به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: *untouchable*
پیام: ۱,۲۸۱
عضویت از: ۲۴ دی ۱۳۹۰
از: Black Heaven
طرفدار:
- messi,xavi
- Pep
- piroozi
- spain
- #####
- pep
- anybody
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Devil may cry نوشته:

رفته بودم واسه تست قبل از توشهري ( براي گواهينامه).

منتظر بودم برم تست چنتا خانوم داشتن باهم حرف ميزدن ميگفتن افسر اگه گفت بزن 3 نزني سه بگو ممنون اگه گفت عيب نداره بگو بااجازه شما

من در حين تست دادن بودم، يهو گفت بزن سه من گفتم غير مجاز گفت بزن عيب نداره بهش گفتم بااجازه بزرگتا بله

بهم گفت بزن كنار مردودي خيلي بي جنبه بود

اونوقت شما نزدی با قفل فرمون یه صفایی به قیافش بدی؟؟

All Monsters Are Human
۲۱ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
يه جور ميگي كه انگار جارو برميداره شبا كه ما ميخوابيم خيابونا رو جارو ميكنه

شبا كه ما ميخوابيم آقا sms بيداره
با دزدا خوب ميجنگه منتظره شكاره

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۲۱ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
محمدعلي نوشته:

نقل قول
يه جور ميگي كه انگار جارو برميداره شبا كه ما ميخوابيم خيابونا رو جارو ميكنه

شبا كه ما ميخوابيم آقا sms بيداره
با دزدا خوب ميجنگه منتظره شكاره

زحمت کشیدن فقط جارو کشیدن و با دزدا خوب جنگیدن نیست.

همینکه تو این انجمن به این بزرگی با این همه کاربر جوری ناظر ها رو انتخاب کرده که مشکلی پیش نیاد و اگه هم مشکلی پیش بیاد به بیرون درز نمیکنه از جارو کشیدن و با دزدا جنگیدن سخت تره.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۱ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
بابا من كي باشم كه بخوام كسي رو اذيت كنم .فقطو فقط به خاطر شوخي گفتم .اصلا نوكر داداش sms هه هستم .
خداييش فقط برا شوخي بود. اميد وارم كه به دل نگيره

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۲۱ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شما فقط ظاهر قضيه رو تو اين مسائل چسبيدين

ظاهر قضیه چی میتونه باشه، که من فقط اونو میبینم؟
و این باطنی که کمیل قادر به درک اونه چیه؟
نقل قول
هيچ كدومتون(تو اين سايت) سلسله بحثا و نظريات يه نفر رو(عباسي رو رائفي) دنبال نكردين و با خوندن و شنيدن دو يا چهار تا از كليات يه بحث فرد نتيجه گيري ميكنيد.

من خودم شخصا بيش از 160 جلسه مباحث فلسفي و سياسي و عرفاني اجتماعي آقاي عباسي رو گوش كردم.

این چه دلیلیه؟من دارم میگم ایشون سواد اینو نداره که وارد همه حوزه ها بشه و شما داری در جواب میگی من 160 جلسه از مباحث ایشون رو گوش کردم؟
اینو تو منطق بهش میگن مغلطه «توسل به مرجع» یعنی شما داری برای تایید اون مرجع دست به دامان خود اون مرجع میشی شگفتا.
من اصلا به سلسله مباحث ایشون علاقه ای ندارم، بقیه حوزه ها رو نمیدونم و نظری دربارش ندارم، اما دانسته های من در مورد دیدگاه ایشون در مورد سینما کمتر از حضرتعالی نیست.
ایشون تو قالب نشریه های سینمایی حضور پر رنگی داره و بالطبع از خوندن افاضات ایشون بی نصیب نبودم،اما قطع یقین اینه که من از نگاه این آدم به سینما متنفرم، در بهترین حالت یک استراتژیست میتونه یک فیلم بین خوب باشه و نه بیشتر.

