به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: Karabeseydi
پیام: ۳,۵۲۲
عضویت از: ۱۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- داوید ویا -آندرس اینیستا - یوردی آلبا - سسک
- سپاهان
- اسپانیا
- محرم نوید کیا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
دوستان مرسی از همگی
واقعا ممنون

خویشتن را به بستر تقدیر سپردن
و با هر سنگریزه رازی به نارضایی گفتن
زمزمه ی رود چه شیرین است!

احمد شاملو
۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Iman-Emperatour
پیام: ۲,۴۱۸
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۸
از: مشهد سیتی
طرفدار:
- لیو مسی
- یوهان کرایف
- بارسا
- اسپانیا
- لیو مسی
- تیتو وویلانوا
- تیتو وویلانوا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MESSIDONA نوشته:

سریال خوب چی سراغ دارید..؟
دوستان این سریال ARROW چطوری هستش..؟ میگن خوبه..؟

چند تا سریالهای پیشنهادی من:

سریال Dexter - در imdb تا امروز 9.1 از 10 بوده !!
سریال در مورده یک متخصص خون در پلیس میامی هست که افرادی که فکر میکنه با قانون به جزای خود نمیرستند را آزاد میکنه و به قتل میرساند.... شاید به نظر بد باشه ولی با دیدن این سریال عاشق این قاتل سریالی میشی (شرط میبندم)

سریال دوم سریال Supernatural با رنکینگ 8.6 از 10
داستان در مورد دو برادر است که به دنبال شغل خانموادگی خود که شکار موجودات شیطانی و ارواح است میروند و داستان مانند هری پاتر شما با دنیایی تخیلی در کنار دنیایی که ما میشناسیم آشنا میکند این سریال در بعضی مواقع ترسناک میشود و جنبه سریال ترسناک نداری نببین خب و اگر اعتقاد شدید مذهبی هم داری نبین چون این سریال خیلی از باورهای دینی را نقض میکنه!‍!

سریال Breaking Bad یک سریال فوق العاده با رنکینگ 9.4 از 10
موضوع سریال از جایی شروع میشود که Mr.white معلم شیمی دبیرستان متوجه میشود که سرطان دارد و به مرگ خیلی نزدیک است و برای تعمین خانواده اش پس اندازی ندارد و با یکی از شاگردانش شروع به ساخت شیشه ( مواد مخدر ) با درصد خلوص 99.9% میکند و....
پ.ن: این سریال را به افرادی که از دیدن فرار از زندان لذت بردن توصیه میکنم

سریال طنز و واقعا باحال the IT Crowd و رنکینگ آن 8.6 از 10
داستان سریال درباره 4 نفر کارمند بخش IT در یک شرکت بزرگ است که یکی از یکی احمق تر هستند
محیط سریال مثل سریال friends است ولی به نظر من مثل سریال فرندز از خنده روده بُر میشی

سریال کمدی دوستان (Friends) با رنگینگ 8.9 از 10
داستان ۶ دوست هست که از سالهای جوانی با هم دوست هستند و ماجراهایی که برای انها اتفاق می افتد هر یک از این شخصیتها خصوصیتی منحصر به فرد دارد که به او جذابیت می بخشد و او را از دیگران متمایز میکنه

سریال 24 با رنگینگ 8.5 از 10
داستان درباره ما مور اداره ضد تروریست جک بائر است که با خبر می شود ۲۴ ساعت بعد قرار است به جان نامزد ریاست جمهوری امریکا که اتفاقا شانس زیادی برای انتخاب شدن دارد سوء قصد شود و.....

سربال 6 فوت زیر زمین Six Feet Under با رنگینگ 8.9 از 10
شش فوت زیر زمین داستان خانواده ای است که شغل آنها اجرای مراسم کفن و دفن مرده هاست. داستان با مرگ پدر خانواده شروع می شود و شخصیت اصلی داستان که پیتر کراسی آن را بازی می کند به طرز ناخواسته ای مجبور به ادامه و همکاری با بقبه خانواده می شود تا این شغل را حفظ کنند و...

