به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اين مشكلات طبيعي تو همه ي تيم ها هست ولي چون استقلال پايتخت نشينه به خاطر همين روش بيشتر زوم ميكنن

واقعاچه مشکلاتی باعث شدکه رحمتی بخوادهمچین کاری بکنه؟

Més que un club
۳ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Lionel-Xaviesta
پیام: ۲,۷۱۲
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من که رحمتی مشکلی با نکونام نداره.مشکل اصلیش با کی روش ه.معلوم نیست چی بهش گفته که تصمیم به خداحافظی گرفته
بعدم که خیلی راحت برگشته گفته تا وقتی من سرمربی تیم ملی ام رحمتی تو تیم من جایی نداره !!

۳ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
واقعاچه مشکلاتی باعث شدکه رحمتی بخوادهمچین کاری بکنه؟

والا ما هم نميدونيم.
رحمتي يه دفعي اين كارو كرد حتي بدون اين كه به هيچ كسي اطلاع بده.
خب ما كه از پشت پرده ي فوتبال خبر نداريم ولي كسي مثل رحمتي به هيچ وجه بدون دليل موجه اين كار رو نميكنه.
اين واقعا لياقتشون رحمتي نيست بهتره برن دروازه بان هاي در پيت رو بيارن كه ازيني هستيم بد تر بشيم.

نقل قول
بعدم که خیلی راحت برگشته گفته تا وقتی من سرمربی تیم ملی ام رحمتی تو تیم من جایی نداره !!

گفتم اينا لياقتشون همون دروازه بان هاي دره پيته بي وژدان ها اين همه براشون زحمت كشيد اصلا به نظر من رحمتي ميخواست عكس العمل اينا رو ببينه.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
کری خوانی پیشکسوتان استقلال برای پرسپولیس در تمرین امروز آبی پوشان

پیشکسوتان باشگاه استقلال تهران، بعدازظهر امروز (دوشنبه) با حضور در تمرین تیم سابق خود برای دیدار شهرآورد و تیم پرسپولیس، کری خواندند.
تمرین تیم فوتبال استقلال تهران، ساعت 15.30 دقیقه امروز در کمپ زنده یاد ناصر حجازی آغاز شد و در ابتدا بازیکنان به گرم کردن بدن های خود پرداخته و سپس در قالب سه گروه به بازی آقا وسط پرداختند.

بازیکنان در ادامه کار، در نیمی از زمین به فوتبال درون تیمی پرداختند. تمرین صبح امروز (دوشنبه) آبی پوشان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد که اکثر بازیکنان اصلی در آن غایب بودند.

امیر قلعه نویی بعد از 30 دقیقه به همراه منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی و سیروس دین محمدی با استقبال هواداران در تمرین حاضر شدند.

هواداران از قلعه نویی خواستند دیدار شهرآورد را با پیروزی پشت سر بگذارند. میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال، غایب تمرین بود.

مهدی فنونی زاده پیشکسوت استقلال در تمرین امروز حضور پیدا کرد. در طول تمرین، مهدی فنونی زاده و دیگر پیشکسوتان تیم استقلال به کری خوانی برای پرسپولیسی ها پرداختند.

مهدی رحمتی و سایر دروازه بانان تیم استقلال به طور اختصاصی با مربی گلرها به تمرین پرداختند.

حسن اشجاری، عباس محمدرضایی و فرزاد حاتمی، زودتر از سایر بازیکنان بعد از یک ساعت، محل تمرین را ترک کردند.

در پایان این تمرین، ˈسیدمهدی رحمتیˈ در واکنش به اظهارات ˈکارلوس کی روشˈ مبنی بر اینکه دیگر این بازیکن به تیم ملی فوتبال دعوت نخواهد شد، چیزی نگفت.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
محمدرضایی:پرسپولیس پلی برای رسیدن به قهرمانی است

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت:گل بزنم شادی عجیب و خاصی نخواهم کرد.
عباس محمدرضایی درباره آخرین وضعیت خود در آستانه دربی اظهارداشت:خوشبختانه شرایط خوبی دارم و اگر کادر فنی صلاح بداند می توانم مقابل پرسپولیس بازی کنم. برای همه ما موفقیت در این بازی اهمیت زیادی دارد.

وی افزود:برای دربی استرس ندارم زیرا از نگاه من این بازی هیچ حساسیتی ندارد و مانند سایر بازی ها است. هدف اصلی ما قهرمانی درلیگ دوازدهم است و بازی با پرسپولیس هم یکی از راه های رسیدن به این مهم است.

هافبک استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا به گل زدن در دربی فکر می کند یا خیر گفت:مهم برد استقلال و خوشحالی هواداران است زیرا این بازی برای آنها اهمیت ویژه ای دارد. پس از این اگر با صلاحدید کادر فنی بازی کردم به گل زدن هم فکر می کنم.