نقل قول
هيچ كدوم از حرفاش دروغ نيست ، هيچ كدومم افراط نيست
فقط اينكه توجه نميكنيد بهش

اینم نظر شماست.
نقل قول
مثل همين آقاي عزيزي كه اسم خودشو گذاشته دكتر و مياد از يه كليپ سه ثانيه اي و حرفي كه نه تهشو گوش كرده و نه سرشو نتيجه ميگيره كه عباسي گفته هركي 206 سوار ميشه از ياران امام زمان نيست

من وارد بقیه حوزه ها نمیشم.

نقل قول
درمورد اينكه مقالات مزخرف تو اينترنت زياد شده و هركسي به خودش اجازه ميده كه به اسم افراد مقاله چاپ كنه ارجاع ميدم به نظر خودت كه ميگي منابع اينترنتي بي اعتبار ترين منابع كره زمين هستند

قطعا، یقینا، جدا، حقیقتا و حتما غالب منابع مجازی بی اعتبار هستند.
نقل قول
پس نتيجه گيري شما از اين جور مقالات كه يارو حالا يا يه حرف از يه نفر ميشنوه و كامل درك نميكنه قضيه چيه و مقاله اي ميزنه كه شما بهش بگيد اين مساوي است با اوني كه عباسي گفت

نه کی گفته؟ اینا دو بحث متفاوت هستن.

نقل قول
بيش از 600 ساعت سخنراني هاي اين دو نفر رو دنبال كردم هيچ كجا نشنيدم و نديدم كه بعد از باز كردن نقشه هاي فيلمها بازي ها موسيقي و اين چيزا به ما بگن از اينا بترسين يا ازشون استفاده نكنيد يا اين چيزا

مگه من چنین چیزی گفتم؟

نقل قول
عباسي خودش ميگه اگه يه نفر ميخواد 50 جلد كتاب فلسفي سنگين رو درك كنه بشينه كامل فيلم لاست رو نگاه كنه
چطوري بهش ميگيد افراطي؟
عباسي كسيه كه نصف برنامه هاي استراتژيكش از رو پترن هاي غربه
و هيچ وقت به اين خاطر كه يه غربي حرفي ميزنه اونو رد نميكنه

چطور بهش ميگيد افراطي؟

بله، نمیگه کسی فیلم رو نبینه اما اون جوری که من دارم می بینم ببینه.
باز یه مغلطه دیگه که تو این چند خط هست مغلطه «ترکیب»ــــه یعنی اگه اجزای مجموعه ای داری وصفی باشه، کل اون مجموعه هم شامل اون وصفه،به این معنا که اگه شما وصف او رو از لاست درست بدونی قائل به این نکته باشی که کل نگاه او به سینما مثل همین نگاهش به لاسته .

نقل قول
حالا چون مثلا يه مقوله اي رو كامل از سرو تهش نشنيدين و فقط يه بخشيش رو شنيدين ميادي اينجوري قضاوت ميكنيد

بعد هم ميگيد كار نسبي گرايي قضاوت نيست
شوخي بود اين

چون شوخی بود ازش رد میشیم .

نقل قول
اگه قبول كردن حرفاي منطقي به زعم شما عمل كوركورانس بنده خداي متعال رو شاكرم كه ادم كوريم

کل دیدگاهش در مورد سینما به نظر من منطقی نمیاد.

نقل قول
كاري كه اين دوستاني كه نام بردم توش استادن
و هنوز رو دستشون بلند نشده
دوران اون كه مردم همش برن مسجد و دنيا رو از پاي منبر و از ديد يه روحاني بشناسن تموم شده

امروز فلسفه اي كه من از دين اسلام درك ميكنم خيلي فراتز از حرفاي عوامانه ايه كه مردم پذيرفتن
و جا انداختن اين مسئله هم با وسط ريختن همه منابع و ديدگاه گسترده هستش

يعني اينكه قران رو از هزار ديد بهش نگاه كني و در هر موضوعي بتوني ايه اي رو مربوط بهش كشف كني

منم همین کار رو کردم ، تو همین موضوع مورد بحثمون یه مصداق با دیدگاه خودم آوردم .
نقل قول
بهزاد جان

جان دلم پسریم .

