به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
شرايط بازي برگشت خيلي فرق ميكنه و بارسلونا ديگه برا تك تك دقايق برنامه ي گل زني داره .....
اون خدايي كه ما داريم حق رو به حق دار ميده وقتي كه ما تو بازي پارسال از 24 تا موقعيت گل نتونستيم استفاده كنيم پس نتيجه ميگيريم كه بارسلونا به خودش باخت نه به توپ جم كن ها ...
تو بازي با ميلان هم همين طور بود بارسلونا خودش گل رو به ميلان تقديم كرد..
ولي من به همه اطمينان ميدم كه سعود ميكنيم...
البته اگه همه اميدمون به خدا باشه نه به چيزه ديگه...

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
بیشتر از تاکتیک, روحیه و انگیزه برد یک تیم رو تضمین میکنه!
میلان چیزی بره گفتن جلو تکنیک بچه ها نداشت ولی یه چیز مهم داشت! انگیزه و روحیه(جو سن سیرو)!

و حالا در برگشت...
روحیه و انگیزه(انتقام+جو نیوکمپ)
ویـــوا بـــارســـا...

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
مسلما این مصاحبه هایی که از ژاوی پویول و دانی آلوس و بقیه ی اعضای تیم میبینیم فقط در راستای بالا بردن روحیه ی تیم هست وگرنه خودشون میدونن شانس صعود در بهترین حالت 10 درصد بیشتر نییست .
یوردی رورا گفته بود اگر فقط یه تیم بتونه این نتیجه رو برگردونه بارسلوناست.

ولی من معتقدم بین تیم های بزرگ اگر فقط یه تیم وجود داشته باشه که نتونه نتیجه ی 2-0 رو برگردونه اون تیم بارسلوناست.دلیلش هم واضحه و اون هم همون توان روانی پایین هست.بارسا بیش از حد شکنندس از لحاظ روانی.و این شکنندگی هم ارتباطی به مسائل فنی نداره.

۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
بازگشت ویلانووا در آپریل

نمیدونم میشه رو درست بودن این خبر حساب باز کرد یا نه، ولی اگه حقیقت داشته باشه کارمون خیلی سخت میشه.

قرار بود تیتو تو ماه مارس رو نیمکت بشینه ولی مثله این که هر بار یک ماهه دیگه هم به این غیبت طولانیش اضافه میشه.بازی با میلان دوازدهم مارسه و به شخصه به بودن تیتو روی نیمکت بارسا خیلی امیدوار بودم اما با توجه به این خبر باز هم رورا سرمربیه.

با همه این بد آوردنا ولی باز هم مطمئنم که بارسا صعود می کنه.

۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نه نظر من مشابه به نظر شما نیست.این صحبت ها نشانه ی اینه که بچه ها از بازی بدشون ناراحتن و میخوان با یک برگشت تاریخی جادو کنن.این صحبت ها در عین حال نشان اینه که بچه ها تشنه ی صعودن.باباب شما کی انقدر نا امید شدین؟؟؟کی انقدر اعتقادتون به بارسا کم شده؟درسته که خیلی سخته ولی یه جمله معروف میگه:کار سخت بسیار است ولی غیر ممکن وجود ندارد.
درسته که در کل بعد از باز کردن در کمپوت اوم آدا سخت ترین چیز صعود در بازی برگشت در حالی که2-0تو رفت باختی هست ولی امکان 1%هم که شده داره.ما اگه نیمه1بتونیم با 2گل اختلاف بریم رختکن میتونیم راحت بریم مرحله بعد نظر قبیلی منو بخونین دلایل رو نوشتم.به قول یکی از دوستان خدا با ماست

FORCA BARCA
۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
بیشتر نگرانی من از ایجاد نکردن موقعیته
بازی با چلسی و اینتر حداقل موقعیت ایجاد میشدو گل نمیشد ولی بازی با میلان حتی ی موقعیته درست درمونم ایجاد نکردیم
برای من خیلی تعجب اور بود
از وقتی تیتو اومده بود تعداد پاسای بین بازیکنا خیلی کم شده بود و بیشتر بازی رو به جلو بود و اخر اگه میخواستن بازی رو نگه دارن پاسکاری میکردن
ولی با اومدن رورا دیگه پاس دادن به حد افراط واقعی رسیده
منکه نمیدونم بازی برگشت بعد اون ال کلاسیکو میخوایم چ کار کنیم با خستگی؟
ولی امیدوارم فقط ویا تو ترکیب باشه تا هم از قدرت شوت و سرش استفاده کنیم و خودشو ثابت کنه
این بازی باید فقط روبه جلو باشیم و شوت بزنیم تا حداقل بتونیم از اشتباه ممکن مدافعانشون استفاده کنیم
راستی کسی میدونه شوت گیری ابییاتی در چه حده؟

