به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
من خودم معتقدم بازی کردن اینیستا تو پست وینگ چپ با توجه به خلاقیتش تصمیمی صحیحی بود! اما بازی ندادن به ویا و حتی نیاوردنش به زمین به عنوان یار ذخیره از اون تصمیم های مسخره بود و کادر فنی باید پاسخگو باشه!بازی رفت لیگ هم ویا 1 دقیقه بازی نکرد!

کاریزمای یه توپ جمع کن از رورا بیشتره!اصلا آدم احساس میکنه بازیکن ها وقتی رورا رو نیمکت میبینن روحیشون داغون میشه!

چی بود این؟!

پارسال پپ رو روی نیمکتمون داشتیم یه فیلسوف واقعی...کسی که فقط حضورش کنار زمین بمب روحیه و انگیزه بود!حالا دستیار دستایرش!مسخرس!احتمالا اگر رورا هم مشکلی براش پیش بیاد یا از لب خط اخراج بشه باید یکی از مسئول تدارکات تیم رو ارنج کنه!

۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
هیجوقت نباید بازیارو با هم مقایسه کرد!
مثلا همون بازی چندسال پیش با آرسنال که تو خونه شون اونقد موقعیت خراب کردیم که آخرش 2-1 باختیم و واسه برد و صعود چقد عذاب کشیدیم!!تازه اگه 10 نفره نمیشدن یا اون موقعیت دقیقه 90 رو بنتنر خراب نمیکرد،معلوم نبود بتونیم ببریمشون.
ولی منم به این بارسا ایمان دارم و چیزی که تو خون بارساست استاد بازیای رفت و برگشتیه،فقط میگم اتفاقات هر بازی مربوط به همون بازیه!!

بازم داوری به نفع رئال تو کوپا!
الان مشخص شد که کرنر رئال اصلا کرنر نبوده،که گل مساوی رو از همون کرنر زدن.پویی به همین خاطر اعتراض کرد و کارت گرفت!اون تک به تک وسط زمین رو هم آفساید گرفتن...!

۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
گفتم 6تا میزنیم ولی اگه جوری که با اوساسونا بازی کردیم بازی کنیم!
سرم به شدت درد میکنه!بد ترین ال کلاسیکی بود که تو عمرم دیدم!یاد ساموئل اتوئو و تیری هانری بخیر !

از اول بازی معلوم بود بارسا تحت تاثیر جو استادیومه ازینا که هر کدومشون در حد یه مربین انتظار نداشتم سردرگم شن!
باید به پینتو آفرین گفت واقعا عالی بود اصلا انتظار نداشتم اینطور بازی کنه!
خط دفاع:کاپیتان حرف نداشت پیکه هم اول بازی گیج میزد ولی رو اومد و عالی بازی کرد دنی آلوز شاید بهترین بازیکن زمین بود♥ آلبا از نظر من نمره کمی میگیره تو این بازی!(دلم بره اریک تنگ شده!)

سرجیو تو بازی نبود! یا من ندیدمش! روز خوبش نبود ولی بد هم کار نکرد!

سسک هم خیلی خوب بود (همین ی گلشم خوب بود!)ولی زیادی خونسرده!از بازیکنی خوشم میاد سریع کارُ تموم کنه مث استاد لئو یا سبک بازیه دورتموند!

آندرس خوب بود ولی جوری که انتظار داشتم در اوج امادگیش و بعد از یه بازی استراحت باشه نبود!

ژاوی خیلی خوب بود مث همیشه!

پدرو! بدترین بازی که ازش دیدم شاید میشه گفت همین بازی بود!اون موقعیت 100% گل نکردنش سخت تر بود!وقتی انقد به دروازه نزدیک شد و ضربش رو زد من فک کردم حتما گله پریدم هوا! اگه اون موقعیتو به من بدن گل میکنم!افتضاح بود افتضاح...

شـآه لــئو هم جوری که انتظار داشتم بازی نکرد ولی خوب بود! در کل از بازیکنی که 4تا توپ طلا داره من انتظار خیلی ازین بیشتر دارم!

کاش الکسیسُ زودتر میوورد تو!نه بخاطر این بازی بلکه همیشه گفتم الکسیس نسبت به پدرو بازیکن بهتریه!

تعجب کردم چرا داوید که مقابل اوساسونا انقدر خوب بازی کرد تو ترکیب اصلی نبود! اگه ازین تیم بره هرگز مسئولان و تیتو و کادر فنی رو نمیبخشم!