سریال زیبای the walking dead که رنکینگ 8.7 از 10 رو داراست
سریال پر هیجان و خوبه prsion break که رنکینگ 8.5 از 10 داره و
سریال Lost که رنکینگ 8.3 از 10 داره
و فک کنم زیاد درباره این سریال مهیج و زیبا تا حالا شنیده باشی

پ.ن: سریال ARROW با رنکینگ 8.3 از 10 هم سریال جالبی بنظر میاد ولی باید خیلی صبر کنی تا فصل های جدیدش به بازار بیاد...
فعلا این سریال ها رو که معرفی کردم رو گیر بیار ببین تا فرصت کردی سریال عالی ARROW ببینی

MES QUE UN CLUB
۱۳ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
یه سوال اینجا مطرح کنم :

من فقط این حس رو دارم، یا بقیه هم فکر می کنن که کارهای Pixar افت کرده؟

واقعا وقتی Brave رو دیدم ناامید شدم. نمی گم خوب نبود ... در حد و اندازه ی Pixar نبود. یه جورایی تکراری و قابل پیش بینی بود.

آثار Pixar معمولا یه جوری بود که آدم وقتی می دید گذشت زمان رو حس نمی کرد.

۱۴ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
درسته، این دومین فیلم متوسطش بعد از CARS 2 هست .سال بعد اگر همینطوری تو MONSTER INC ظاهر بشه باید در پیکسار و تخته کرد.

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
فردا UK Cinema داریم؛ قرارم هست روی BAFTA کار کنیم ظاهرا؛ گفتم که دلتون بسوزه

حالا که بحث بفتا شد، کسی Argo رو دیده؟ بن افلک واقعا خوب کارگردانی و بازی کرده؟ o.O من گرچه در گذشته از افلک خوشم میومده، هرگز بازی خوبی ازش به یاد ندارم!

یا فیلم بازم سیاسیه؟ چیزایی که من خوندم، به نظر میومد که خواستن به سخره بگیرن ایرانی ها رو و بگن که حتی متوجه ساختگی بودن قضیه فیلم هم نشدن و مثلا باهوش بودن امریکایی ها رو نشون بدن!

البته تا فیلم رو ندیدم نمی تونم قضاوت کنم؛ اما تجربه نشون داده که این جماعت به ما که رسیده، همیشه همین روال رو پیش گرفتن!

۱۵ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Saruman, The Black نوشته:

حالا که بحث بفتا شد، کسی Argo رو دیده؟ بن افلک واقعا خوب کارگردانی و بازی کرده؟ o.O من گرچه در گذشته از افلک خوشم میومده، هرگز بازی خوبی ازش به یاد ندارم!

یا فیلم بازم سیاسیه؟ چیزایی که من خوندم، به نظر میومد که خواستن به سخره بگیرن ایرانی ها رو و بگن که حتی متوجه ساختگی بودن قضیه فیلم هم نشدن و مثلا باهوش بودن امریکایی ها رو نشون بدن!

البته تا فیلم رو ندیدم نمی تونم قضاوت کنم؛ اما تجربه نشون داده که این جماعت به ما که رسیده، همیشه همین روال رو پیش گرفتن!

بی شک وقتی استراتژی نداریم، در میدان استراتژی دیگران گام می زنیم،چه تحریم کنیم و چه بی حساب و کتاب و ذوق زده........هر دو عین انفعال است.

"مسعود فراستی، «لذت نقد» ".