نقل قول
امروز كلاساي كه اساتيد بزرگي چون عباسي رائفي حاج اقا طائب و حاج اقا پناهيان ارائه ميدن سطح گستردگيش و تكامل خيلي بيشتر از اون چيزيه كه تو اين مملكت باب شده.
حالا چون يه بخشي از حرفشون براي ما قابل درك نيست چرا بايد اينو به پاي اشتباه فرد بنويسيم؟؟

به پای منطق می نویسیم که حقی از کسی ضایع نشه.

نقل قول
درمورد همين آقاي عباسي گفتي كه علامه دهر شده

اين فرد كارشناسي فلسفه خونده ولي خيليا براي پايان نامه دكتراشون به ايشون مراجعه ميكنن

نكته دوم ، ابو علي سينا ، فارابي ، و خيلي از چهره هاي اصيل ايراني تو يه موضوع تخصص داشتن ولي تو ساير علوم هم تبهر خاصي داشتن
چرا بايد اينجوري بهشون نگاه كنيم؟

عجبا از این قیاس مع الفارغ ،کی رو داری با چه نوابغی مقایسه میکنی، شگفتا، اگه بخوای اسم همه این آدما رو از بدو آفرینش تا همین ساعت یکجا جمع کنی تعدادشون به 500 نفر هم نمی رسه اما کل این کائنات داره رو نظریات و افکار و ایده های اینا میچرخه،عباسی؟ با بوعلی؟ ،چند وقت پیش یه مقاله علمی منتشر شد از نوابغ کل دنیا جالبه بدونی آی کیو انیشتین 140 بود در مقابل آی کیو 200 بوعلی، حتما میدونی آدمای عادی آی کیوشون بین 100 تا 120 ــــه، اونوقت شما با این قیاس داری روح اون بزرگ رو تو گور می لرزونی .

نقل قول
ایا جزء اينه كه به خاطر اينكه به بعضي از علايقمون خرده ميگيرن ازشون دلچركين هستيم؟؟

این ادعا رو هم رد می کنم.
علم استراژیک علم بسیار پیچیده ایه اما اینو میدونم که سبک زندگی و دیدگاه مردم بدون سفارش، و راه خودش رو میره.

پیشنهاد دوستانه : از حجم ارسال خود کاسته، مختصر و مفید بنویسید.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۱ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
اختصاصی سنا

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

ظاهر قضیه چی میتونه باشه، که من فقط اونو میبینم؟
و این باطنی که کمیل قادر به درک اونه چیه؟

ظاهر قضيه اينه كه يه تفكر جديدي تو كشور و جهان به وجود اومده كه شروع كرده به بازكردن رموز مرموز مسائل پيرامونمون، و هرچيزي رو زير نظر ميگيرن و بهش يه گيري ميدن (به قول يه عده انگ ميچسبونن و توهم توطئه دارن ) و اين حرفا.
باطنش اينه كه اين انسانهاي گرانقدر فقط سعي در روشنگري دارن ، و سبكشون هم سبك شهيد مطهري هستش يعني اينكه اول كامل و جامع عقايد طرف مقابل رو ميشناسن بعد نقدش ميكنن و بعد راه كار ارائه ميدن

يه عده تو كشور هستند كه فكر ميكنن اين جريان فقط تو جاده اول يعني شناسايي حريف گير كرده و فقط دارن دشمن رو گنده ميكنن به قولي دارن شبهه ميندازن و پروژه فراماسونر هراسي و اين حرفا

جالبه بدونيد هيچ كدوم از اين دو بزرگواران دو سالي هست ديگه درمورد فراماسونري حرفي نميزنن و اخرين بيانيه رائفي هم بيان گر اين موضوع بود كه كسايي كه منو قبول دارن از فاز اين بحث خارج بشن.

