشت. البته یه مصرف منفی داشت اونم شوتی بود که از پدرو گرفت. گل رو هم هنوز قطعی نمیتونم بگم. شاید زحمت لو دادن توپ رو خود الکسیس کشیده باشه.
نقل قول
آلبا هم که خیلی خوب بو.هرچند بازم جای کار داره

آخه کجاش خیلی خوب بود؟ حالا خوبه خودتم گفتی گل اول کاملا تقصیر آلبا بود
تو طول بازی هم که موقعیت چندانی رو دروازه رئال ایجاد نکرد، تو فاز دفاعی هم که به غیر از اون 2 تا گل و اون تیرک توپ خاصی نیومد که بخواد خودشو نشون بده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۰۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۱۴۸ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۶۱۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۹۰۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۷۵۲ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۰۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۴۰۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۹۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۲۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!