نقل قول
من فقط این حس رو دارم، یا بقیه هم فکر می کنن که کارهای Pixar افت کرده؟

داستان اسباب بازی ، در جستجوی نمو، راتاتوی، وال ئی ،آپ؛
یه استودیوی انیمیشن سازی به چند نا انیمیشن خوب نیاز داره تا در ذهن سینما موندگار بشه؟

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Iman-Emperatour
پیام: ۲,۴۱۸
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۸
از: مشهد سیتی
طرفدار:
- لیو مسی
- یوهان کرایف
- بارسا
- اسپانیا
- لیو مسی
- تیتو وویلانوا
- تیتو وویلانوا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Saruman, The Black نوشته:

من ارگو رو دیدم...
بن افلک تقریبا فیلمه خوبی ساخته! البته فیلم دارای نقاط ضعف و قوت داره... تو بعضی سکانس ها انگار فیلم واقعا در تهران فیلمبرداری شده!
ارزش دیدن یکبار رو داره ولی بنظرم نمی تونه شانسی اصلی برای کسب اسکار داشته باشه (همون بهترین فیلم گلدن گلوب شد بسشه!)

MES QUE UN CLUB
۱۵ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
همین رو از ARGO بگم که تو 5 تا شاخه نامزد جایزه ی اسکار هست.
البته نمیدونم چرا ولی خوشم نیومد ازش..!

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
داستان اسباب بازی ، در جستجوی نمو، راتاتوی، وال ئی ،آپ؛ یه استودیوی انیمیشن سازی به چند نا انیمیشن خوب نیاز داره تا در ذهن سینما موندگار بشه؟

در مورد این که کارهای Pixar بی نظیر بودن شکی نیست.

بحث من در مورد کارهای جدیدشه. وقتی روی یه انیمیشن اسم Pixar می آد، انتظار من بیشتر از یه کار معمولیه.

ولی ظاهرا این طور که داریم پیش می ریم، این Pixar اون Pixar سابق نیست. کافیه یه نگاه به برنامه های آیندش داشته باشید:
Monsters, Inc ... Finding nemo 2
حتی Toy story 4 هم تو برنامشه. این به نظر من یه زنگ خطره یعنی ایده های جدیدشون تموم شده و دارن از ایده های خوب قبلی استفاده می کنن تا به کارشون ادامه بدن. Cars 2 رو هم که دیدیم چی شد ... می ترسم همین بلا سر Mosnters و Nemo بیاد .... نمی دونم چی بگم. واقعا امیدوارم اینجوری نشه.

۱۵ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمد نوشته:

در مورد این که کارهای Pixar بی نظیر بودن شکی نیست.

بحث من در مورد کارهای جدیدشه. وقتی روی یه انیمیشن اسم Pixar می آد، انتظار من بیشتر از یه کار معمولیه.

این انتظار زیادیه که هر بار از پیکسار انتظار یک اثر فوق العاده داشته باشید، قطعا در آینده باز هم شعبده تازه ای از پیکسار خواهیم دید.

نقل قول
ولی ظاهرا این طور که داریم پیش می ریم، این Pixar اون Pixar سابق نیست. کافیه یه نگاه به برنامه های آیندش داشته باشید:
Monsters, Inc ... Finding nemo 2
حتی Toy story 4 هم تو برنامشه. این به نظر من یه زنگ خطره یعنی ایده های جدیدشون تموم شده و دارن از ایده های خوب قبلی استفاده می کنن تا به کارشون ادامه بدن. Cars 2 رو هم که دیدیم چی شد ... می ترسم همین بلا سر Mosnters و Nemo بیاد .... نمی دونم چی بگم. واقعا امیدوارم اینجوری نشه.

گیشه فرزندم ، گیشه!
پول هیچوقت نمی خوابه ؛ وقتی هنوز ظرفیت بهره برداری از سوژه های قبلی هست چرا نباید استفاده بشه، خودت جای یکی از مدیران پیکسار .
در عین حال پیکسار همیشه آبستن خلق یک شگفتی و یک ایده خلاقانه جدیده.
تاریخ پیکسار این حرف من رو نمایندگی میکنه .

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۰,۲۲۳ بازدید
۱۸ دقیقه قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۴۶ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۷۸ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۳,۰۲۶ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۹۵۵ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۸۸۳ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۷,۹۳۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۰۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!