رو صحنه ای که رونالدو رو دنی خطا کرد و کارت نگرفت اصلا تعجب نکردم چون حتما قبل بازی به داور گفته شده تحت هیچ شرایطی به رونالدو کارت نشون نده!

جوری که ازین کاروالیو بدم میاد از آربلوا بدم نمیاد! باعث شرمه پیر مرد وقتی جلو بهترین بازیکن دنیا کم میاری توپشو با دست بزنی! براش متاسفم! از یه مدافعی مث مالدینی در یادها به عنوان اسطوره یاد میشه و از تو هیچ یاد نمیشه!

اسین هم مث آربلوا و کاروالیو وقتی میدونه به داور گفته شده با رئالیا کاری نداشته باش معلومه همه کار میکنه و خیالش راحته که کارتی نمیگیره!

تیم داوری واقعا افتضاح بود! البته داورای خوبین ولی وقتی بهشون گفته شده رئال صدمه نبینه و باید بیشتر بازیکناش از جمله رونالدو رو تو برگشت داشته باشه دیگه تقصیری ندارن!

به نظرم جوردی رورا اصلا نیاد و رو نیمکت نشینه روحیه تیم بالاتره تا به قول دوستمون بیاد و قیافه ای بگیره انگار تیم 5تا عقبه!

درسته تو بازی برگشت پیروز میشیم و نگرانی نداره ولی خیلی سخته بازیکنایی رو ببینی که وقتی موقعیتی رو از دست میدن خیلی بی تفاوت رفتار میکنن باز الکسیس یه حسرتی میخوره وقتی توپش گل نمیشه!حیف تلاش های خط دفاع و پینتو ,که این بازی باید 6-0 تموم میشد که نشد!

اسطوره کجایی که یادت بخیر...!

در هر صورت خسته نباشید میگم به بازیکنا(مخصوصا خط دفاع و پینتو!)
به امید پیروزی در دیدار برگشت...!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
اولا كه دوستان خدا با ماست .
دوما من تو صفحه اي اصلي يه نظراتي رو خوندم كه واقعا از بارسلونايي بودن خودم خجالت كشيدن...
بعضي ها ميگفتن مسي بازي رو خراب كرد خيلي ها ميگفتن پدرو خيلي هاي ديگه هم ميگفتن فابرگاس... حيف كه هر چي نگاه ميكردن ميديدن سايت رسمي و گرنه چهار تا فحش ناموسي هم ميدادن.....
تا يه بازي اينجوري شد همه بايد پشت بارسلونا رو خالي كنيم.
همه ميدونيم موقعيت خراب كرديم ..... همه هم ميدونيم داور با ما چي كار كرد.
ولي مثل اينكه هنوز بعضي ها به خداي مهربون اعتقاد ندارن ...
مثل اينكه بعضي ها بازي 5 سال پيش با توپ جم كن هاي لندن رو يادشون رفته كه بارسلونا تو چه دقيقه اي گل زد وسعود گرد...
درسته كه همه ي بازي ها مثل اون بازي نميشه ولي همه ي لحظه ها همون خداي كه 5 سال پيش بود هست ... مگه نه؟
پس اول دوم سوم ..... خدا بعدا بارسلونا......

اينم يادتون باشه:
قدرت محض خداست بعد از خدا بارسلوناست
زندگي عشق است و عشق فقط بارسلوناست.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بعد بازی برگشت سوپرکاپ که اوایل بازی کلا بازی ول کردیم گفتم این مورد خیلی خطرناکه اگه تکرار بشه و راه حلی براش نباشه

ولی این بازی خیلی از دقایق نیمه اول و چند دقیقه توی نیمه دوم این اتفاق افتاد و خیلی به تیم فشار اومد

چیزی که بنظرم خیلی خطرناکه اینه ، اگه نتونیم توی پرس سنگین ابتدایی رئال توپ رو حفظ کنیم و همیشه همینجوری باشه اوضاع خیلی خراب میشه

باید این قضیه رو حل کنن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: DIOS-MESSI
پیام: ۵۳۲
عضویت از: ۲۸ اسفند ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسي
گروه:
- کاربران عضو

به نظر من اگه قراره همين طور به ويا ظلم بشه و بازي نكنه،بهتره پدرو و سانچس هم بازي نكنند ...بود و نبودشون هيچ فرقي نمي كنه جز اينكه موقعيت خراب كنند..ديشب واقعا از دست پدرو فقط خودمو ميزدم و حرص ميخوردم

۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
پینتو در مجموع خوب نشون داد، به نظرم دفاعمون خوب بود انصافا، به خصوص پیکه و دنی که نذاشتن رونالدو نفس بکشه. هافبکامون خوب بودن، مسی اصلا اون مسی همیشگی نبود، پدروی خاک بر سر رو که کلا ولش کن.