نقل قول
این چه دلیلیه؟من دارم میگم ایشون سواد اینو نداره که وارد همه حوزه ها بشه و شما داری در جواب میگی من 160 جلسه از مباحث ایشون رو گوش کردم؟

من دارم ميگم من بعد از 160 جلسه پيگيري موضوع به اين نتيجه رسيدم كه سواد ايشون به حد نصاب ميرسه كه درمورد مسائل مورد نظرش اظهار نظر كنه.

حالا اگه ميخواي سر اينكه سوادش چقدره بحث كنيم بايد كلا اين بحثو منحل كنيم

نقل قول
اینو تو منطق بهش میگن مغلطه «توسل به مرجع» یعنی شما داری برای تایید اون مرجع دست به دامان خود اون مرجع میشی شگفتا.

من براي اينكه اون فرد رو تصديق كم فقط به آيينم رجوع ميكنم
تو اين دنيا هرچيزي خلاف دين من باشه من قبولش ندارم ، هرچيزي هم كه تصديق گر و روشن گر دين من باشه با جون دل ميپذيرمش چون كلي وقت صرف كردم كه به اطمينان صد در صد نسبت به دينم برسم

پس كسي كه مياد تمام عقيده من رو درست شرح ميده و درست فكر ميكنه منطقم تصديقش ميكنه ،چون هيچ كدوم از حرفاي اين افراد در تضاد با حرفاي خدا و معصومين نيست و موافق اونهاست.

نقل قول
ایشون تو قالب نشریه های سینمایی حضور پر رنگی داره و بالطبع از خوندن افاضات ایشون بی نصیب نبودم،اما قطع یقین اینه که من از نگاه این آدم به سینما متنفرم، در بهترین حالت یک استراتژیست میتونه یک فیلم بین خوب باشه و نه بیشتر.

دكتر فلسفه خونده ، درمورد علوم سياسي و استراتژيك هم تحصيلات داره
ولي نگاهش اكثرا فيلسوفانس، و گاها سياسي
اون بخش حرفتم كه ميگي استراتژيست نميتونه به فيلمي بجز ديد يه ناظر نگاه كنه رو مخالفم
چون همون صنعت سينما نقطه عطف تمامي افكار و جنبش هاي جهانيه
نمونه اونم ميتونم به جنگ ستارگان اشاره كنم كه خودت بهتر جريانشو ميدوني
اگه يه سياست مدار ميتونه با ديدن يه فيلم نقشه سياسي و نظامي بريزه قطعا يه استراتژيست ميتونه آنتي پلن اون رو اجرا كنه.
نقل قول

مگه من چنین چیزی گفتم؟

به سخره گرفتن اصول مباني اين فرد گوياي فكر تو هست دل انگيز

نقل قول
بله، نمیگه کسی فیلم رو نبینه اما اون جوری که من دارم می بینم ببینه.

منو قانع كن چرا بايد دقيقا اونطوري كه تو ميبيني فيلمو ببينه؟مگه فقط به فيلم بايد به عنوان يه سرگرمي و يا يه ديد خاص نگاه كرد؟؟

وقتي كلي از فيلمسازان هاليوود فيلسوفن و با اين علمشون دارن دنيا رو تسخير ميكنن چرا بايد به پلن اونا به ديد شما نگاه بشه؟

نقل قول
باز یه مغلطه دیگه که تو این چند خط هست مغلطه «ترکیب»ــــه یعنی اگه اجزای مجموعه ای داری وصفی باشه، کل اون مجموعه هم شامل اون وصفه،به این معنا که اگه شما وصف او رو از لاست درست بدونی قائل به این نکته باشی که کل نگاه او به سینما مثل همین نگاهش به لاسته

اين نظر شماست و چون فاقد اطلاعات كافي نسبت به من هست بي اعتباره
من نظر ايشون رو درمورد اكثر فيلمهاي شاهكار هاليوود ، و صنعت بازي ديدم.
نقل قول