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: testimo_barca10
پیام: ۱۵۳
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- lionel messi
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من امیدی به این بارسا ندارم،آخه این سیتم رو تا کی میخوان ادمه بدن...همش پاس پاس پاس که جی؟؟
تیم موقعیت ضد حمله داره اما توپو نگه میدارن به هم پاس میدن.
من فقط منتظر اینم یه مربی بیاد یه سیستم دیگرو پیاده کنه،سیستمی که متکی بر قدرت و یه مهاجم نوک باشه...
80 درصد این بازیکنا هم دیگه تو بارسا نباشن،از جمله سانچز،پدرو،بوسکتس،والدز،ماسکرانو و حتی پیکه

۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
احسان جان شما زدی بارسا رو نابود کردی که!بارسا با این سبکش زیباست.بدون تیکی تاما جذابیت همیشگی رو نداره.ببینید که اولای فصل چقدر انتقاد میشد از تیتو؟که تیکی تاکای بارسا رو ضعیف تر کرده.راستی حالا چرا جو زده میشی احسان؟یعنی چی امیدی به بارسا ندارم؟یعنی چی جام حذفی و قهرمان پر؟از یاد نبرین بازی ها ی آینده تو نیوکمپه.حالا بازی با میلان هیچی.بازی با رئال چی شد؟چرا پر؟تازه 90دقیقه باقیست.با یاری خدا سویا رو داغون میکنیم و میریم برا رئال و با برد رئال روحیه میگیریم و میلان رو نابود میکنیم.به قول یکی از خواننده ها:من یه کفترم که زمونه برید بال هاش ولی بمونو به آینده ها امیدوار باش.یا به قول یاس من میجنگم.ما وظیفمون حمایت از تیمه.در هر شرایطی و هر لحظه ای.اصلا فکر میکردین رئال رو5-0ببریم؟جان من1%امیدوار بودی؟پس نمیشه فهمید.این بازی بایزی هست که سوئد به انگلیس4تا میزنه.تازه سوئدی که حیلی ستاره کم داره.درسته انگلیس زیاد قوی نی ولی سوئد جز زلاتان کیو داره؟بابا چتون شده؟ما میجنگیم و میبریم.سه گانه مال ماست.

FORCA BARCA
۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
من نمیدونم چرا بعضی از این طرفدارا اینجورین!!! شما اگه ضدحمله دوس داری برو طرفدار رئال و دورتمند شو. اونا خیلی خوب اینکارو انجام میدن. کسی که بارسایی میشه باید سبک و فلسفه ی این تیمو درک کنه.

فراموش نکنین میلان بازی 4-1 برده رو مقابل لاکرونیا از دست داد و تو بازی برگشت 4-0 باخت و حذف شد.

فراموش نکنین تو فینال استامبول سال 2005 در عرض نیم ساعت برد 3-0 رو با مساوی 3-3 عوض کردن و آخرم باختن.

یادتون نره که همین پارسال با اینکه 4 تا به آرسنال زده بودن اما تو یه نیمه 3 تا خوردن. یا همون بازی برگشتشون با بارسا که اگه نیاز به گل های بیشتری داشتیم بدون شک 6 یا 7 تا میتونستم بزنیم.

فرداشب با سویا بازی داریم. به یاد بیارین بازی رفت با سویا هیچکس فکرشو هم نمیکرد بارسا باخت 3-0 رو با برد 3-2 عوض کنه اما در عرض 20 دقیقه این اتفاق افتاد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: bardiya30
پیام: ۱,۲۰۴
عضویت از: ۲۴ آذر ۱۳۹۰
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perspolis
- holand
- ali karimi
- govardiyola _ tito
گروه:
- کاربران عضو
بازی میلان رو بزارید کنار
فعلا باید به بازی سویا و 2 الکلاسیکو و بعد با لاکرونیا و در آخر به میلان فکر کرد
کسانی که به بارسا اطمینان ندارن نمیشه چیزی گفت فقط باید صبر کرد تا جوابشونو بگیرن
من به این تیم افتخار میکنم که خیلی ها از باختش خوشحال میشن چون ما تیمهاشون رو له کردیم و بهترین تیم جهانیم
ما بهترینیم و در بازی برگشت ایشاا... همه چی عوض میشه فقط صبر کنید
دلهره داریم اما باید به بازیکنان اطمینان داشته باشیم

تیم فقط بارسلونا
رهبر فقط گواردیولا
۵ اسفند ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۳,۸۴۴ بازدید
۱۷ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۳۰ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۷۵ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۳۵۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۴۵ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۴۶۳ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۴۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۴ کاربر آنلاین است. (۱۶۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!