جای ویا خالی بود، شاید بهتر باشه اینیستا دوباره هافبک بشه و ویا بیاد وینگر چپ بازی کنه.

۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ANIMO TITO نوشته:

این همه موقعیت خراب شد تقصیرمن بود دیگه!!
متاسفم واسه افکارتون که خیلی بچه گونه س!!
یعنی اصلا احتمال 2-2 نیست؟!امسال لیگم که 2-2 کردیم!!
رئال با مورینیو جز اون 5-0 کلا تو نیوکمپ بهتر بازی کرده!!امیدوارم این دفعه بازی و نتیجه خوبمون رو تو نیوکمپ بگیریم که جلو هوادارای خودی لذتبخش تره!

مگه من گفتم تقصیر توئه!!!

افکار شما بچه گانست که از روی آمار و ارقام بازی برگشت رو به احتمال زیاد 2-2 پیش بینی میکنین!
در صورتی که از هر نظر به نفع ماست از نظر میزبانی و جو نیوکمپ و گل زده تو خونه حریف.

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
وقتی آدم این کامنتای رئالیا رو بعده بازی میخونه،میخواد دیوونه بشه!!
و بیشتر از دست پدرو-سسک و ژاوی عصبانی میشه!

کارانکا که نشون داده نوچه بحق مورینیوئه و بخوبی موری پروشش داده،از اختلاف 15 امتیازی میسوزه،میگه اختلاف بارسا با رئال تو همچین بازیای رودروی مشخص میشه!!
البته از نظر بازی برتر راست گفته که آخر خوش شانسی بودن که تحقیر نشدن ولی از نظر نتیجه که منظورشه،چرا پارسال 2بار تو خونه تحقیر شدن و تو لیگ با اختلاف صدرنشین بودن همچین غلطایی نکرد!!

از اونور بوتراگوئنو میگه یکی از تیمایی که بتونیم تو رفت و برگشتی بارسا رو شکست بده ماییم!!

حالا که اینطورشد،شکست دادن رئال با اختلاف کم رو نمی پذیرم!انشاالله بازی برگشت جواب این اظهارنظراشون رو با شکست پرگلشون میدیم.
.................................................
ولی تو این بازی نقطه ضعف بارسا بطور واضح به چشم اومد!

این همه آمار فوق العاده گلزنی که داریم همش از صدقه سری لئوه،و گاهی اوقات هافبکایی مثه سسک،ژاوی،اینی هم تونستن هر ازچند گاهی گلایی بزنن.

ولی این بازی نشون داد ،جلو تیمای قوی و تو بازیای حساس،وقتی لئو نتونه کاری انجام بده،حالا به هر دلیلی(روزش نباشه/مهارش کنن/بی دقتی خودش باشه) تیم از نظر گلزنی به بن بست میخوره. فقط 1 ویا هست که اونم بهش بازی نمیدن!

تو اینجور بازیا اون همه موقعیتیایی که قبلا پدرو و بخصوص سانچز وبازیکنای دیگه از جمله سسک و اینی خراب کردن،بیشتر به چشم میاد!!که اونجا زیر سایه گلزنیای مسی و نتیجه بدست اومده پنهان بود!

۱۲ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
درباره بازی برگشت باید بگم که فوتباله و احتمال هر نتیجه ای هست حتی حذف بارسا!
ولی اگه بارسای مقابل اوساسونا باشن 0-5 میتونن ببرن رئالو اگه اینجوری موقعیت از دست بدن مطمئنا میبازیم!
حقیقته دیگه گل نزنی گل میخوری!
ولی با توجه به اینکه بارسا تو خونه ی خودش بازی میکنه به نظر من 0-5 میبرن بازیو!
چون جو استادیوم خیلی مهمه اگه دیشب دیده باشین بازیکنا گرفتار جو استادیوم بودن تا بازیه رئال!
نیوکمپُ براشون جهنم میکنیم...0-5...!

-------------------------------
میرسیم به بازی با والنسیا,ی حسی بم میگه خیلی بازیه قشنگی باشه مخصوصا چون داوید از اول تو ترکیبه!
به امید پیروزی...!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۸۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۲۳,۶۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۳۳,۷۰۴ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۷,۱۹۳ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۹۴ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۶۸ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۹,۷۴۰ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۱۷۲ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۳,۶۷۷ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۷,۵۲۶ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۶۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۰۹ کاربر آنلاین است. (۲۴۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۰۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!