خوب اينكه چيز خيلي بديهي هستش چون مبناي فكرتون يكسان نيست ، دكتر فيلمو جهت سرگرمي يا درك مسائل سياسي جهان يا درك مسائل فلسفيش نگاه نميكنه ، يه فيلسوف استراتژيست از يه شاهكاري كه توسط يه فيلسوف ديگه طراحي شده به ديد متفاوت تري نگاه ميكنه و دليل نميشه چون اونطوري ميبينه پس ديدش غلط باشه

نقل قول
عجبا از این قیاس مع الفارغ ،کی رو داری با چه نوابغی مقایسه میکنی، شگفتا، اگه بخوای اسم همه این آدما رو از بدو آفرینش تا همین ساعت یکجا جمع کنی تعدادشون به 500 نفر هم نمی رسه اما کل این کائنات داره رو نظریات و افکار و ایده های اینا میچرخه،عباسی؟ با بوعلی؟

من هيچ وقت تو حرفم شخص عباسي رو از منظر اطلاعات و شخصيت با اون بزرگان مقايسه نكردم.
اين برداشت شما بوده
من فقط دارم ميگم وقتي اون افراد بزرگ تو علوم متلف توانايي تبهر داشتن و نظرياتشون تو زمينه هاي مختلف محترم شمرده شده ، بر اين اساس فكري كه انسانها پتانسيل ذهنشون زياده نميشه گفت كه فقط اون 500 نفر هستند كه ميتونن تو زمينه هاي مختلف نظر بدن و بقيه فقط تو يه زمينه نظر بدن

نقل قول

نظر شما براي من خيلي محترمه

نقل قول
علم استراژیک علم بسیار پیچیده ایه اما اینو میدونم که سبک زندگی و دیدگاه مردم بدون سفارش، و راه خودش رو میره.

ولي سبك زندگي مردم راه خودشو نميره
تو جهان كساني كه زرنگ ترن بهتر تونستن سبك و لايف مردم رو كنترل كنن ، اگه فكر ميكني اين روال طبيعي بوده كه زندگي سنتي تبديل به مدرن بشه و امروز به سبك زندگي امريكايي دربياد و هيچ كس هم توش دخالتي نداشته به نظر شخصي خودم فكرتون درست نيست

چون كه مصاديق بسيار زيادي براي نقض چنين حرفي به سادگي و روشني روز براي منو شما وجود داره

نقل قول
از حجم ارسال خود کاسته، مختصر و مفید بنویسید.

مختصر و مفيد
كلي حرفام جا موند

۲۱ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Anna_Ghost
پیام: ۳۰
عضویت از: ۲۱ مهر ۱۳۹۱
از: معبد آناهیتا
طرفدار:
- ژابرگاسیستا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
اومدیم و یکی دلش تنگ نبود.
نمیتونه اینجا حرف بزنه؟؟؟

هههههههههووووووووووووووووووو
.
.
.
.
.
.
.

خب دیگه بسه خیلی ترسیدید...
۲۱ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Prince_Of_Catalan
پیام: ۵,۰۲۴
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۹
از: رفسنجان & تهران
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسا خصوصا مسی و الکسیس
- کرایف & رویکارد & رونالدینهو
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Anna نوشته:

اومدیم و یکی دلش تنگ نبود.
نمیتونه اینجا حرف بزنه؟؟؟

اینجا همه چی هست شما دلتون تنگ باشه یا نباشه میتونین اینجا حرف بزنین

این بحث هایی که کمیل میکنه و ارسال هاشو میبینم میخوام بگیرم خفش کنم

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲۲ مهر ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
Samira نوشته:

اختصاصی سنا

خیلی بی معرفتی سمی .
خاطرات تلخ بچگی مو برام زنده کردی .

من کل دوران دبیرستان آمپولی نزدم و فک نکنم تو دوره ی راهنمایی همه زده باشم یادم نمیاد .
دختر زرنگ کیه کیه؟منم منم .

۲۲ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۵,۲۶۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۷۳ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۲۵ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۲۲۵ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۴۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۶۶۴ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۶۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۹۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۵ کاربر آنلاین است. (۱۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!