محمدرضایی درباره اینکه اگر در این بازی خاص گل بزند چه شادی گلی انجام خواهد داد عنوان کرد:اگر گل بزنم شادی گلم عجیب و خاص نخواهد بود و خوشحالی ام را با هواداران تقسیم می کنم./

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
رحمتی:مجیدی و جباری تجربه زیادی در دربی دارند

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت:از حالا برد استقلال را در دربی پیش بینی می کنم.
کیانوش رحمتی درباره وضعیت استقلال در آستانه دربی پایتخت اظهارداشت:شرایط خوبی داریم و از هر نظر آماده بازی با پرسپولیس هستیم.
در استقلال بازیکنانی مانند مجیدی و جباری حضور دارند که از با تجربه های دربی هستند. این موضوع به استقلال کمک خواهد کرد تا از شانس بیشتری برای برد برخوردار باشد.

وی افزود:خودم در 4 دربی حضور داشتم و حالا هم می خواهم در صورتی که کادر فنی از من استفاده کرد بهترین عملکرد را به نمایش گذارم. دربی برای هواداران از حساسیت بالایی برخوردار است اما برای ما بازیکنان ان چنان حساسیتی ندارد.

هر تیمی که در این بازی از معدود فرصت ها استفاده کند به سه امتیاز خواهد رسید.

هافبک استقلال درباره پیش بینی خود از این بازی اعلام کرد:از حالا برد استقلال را پیش بینی می کنم.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
قلعه‌نویی: باید شرایط تیم را بررسی کنیم و اگر نیاز باشد از مجیدی استفاده می‌کنیم.

وضعیت بدنی بازیکنان لیگ مناسب نیست
یم فوتبال استقلال برای ادامه لیگ و بازی روز جمعه مقابل پرسپولیس تمرینات خود را به صورت قدرتی و همراه با وزنه زیر نظر امیر حاج قاسم مربی بدنساز این تیم در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک انجام داد.

امیر قلعه‌نویی در رابطه با وضعیت بدنی آبی پوشان گفت: شرایط بدنی تیم ما و سایر تیم‌های لیگ برتر اصلا مطلوب نیست، چون زمان‌های خوب فصل را به خاطر تعطیلات بیش از حد از دست دادیم و الان مجبوریم که تمرینات را به صورت فشرده انجام دهیم.

قلعه‌نویی به کیفیت زمین‌های ورزشگاه‌های ایران اشاره کرد و ادامه داد: با این زمین‌های خراب طبیعتا بازیکنان انرژی بیشتری مصرف می کنند و دچار مصدومیت می‌شوند که شما ببینید بیشتر بازیکنان ایران دچار این وضعیت می‌شوند. مخصوصا تیم ما که در لیگ برتر و جام حذفی بازی می‌کند، همچنین در اسفند ماه بازی‌هایمان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شروع می‌شود که باید بیشتر روی بدن بچه‌ها کار کنیم.

قلعه‌نویی در مورد داربی و وضعیت این تیم نیز گفت: خدا را شکر مصدوم یا محروم خاصی نداریم و تمامی بازیکنانمان هستند.

سرمربی استقلال در مورد حضور فرهاد مجیدی در داربی گفت: باید شرایط تیم را بررسی کنیم و اگر نیاز باشد استفاده می‌کنیم.

وی که سابقه برد در داربی‌های گذشته را در کارنامه خود دارد در خصوص نتیجه‌ بازی روز جمعه گفت: اولا من خوشحال هستم که پرسپولیس یک مربی فهیم ، جوان و کاربلد از جنس فوتبال دارد، ضمن این که گل محمدی بچه محل ما محسوب می‌شود. در مورد نتیجه‌ باید این را بگویم که نتیجه‌ دست خداست و من امیدوارم که داربی خوبی باشد و هر دو تیم یک بازی خوب را انجام دهند و چه آنهایی که به استادیوم می‌آیند و چه آنهایی که از تلویزیون بازی را می‌بینند لذت ببرند.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
بابازاده: تصمیم رحمتی شخصی بوده است

مربی دروازبانان تیم فوتبال استقلال گفت:تصمیم رحمتی بر عملکرد او در دربی تأثیر گذار نیست.
حمید بابازاده درباره دربی 76 اظهار داشت: خوشبختانه استقلال در آستانه دربی شرایط خوبی دارد و بازیکنان از درک بالایی نسبت به این بازی برخوردارند. در دربی آنچه بیش از هر چیز مهم است شرایط روحی و روانی بازیکنان است.

وی افزود:برای برد به زمین خواهیم رفت تا سه امتیاز این بازی حساس را به دست آوریم. پرسپولیس هم چند هفته ای است شرایط خوبی پیدا کرده است و تغییرات مثبتی را در این تیم شاهد بودیم. به نظرم دربی زیبایی را تماشا خواهیم کرد.

مربی دروازبان های استقلال درباره خداحافظی مهدی رحمتی از تیم ملی گفت:این یک تصمیم شخصی بوده است و حتما رحمتی برای این تصمیم دلایلی داشته است.

بابازاده در پاسخ به این پرسش که آیا این تصمیم رحمتی بر عملکرد او در دربی تأپیر منفی خواهد گذاشت یا خیر عنوان کرد: تصمیم رحمتی بر عملکرد او در دربی تأثیر گذار نیست.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نکونام: صحبت‌هایی را با مدیرعامل اوساسونا داشته‌ و حتی به توافق کامل رسیده‌ بودم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران از توافقش با اوساسونا برای بازی در این تیم گفت: "در حالی که قرار بود، دوباره به اوساسونا برگردم، نظر مدیرعاملش عوض شد."
جواد نکونام در حاشیه جلسه هماهنگی سازمان لیگ فوتبال و سرمربی تیم ملی در جمع خبرنگاران درباره خداحافظی سیدمهدی رحمتی از تیم ملی فوتبال و صحبت‌هایی که درباره اختلاف او با دروازه‌بان تیم ملی مطرح می‌شود، توضیح داد: درباره خودم می‌توانم صحبت کنم. شما هم به این بحث‌ها توجه نکنید. مگر می‌شود، دو نفر با هم مشکل نداشته باشند؟ با این همه الان با هم رفیقیم و حرف می‌زنیم. سن‌مان هم طوری نیست که بخواهیم حاشیه‌ها را پخش کنیم. ما زبان داریم و همه چیز با صحبت حل می‌شود. الان هم حل شده است.

وی ادامه داد: در مورد کاپیتانی هم می‌گفتند که نکونام به دنبال بازوبند است اما الان همه چیز روشن شده. من و رحمتی نه قهر هستیم و نه دعوا داریم. به عنوان بازیکن حرفه‌ای این حرف‌ها را می‌زنم. درباره خداحافظی رحمتی هم او چیزی به من نگفته و قطعا زمانی که تیم ملی به او نیاز داشته باشد، بازی می‌کند، همان طور که وحید هاشمیان با یک "همت ملی" به تیم ملی آمد.

بازیکن سابق اوساسونا همچنین درباره مذاکراتی که با این باشگاه داشته، عنوان کرد: صحبت‌هایی را با مدیرعامل اوساسونا داشته‌ و حتی به توافق کامل رسیده‌ بودم اما نمی‌دانم چرا به یکباره مدیرعامل اوساسونا گفت، نکونام را نمی‌گیریم و این انتقال منتفی است.

بازیکن استقلال تهران همچنین درباره داربی این هفته‌ بیان کرد: داربی هم دیدار سختی است. امیدوارم بازی خوبی باشد و برای هیچ کس اتفاقی نیفتد.

نکونام همچنین درباره غیبت علی کریمی در بازی روز جمعه به دلیل مصدومیت گفت: آرزوی سلامتی برای کریمی دارم،‌ چون سلامتی‌اش از هر چیزی مهم‌تر است و یک بازی مهم نیست. امیدوارم هر چه زودتر خوب شود و در ادامه بازی‌های نیم فصل برای پرسپولیس به میدان برود

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
آماده باش قلعه نویی به فرهاد برای بازی در دربی

سرمربی استقلال به کاپیتان جدید تیمش برای دربی آماده باش داد.
امیر قلعه نوعی که تصمیم گرفت برای بازی استقلال با ملوان،مجیدی را به انزلی نبرد،از همان روز برنامه ویژه ای را برای این بازیکن تدارک دید و این مساله ای است که در افکار عمومی به شکل دیگری طرح شد و گمانه زنی بر این بود که مجیدی در برنامه های سرمربی استقلال برای دربی هم جایی ندارد.

بر اساس خبرهای رسیده،قلعه نوعی قصد دارد از مجیدی با برنامه ای مشخص در بازی روز جمعه استفاده بکند.

سرمربی استقلال طی روزهای گذشته به صورت دائم از مربی بدنساز تیم،شرایط مجیدی را جویا شده است تا از میزان آمادگی بازیکن باتجربه آبی ها خبر دار باشد.

بر این اساس برخی اخبار از احتمال حضور مجیدی در ترکیب اصلی استقلال هم در این بازی حکایت دارند که اگر این اتفاق بیفتد،به منزله نیمکت نشینی فرزاد حاتمی خواهد بود.

مجیدی در تمرین صبح روز دوشنبه استقلال با انگیزه بسیار بالایی تمرین کرد و به باور کادر فنی آبی پوشان،حضور او در بازی روز جمعه در ترکیب اصلی،می تواند بار روحی و روانی بازی را به نفع آبی ها بالا ببرد.

۳ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۶۰۰ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۱۱۰ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۳۸,۳۶۱ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۷۷,۶۰۹ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۷۴۸ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۳۷۸ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۷,۴۹۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۸۹۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۲۱۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۲ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!